Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fenerin tetikçisi fotomaç HADDINI BIL!

Alıntı gultekinsurul Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar az önce resmi sitemizden aldim.

Basin Açiklamasi
    Trabzonspor Kulübü Yönetimi olarak, Fotomaç Gazetesi'nde Trabzonspor ve Kulüp Baskanimiz Sayin Atay Aktug hakkinda bugün Hasan Ali Atasoy imzasiyla yayinlanan haberde yer alan çirkin iddialari yalanliyor ve sahiplerine iade ediyoruz. Türk spor kamuyonunun sunu bilmesini istiyoruz ki, Trabzonspor Kulübü, bu çirkin iddialari kaleme alan ve yayinlayan sorumlular hakkinda her türlü yasal yola basvuracaktir.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]...

SAVAS SAVAS SONUNA KADAR SAVAS!!!

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su tipe bir bakin ayni GAY'lere benziyor serefsiz Travesti seni. Köpek Aziz havladi GAY'ler yazdi.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Biraz youn gidiyor isim sadece baslii görünce bir ki sey okudum. Neden kimse bunlara sesini çikaramiyor diye sorduunuzda iste bundan. Sesini çikaranin üzerine medyayla, masa basi güçleriylegidiyorlarda ondan. Ben baskanin saha disi oyunlariyla büyük olur sözlerinin ardindan böyle karalayici ve hatta asaalayici haberler bekliyordum.Bana kalirsa arkadaslar sakin olmamiz gerekiyor. Bos verin onlar af kursun gerginlie gerek yok. Sükunet! Ne yapabiliriz, fikirlerimizi çarpistirir ona göre bir sey yapilacaksa gayet usturuplu vede hep beraber hareket etmeliyiz. Yine kendi kanaatim onlarin bu tür karalama kampanyalarini bildiimizi, fenerin üslubunun bu olduunu bu yüzden de bu tür olaylari gayet sükunetle vede ibretle izlediimizi belirten bir metin yayinlayip her yere gönderebiliriz. Tabii benimkisi sadece bir fikir.Simdilik bu kadar kalin saaklicakla [img]smileys/smiley2.gif[/img]

basin gücü dedigimiz sey bu... adamlar isine gelmeyen birsey oldugu zaman gazete ve televizyon denilen icatlari istedikleri sekilde kullanabiliyolar...

bi düsünün iste saçma sapan ve gerçek olmayan belgelerle resmen kendileri lehinde yazilar yazdiriyolar...

SIZDEN KORKAN SIZIN GIBI OLSUN... [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

bu haberde kesinlikle aziz yildirimim payi oldugunu düsünüyorum. ne diyim allah islah etsin onlara en güzel cevabi fener maçin da verelim

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar ben Fotomaç gazetesi aliyorum...Ama genelde Tuvalet kagidi olarak kullaniyorum...Zaten baska bir ise de yaramaz...Hem normal kagittan çok daha ucuz...Size de Tavsiye ederim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

ya tavsiyen için sagol inan denicem bunu [img]smileys/smiley36.gif[/img]

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar TRABZON dan baslatilmasi planlanan o(sifir) satisli Istanbul gazeteleri kampanyasi ne oldu?

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu serefsizleri takmayin ya sahada bizi durduramayacaklarini anladilar masa basi oyunlarina giristiler.

Nereden
    İstanbul

Merak ediyorum ayni gazete istanbulsporlu yoneticiler a.y hakkinda açiklama yaptiginda manset yaptimi.Klubumuzun açiklamasi güzel bu heriflerin pesinin birakilmamasi lazim.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fotomac kelimesinin bile sitemizde yasaklanmasini istiyorum.

Fotomac alanda Trabzonsporlu olamaz.

Daha hangileri var --> Fanatik --> Hürriyet --> ??

Bu gazetelere sitemizde yer verilmesin -isimleri bile anilmasin - birakin haberlerini eklemeyi - isimlerini bile duymak istemiyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuda Günebakis gazetesi protestomuzu spor bölümünde mansetten verdi. Malum camia masa basi oyunlarina devam ediyor...

Tarihi tertemiz olan Trabzonspor'u hiç bir güç karalayamaz. Buna kalkisanlarin sonunun ne olacagi geçmiste örnekleri ile mevcuttur.. Bu konuda ciddi bir seyler yapmak lazim. BMN olarak sabah grubuna siyah çelenk koyup basin açiklamasi yapip elemanlari mahkemeye verebiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu medya olayina Klup olarak el atmadigimiz müddetçe bu isler bitmeyecek.

ATAY AKTUG FB ile ilgili konustu diye FB nin serefsizleri harekete geçti iftiralar atiyor.yazdigi haberlere çocuklar baksa inanmaz

yapilacak tek sey Klup bu isi organize edecek Fotomaç veya baska bir gazete hangisi olursa olsun Klup organizasyonunda gazetenin önünde protosto olayi olacak baska yolu yok bunun

akillari sira misilleme yapiyor köpekler hiç bir kirli yönümüzü bulamayincada böyle düzmece haberlerle karalamaya çalisiyorlar.it oglu itler.

sanki bize tas atmasalar prim kaybedecekler [img]smileys/smiley7.gif[/img]ezikler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BUNLARIN YAPTIGI BINI ASTI ARTIK BIZI HAZMEDEMEYEN BEYINSIZ YARATIKLAR GÜNDEMI ANCAK BU SEKILDE DEGISTIRIYOR AMA BIZ ÇOOOOOOOOOOOK BÜYÜGÜZ VE HER ZAMAN TAKIMIMIZIN YANINDAYIZ SIMDI BIRLESME ZAMANI .........

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu seferki amaçlari Trabzonsporun puan kaybetmesi degil. Yanlis yorumlamayalim.

Tek amaçlari Trabzonsporun borsada basarisiz olmasini saglamak. Fakatinsallah amaçlari ters tepecek. Lanet olsun böyle basina...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bunlar bizim önümüzün kesilmesi için yapiliyor

neymis mafya disari haber sizdirirmis ulançipler hiç mi aklinizda yok

hem alaattin çakici bjk üyesiydi.neden bjk degilde bizim önümüzü açmak istesin?

ya bu adamda hiç kafa yok herhalde neyse bizim yapacagimiz tek sey var o da o gazeteyi ve gazeteciyi protesto etmek.duyduguma göreodüzmece haberi yazanfenevliymis azize baskanin torpillisiymis....Edited by: Emorfo

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet arkadas gördü bizas trabzonspor bir yerlere geliyo hepsi tutustu tabi ama biz takimmizi ve baskanimizi yanliz birakmayacahiz ankaradaki üyeler orginizasyon bölümündeki açtihim basiliha bakiniz haftaya çok kalabalik olacahiz ve sesimizi duyuracagiz.

Nereden
    Almanya

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Bu konuda Günebakis gazetesi protestomuzu spor bölümünde mansetten verdi. Malum camia masa basi oyunlarina devam ediyor...

Tarihi tertemiz olan Trabzonspor'u hiç bir güç karalayamaz. Buna kalkisanlarin sonunun ne olacagi geçmiste örnekleri ile mevcuttur.. Bu konuda ciddi bir seyler yapmak lazim. BMN olarak sabah grubuna siyah çelenk koyup basin açiklamasi yapip elemanlari mahkemeye verebiliriz.

bence siyah celenk ve protesto ardindan hic bir trabzonsporlu o gazeteleri ne almali nede okumali !

Böyle tamamen uyduruk ve yalan bir yaziyi yazdiran ve onaylayan gazete iki sayfa ilerde ts hakkinda gercekleri yazsa ne olur ? Ertesi gün tam tersini yapsa ne olur ?

Bunlar hic bir zaman vazgecmezler yalan uyduruk yazilari yayinlamakda. Her yazidan sonra yine yeni protesto yürüyüsümü yapmamiz gerekiyor ?

Bir kere yapip bu gazetelere tamamen elveda demek gerek.

Fotomac
    Sabah
    Fanatik
    Hürriyet

ALMA ALDIRMA
    OKUMA OKUTMAEdited by: sanatik

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerbahçe Camiasinin Kepazeligi Yine Devam Ediyor..

Bu Kadar da Yalan,dolan,palavra ve saçmaliklarla ugrasan camia var midir bilmem?

Iste yalanlarini açiklayan maddeler

*Bjk üyesi Çakici'nin Trabzonsporla ne isi olabilir.Olsaydi zaten adamin Trabzonsporla alakasi bilinir ve bunuda tüm dünya bilirdi.Aksine Bjk üyesi olmazdi..

*Çakici'nin telefon denen aletten haberi yok mu da bir mektup yazarak bunu soförüne verme ihtiyaci duyuyor

*Soför de Çakiciyla o kadar samimi ki mi mektubu açip da okuyor?

*Mektup verildikten sonra Trabzonspor sampiyon mu oluyor?

*Neden bu çifkefçe tezgah;fenerbahçenin yaptigi rezilliklere Türkiye lanet okurcasina karsi çiktigi bir anda meydana geliyor?

Kisacasi bu çirkef tezgahin ortaya çikis zamani bile çirkef fenerbahçe camiasinin foyasini ve kepazeligini meydana çikariyor...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar ben Fotomaç gazetesi aliyorum...Ama genelde Tuvalet kagidi olarak kullaniyorum...Zaten baska bir ise de yaramaz...Hem normal kagittan çok daha ucuz...Size de Tavsiye ederim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

Dostum o gazete hijyenik degildir. Sonra sihhî sorunlar yasamani istemem. Yazdiklarina baksana.

Nereden
    Almanya

TIKLAYIN ARKADASLAR !

TRIBÜNDEN YETISTI!
    FOTOMAÇ?TAKI haberi kaleme alan ve Alaattin Çakici?nin Haluk Ulusoy?a gönderdigi mektupla Trabzonspor Baskani Atay Aktug arasinda baglanti kurmaya çalisan Hasan Ali Atasoy?un gerçek bir amigo yazar oldugu ortaya çikti. Fenerbahçe tribünlerinden yetisen, sözde Dünya Fenerbahçeliler Birligi Genel Sekreteri ve taraftar sitesi Antu.com?un sözde yazarlarindan olan Atasoy, Fotomaç?in tribün kökenli yazarlar furyasi sirasinda gazete saflarina katildi. Edited by: sanatik

iNSANIN AKLINA HEMEN SU GELIYOR BU ADAM NEDEN BU KADAR BEKLEDI DEATAYBASKAN ACIKLAMA YAPINCA YARASI DESILDI? HEH EVET LIGI CAKICI VE ADAMLARI YONETIYOR .AZIZE BEY DE BU OLAYA DUR DEDI VAY BE NE BASKAN ACABA BUNU HANGI GUCLE YAPTI? YA BIRAKIN ALLAH ASKINA PAS FOTAMAC MI DEDINIZ

PASSS KARDESIM PAS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

merhabalar;

arkadaslar eger gazete alinmayacaksa bu ülkedeki bütün trabzonporlulara detayli bir sekilde anlatilmali, ve sadece bu gazeteler degil bunlari olusturan basin karteli protesto edilmelidir. keske olay sadece bu 4 gazeteden olussa.benim bazen izlemekten en çok zevk aldigim ntv bile kenan onuk denen fenerlinin tekelinde, Hele o altan Tanrukulu yok mu...

bence almamak fikrinin yaninda uzun dönemde güçlülobiler olusturup , bu basin kartellerinin içine girmek lazim. bizden nefret eden çok gazeteci oldugu gibi, bizi seven de çok ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)