Sayfa 1 Toplam 29 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 716 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sonunda Harun Evleniyor (Davetiye sf:28)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Sonunda Harun Evleniyor (Davetiye sf:28)

Evet arkadaslar,Harun arkadsimiz malum 25 yasina gelmis,askerligini yapmis,isini eline almis , genç kizlarin gözdesi olan bir delikanli..Ona ne zamandir diyorum ki; "hiç bi engelin yok,artik evlen daa! evlen de dügünde BMN olarak gövde gösterisi yapalim". Bi de bu "tüm bmn ne zaman bulusacak" sorusu var ya; bence tüm BMN ilk olarak Harun'un dügünde bulusabilir..Haksiz miyim arkdaslar??

Harun; EVLEN EVLEN EVLENMEYEN FENERLI[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir konuya deginmissin Berat arkadasim.Bu konu içeriginde magazinel olsada ciddi ve önemsenmesi gereken bir konudur.Harun arkadasimiz gibi içten , dürüst arkadaslarimizin evlenmeye uzak durmasini ülkemizin sosyal sorunu olarak görüyorum ve Harunun evlenmesi için ona baski uygulamamiz gerektiginidüsünüyorum.Eger evlenmezse onu zorla gelinim olurmusun evlerine sokmaliyiz.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

ve sloganimiz EVLEN EVLEN EVLENMEYEN FENERLIIIIIIIIIIIIIIIII[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaw birakin adami rahat strese girecek sirf bu tezahürat yüzünden alel acele evlenecek sonra mutsuz olacak adamin hayati kayacak... [img]smileys/smiley4.gif[/img] Allah yazdiysa bozsun....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Harun beni bekliyor ben evlenmeden o evlenmez dimi harun.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya arkadaslar böyle bir baskiya ne hacet var ki o dünde razi evlenmeye ama onu alacak bir kiz bulamadi henüz[img]smileys/smiley4.gif[/img]hiiçç bosuna ugrasmayin kimse almaz o kolpayi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o biiiiiiiir fenomen

o biiiiiiiir kizlarin gözdesi

o biiiiir yürüyen karizma

0 bir iki üç haruuuuuuuuuuun!!

abi evlenmeden post atma bu topice tamam mi?

Nereden
    Manisa

harun abi me yakisir.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Harunu kizdirdiniz valla

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Topiçin açilma saatine bakaraktan Tolgave Berat'in anlasmali oldugunu gördüm.Benden önce bazi evde kalmis bayan arkadaslar var aramizdahemde benden büyük ismi lazim degil (SEVGI)Önce onlari evlendirelim derim ,hem bayan olmalarindan dolayi daha büyük bir katilimin olacagindan süpheniz olmasin.Berat senin evlilik yakin heralde , beni ortaya atarak biseylerimi ima etmete çalisiyorsun,yada istersen ben ima edebilirim, seyyyy eee kem küm ismi seydi[img]smileys/smiley36.gif[/img]Bu bir tehtidtir haberin olsun[img]smileys/smiley36.gif[/img].faruk bu arada seni kutluyor ve öpüyorum[img]smileys/smiley2.gif[/img]Hasan ,sende biran önce evlen olum alla alla iyiki biset dedik sanada[img]smileys/smiley36.gif[/img].

Saka bir yana Allah nasip ederse yakin bir zamanda sürprizim var isze[img]smileys/smiley2.gif[/img]

33 YASINDAYIM BEKARIM IYIKI BMN DEN KIMSE BUNU BILMIYOR!!

BU ARADA ANTALYALIYIM YAKISIKLIYIM VSVSVSVS[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

hahaha süpriz i varmis biz de yedik bir senedir gelecek o süpriz.

Bir kere ben senden büyük degilim tamma mi yanlis yalan bilgi vermeyelim lütfen

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Haruncun Sevgi'yi kullanarak olayi örtbas etmeye çalisma..Ben çok iyi biliyorum,Sevgi kendi istemedigi için evlenmiyor,,yoksa elini sallasa ellisi.. evde kalma durumu falan yok yani arkadasimizin[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Lütfen konuyu çarptirmayalimburada senin mürüvvetinden bahsediyoruz,sen bi evlen herkesin yolunu açarsin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

harun abi bizim gibi gençlere örnek olmani istiyoruz... [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Evet Berat dogru söylüyor[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Sakarya

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı

33 YASINDAYIM BEKARIM IYIKI BMN DEN KIMSE BUNU BILMIYOR!!

BU ARADA ANTALYALIYIM YAKISIKLIYIM VSVSVSVS[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]
    Adres burasi Evde kalmislara önerilir.[img]smileys/smiley36.gif[/img]ben daha gencim birakinda hayatimi yasayayim.

Nereden
    Sakarya

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

hahaha süpriz i varmis biz de yedik bir senedir gelecek o süpriz.

Bir kere ben senden büyük degilim tamma mi yanlis yalan bilgi vermeyelim lütfen
    Sevgi ben sürpriz var dedim sadece .Ama her sürprizim nisan dügün degil dimi[img]smileys/smiley36.gif[/img]Sen nereliydin[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Burda dügünden konusuyoruz herhalde Allaha sükür ben TRABZON luyum ama senin TRABZON lu olmadigin nasilda belli oluyor[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Harun kaptan ne diyolar bunlar yaw?Kaptanim harbi saka maka evde kalican elini çabuk tut biraz sen evlen ki sirada bekliyenlerinönü açilsin (berat tolga gibi [img]smileys/smiley17.gif[/img]).

Biliyorsun yeni nesil seni örnek aliyo kaptanimizsin son olarak beratin dedigi gibi

Evlen evlen evlenmeyen fenerli!!

Wallaha biri bana böyle dese Semra Hanimla bile evlenirdim [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı
    harun abi bizim gibi gençlere örnek olmani istiyoruz... [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Harun gördügün gibi genç nesil seni örnek aliyor,onlara karsi bir sorumlulugunun var,,bu sorumlulugunun bilincinde hareket edeceginden ve en kisa sürede gerekeni yapacagindan süphem yok[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Sakarya

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

Harun gördügün gibi genç nesil seni örnek aliyor,onlara karsi bir sorumlulugunun var,,bu sorumlulugunun bilincinde hareket edeceginden ve en kisa sürede gerekeni yapacagindan süphem yok[img]smileys/smiley4.gif[/img]
    nesil beni takip ediyorsa dogru yoldadir ozaman bekarlik sultanliktir.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

hersey hazirsa neden evlenmesin harun abi ? demekki uygun biri çikmadi karsisina , bmn toplansin diye önüne gelen ilk insanlami evlenecek !![img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img] yani önemli olan sansli bir gelin adayi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

evde kaldi o ya evlenemez [img]smileys/smiley36.gif[/img]evlenirsede light erkek olur[img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harun abi istedigi zaman evlenir bende yerinde olsam aynisini yaparim 29'dan sonra evleneceksin en güzeli[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Sakarya

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı
    Harun abi istedigi zaman evlenir bende yerinde olsam aynisini yaparim 29'dan sonra evleneceksin en güzeli[img]smileys/smiley17.gif[/img]
    öpüyorum Osman seni [img]smileys/smiley27.gif[/img](öpücük yokmus bunla idare et)[img]smileys/smiley4.gif[/img]

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)