Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Trabzonspor ve Fenerbahçe hasýmlýðý?

FEDAÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kulüp baskanlari zirvesi Istanbul'da yapildi. Futbol Federasyonu'nun davetine Galatasaray Kulübü Baskani Özhan Canaydin, Besiktas Kulübü Baskani Yildirim Demirören ve Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug katilirken, yurt disinda oldugu açiklanan Fenerbahçe Kulübü Baskani Aziz Yildirim toplantida yer almadi.
    Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci, baskanvekilleri Sekip Mosturoglu ve Hasan Dogan, üç büyük kulübün baskani ve Fenerbahçe Kulübü Ikinci Baskani Nihat Özdemir ile Mövenpick Otel'de öglen yemeginde bulustu.

Iste bu yüzden nefret ediyorum bunlardan.kendileri bi b.kmus gibi ortami germelerinden.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alýntý

...yillardir ilgimi çeker ve her seferinde bu soruyu muhakkak sorarim. Neden bu takimi tutuyorsun. Bu konuyu tek takima indirgersek feneri tutanlarin çok büyük bir bölümü hemen hemen ayni cevabi verir. Büyük bir kulüp olmasindan dolayi (söyleyebilecei baska birsey yoktur çünkü). Bu büyüklük kavramini söyleyen kisiyle biraz tartismaya kalkarsaniz yine çok büyük bir bölümünde büyüklük kavraminin çikacaa iki yol var. Taraftar sayisi ve kesinlikle para. Özellikle para kismi beni hayrete düsürüyor. Büyük bir çogunluu orta direk ve düsük gelir düzeyli insanlardan kurulu bir memlekette insanlarin para karsisinda ki duruslari daha bi saalam, karakterliolmali diye düsünüyorum. Paranin her seyi satin alamayacaini, en azindan zengin simarik çocuklari gibi benim param var, ben her seyi yaparim düsüncesinin bu kadar prim yapmasi gerçekten hayret ve üzüntüverici. Bu çok adi, basit, seviyesiz ve karaktersizbir durus. Bunca zorluk ve zahmetlerle yoorulmus bir toplumun ferdi olaraktan bazi seylerin anlamlari daha farkli olmalidiye düsünüyorum.Bir birine bu kadar iki zitfelsefenin temsilcilerinin bir biriyle çatismasindan daha dogal ne olabilirki. Biriparanin, gücün ve etrafindaki zombilerin temsilcisi. Dieri ise tüm bu düzene karsi bas kaldiranlarin, isyan eden asil direnistemsilcisi.

Bu arada sunuda belirtmek isterim. Bazi arkadaslar fener olmazsa GAY-seler olsun, GAY_seler olmazsa fener olsun yada bizim asil düsmanimiz sudurgibi fikirlerini beyan etmisler. Onlara soruyorum, bunlari derken kendinizle çeliskiye düsüp savunduunuz deerlere aykiri düsmüyormusunuz? Kim sampiyon olursa olsun, bizim için önemli olan Trabzonspor'dur.! Yoksa Istanbul'danbir takim sampiyon olmusne farkeder. GAY-seler bokta fener onlardan azmi? Yada boklu derenin civcivleri çirkefte jimLASTIKçiler onlardan asaami? Hepsi ayni bok! Hepsi o yada bu sekilde bizim savunduumuz deerlere aykiri! Fener ön plana çikmis taraftarimiz arasinda çünkü yillar boyu hep onlarla rekabete girmisiz. Hiçbirinin birbirinden farki yok! Hepsinin hem bize hemde ülke futboluna zarari ayni.Bu ülkede futbol adina tek gerçek biziz!!!

gokmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

<DIV>Fener hasimligini birakip biz Gs'in gecen sene yaptigi serefsizlige bakalim bu sene Gs yi yenmek zorundayiz onlarin bize yaptiklarini burunlarindan getirmemiz lazim </DIV>
    <DIV>
    <DIV> [img]smileys/smiley7.gif[/img]</DIV></DIV>

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Arkadaslar futbolda sahada dostluk yoktur.Gay'seyi,de Ezik'i'de yenmeliyiz.

Kupayi'da mutlaka almaliyiz.

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bencede su gs ve fene eziklerini yenmeliyiz .artik bizim bizden baska dostumuz yok

Nereden
    Trabzon

Alýntý space Nickli Üyeden Alýntý

benim fikrim, fenerbahce bizim hasmimiz falan degil, sadece rakibimiz... eger bir hasmimiz varsa o da cimbomdur... bize dost gibi davranip her yil bizii yenip yenip gidiyor... fener 96 senesinde bizi kendi evimizde yendi. netice de sampiyon oldu. peki galatasaray gecen sene bizi yendi de ne oldu kendi mi sampiyon oldu baskasini mi sampiyon yapti...

ve galatasayar her yil bize transferde takar.. bu yil thomas ve saido oldugu gibi... bizi dost ayagina getirip getirip uyutuyor.. en nefret ettigim insan da trabzonlu olup cimboma sempati duyandir... biraz daha mantikli dusunursek eger, bizim hasmimizin cimbombom oldugunu anlayabiliriz

ayrica fenerbahce aria kampayasinda trabzonsporu almazsaniz biz yokuz demistir, ve havuzda da bizi savunmustur... netice de hepsi serefsiz ama en serefsiz ve adi olani galatasaraydir......

NASI YANI... BISEY ANLADIYSAM ARAP OLAYIM VALLA.. FENER ARIA KAMPANYASINDA GÜZELLIK YAPTI BIZIM DOSTUMUZ FENERMIDIR YANI. NE SIMDI BU. NASI BI YORUM BU. YILLARCA YAPILAN OLAYLARI SAYSAM SAYFALAR SÜRER, ARADAN BU ARIA OLAYINI CIMBIZLAMAK BÜYÜK MARIFET.

NEYSE...

Nereden
    Trabzon

Alýntý Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alýntý

Bu arada sunuda belirtmek isterim. Bazi arkadaslar fener olmazsa GAY-seler olsun, GAY_seler olmazsa fener olsun yada bizim asil düsmanimiz sudurgibi fikirlerini beyan etmisler. Onlara soruyorum, bunlari derken kendinizle çeliskiye düsüp savunduunuz deerlere aykiri düsmüyormusunuz? Kim sampiyon olursa olsun, bizim için önemli olan Trabzonspor'dur.! Yoksa Istanbul'danbir takim sampiyon olmusne farkeder. GAY-seler bokta fener onlardan azmi? Yada boklu derenin civcivleri çirkefte jimLASTIKçiler onlardan asaami? Hepsi ayni bok! Hepsi o yada bu sekilde bizim savunduumuz deerlere aykiri! Fener ön plana çikmis taraftarimiz arasinda çünkü yillar boyu hep onlarla rekabete girmisiz. Hiçbirinin birbirinden farki yok! Hepsinin hem bize hemde ülke futboluna zarari ayni.Bu ülkede futbol adina tek gerçek biziz!!!

BU KONUYU GÖRÜNCE UZUN BI YAZI YAZACAKTIM AMA AYNI SEYLERI GÖLGE OYUNU YAZMIS ZATEN. BU 3 SÜLÜKLERIN ARASINDAN O OLMAZSA SU OLSUN DEME GIBI BI LÜKSÜMÜZ YOK ARKADASLAR. BIZ OLMAZSAK NAMUSLU ANADOLU TAKIMLARINDAN BIRI OLSUN, ANTEP OLMASIN MESELA DIYARBAKIR OLMASIN GENÇLER OLMASIN. SAMSUN OLABILIR, RIZE OLABILIR, DENIZLI OLABILIR VS.VS.VS.

AMA GESE FEBE TARTISMASI BIZI BOZAR...

Nereden
    Trabzon

ARKADASLAR FORUMA FENERLI SALDIRISI VAR. BUNU FARKEDEMIYOMUSUNUZ YA. YENI ÜYE OLANLARIN HEPSI FENERLI. DEMEKKI BI KARAR ALMISLAR SU SON DEMEÇ OLAYLARINDAN SONRA. GÜYA AJANLIK YAPACAKLAR. BUNLAR BIZANS OYUNU LÜTFEN GELMEYELIM. YÖNETICI ARKADASLAR LÜTFEN DIKKATLI OLALIM.

gökmen: Fener hasimligini birakip biz Gs'in gecen sene yaptigi serefsizlige bakalim bu sene Gs yi yenmek zorundayiz onlarin bize yaptiklarini burunlarindan getirmemiz lazim

bu arkadasin mesaj sayisi :2

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

mesaj sayim 900 küsürlerde ajan degilim yani[img]smileys/smiley2.gif[/img]ama ben de gs den daha fazla nefret ediyorum.. neden saymayacagim.. taraftarimiz fb ile gs arasinda ayrim yaptigi sürece ben de gs den daha fazla nefret ettigimi yazacagim hep.. Edited by: Muhalif

Nereden
    Trabzon

yok taniyoruz zaten seni, begenerek okuyoruz da. atay baskanin açiklamasindan sonra üye sayimizda bi patlama oldu. bunu arkadaslarda farketmislerdir. neyse ben uzatmayayim ilgili arkadaslar durumu çözer zaten...

HAFTASONU MAÇA GIDECEK ARKADASLAR PROVAKASYONA HAZIRLIKLI OLUN BENCE. BÜTÜN FENERLI ZIBIDILERIN GÖZÜ KULAGI BIZDE. MENFAATLERI IÇIN NELERINI SATACAGINI DAHA ÖNCE SAYMISTIM ZATEN.Edited by: mahir_kuzey

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
    <T>
    <TR>
    <TD =haberManset>UZLASMA OLMASAYDI 4 KULÜP BASKANI DISIPLINE SEVKEDILECEKTI </A></TD></TR>
    <TR>
    <TD =haberBaslikk>Federasyon'daki toplantinin perde arkasi </A></TD></TR>
    <TR>
    <TD><A =s&#111;nDakikaOzet> Sabah gazetesi yazari Reha Muhtar'in köse yazisi... Önceki gün, Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci, 4 büyük kulübün Baskani'ni davet etti ya... Ben size söyleyeyim... Aslinda o davette uzlasma olmasaydi, 3 büyük kulübün baskani ile bir büyük kulübün 2. Baskani, Disiplin Kurulu'na sevkediliyordu... </A></TD></TR>
    <TR>
    <TD>
    </TD></TR>
    <TR>
    <TD>
    <A =s&#111;nDakikaMetin>
    <CENTER>

</CENTER>

Kimler mi teker teker söyleyeyim...
    Fenerbahçe Kulübü Baskani Aziz Yildirim, Besiktas Kulübü Baskani Yildirim Demirören ve Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug...
    Bu 3 baskana ilaveten, ayni tipte demeçler vererek ortami gerdigi, daha dogrusu diger Baskanlarla birlikte, sporda siddet yasasina muhalefet ettigi gerekçesiyle Galatasaray Ikinci Baskani Ergun Gürsoy...
    Baskan düzeyindeki kisilerin Disiplin Kurulu'na gitmesi ne demek...
    Allah korusun, alinacak bir cezada, maçi seref tribününden bile izleyememeleri, cezali duruma düsmeleri demek...
    Gelecek ek cezalar da cabasi.. . Düsünebiliyor musunuz koskoca 4 büyük kulübün baskanlari disiplin kurulu'ndan ceza alacaklar... Maçlara gidemeyecekler...
    Bu ortami daha da gerer... Önceki gün bana bunu söyleyen kaynak, "Zirvede son anda birbirlerinin ve camialarinin aleyhine konusmayacaklarini söylediler de, disiplin kuruluna gönderilmediler" dedi.
    Önceki gece, saat 01 sularinda Federasyon baskani Levent Biçakci'ya sordum bu soruyu: "Evet" dedi "Reha bey... Zaten bir daha olursa direkt Disiplin Kurulu'na gönderilecek yapan kisi. "

Aziz Yildirim niye gelmedi?
    Bizim SABAH spor servisindeki arkadaslar dün iyi bir gazetecilik yapmislar... Aziz Yildirim'in önceki gün zirve yapilirken, Istanbul'da oldugunu tespit etmisler...
    SABAH'in haberinde Aziz Yildirim'in önceki gece sabaha karsi Istanbul'a vardigi söyleniyor...
    Gerçek su, o saatte Istanbul'da olsa da olmasa da Aziz Yildirim, bu zirveye katilmak istemedi...
    Zirveyi küçük gördügünden degil... Ama, diger bütün baskanlarin birlesip, kendisini hedef almasindan korktu...
    Tabii, korkusunun nedeni, cevap veremeyecek olmasi degil... Yeni bir gerginligin olmasi...
    Onun için, kisiligi, hosgörüsü, uzlasici tavriyla, her camiada iyi bir izlenim birakan Nihat Özdemir zirve için biçilmis kaftandi...
    Nihat Özdemir, Besiktas, Galatasaray ve Trabzonspor Baskanlari'nin sözlerine karsilik, kendi pozisyonlarini anlatti, ama ortami da germemeye özen gösterdi...
    Sonunda al takke ver külah, bir sekilde anlastilar...
    Darisi ligin son haftalarina...
    Insallah yine durup dururken bir seyler patlamaz...
    Ama ben en çok neyi merak ediyorum biliyor musunuz?..
    Acaba bizim sevgili Mahmut Uslu, Özdemir'in yerine zirveye katilsa neler olurdu?..
    Vallahi o zirveyi izlemek için, gazeteci kimligini birakip, kisa bir süre yeniden yönetici olmayi göze alirdim... </A></TD></TR></T></TABLE>

herzaman oldugu gibi bizans atesin içine elini sokmaktansa gene masayi kullandi bunlar ne serefsiz insanlar bizi YILDIRAMAZSIN BIZANS BUNU SOK AKLINA BIZ TRABZONU BUGÜNLÜK DEGIL BIR ÖMÜR BOYU SEVDIK

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

bu yazi süper hepsi ayni bok biz trabzonbspor taraftari olarak isimize bakalim

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

arkadaslar benim kanýmca bizim hasmýmýz dusmanýmýz fenerbahce degýldýr. rakýbýmýzdýr.. fenersýz býr lýgý ben dusunemem. fenerbahce maclarý harýc hangýmýze heyecan verýyor acaba soyle býr kanýksayýn.. lýgde olmasa fener bu zevký bu heyecaný hangý takým verýr býze sýzce? beným hasmým galatasaraydýr.. vede hýc sevmem ermený vede fransýz dusuncesý yatan kulubu ve bu amaca hýzmet eden býr camýayý.. fenerbahcenýn kurulus amacý bellidir.. býzým dusmanýmýz asla olamaz.. olsa olsa býzým tek rakýbýmýz olur.. olacaksa bu galatasaraydýr...
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

fener-bjk-gs hiçbirini birbirinden ayýrt edemeyiz.. hepside ayný bilmem neyin soyu... hiç birine sempati gösterilemez.. hakiki dostluk olamayacaðý için hakiki bir þeyler yaþanamaz....
    taraftar bazýnda da bu böyledir kulüp bazýnda da...
    herkes kendi iþine bakar..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý space Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim fikrim, fenerbahce bizim hasmimiz falan degil, sadece rakibimiz... eger bir hasmimiz varsa o da cimbomdur... bize dost gibi davranip her yil bizii yenip yenip gidiyor... fener 96 senesinde bizi kendi evimizde yendi. netice de sampiyon oldu. peki galatasaray gecen sene bizi yendi de ne oldu kendi mi sampiyon oldu baskasini mi sampiyon yapti...

ve galatasayar her yil bize transferde takar.. bu yil thomas ve saido oldugu gibi... bizi dost ayagina getirip getirip uyutuyor.. en nefret ettigim insan da trabzonlu olup cimboma sempati duyandir... biraz daha mantikli dusunursek eger, bizim hasmimizin cimbombom oldugunu anlayabiliriz

ayrica fenerbahce aria kampayasinda trabzonsporu almazsaniz biz yokuz demistir, ve havuzda da bizi savunmustur... netice de hepsi serefsiz ama en serefsiz ve adi olani galatasaraydir......

kardeþ sana katýlýyorum doðru söylüyorsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Herke öyle bilir Fb bizim hasmimiz GS Senpatý duyarzý. ama buda bir gerçektri bunu söyler bir çok trbnzlu ve buda beni deli eder.Gerçkek hasýmýmýz GS dir. Dost görünüp arkamýzdan vurandýr. zaten bu nednle rahat gelriler trbnz maç oynamaya.ama bu devran artýk böyle sürmiyecek.Fanatik abim bile der ikinci takýmýn gs dir. ne GS be adam dediin tek takým tutar ve 3 eziklreden birine senpatý bile duymaz.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Vegas
    Ziyaretçi

Neden Trabzonspor ve F. Bahçe hasimligi?

Cunku evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, pireler berber iken develer tellal iken onlar bizim sakalimiz kesmisler, biz de onlarin kolunu kesmisik. Ancak kesilen sakal eskisinden de daha gur bir sekilde buyumus ancak kesilen kol bir daha eski haline gelmemis.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

sadece onadeðil istanbultakýmlarýnýn hepsýne uyuzum... aslýnda ben onlarý desteklýyen memleketsýze uyuzum
    cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran namerttir.
    delikanlý traftarýn tuttuðu takým nufukaðýdýnda yazar.
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

buyolda dost olmaz bu yolda karedeþ olmaz..
    bizim bizden baþka dostumuz yok.
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar ben istanbul takýmlarýnýn hiç birin sevmem ama olurda bu 3 takýmda ölüm tehlikesinde birini kurtar derlerse o da iyi günümdeyse bjk kurtarýrým. Tarafatarý delikanlý dýr yani doðruyu söyler örnek mi., Bjk taraftarý en delikanýl taraftar trabzonspor taraftarý demesi.

Galatasaraydan tiskiniyorum hele fatih tekke ye yaptýklarý o olay yokmuydu satat takilerin yüzüne tüküresim gelmiþti.

Þenol Hocamýzýn dediði gibi. Trabzonsporumuzun Trabzonsporlulardan baþka dostu yoktur.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

arkadaþlar gs düþmanýmýz fb rakibimiz diyoruz ama tersini uyguluyoruz...acaba fener þampiyon olsaydý geçen sene gs olamadý diye sokaklardaki olaylar oalcak mýydý???

evliya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32

fb den oldm olasý tiksiniyormmm en adi udi takm o ne kdr hile varsa onda!! gerçi o yönden bakarsak o 3 istanbl takýmýda adi trabzonu çekmek itmek tekmelemek hatta dalmak serbesttir ama onlarýn dokunulmazlýðý var ben doðduðumdan beri her sezon sadece bunu görüyorm!! þu futbol federasyonu ve hakemler de ne zmn düzeleck itinayla ve dört gözle bekliyorm
    bz yakamýza tek bir yýldz taktýk tüm emek alýn teri ve þerefimizle o tek yýldýzla hepsini dize getirdik þmdi efelenirler ama korkmasalar uuraþmazlar bzmle o bol keseden daðýtýlan yýldýzlarý haklarýyla taksalardý nie korkarlardýki...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eziklere karþý hiç bir þey hissetmiyorum.Onlar hiç bir þeyimiz deðil bizim. Ne dostumuz nede düþmanýmýz.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bence feybe kendisini dev aynasýnda gördüðü sürece iliþkilerimiz düzelmez. Onlar diyor ki;

"Ben büyüðüm hadi diðer 2 takýmda kendi çapýnda büyük Trabzonspor kim oluyor? Þampiyonluklarý yok kaç senedir farklarý yok diyor. O halde nasýl bana kafa tutar?"

Bunda bizim hatamýz da var. Biz büyük kulübüz diyorsak ona göre davranmalý ona göre adým atmalýyýz. Þampiyonluklar da ivedilikle gelmeli ama hiçbir zaman feybe gibi kendini beðenmiþ tavýrlara girmemeliyiz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)