Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Trabzonspor ve Fenerbahçe hasýmlýðý?

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Standart Neden Trabzonspor ve Fenerbahçe hasýmlýðý?

TRABZONSPOR ILE FENERBAHÇE NEDEN HEP BIRBIRLERINE HASIMANE TAKINIRLAR?

Söz konusu bu mesele hep kafama takilir ve bu konunun sözü geçtigi yerlerde hep dile getirmeye çalisirim ve sorarim. Neden sadece Trabzonspor ve Fenerbahçe hasimligi yada üretilen suni polemik problem v.s gerginlik?!!! Ile bu iki takim taraftarlari ve yönetimi strese sokulur düsmanca tavir takinilir?

Neden GS, BJK ve diger Anadolu kulüpleri bu Fb ye karsi
    polemige giremezler.. Hep bunu düsünürdüm simdiye kadar
    ve bu tartismalara onlarin da karismalarini isterdim.

Istedigim de oluyor galiba. Istedigim derken aslinda bu tür
    polemikleri hoslandigim için veya tavsiye ettigim için degil
    sirf bizi ugrastirdiklari ve yipratmaya çalistiklari için gündem de tutmak ve dile getirmek için yaziyorum.

Son günlerde bu kavga ve polemiklere Gs. Bjk de katilmis durumda bakalim daha neler görecegiz. ??? Asil film daha yeni baslamis gözüküyor.. Aslinda bu karisikliklar Türk futbolu için
    utanç verici ve taraftarlarimiz ve tribün kültürümüz için çok tehlikelidir. Bu durumlardan bizim taraftar ve yönetim olumsuz etkilenmemelidir. Hatta bu polemiklerden mümkün mertebe
    uzak durmak lazim onlar simdi girsinler birbirlerine ve yesinler birbirlerini.. (Tabiki tasvip etmiyorum ama bize yapilan haksizliklar karsisinda iyi oluyor onlara diyorum)<BR style="mso-special-character: line-break"><BR style="mso-special-character: line-break"><?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
    Bizim misyonumuz temiz Sampiyonluk.. Hedefimiz olan vizyonumuz yine hakkimiz ile Sampiyonluk. Biz saha da güçlü olmak zorundayiz. Üstün futbol oynamak zorundayiz. Sikeye hakeme ihtiyacimiz yok bizim.
    Sikeyle hakemle maç kazanan Fb ile simdi Gs ve bjk kapissinlar bakalim. Bizde buradan siyrilalim. Bakalim simdi gelismeler ne gösterecek kim daha kimleri suçlayacak?

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

zamaninda biz olmasak fb üst üste 10 kere sampiyon olacakti. bu yüzden bize giciklar. bizde o dönemlerde sadece fenerle yarismisiz. o yüzden gercek REKABET ts-fb dir.

Onlar zamaninda bizim dalimizi kirmaya çalistilar bizde onlarin agacini kökünden kazimaya karar verdik.

Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Türkiyede ne kadar uyuz adam varsa hepsi &lt;rezilbahçeli&gt; bizde onlarin bu uyuzluklarina dayanamiyoruz ondan sonra alsana hasimlik

zamaninda fbliler Trabzonumuzu öcü gibi gösterdi.yapilmayan olaylari yaptilar dediler,söylenmeyen sözleri söylediler dediler.ve kendilerini Trabzonspor camiasina hasta ettirdiler.bizi herzaman kiskandilar.6 sefer ellerinden sampiyonlugu aldigimiz için hazmedemediler.tek takimin kendileri oldugunu zannettiler,Trabzonspor gerçegini kabul edemediler.ve hala daha edemiyorlar.bunun neticesindede böyle bir husumet dogdu aramizda.biz neden fbye gavurlarla bile oynarken yenilsin diye bakiyoruz.fbliler bunun sebeplerini kendilerinde arasinlar.

hiçbir seye yanmiyorumda 4 abim 1 kardesim var hepside maalesef rezilbahçeli iste ona yaniyorumen azindan bir tanesiTRABZONSPOR'lu olsaydi

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fenerliler bordo-mavi'yi oldum olasi kaldiramaz.

sadece biz degil barcelona falan da var hatta lyon bile biraz zorlanilsa bordo mavi sayilabilir...

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    37

terbiyesiz sahtekar utanmaz..her bizlik var

benim fikrim, fenerbahce bizim hasmimiz falan degil, sadece rakibimiz... eger bir hasmimiz varsa o da cimbomdur... bize dost gibi davranip her yil bizii yenip yenip gidiyor... fener 96 senesinde bizi kendi evimizde yendi. netice de sampiyon oldu. peki galatasaray gecen sene bizi yendi de ne oldu kendi mi sampiyon oldu baskasini mi sampiyon yapti...

ve galatasayar her yil bize transferde takar.. bu yil thomas ve saido oldugu gibi... bizi dost ayagina getirip getirip uyutuyor.. en nefret ettigim insan da trabzonlu olup cimboma sempati duyandir... biraz daha mantikli dusunursek eger, bizim hasmimizin cimbombom oldugunu anlayabiliriz

ayrica fenerbahce aria kampayasinda trabzonsporu almazsaniz biz yokuz demistir, ve havuzda da bizi savunmustur... netice de hepsi serefsiz ama en serefsiz ve adi olani galatasaraydir......

Ben de space se katiliyorum. Suandaki soz duellosundan en karli cikacak takim cincon dur. Cinconlular sinsice pusuya yatmis bekliyorlar. Cok yakinda su laflarida duymaya baslayabiliriz fener sampiyon olmasinda kim olursa olsun yani cincon sampiyon olsun. Bazi Trabzonlularin Insallah cinconluk aski gecen seneki macdan sonra korelmistir. gursoy efendi Trabzonspor tanitim gecelerinde boy gostermeye basladi vardir sinsi bir plani.

fenerle olan bu hasimligin sebebi yukardaki istatistiklerde gözüküyor.trabzon olmasa büyük bi ihtimal o senelerde fenerbahçe sampiyon olacakti.77-78 sezonunda fener araya girmese 6 sene üst üstte simpiyonluk gibi bi rekora imza atmis olacaktik.buna benzer sebeble fenerle olan hasimlik normal.ve bugünkü yasananlar geçmistekilerin yaninda basit bile kaliyor.asil konu arkadaslarinda bahsettigi gibi cimcom meselesidir.fener bahçeyi hiç sevmem ama son seneler cimbomdan daha çok nefret etmeye basladim.biz olamazsak cimcom olsun anlayisinida anlamiyorum.avni akerde cimcomlara yenilmek çok koyuyo bana.giray bulak zamaninda macitin son dakika golüyle aldigimiz beraberlik ! ten baska son zamanlarda avni akerde aldigimiz puan varmi.bu cimbom sevgisini anlayabilmis degilim.en güzel sözü senol hoca söyledi -trabzonsporun trabzonspordan baska dostu yoktur.- ve suaniçin ligdeki puan durumumuz ve kupadaki maçimiz nedeniyle en önemli rakibimiz cimcomdur.

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
    <T>
    <TR>
    <TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb><A name=128703></A>space
    Yeni Kullanici

[img]forum_images/blank.gif[/img]

Katilma Tarihi: 23-Ekim-2004
    Yer: Turkey
    Baglanti Durumu: Offline
    Gönderilenler: 41 </TD>
    <TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
    <T>
    <TR>
    <TD =smText width="80%">Gönderen: 02-Nisan-2005 Saat 03:42 | Kayitli IP </TD>
    <TD noWrap align=right width="20%"> </TD></TR>
    <TR>
    <TD colSpan=2>
    <HR>
    </TD></TR></T></TABLE>

benim fikrim, fenerbahce bizim hasmimiz falan degil, sadece rakibimiz... eger bir hasmimiz varsa o da cimbomdur... bize dost gibi davranip her yil bizii yenip yenip gidiyor... fener 96 senesinde bizi kendi evimizde yendi. netice de sampiyon oldu. peki galatasaray gecen sene bizi yendi de ne oldu kendi mi sampiyon oldu baskasini mi sampiyon yapti...

ve galatasayar her yil bize transferde takar.. bu yil thomas ve saido oldugu gibi... bizi dost ayagina getirip getirip uyutuyor.. en nefret ettigim insan da trabzonlu olup cimboma sempati duyandir... biraz daha mantikli dusunursek eger, bizim hasmimizin cimbombom oldugunu anlayabiliriz

ayrica fenerbahce aria kampayasinda trabzonsporu almazsaniz biz yokuz demistir, ve havuzda da bizi savunmustur... netice de hepsi serefsiz ama en serefsiz ve adi olani galatasaraydir......

ALKISKAMAK ISTIYORUM HEPSI DÜSMANIMIZ HEPSI ADI BIRBIRLERINDEN FARKLARI YOK.NEDEN TRABZON SOKAKLARINDA GAYSE FORMALI OLARAK GEZILEBILIR?? UTANÇTIR BU HEPSINE AYNI MUAMELE YAPMALIYIZ YANI KÖPEK MUAMELESI

</TD></TR></T></TABLE>

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

evet bende ayni kafadayim. benimde en nefret ettigim takim gay se dir. her sene en büyük zarari onlar veriyor. dostluk mostluk hikaye. fener harbi harbi düsman (rus gibi) gaysede dandik dost (abd gibi)

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Su puan durumlarina bakip kahroluyorum 1 puan 2 puan[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý space Nickli Üyeden Alýntý

Imza...

Hala aramizda "bari kadiköy'de feneri yenelim de Gese sampiyon olsun " zihniyetindeki insanlarin oldugunu bilmek beni kahrediyo.. adamlar galibiyeti bizden çok gese yi düsünerek istiyolar[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yoktur bunlarin birbirinden farki.. hep anti istanbul, tam anti istanbul...

Hababam Sinifinda Kemal Sunal diyo ya : Biz iki seyden çekereriz bir Mahmut Hoca digeri TRABZONSPOR [img]smileys/smiley36.gif[/img]

3 üde köpek birbirlerinden hiç farklari yok.

Alýntý DieGo Nickli Üyeden Alýntý
    Hababam Sinifinda Kemal Sunal diyo ya : Biz iki seyden çekereriz bir Mahmut Hoca digeri TRABZONSPOR [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ah bugün filmin birinde böyle bi laf geçse olay çikar memlekette... hükümet sansür koyar filme...

ayri vaktinde febe'nin kümeden averajladöndügünü bilmiyodum...Edited by: yattara11

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu feneri oldum olsai sevmem çünkü bu takim hiç birzaman hakkini sampiyon olmuyor veriyor parayi aliyor maci sonra sampiyon olduk diyyorlar bunlar serefsiz

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

ah o 96 da ki giden şampiyonluktan fb nin ne içerde nede yurt dışında
    başarılı olmasını istiyorum.ŞL de lyon şunlara 20 tana sallasaydıda
    göbek atsaydım[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Bunlarin hic biri bizi sevmezler.

Fener ile devamli tartismamizin nedeni ise,Fenerbahce'nin yaptigi utanmazliklara bir tek biz kafa kaldiriyoruz da ondan.

hakantpl - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    45

Alýntý DieGo Nickli Üyeden Alýntý

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

budur abi

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

bizim gerçek düsmanimiz üç kizkardesin ortancasi yani gaysedir.en büyük abla ise rakibimizdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)