Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fenerin tetikçisi fotomaç HADDINI BIL!

Bu köpekler birde masa basi oyunlari yapmiyoruz diyorlar.Gazete basliklari masa basi oyunlarinin degisik yöntemlerinden,yönetimimizin bu serefsiz istanbul basinina gereken cevabi derhal vermesi gerekir.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Siçayim o kafayaaa....

yapmaabi ya..adama iyilik olur...gübre niyetine..saçi maçi çikar....iyiligin dokunmus olur..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet beyler, bayanlar bakin ne buldum.. Bu Hasan Ali Atasoy kimmis bir bakin isterseniz. Eleman fenerlinin önde gideni.. Yakinda fener yönetimine girerse sasirmayin.. Eleman antu da yaziyor. Elele vermisler aksamdan güzel bir seneryo hazirlamislar. Link asagidaki arastirmalar devam ediyor. Insallah adresini ve telefon numarasini da bulacagim...

http://www.fenerlist.org/organizasyo...lari/genelsekr eterlik.htm

Eleman nerdeyse bütün fener forumlarinda yaziyor.

ICQ numarasini da buldum. 9473509

Ve elemanin resmi..

Son bilgi eleman önceden sky Türk'te haber müdür olmus. Azize baskani torpil yapmis.. sonra da ntvmsnbc de yazmis.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar ben derim ki bir protesto metni yazip ergun ata dan fanatik gazetesi ve milliyet gurubunda yayinlanmasi için yardim isteyelim.

Ya admin arkadaslar benim yorumu neden uçurdunuz?

Nereden
    İstanbul

Simdi bu adamlar mi namuslu serefli Türk medyasi.. Bu oglanlarin yazdigi yazilar yüzünden tribün terörü hortlamadi mi. Simdi biri çikip bu adami tartaklasa gazeteyi bassa sorumlusu kim olacak. Gazetede belge diye yayinladiklari kagit parçalari okunmuyor bile. Elestirdigimiz fener medyasi bu degil mi... Futboldaki kirlenmisligin sorumlusu bu adamlar degil mi. Gazetecilikle taraftarligi birbirine karistiran bunlar degil mi. Iç bes kurus için onur ve serefini satan bu spor yorumcusu kilikli kisiliksiz haysizyetsiz adamlar degil mi. Bu tip ezik adamlarin spor medyasini isgal etmesi Türkiye'deki sporun nasil bir konumda oldugunu göstermiyor mu.. Sonra da bizden anlayis ve saygi bekliyorlar. Nesine saygi duyacagiz bu satilik adamlarin... Topunun köküne kibrit suyu....

Nereden
    İstanbul

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı
    Ya admin arkadaslar benim yorumu neden uçurdunuz?

e kardesim senin yazdigin da agirdi be.. küfür yok.

Emorfo yalanmiydi yazdiklarim sen onu söyle

Nereden
    İstanbul

Dogruydu tabiki imzami atarim [img]smileys/smiley4.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TS yönetim kurulu, bu yazar müsvettesinin fener baglantilarini ortaya koyan bir açiklama yapmali...herkes bunlarin nasil ismarlama, satilik kalem oldugunu anlasin....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar;

infiale kapilip bize yakismayan , hakliyken haksiz duruma düsmemize neden olabilecek tavirlardan uzak duralim.

öncelikle üzerinde durmamiz gereken su sanirim; bu belge dogru mu, dogruysa alaattin çakici ne karsiligi trabzonspor la ilgilenmeye baslamistir? kendisi simdiye kadar trabzon lafini agzina almazken ne olmustur da birden trabzonsporun önünü açmaya karar vermistir?

ulusoy, çakici; kimsenin haddi degildir trabzonsporun önünü açmak. onlar gese ile bejeke nin önünü açmaya devam etsinler, gölge etmesinler baska ihsan istemez..

fenere gelince..onlar zaten kendi bataklarinda bogulurlar..Edited by: zinos_zon

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tür serefsiz insanlarin yaptigi asparagas haberleri kiniyorum ve bunlari allaha emanet ediyorum.

Bizans gazetelerinde çikan hangi haber dogruyduki buda dogru olsun...Gündem yaratmaya çalisiyorlar..Trabzonsporumu yaralamaya çalisiyorlar...Yaziklar olsun bende bisey var diye para verdim bu serefsiz gazeteye...yAziK!!

Nereden
    Ankara

O gazeteler Tanjunun transfer skandal?n? niye yazm?yorlar? Hepimizin vergileriyle Tanju fenere transfer edilmi?, sonra da fener ?ampiyon olmu?. Oh ne ala memleket. Benim annemin babam?n ödedi?i vergiyi Metin A??k'?n cebine verenler, tövbe tövbe...

sakin kalmam?z laz?m, her ne kadar çok zor da olsa bu ko?ulda. Yapaca??m?z en iyi tepki, Trabzonsporu daha da ate?li desteklemektir, iyi günde kötü günde.

?artlar? oyuncular için daha da zor hale çevirmeyelim, onlar?n eline malzeme vermeyelim. Biz kendi i?imize bakal?m. Yaradan hepimize sab?r versin. Trabzonsporu tutman?n sorumlulu?unu unutmayal?m. Biz farkl? olmal?y?z.

Nereden
    Amasya

bende yarisina kadar okutdum biraktdim feneri korayacak simdi bjk gs ve biz sikidirdik simdi basak konular cikarmak isitoyr suratindahiyar yok

köpek[img]smileys/smiley7.gif[/img]

bunlarda utanma duygusu kalmamis bunlar fenere yalakalik olsun diye bacisini da satar bu tur serefsizlere sessiz mi kalacagiz anlamiyorum bu arada bi protesto metni hazirlasak nasil olur acaba yoksa ben yakinda bi cikarma yaparim otaraflara dogru

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mübarek cuma vakti su haberi okudum,cinlerim tepeme çikti[img]smileys/smiley7.gif[/img]Bi daha fotomaç gazetesi alanin ... bu kadar da agir konusuyorum!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu Günebakis varken ne isiniz var Fotomaçla,fanatikle,Milliyetle,Zürriyetle!...ben hergün Istanbulda oldugum için günebakis aliyorum,herkeste alsin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu herifi ciddiye mi aliyorsunuz arkadaslar... Aradaböle gelir buna, adini bilmiyordum ama bu tip unutulmaz kolay kolay, aklimda yer etmis... Hani amigo-yazar denir ya, bu direkt amigo, yazarlik sadece okur-yazar olmaktan ibaret. Adam hakli ama, sonuçtayedigi ekmekoradan geliyor. Febeli olmaktan baska bir numarasi olmayan, en azindan yazilarinda bunu belli edemeyen bir garip adam iste.

Sadece o degil, Hakki Yalçin da ileri-geri konusup duruyor Trabzonspor için. Fenerbahçelilik serefsizlik degildir. Yapilan islerin farkinda olan bir çok febeli arkadasim da var benim. Ama bukisiler o kadar azinliktaki... Baskanlari "önceden sahada sampiyon olunur saniyordum" der, aynisini bizim baskan onlar için söyleyince olay olur. Daha ne günler görecegiz bakalim...

Mail atalim tabii ki, ama bunu herifi de çok ciddiye almayalim.

Zemberegi kirilmis saatte akreple yelkovanin suçu yoktur !!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Madem bizim önümüzü açtilar...Peki neden SAMPIYON olamadik?...Neden Rize maçini tekrar oynadiniz?...SEREFSIZ...KANSIZ...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beni de kuzenim aradi bu konuyla ilgili.

fotomaç artik tamamiyla çigrindan çikti. somut birseyler yapmaliyiz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar ben Fotomaç gazetesi aliyorum...Ama genelde Tuvalet kagidi olarak kullaniyorum...Zaten baska bir ise de yaramaz...Hem normal kagittan çok daha ucuz...Size de Tavsiye ederim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

Haberi ben de gördüm.

Bu kadar yalan haberi bu rahatlikla nasil yapiyor serefsizler.

Sanirim bu yeni TCK yasasindan sonra böylelerinin gazetecilik hayati bitecek.

Gerçi olamamislar ya...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

protesto yazisi ve birlikde harekete etmek gerekiyor hemen fakata özellikle fotomac ve fanatik gazetelerin yazilari mahkemelik yazilardir.

Türk medyasinin temel sorunu --> Yalan uyduruk haberler yapip hic bir ceza görmeden yillardir devam edebilmesidir.

Nasil cözülecek bu sorun bilemem ama sadece protesto yazilari ile olacak is degil.

Varmisiniz hepimiz birlikde suc duyurusunda bulunalim ve Fotomac yazarini mahkemeye verelim ?

Baska caresi varmi bunun ?Edited by: sanatik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Arkadaslar az önce resmi sitemizden aldim.

Basin Açiklamasi
    Trabzonspor Kulübü Yönetimi olarak, Fotomaç Gazetesi'nde Trabzonspor ve Kulüp Baskanimiz Sayin Atay Aktug hakkinda bugün Hasan Ali Atasoy imzasiyla yayinlanan haberde yer alan çirkin iddialari yalanliyor ve sahiplerine iade ediyoruz. Türk spor kamuyonunun sunu bilmesini istiyoruz ki, Trabzonspor Kulübü, bu çirkin iddialari kaleme alan ve yayinlayan sorumlular hakkinda her türlü yasal yola basvuracaktir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Arkadaslar sabah saattlerinde bu haksizliga karsi bir protesto metni yazdim ve kulübümüz resmi sitesinden de yayinlamasini rica ettim. Az önce kulübümüz Genel Müdürü Sayin Burak GÜRDAL beni telefonla arayarak durumu ve kulübümüzün tutumu hakkinda bilgiler verdi.

Sn, Gürdal, kulüp yönetiminin de bu konuda çok hassasiyet gösterdigini, halka arz öncesinde Trabzon Sporun borsa da basarisiz olmasi için yapilan bu karalama kampanyasina kayitsiz kalmayacaklarini ve fakat Trabzon Sporun bu süreçte, her zamankinden daha fazla medyaya ihtiyaci oldugunu, bu sebeplede Fotomaç yada Sabah gazetesi hakkinda Trabzon Spor olarak degil de, Baskanimiz Sayin ATAY aktugun bizzat dava açacagini belirtti. Su süreç içerisinde bizden istedikleri Trabzon Sporun halka açilma projesine tam destek vererek çevremizdeki herkesin en az bir lot satinalmasinin saglanmasi, dolayisiyla, Fenerbahçe kulübünün asil amaci olan Trabzon Sporun borsada basarisiz olmasi isteklerinin geri tepmesidir.

Bu yüzden herkes halka açilma kampanyasina tüm gücüyle yogunlasmali ve destek vermelidir.

Saygilarimla,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)