Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 89 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fenerin tetikçisi fotomaç HADDINI BIL!

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar kusura bakmayin ama ben diekt olarak asagidaki metni gönderdim fotomaça küfredecektim ama ancak bu kadar yumusatabildim.

"hasan ali atasoy diye nedügü belirsiz benligini aziz Yildirim?a satmis köpegin birinin saçma sapan yalan dolan dolu yazisini fficeffice" />

gazetenizde yayinlayacak kadar serefsizmissiniz Allah belenizi versin ne diyeyim. Umarim bir gün adam olur insan olur

adil olur serefsizliginizden arinirsiniz."

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı cengizc Nickli Üyeden Alıntı

merhabalar;

arkadaslar eger gazete alinmayacaksa bu ülkedeki bütün trabzonporlulara detayli bir sekilde anlatilmali, ve sadece bu gazeteler degil bunlari olusturan basin karteli protesto edilmelidir. keske olay sadece bu 4 gazeteden olussa.benim bazen izlemekten en çok zevk aldigim ntv bile kenan onuk denen fenerlinin tekelinde, Hele o altan Tanrukulu yok mu...

bence almamak fikrinin yaninda uzun dönemde güçlülobiler olusturup , bu basin kartellerinin içine girmek lazim. bizden nefret eden çok gazeteci oldugu gibi, bizi seven de çok ...

haklisin kesinlikle.

almamak uzun vadeli cözüm degil kesinlikle ama su anda elimizden baska ne geliyor ?

Trabzonspor hakkinda yazanlar gercekden cok cok az - ISine geldigi zaman 3 yamuklardan yazarlar ts hakkinda olur olmaz seyler yazarlar ama TS yazarlari eksik oldugu ortada.

Fakat Istanbul basini oldugunuda unutmayalim. Yani Istanbul basini bu konuda hic degismez. Ismi üzerinde bir kere. Hernekadar türkiye / avrupada satis yapiyorsada istanbul takimlarini önplana cikarirlar överler digerlerinden bahsetmez ve islerine geldigi zamanda yerle bir etmeye bakarlar. Bu acidan bakilinca bu gazeteleri almamak iyi bir cözüm.

Bizim kendi gazetelerimiz dururken onlara para harcamak dogru olamaz.

aziz yildirim ve kopeklerine elbet haddini bildircez bizimle ugrasmak neymis gorceklerr

ezikbahçe zirveye çikmak için bizi basamak olarak kullanmak istiyor basinda buna firsat weriyor...çildirmamak elde degil

en guzel cevabi sahada verecegiz

pas fotomac denilen tuvalet kagidindan daha degersiz pacavra gazetede bugunku manset oldukca imali ve direk baskanimiz atay aktugu hedef alir cinstendi

ISTE MASABASI baslik bu

haberin ozetide fenerin basket takiminin 4 lu finalini aziz yildivimin cabalari sonucu istanbula alinmasi olayi.

bu mansetten cikarilacak anlamlari dusunun bunlar bizle alay ediyorlar ama kimle dans ettiklerini bilmiyorlar

(tabiki o gazeteye para vermedim komsuda okudum kendisi bejekelidir)

fotomaç gazetesi çok olmaya bvasladi arkadaslar artikTSnin sahipsiz olmadigini anlamalari lazim benim çok güzel fikrim var basalim orayi ben Izmitten gelmeye hazirim arkadaslar

Allah askina Merkez grubu(fotomaç sabah)dogan grubu(fanatik posta milliyet...)gazetelerine para vermeyin arkadaslar gözünüzü seveyim ya!!!

onlarin sahada a.... .. yapmadan protestomuz hicbirseye yaramaz .onlarin cevabini senol hocam verecek 30.haftada intikam icin oynamali herkese hatlerini bildirmeliler

Biteceeek.

Bakalim yeni TCK'dan sonra nasil yapacaklar asparagas haberleri???

yalaka serefsiz bunlar ya hemde bizans yalakasi

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı

pas fotomac denilen tuvalet kagidindan daha degersiz pacavra gazetede bugunku manset oldukca imali ve direk baskanimiz atay aktugu hedef alir cinstendi

ISTE MASABASI baslik bu

haberin ozetide fenerin basket takiminin 4 lu finalini aziz yildivimin cabalari sonucu istanbula alinmasi olayi.

bu mansetten cikarilacak anlamlari dusunun bunlar bizle alay ediyorlar ama kimle dans ettiklerini bilmiyorlar

(tabiki o gazeteye para vermedim komsuda okudum kendisi bejekelidir)

EUROVISION YARISMASI AYNI SALONDA OLACAK DIYE YENI YER BELIRLEMISLER VE AZIZEDE burda yapalim demis. HEPSI bu ama görüyorsunuz kendilerini hakli cikarmak icin neler uyduruyorlar.

ISLERI GÜCLERI YALAN DOLAN. TIPKI AMIGOLUK YAPDIKLARI KULÜPLER GIBI.

TV LAR gibi kapatmalari gerek bunlari sürekli yoksa hep böyle devam eder bu. Edited by: sanatik

Hasan Ali Atasoy zaten Trabzonluymus!!

Bu isten kafam karisti benim..

Fotomaçta yayinlanan bir belge var..

Dgm'den alinma o belge sahte mi?

Yani belgeler ile yazilmis bir haber var ortada..

Galiba biz yillarca kandirildik bazi konularda..

Galatasaray'in pesinden kostuk..

Ergun Gürsoy Trabzonluyum dedi ..
    Her sene Trabzonspor maçlarindan önce Karadeniz gecelerinde boy gösterdi..Iki yüzlü hareket etti..

Haluk Ulusoy Trabzon'luyum dedi.. Yillarca Galatasaray'a sampiyonluklar hediye etti...Sahada haklarimiz gaspedildi..

Alaattin Çakici Trabzonluyum dedi.. Besiktas için ugrasti..

Tarbzonlulunun Tarbzonludan baska dostu yok diyercegim ama bu adamlarin hepsi Trabzonlu...

Içlerinde belki de en masumu Hasan Ali Atasoy..

Hep yanlis hedeflere yöneleniyoruz...

Saha disinda bizi yikanlara cevabinin bu hafta Ali Sami Ye'de verelim hep beraber..

Trabzonspor'un dostu görünüp geçen sene sampiyonlugumuzu çalan Galatasaray'a dersini sahada verelim..

Bizi kullananlara hor görüp yok etmeye çalisanlara cevabimizi Pazar günü verelim...

Yanlis hedeflere degil gerçek düsmanlarimiza savas açalim..

nerden çikardin trabzonlu oldugunu. herkes fenerli diye yaziyor.

dgm den alinan belge kesin sahtedir. yani sahte degildirde üzerindeki isimler kesin degistirilmistir. zaten minicik minicik yaziyor. hiçbirsey okunmuyor. nerden bileyim o dediklerinin yazdigini..

eger bu söförün dedikleri dogruysa, ozaman heryerde trabzonluyum diyenlere sorularim var.

ergün gürsoy; madem trabzonlusun. neden geçen sene bizi yenip sampiyonlugumuzu engellediniz?

allattin çakici; trabzon biryere gelsin diye emir veriyorsun sonra takip etmiyorsun.

haluk ulusoy; trabzonu yapa yapa ikinci yaptin.

sizin gibi trabzonlular olmaz olsun...

Kardesim Trabzonsporluymus demedim Trabzonluymus dedim...

Trabzonspor Ergün Gürsoy'dan intikamini yarin alacak.. Gün hesap günüdür...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)