Sayfa 138 Toplam 139 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 88 128 136 137 138 139 SonuncuSonuncu
Toplam 3454 adet sonuctan sayfa basi 3,426 ile 3,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hasan Üçüncü

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dogrudur varsayim biraz uzerine konusuyorum. Cunku bu teknik direktorluk lisansi inan ki cok basit birsey. Oyle kursa gidip de cok zor alinan birsey degil. O yuzden oyle diyorum. Bu tur sertifikaya sahip olan beden egitimi ogretmenleri taniyorum. Simdi yankis olmasin galiba uefa a veya b lisnasti bir tanesj. Pro lisans alicam diyordu. Hatta senle ben bile gitsek belki de biz bile geceriz bu kurstan Sonra adsm 4 yildir altyapi hocasi bu 5. yili illaki almistir

Ayrica medyada bu tur seyler cok nadir haber oluyor. Cagdas atan, ibrahim uzulmez, umit ozat, umit karan , aurelio, yattara, huseyin cimsir, fatih akyel, tayfur havutcu, servet cetin, orhan ak gibi isimlerin hicbiri hakkinda ne zaman bu hocalik lisansini aldiklarina dair intetnette bir bilgi bulamazsin. Medyada bu tur seylerin pek haberi yapilmiyor. O bahsettigin isimler ayda yilda bir oldu o da taninmis bir dunya eski futbolcu bir arada diye oylece paylasildi

Haa birde hoca olmak icin ne yapti derken herhalde sadece bu teknik direktorluk sertifikasindan falan bahsettin. Bundan baska kimsenin yapabilecegi birsey yok. Alirsin belgeni veririler sana isi calsiir durursun.
    Murat Sönmez, Semih Tokatlý, Ersan Parlatan, Atýlay Canel bunlar kim biliyor musun? Süperlig takýmlarýnda teknik sorumlu bunlar. Teknik direktörlerin pro lisanslarý olmadýðý için kukla olarak bu arkadaþlarýn lisanslarý kullanýlýyor. Zor bir þey deðil evet o yüzden diyorum bu basit þeyi bile yapmadan antrenör olanlar var. Yanlýþ hatýrlamýyorsam bizde Hami lisansý yokken hoca olmuþtu. Mesela adamýn hedefi bu kulüpte hoca olmak ama gidip pro lisans dahi almaya tenezzül etmiyor göreve gelince baþvuruyor

Bak bu komedi mesela:
    BÜYÜK MAÇLARDA KONUÞMAK iÇiN RAPOR ALDIRIYORLAR!

TFF kayýtlarýnda Aytemiz Alanyaspor Kulübü’nün ‘Profesyonel Takým Antrenörü’ olarak görünen Çaðdaþ Atan’ýn maçlardan sonra kulübü temsilen basýn toplantýsý vs. açýklama yapmasý yasak. Ancak Atan’ýn durumundaki teknik adamlar bunun da çaresini bulmuþ. Kayýtlarda ‘Profesyonel Takým Sorumlusu’ olarak görünen kiþi (örneðin Aytemiz Alanyaspor’da Semih Tokatlý) büyük takýmlarla oynanan maçlarda rapor alýp sahaya çýkmýyor, bu durumda da teknik ekipten herhangi biri açýklama yapma yetkisine sahip oluyor. Ki o kiþi de tahmin edeceðiniz üzere ‘takýmýn gerçek teknik direktörü’ oluyor!

ÞENOL CAN, ANTRENÖR LiSTESiNDE BiLE YOK

TFF kayýtlarýný incelediðiniz zaman Karagümrük Teknik Direktörü Þenol Can’ýn, kulübün teknik ekibinde hiçbir þekilde yer almadýðýný görüyorsunuz. Can sahaya ‘idareci’ kimliði ile çýkýyor. Alanyaspor’da Çaðdaþ Atan, Göztepe’de Ýlhan Palut ve Hatayspor’da Ömer Erdoðan ise ‘Profesyonel Takým Antrenörü’ kartýyla sahaya çýkýyorlar.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Murat Sönmez, Semih Tokatlý, Ersan Parlatan, Atýlay Canel bunlar kim biliyor musun? Süperlig takýmlarýnda teknik sorumlu bunlar. Teknik direktörlerin pro lisanslarý olmadýðý için kukla olarak bu arkadaþlarýn lisanslarý kullanýlýyor. Zor bir þey deðil evet o yüzden diyorum bu basit þeyi bile yapmadan antrenör olanlar var. Yanlýþ hatýrlamýyorsam bizde Hami lisansý yokken hoca olmuþtu. Mesela adamýn hedefi bu kulüpte hoca olmak ama gidip pro lisans dahi almaya tenezzül etmiyor göreve gelince baþvuruyor :
    Hayir daha onceden de bahsettim kursa gidiyorsun diploma aliyorsun. Kurs ne zaman acilirsa o zaman basvuruyorsun. Mesela kursu actilar sezon ortasinda hali hazirda bi takimda hoca olan biri gidip basvuramaz buraya. Burada asil mesele kursun acildigi vakit ilgili adamin musait olup olmamasi. Haa tabi en basta hocaliga baslamadan bu isi halletmek gerekiyor. Cagdas atan yillarca sergenin yardimciligimi yapti. Vakti zamaninda bos bi zamanda gidip halletmesi gerekiyordu bunu. Lakin bu pro lisansa sahip olmak ilgili spor adaminin cok donanimli bir hoca oldugunu kanitlamaz. Bunu anlatmaya calsiiyordum sana. Alt tarafi bir belge bir kagit parcasi o kadar. Aa bak ben de sana bir iki link atiyim. Bu pro lisans icin lise mezunu olma sarti da varmis. Sanki lise bitirmenin futbola bir etkisi var. Ayrica turkiyede bu tur kurslarda hep torpil olayi falan doner. Ne malum herhangi bir teknik direktorun bunu parayla satin almadigi veya oradan buradan tanidiklari vasitasiyla hic kursa gitmeden bu belgeyi almadiginin bana garantisini verebilir misin? Ulkede bunca torpil olayi, parayla doktora tezi yazdirma , profesor falan olma, ozel okullarda parayla ders gecirme fallan. Valla yok pro lisansmis yok a imis b imis seni bilmeme ama benim hic umrumda degil.

Ayrica bu pro lisans kurslari 2 yild bir aciliyormus ve belgeyi alabilmek icin bir takim asamalardan gecmek gerekiyormus. Asagiya talimatnameyi de attim. Istersen bakabilirsin. Alti ustu sadece bir kagit parcasi olarak gordugum bir belgeden dolayi tutup da kimseyi bu belgeye sahip olmadigi icin ben yargilamam.

https://www.sporx.com/amp/eski-milli...SXHBQ284304SXQ

https://m.tr.beinsports.com/amp/habe...ine-hazir-olun

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...bo-304067h.htm

https://www.tff.org/Resources/TFF/Do...i-Talimati.pdf

Nereden
    Ýstanbul

Hayir daha onceden de bahsettim kursa gidiyorsun diploma aliyorsun. Kurs ne zaman acilirsa o zaman basvuruyorsun. Mesela kursu actilar sezon ortasinda hali hazirda bi takimda hoca olan biri gidip basvuramaz buraya. Burada asil mesele kursun acildigi vakit ilgili adamin musait olup olmamasi. Haa tabi en basta hocaliga baslamadan bu isi halletmek gerekiyor. Cagdas atan yillarca sergenin yardimciligimi yapti. Vakti zamaninda bos bi zamanda gidip halletmesi gerekiyordu bunu. Lakin bu pro lisansa sahip olmak ilgili spor adaminin cok donanimli bir hoca oldugunu kanitlamaz. Bunu anlatmaya calsiiyordum sana. Alt tarafi bir belge bir kagit parcasi o kadar. Aa bak ben de sana bir iki link atiyim. Bu pro lisans icin lise mezunu olma sarti da varmis. Sanki lise bitirmenin futbola bir etkisi var. Ayrica turkiyede bu tur kurslarda hep torpil olayi falan doner. Ne malum herhangi bir teknik direktorun bunu parayla satin almadigi veya oradan buradan tanidiklari vasitasiyla hic kursa gitmeden bu belgeyi almadiginin bana garantisini verebilir misin? Ulkede bunca torpil olayi, parayla doktora tezi yazdirma , profesor falan olma, ozel okullarda parayla ders gecirme fallan. Valla yok pro lisansmis yok a imis b imis seni bilmeme ama benim hic umrumda degil.

Ayrica bu pro lisans kurslari 2 yild bir aciliyormus ve belgeyi alabilmek icin bir takim asamalardan gecmek gerekiyormus. Asagiya talimatnameyi de attim. Istersen bakabilirsin. Alti ustu sadece bir kagit parcasi olarak gordugum bir belgeden dolayi tutup da kimseyi bu belgeye sahip olmadigi icin ben yargilamam.

https://www.sporx.com/amp/eski-milli...SXHBQ284304SXQ

https://m.tr.beinsports.com/amp/habe...ine-hazir-olun

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...bo-304067h.htm

https://www.tff.org/Resources/TFF/Do...i-Talimati.pdf
    Konu daðýlýyor ama https://www.haberler.com/gozler-hami...153041-haberi/ bizde hoca olduktan sonra pro lisans icin kursa giden hami haberi.

Neyse ben ne hami bizde göreve baþlarken ne de simdi hasan ucuncunun gerekli donanýma sahip olduðuna inanmýyorum. Ýyi ki Trabzonlu.

Nereden
    Trabzon

Konu daðýlýyor ama https://www.haberler.com/gozler-hami...153041-haberi/ bizde hoca olduktan sonra pro lisans icin kursa giden hami haberi.

Neyse ben ne hami bizde göreve baþlarken ne de simdi hasan ucuncunun gerekli donanýma sahip olduðuna inanmýyorum. Ýyi ki Trabzonlu.

Oyy yarabbim kulup kendi hocasini yetistiriyor iste ne var yani. Bu arada bak egemen korkmaz ile orhan akta da yok pro lisans. Onlarda ne kadar bilgi varsa hasan ucuncu de o kadar bilgili anlastik mi birde yukarida roportaj demissin hangi yardimci hoca veya altyapi hocasinin ropartaji var sagda solda. Sonra roportaji olsa ne olucak ki. Mesela egemen ile orhan akin intetnette hocalil roportaji var mi

https://www.transfermarkt.com.tr/ege.../trainer/73649

https://www.transfermarkt.com.tr/orh.../trainer/62361

Nereden
    Ýstanbul

Oyy yarabbim kulup kendi hocasini yetistiriyor iste ne var yani. Bu arada bak egemen korkmaz ile orhan akta da yok pro lisans. Onlarda ne kadar bilgi varsa hasan ucuncu de o kadar bilgili anlastik mi birde yukarida roportaj demissin hangi yardimci hoca veya altyapi hocasinin ropartaji var sagda solda. Sonra roportaji olsa ne olucak ki. Mesela egemen ile orhan akin intetnette hocalil roportaji var mi

https://www.transfermarkt.com.tr/ege.../trainer/73649

https://www.transfermarkt.com.tr/orh.../trainer/62361
    Ya ben niye pro lisansý yok mu dedim neyse tamam haklýsýn hoca yetiþtiriyoruz ne kadar ac trabzonlu varsa doldurun takima. Hemde altyapýnýn baþýna getirin engin bilgilerini aktarsýn. Sakatlanan biri olursa haci hocaya yönlendirsin kabul ettim hocamýz yeni pep olacak ayni Zidane gibi yetiþtiriyoruz.

Nereden
    Trabzon

Ya ben niye pro lisansý yok mu dedim neyse tamam haklýsýn hoca yetiþtiriyoruz ne kadar ac trabzonlu varsa doldurun takima. Hemde altyapýnýn baþýna getirin engin bilgilerini aktarsýn. Sakatlanan biri olursa haci hocaya yönlendirsin kabul ettim hocamýz yeni pep olacak ayni Zidane gibi yetiþtiriyoruz.
    Peki madem altyapiya hoca olma kriterlerini bu yazsana cidden cok merak ettim. Mesela adamin ne yapmasi lazim altyapi hocasi olabilmek icin. Ayrica yani bu hoca yetistirme isini daha onceden de bahsettim giray kacar da soyledi. O da busekilde bir fikir belirtmisti. Ya neyse sen bi yazsana altyapi hocasi olabilmek icin hangi kriterlere vasiflara sahipolunmasi gerektigini. Mesela trabzonlu olmamasi mi gerekiyor Yada trabzonlular kulube zarar mi veriyor. Hayir ysni cidden merak ediyorum. Lutfen bu konudski goruslerini bizimle paylasir misin

mustafakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Altyapýyý emin ellere teslim etmiþiz
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Trabzonlular bile oradan kaçarken eski futbolcumuzun alt yapý hocalýðý yapmasý bile eleþtiriliyor pes yani..

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Caným sýkýldýkça bu baþlýðý açýp kahkaha krizine giriyorum. Altyapý ve Hasan üçüncü . Gayet komik bir fýkra.

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Hasan üçüncu insanligi 10 numara insan tam Anadolu çocuðu belki de okumuþ etmiþ bu iþi Þenol hocadan baþka hocalardan öðrenmistir. Ben hasan üçüncüyü tanýmýyorum sans verilmiþ bakalým. Ön yargý saçmalýk.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

yalnýz Aðalar.....

Hasan üçüncü...
    Antrenör lisansý : UEFA-A lisans

Tayfun cora...
    Antrenör lisansý : UEFA-B lisans

adamlar en azýndan diplomayý almýþ..
    keþke kulüp yurtdýþý staj gibi þeylerde yapsa..
    ama bu iki adamda zeka konusunda çok ýþýk vermiyordu onada katýlýyorum..
    acaba çaba ve çalýþmayla bu açýðý kapatabilirler mi..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Bu gerçek mi? Ne olur þaka deyin

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Futbolculuk kariyerleri boyunca eleþtirdim. Bu iþ baþka iþ çok büyük futbolculuk kariyeri gerektirmiyor. Baþka meziyetler gerektiriyor.
    Hasan üçüncü de tayfun cora da insani olarak iyi insanlar. Futbolculuklarý worldclass deðildi ama bu lig için yeterliydi.

Bu 2 adamýnda kariyerleri boyunca en ufak bir leke yoktur.

Neden bu kin nefret çekememezlik? Dürüsttür adam kayýrmaz, para pulla satýn alýnmaz, araya adam sokulmaz diye mi üzülüyorsunuz? Acýnacak haldesiniz
    Konu Selim Çoban tarafýndan (01.07.2021 Saat 12:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    trabzonspor bir sevdadir...

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Býrakýn kötü topçu olmayý futbolcu olmayan adamlar bile hoca oluyor. Hoca olmak için böyle bir kriter olsa zaten kurslarý olmaz her þeyden önce. Mühim olan bu iþi hakkýyla yapacak mý yapmayacak mý? Hami saf yeteneði de aþmýþ biriydi ama hocalýk sýfýr. Teknik taktik bilgiden öte bir þey bu. Elli bin tane gerekliliði var bu iþin. Bu hasan üçüncüde ya da tayfun corada varsa hoca olurlar yoksa olmaz. Görmeden eleþtiri doðru deðil ama taraftar da haksýz deðil. Çünkü yýllar boyu liyakatsiz iþler yaparsan insanlar da doðal olarak tepkisel olurlar. Bunu kýrmak da trabzonsporu yönetenlerin görevidir.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    35

Bence Hasan hocanin problemi zeka degildi, butun sikinti teknik kisimdaydi.

O lisansi almadan ligimizde buyuk takim calistiran milli futbolcular var. O lisansi almak basit bir olay da degil, acikcasi sasirdim ama sevindimde. Donanimli insanlar lazim bu takimin icerisinde.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adamýn kapý gibi konusu var hala transfer baþlýðýndan eleþtiriyoruz.
    KOnuyu öne getireyim bari.
    Tebrikler hoca güzel baþarý emeklerinize saðlýk.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

murmut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Adam gibi adam, hoca gibi hoca. Simdi gelir bir köseden birisi "voouuioaisdjk kazmanin tekiydi bu, U19'u calistirmamasi lazim" der.

Nereden
    Ýstanbul

voavooovauj u19u çalýþtýrmamasý lazým.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Þaka maka þampiyon oldu. Tebrikler.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þampiyon hocam
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yalnýz Aðalar.....

Hasan üçüncü...
    Antrenör lisansý : UEFA-A lisans

Tayfun cora...
    Antrenör lisansý : UEFA-B lisans

adamlar en azýndan diplomayý almýþ..
    keþke kulüp yurtdýþý staj gibi þeylerde yapsa..
    ama bu iki adamda zeka konusunda çok ýþýk vermiyordu onada katýlýyorum..
    acaba çaba ve çalýþmayla bu açýðý kapatabilirler mi..
    tebrik ederim.... helal olsun.....
    her ne kadar bir kýsým taraftarýmýz tarafýndan küçümsensede..
    yarýfinalde TS :2 Fb:1.......
    finalde TS:1 Gs:0.......
    ve tarihimizde ilk defa U19 Þampiyon..
    daha ne olsun....
    beðenmeyenler gitsin gslilerle beraber aðlasýn yok ligde namaðluptuk falan diyolar..
    madem namaðluptunuz ..bizde keriz kupasý aldýk o zaman..

oyun olarak bi sistemsizlik görüntüsü var..bunu kabul etmek lazým..
    yalnýz oyunculardaki temaslý oyun ve takým halinde mücadele ise çoðu zaman A takýmýnda bile yok..

tekrar Hocaya tebrikler ..ben kulübün yerinde olsam..
    bu adama kendini geliþtirme imkanlarý sunarým..
    Avrupada üst düzey takýmlarda eðitim...staj...dil...kültür vs.
    hatta bu adamlarýn yanýna Çimþir..Tekke tarzý adamlarýda eklerim..
    Konu alperrr tarafýndan (16.07.2021 Saat 12:35 ) deðiþtirilmiþtir.
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Hocayý tebrik ederim baþarýlarýnýn katlanarak artmasýný dilerim. Önyargýya gerek yok

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

çok yetenekli oyuncular olmaamsýna raðmen takým oyunu oynattýðýný gözlemledim. bravo hasa üçüncü

jpositve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Transfermarkta göre haziran ayýnda kulupteki gorevinden ayrilmis. Su an kulupsuz gozukuyor. U19 teknik direktoru daha once u19 da bunun yardimciligini yapan eyup saka gozukuyor. Onun haricinde hasan ucuncu transfermarktta halen daha uefa a lisans gozukuyor. Pro lisansini almadi herhalde.

https://www.transfermarkt.com.tr/has...r/55924/plus/1

https://www.transfermarkt.com.tr/eyu...r/68822/plus/1

jpositve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)