Sayfa 37 Toplam 139 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3454 adet sonuctan sayfa basi 901 ile 925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hasan Üçüncü

Club_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Hasan ý savunanlar bu adam bi macta ne yapýyor. Sadece bos bos kosuyor. Bazen top caliyor onuda hic bir zaman olumlu degerlendiremiyor aldýgý topu yine rakibe veriyor . Neymiþ bu adam gercek Ts liymiþ kardeþim bizde bu takýmýn hastasýyýz ve bu adamýn takýma hiç bi þey verememesi bizi cýldýrtýyor adamýn yaptýgý faullere ne demeli teknik yetersizligini yaptýgý faullerle kapatmaya calisiyor. Her mac kart kesin ne zaman kýrmýzýyý gorecek diye bizi strese sokuyor her hareketi bi facia. Apoel macýnda adamýn kafasýna attýgý tekmeyi de savunun bari faul bile yapacaksan biraz etik olsun adamýn kafasýna tekme atýlýr mý ya kýrmýzý kart gorsen ve biz o macta elensek yine savunacakmýydýnýz bu hasan ý o zaman siz burda bizden cok bu adam hemen gonderilmeli diye ortalýgý ayaga kaldýrýrýrdýnýz ...

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

gorseydi filan demiyeceksýn gordumu???? o zaman konusacaktýn ..bi macta ne yapýyor biliyormusun kýmsenýn savasmadýgý kadar savaþýyor..
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneþ Doðar, Konusursak Ay yanar, Ýsyanýmýzda Kýyamet Kopar

Ali Sýrrý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý Club_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Apoel macýnda adamýn kafasýna attýgý tekmeyi de savunun bari faul bile yapacaksan biraz etik olsun adamýn kafasýna tekme atýlýr mý ya kýrmýzý kart gorsen ve biz o macta elensek yine savunacakmýydýnýz bu hasan ý o zaman siz burda bizden cok bu adam hemen gonderilmeli diye ortalýgý ayaga kaldýrýrýrdýnýz ...
    Apoel maçýnda hasanýn o yaptýðý faul deðildi, adam öldürmeye teþebbüstür o haraket..

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Club_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hasan ý savunanlar bu adam bi macta ne yapýyor. Sadece bos bos kosuyor. Bazen top caliyor onuda hic bir zaman olumlu degerlendiremiyor aldýgý topu yine rakibe veriyor . Neymiþ bu adam gercek Ts liymiþ kardeþim bizde bu takýmýn hastasýyýz ve bu adamýn takýma hiç bi þey verememesi bizi cýldýrtýyor adamýn yaptýgý faullere ne demeli teknik yetersizligini yaptýgý faullerle kapatmaya calisiyor. Her mac kart kesin ne zaman kýrmýzýyý gorecek diye bizi strese sokuyor her hareketi bi facia. Apoel macýnda adamýn kafasýna attýgý tekmeyi de savunun bari faul bile yapacaksan biraz etik olsun adamýn kafasýna tekme atýlýr mý ya kýrmýzý kart gorsen ve biz o macta elensek yine savunacakmýydýnýz bu hasan ý o zaman siz burda bizden cok bu adam hemen gonderilmeli diye ortalýgý ayaga kaldýrýrýrdýnýz ...
    yaa bos bos konusma..ayný seyleri onumuze sunma kotu olsada seviyoruz varmý bi diyecegin..???
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

Ali Sýrrý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý immortal_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yaa bos bos konusma..ayný seyleri onumuze sunma kotu olsada seviyoruz varmý bi diyecegin..???
    O zaman hasan'a ait özel bir kamp kurun, o oynasýn sen ve senin gibi düþünenlerde izlesin. Biz böyle bir futbolcuyu görmek istemiyoruz, var mý itirazý olan? Bir kaç kiþinin egosunu tatmin etmek için bunlara katlanamayýz!!

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geçen apel maçýnda adamýn kafasýna ayaðýný vurdfu kim yapabilir hasan kýrmýzý kartlýk aslýnda dengesiz

Nereden
    Ýstanbul

Birakin trabzonu hiçbir 1 .lig takiminda oynayamaz!
    lazaronicim saolsun guluorz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hasan ve Hüseyinin futbollarýný Formula 1 ile kýyaslayalým,
    Hasan acemi bir þoför ilk kez arabayý eline almýþ, savruk ne yaptýðýný kendi de bilmiyor saða sola saldýrýyor, bunlarý yaparken "KENDÝSÝDE KESÝNLÝKLE FARKINDA OLMADAN" baþkalarýnýn yapamadýðý bir þeyi yapýyor, bizim (Genelde Trabzonspor taraftarý futbolu çok iyi bilir) futbol cahili (istisnalar kaideyi bozmaz) taraftarlar birþey zannediyor, madem öyle o hareketleri sürekli yapsýn, þunu unutmayýn kontrolsüz güç, güç deðildir!!! birgün o yanlýþ süren arabayý sizin binanýza (Trabzonspora) çok feci bir þekilde çarparsa o zaman dizinizi dövsenizde para etmez,
    Glelim Hazret'e (Hüseyin'e) bu adamda yarýþmayý son sýrada bitiren kontrollü F1 ciler gibi nemelazým yavaþ gideyim (örnek; 5 m den uzaða pas vermez, ileriye oynamaz, Türkiyenin en muazzam geri pas atma profesörü, bazen onuda beceremiyorya) der ama diðerleri çoktan basýp gitmiþtir bu haladaha eski vosvoslar gibi kendi çapýnda birþeyler yapmaya çalýþýr, yarýþ biter ve o hala daha 10 m gidebilmiþtir (saða sola ve geriye gidip durduðu için, 10 m gitmesininde sebebi rüzgar ))))))) ) iþte kýsaca 2 H nin futbol mantalitesi, arkadaþlar biliyorumki sizler belkide benden daha çok bu takýmý seviyorsunuz, benden daha fazla uykusuz kalýyor, yaðmurda karda ýslanýyor titriyor ama bu takýmdan vazgeçmiyorsunuz buna inanýyorum ama lütfen þunada inanýn bu 2H ile bir halt edemeyiz 2 kere 2 = 4 bu kadar, çünkü ofans ve defans baðlantýlarý yok ve maalesef forvet ve savunma kopuk oynuyor bunu görün, þampiyonluk yolunda yapýlacak ilk adým 2H nin uzaklaþtýrýlmasý, isteyen katýlýr isteyen katýlmaz bu düþüncelerime... ama bu dediklerim sade ve sadece Trabzonsporun bir nebze kurtuluþu için...

bordoomavii
    Ziyaretçi

Alýntý Necronom Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman hasan'a ait özel bir kamp kurun, o oynasýn sen ve senin gibi düþünenlerde izlesin. Biz böyle bir futbolcuyu görmek istemiyoruz, var mý itirazý olan? Bir kaç kiþinin egosunu tatmin etmek için bunlara katlanamayýz!!
    sen lazaroniden,halilodzic den daha ii biliyosun dimi bu iþleri.nie seni getirmediler acaba takýmn baþýna

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hasan 3.'yü savaþçý diyenlere soruyorum, peki neden maç içinde ve maç bitiminde Fatih Tekke tezahuratý yaptýnýz... evet cevap bekliyorum neden, sizin öbür koþömuyor dediðiniz adamlar daha az koþardý tekke, biliyorum ki Umut Bulut ve Ömer Rýza Fatihten daha fazla koþuyor ve savaþçý neden Hasanýn savaþçýlýðýný (pardon insan katliamý ve Trabzonsporun geliþen ve geliþmekte olan ataklarýnýn yegane katili) öve öve bitiremediðiniz gibi onlarýda övün onlara da destek olun ama Fatih Tekke gerçekten klas bir oyuncu idi ve ayaðýna geleni atýyordu leblebi gibi ama Ömer ve Umut koþsunlar dursunlar skor üretemedikten ve skorun artmasýna Fatih kadar yardýmcý olamadýklarý için burun kývýrýlýyor benimde Hasan için diyeceklerim bunlar, savaþarak aldýklarý topu neden iyi kullanamýyorlar, ben Hasan düþmaný asla deðilim iyi oynasýn en çok onu seveyim, ama yok klas yok, Fatih te bulduðumuz klasý Umut ve Ömerde bulamadýðýmýz gibi diðer orta saha oyuncularýnda bulduðumuz klasý maalesef Hasanda bulamýyorum isyaným buna, bulamadýðým içinde takýmdan ayrýlmasýný takep ediyorum... çok mu?

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Bu sene rezilleri oynayan bir takýmýmýz var. Bu takýma bakýyoruz, görüyoruz ki bireysel olarak yetenekli çok futbolcu var. Ancak görünen o ki bu takým "takým" olamýyor.. Ne için? Çünkü ruh yok! Ýsteyen beðenir, isteyen beðenmez; sahada oynayanlara baktýðým zaman bordomavi formalarýn içindekiler arasýnda çapý kadar oynayan tek futbolcunun Hasan Üçüncü olduðunu söyleyebilirim.. Ancak, çapý bu takýmda oynamak için yetersiz diyorsanýz, ona diyecek fazla sözüm yok..
    Fýrtýna olarak baþladý, sahici bir ihtilâle dönüþtü, uzun zamandýr “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Arkadaþlar size bir anýmý anlatayým, sene 2001'in sonu hani þu Briegel zamaný ve lige bomba gibi girip ilk 3 haftayý lider tamamlayýp sonra küme düþmekten son anda kurtulduðumuz sene iyi dinleyin....
    O zamanlar Isparta da askerim ve maçlarý izleme ve gazeteleri takip etme imkaným þimdikinin %1'i kadar, ayda yýlda bir elimize gazete geçerse okuyoruz ve o kötü günleri duydukça okudukça kahroluyoruz o zamanlar üstüste kötü sonuçlar aldýðýmýz bir dönem yine ve bir gazete aldým okuyorum baþlýk aynen þöyle "Trabzonda bir yýldýz doðuyor HASAN" onun attýðý ve attýrdýðý golleri gazete överek anlatýyor, bir sonraki hafta gazeteyi tekrar alýyorum ve HASAN trabzonu uçurdu, tek golün sahibi muhteþem bir bazukayla Hasan, ve gazetenin panorama köþesinde bir þey çarpýyor gözüme Hasan 3. cezalý bir sonraki hafta gazeteyi elime alýyorum TS miz hezimete uðramýþ o yýl her maçta olduðu gibi kendi kendime dedim Hasan cezalý olmasaydý o maçý onlara býrakmazdý, ve benim gözümde Hasan bir halk kahramanýydý, ve o sezon yalvar yakar komutandan bir izin alýp maç izlemek için yatizni alýyorum ve sahamýzda oynadýðýmýz TS-GS maçý sonuç 0-2 hani o hasan þaþýn bizim hasana çimleri öptürdüðü maç o kadar da ümitle gitmiþtim ilk kez Hasaný canlý izleyecektim ve o maçta eðer hatýrlarsanýz Hasan 3. nün diðer adaþý ÞAÞ karþýsýndaki (rezilliðini) acizliðini utanmýþtým ama olsun dedim ve geldim biraz buruk þekilde HASAN benim için yine kahramandý (Her oyuncunun olamazmýydý böyle kötü maçlarý) ve askerden geldim 2002'den beri 2007'nin kapýsýna dayandýk, onu her izlediðimde hayal kýrýklýðým 2 ye katlandý, 5 senede insan hiçmi kendine birþeyler katamaz hiç geliþtiremez o kadar antrenman yapýyorsun Yattara, Szymkowiak, Fatih Tekke, Romachenko (gitmesine en üzüldüðüm topçu) ve diðer topçulardan hiçmi birþey kapmadýn. Yazýk Yazýk Yazýk... yani anlayýn arkadaþlar ben bir Hasan düþmaný deðil aksine bir Hasan hayranýydým taki izleyene kadar, bu haykýrýþým sadece TRABZONSPOR için, ama yine de Hasan bu yazýlarý yazmama ayýrdýðým zaman kadar birþeyler veriyor peki ya Hazret (Hüseyin) sadece koca bir HÝÇ, o yüzden onun için yorum yazmaya bile deðmez, seni seviyorum Hasan ama sende bizi seviyorsan býrak artýk Trabzonsporumu
    2H siz TRABZONSPOR için el ele

ts_fan
    Ziyaretçi

Yahu þu baþlýkta argo konuþmamak, insanlarý kýrmamak adýna kendimi zor tutuyorum, bu kadar mý insafsýz olunur?Burda size, Hasan'a (Trabzonspor'un formasýný giyen oyuncusuna) ettiðiniz hakaretleri (adminlerde nasýl burayý görüp yetkilerini kullanmazlar þaþýyorum) etmeyeceðim.Yazýklar olsun hepinize, anlayana fazla bile gelir.

Trabzon insaný futboldan anlarmýþ, objektif yorum yaparmýþ, ...mýþ mýþta mýþ.Artýk çok net söylüyorum Trabzonspor taraftarý futboldan ... anlýyor.Burda Hasan Üçüncü'ye laf söyletmeyenler diye bir kitle var diyorsunuz ya, iþte o kitle ''Hasan Üçüncü klas bir futbolcu'' demiyor.Sadece; ''Sahaya çýkýnca yeteneksizde olsa terinin son damlasýna kadar mücadele ediyor'' diyor.Evet Hasan Üçüncü oyuna katký anlamýnda yetenekleri olan bir oyuncu deðil ama O takýmý için gözünü budaktan sakýnmayan bir nefer.Ha þimdi dersiniz, futbol bu savaþ mý?Futbolda da savaþmadan, mücadele etmeden baþarý gelmiyor.Keþke Hasan'dan daha teknik, daha klas!!! oyuncularda O'nun kadar mücadele edip, tekmeye kafa sokacak yüreði sahaya koyabileseler.

Klas ama sahada hayalet gibi gezen topçunun yerine kalas (siz Hasan düþmalarýnýn tabiri) ama canýný diþine takan adama her zaman eyvallah.Trabzonspor ruhlar alemi deðildir, herkes bu formanýn hakkýný verecek kardeþim

T: Hasan Hüseyin bu takýmda iþleri yok diyorsunuz, neden Hüseyin'e sesimiz çýkmýyor?Çünkü, O'da mücadele etmiyor (ha birde sizin tabirinizle O'da kalas)
    Trabzonspor oyuncusu için burada (burasý reelde bir sohbet ortamý deðil, arkadaþlar bunu aklýnýzýn bir köþesine sokun) aleni bir þekilde aþaðýlayýcý yazý yazanlarýn tamamýný kýnýyorum
    Konu ts_fan tarafýndan (01.09.2006 Saat 01:19 ) deðiþtirilmiþtir.

ts_fan
    Ziyaretçi

Ayrýca, Hasan'a kadar bu takýmý terketmesi gereken ruhlar aleminin eþsiz deðerlerini gör(e)meyen taraftarlara kocaman bir YUHHHHH!!!

oktay çavuþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

arkadaþlar ne kadar gereksiz birbirinize laf atýyorsunuz.biriniz gitsinler býraksýnlar diyor,diðerleride onlar bizim uþaklar ve en çok onlar yürek koyuyorlar diye savunuyorsunuz.en baþta bu oyuncular bizim formamýz altýnda ise onlara bu þekilde laflar sarfetmememiz gerekir.ama yetersiz bulabilirsiniz bu baþka.bunu onlarý sahada gören her akýllý insan söylüyor.ne zaman onlardan daha iyisi olur yada hoca onlarý kendine göre yetersiz bulur o zaman yedekte kalýrlar.ben bu transferlerden sonra daha hasan ý 11 'de görebileceðimizi zannetmiyorum.daha öncede demiþtim.iþin aslý þu ;keþke daha yetenekli oyuncularýmýz onlar kadar yürekli oynayabilseler.olay budur.

trbznspr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim taraftarýmýzýn insamýnýzýn klasik özelliðidir. bir futbolcuyu akýllarýnda sadece bir sekilde tutarlar iyi veya kötü örnek: hasan-hüseyin her zaman kötüdür. stepanov-yattara her zaman iyidir. mesajlarý okuyorum ki uzunca bir süredir hasan ve hüseyin baslýklarýndakileri özellikle bazý arkadaslar ciddi anlamda '' kazma , bu adamlar futboldan anlamýyor , ts'de nasýl oynuyorlar gibi sözler söylüyor.'' futbolda 11 kiþiden oynanýyor ve bu 11 oyuncunun ayný özelliklerde olmasýný bekleyemeyiz haliylee birileri gol atacak asist yapacak birileri mücadele edecek top kazanacak. hasan ve hüseyin bunun 2.cisini yapmakta fakat nedense bir türlü kabul görmemekteler... þimdi bazý arkadaslarda diyor ki hasan veya hüseyin neden ara pasý atmýyor yok calým yapmýor gol atmýor felanda filan... bilmem avrupa liglerini takip edermisiniz. ben gravesinin.. makalelenin de calým attýðýný görmedim cok. bi kere o bölgede calým atmak intihar ben onlarýnda gol attýðýný görmedim cok ben onlarýndan ara paslarý inceler yaptýðýný görmedim.. ( bazý sazan arkadaslarýmýz hemen atlayýp ''sen onlarla hasan-hüseyin karsýlaþtýrormusun gibi cevap yazmasýn karsýlastýrmýorum tabiki ) sadece demek istediðim dünya futbolunda bu bölgenin oyuncu yapýsýný böylee haa gravesen mac boyunca 3 ara pasý atmýs gravesen olmus hasan 1-2 atmýs hasan olmus hasan 4 atsa trabzonspor'da oynamazdý.

son olarak bu kadar sabit fikirli eleþtirenleri görünce gercekten trabzonda futbol oynanmazmýs bir sporcu olarak.
    '' Futbol basit bir oyundur... Fakat en zoru futbolu basit oynamaktýr. ''

kutoz
    Ziyaretçi

Hasan kadar taþ düþsün baþýnýza diyeceðim ama, neyse demeyeyim...

Hasan'ý seviyorum. Futboluyla yada karakteriyle. Kimseyi de ilgilendirmez. Birileri kötü derken, ben Hasan iyi diyorum. Kimseyi de ilgilendirmez bu söylemim. Ama kimsede kalkýp, Hasan'ý sevenlere eleþtiri getirmesin. Hasan'a eleþtiri getirmek ayrý þeydir, onu savunanlara eleþtiri getirmek ayrý þeydir.

Hasan'ýn sahadaki azmini kutluyorum ve bu arzusundan hiçbirþey kaybetmemesi en büyük temennim. Sahada Trabzonspor ruhunu yansýtan birtek, Hasan sen kaldýn...

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Trabzonspor Hasoutan ve Hüseyoutin gibiler yüzünden þampiyon olamýyor.gerçekler acýdýr;istesenizde istemesenizde...
    Konu Harun tarafýndan (01.09.2006 Saat 14:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Hasan bence futbolu biraksin. Cunku kenardan iyi destek olur
    13 Vitor Hugo

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý bordoomavii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sen lazaroniden,halilodzic den daha ii biliyosun dimi bu iþleri.nie seni getirmediler acaba takýmn baþýna
    Hodzic i bilmem ama ben lazaroniden daha iyi biliyorum. En azindan kenarda yattarayi bekletmem
    13 Vitor Hugo

hüseyini o takýma kaptan yapan zihiyet hasandan tabi medet umar.Adamýn teknik yetersizliði olabilir ama elinden gelen mücadeleyi eden 3 futbolcudan biri.Ya diðerleri teknik kapaisteleri iyi olan oyuncular onlar ne yapýyor sahada gezinmekten baþka..

corleone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

hasan bu takýmdan gitsin diyenlerin Trabzonspor'luluðundan þüphe ediyorum...
    bir lafa bakarým laf mý diye,
    bir de söyleyene bakarým 'adam' mý diye...

Nereden
    Hakkari

Hüseyin + Hasan = facia gelioooorum

Barýþ Cem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

hem þehir takýmý deðil büyük klübüz diyeceksin bir de sonra yok bu adam hemþerim þu adam akrabam o oynasýn. olmaz arkadaþ.

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý corleone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hasan bu takýmdan gitsin diyenlerin Trabzonspor'luluðundan þüphe ediyorum...
    Bu yazýyý sana umarum silah tehtidi ile yazdýrmýþlardýr.Kendi irademle yazdýn diyorsan...
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)