Sayfa 51 Toplam 139 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3454 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hasan Üçüncü

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok koştu her zamanki gibi hırslıydı yine
    -1461 TRABZON-

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor harici bütün klüplerde ona başarılar diliyorum
    [ille d' 7]

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam daha topu eliylen tutamıyor biz kalmışız ondan top oynamasını bekliyoruz hasan bana günaydın deme
    Konu Berk Akçay tarafından (29.09.2006 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hasan herzamanki gib mücadeleciydi.ilk yarı yaptığı bir hareket enfesti.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

hasan iiyiydi bunu göremeyenlere şaşırıyorum
    “Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene.” M.Kemal Atatürk

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı ktuTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam daha topu eliylen tutamıyor biz kalmışız ondan top oynamasını bekliyoruz hasan bana günaydın deme
    allahım ya herseyede bişe buluyosunuz ha kayamazmı top elinden

sahanın en iyilerindendi bu gün
    hüseyinin yanında zidana kalır hasan hasana laf yokk

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son maclarda mücadelesinden dolayı
    seviyorum hasanı
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Ali Sırrı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Çok koştu, hırslıydı, istek vardı... vs"

Inşallah bir günde futbol oynar..

XhAn
    Ziyaretçi

Bence Lemi gibi verilen görevi yapıyor.. Pek yeteneği yok ama canını dişine takıyor hasan..

Eskiden joker gibiydi beklerdi yedekte fakat kendisini geliştirmeye başlayınca artık forma bulmayada başladı...

Oynama arzusu ve takımı için hayatını ortaya koyması en sevdiğim özelliğidir..
    2 sene önceki FB maçında Ortegayı tutmuştu ve ortegaya adım attırmamıştı fakat hepiniz bilirsinizki maçtan sonra aşırı su kaybı nedeniyle hastaneye kaldırıldı..

Bence Trabzonun böyle yürekten oynayan futbolculara her zaman ihtiyacı var..
    Belki ilk 11 de oynayamaz fakat jübile yapana kadat Trabzonun ekmeği helaldir koçuma..

Yürüyedur Hasan..

pierre_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iyi oynuyo iyi..takımın en iyilerinden..geliştirdi kendini

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

En ufak bir şeyde yerden yere vuruluyor. Ne kazmalığı kalıyor ne kalaslığı nede alay edilmedik yanı. Dar ağacı zaten her maç öncesi hazır. İyi oynarsa kurtuldu, oynamazsa hemen yağlı ipe.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

takımda yıldız diye nitelendirdiğimiz oynamayan marcelinho ya gösterilen müsamaha yerli futbolcularımıza gösterilmiyor
    “Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene.” M.Kemal Atatürk

subay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Topu elinden kaydirmasi komikti yaw . Ama Hasani gercekten begeniyorum, arasira hatasi da olsa adam canla basla mücadele ediyor. Trabzonspor icin canini verir, öyle bir oyuncu!

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hasan Dün akşamda iyiyidi.Tek olumsuz hareketi vardı oda marcelinhonun pasında topu kale yerine dağlara taşlara vurdu. Mücadelesi yine enfesti.Yine hırslıydı elinden geleni yaptı.En azından Hüseyinden çok çok iyiydi diyebilirim.
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Zaten futbolda da eliyle tutması gerekmiyor. Dün Hasan'ı tamamen nötr bir şekilde izledim. Hiç bir önyargım yoktu iyidir ya da kötüdür diye. Hareketlerini gördüğümde, yüz ifadelerini gördüğümde nedendir bilmem çok üzüldüm.
    Hiç bir topa sadece girmiş olmak için girmedi, hiç bir pozisyonda salmadı kendini. Düşürülürken bile hala mücadele ediyordu. Yüzündeki ifade ise çok hüzünlüydü belki saçma gelecek ama insanların bir çoğunun onun hakkındaki düşüncelerini biliyor ama Trabzonspor sevgisi o kadar ağır basıyor ki mücadelesinden hiç ödün vermeden oynuyor.
    Çok üzüldüm, bu kadar hırsını ortaya koyan, terinin son damlasına kadar mücadele eden bir futbolcumuz bu kadar basite alınmamalı.
    Eskiden bir futbolcuydun gözümde, ama şu anda biliyorum ki ileride bu takımın ağabeyi olacaksın. Hırsının hiç kaybolmaması dileğiyle...
    A R H A V İ L İ

dün akşam harikaydı hasan.her maç biraz daha geliştiryor kendini.özellikle de sorumluluk alması çok hoşuma gidiyor.helal hasan bu yükseliş devam etsin ortasahanın lideri sensin. kaptan da sensin.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet dun akşam bel çalımlarıda atmaya basladı yakınd aondan çok daha farklı seyler gorursek kımse şaşırmasın bence kendını çok gelıstırıyo vede gelıstırmeyede devam edecek adamı ortada oynattılar en sonda sağ bekde oynattılar ve elınden gelenın en ıyısını yapmaya çalıstı
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

osusuna maçında görevini yaptı
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

ts_fan
    Ziyaretçi

Hasan topu elinden kaydırmışmış!!!Hey Allah'ım ya Rabbim, hespünallahu venimelvekil...

İnsanı deli etmek için bire birsiniz, Hasan'a sallayanlardan şüphe duyacağım ama sallayanları tanıyorum, çoğuyla yüz yüze görüşüyorum

Madem size göre taç atarken topu elinden kaydırması çok tukaka birşey, o pozisyonun aslını size anlatıyorum.Hasan orada bilerek topu elinden kaydırdı, böylece rakibin konsantrasyonunu bozdu.Sonra topa sahip olup tekrar taçı attığında rakip oyuncu abondone olmuş bir vaziyette topu kafasıyla kornere atmak zorunda kaldı.Yani Hasan burada planlı bir şekilde takımına korner kazandırdı.Hasan'ın yaptığı tamı tamına buydu, var mı ötesi? (Neden böyle yazdım, bir atasözü ile açıklardım ama forum ortamı yazamıyoruz, atasözü öyle kelimesi ile başlıyor) Herkes Hasan gibi (Şimdi bazıları herkes Hasan gibi olacağı başka tarafa!!! çekebilir, daha açık yazayım herkes Hasan gibi savaşacak, mücadele edecek) olacak, bu takım şampiyon olacak, o kadar.

Bu arada Berk korkma kardeşim.Hasan'ın Trabzonspor'a olumlu veya olumsuz katkısını abes bir şekilde dile getiren Özkan Sümer ve O'nun gibi düşünen zihniyetlere Hasan Üçüncü günaydın demez.
    Konu ts_fan tarafından (29.09.2006 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En ufak bir şeyde yerden yere vuruluyor. Ne kazmalığı kalıyor ne kalaslığı nede alay edilmedik yanı. Dar ağacı zaten her maç öncesi hazır. İyi oynarsa kurtuldu, oynamazsa hemen yağlı ipe.
    Nedense bazıları hariç Marcelinho yu değil darağacına getirmek kötü oynuyor diye yazdığımızda sen bu işten anlamıyorsun diyor.
    Keşke bu takımda herkes Hasan kadar yürekden Trabzon forması için oynadığı için oynasa.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

ihsanbayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yürü be hasan kim tutar seni,onur lu mücadelini takdir ediyorum
    ihsanbayran

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insan bir olguyu savunduğu zaman bundan vazgeçmesi biraz zor belkide tepki için vazgeçmeyebilirde bazı arkadaşlar da da bu var malesef anti Hasan Üçüncü'lüklerini savunuyorlar hala, birkere eleştirmiş oldular ya hep öyle gözüksün napalım birkere söyledik tükürdüğümüzü yalamayız hesabı. Ama tebrik ediyorum normal dozunda sürekli eleştirip te Güzel oynadığı maçlarda futbolcunun hakkını veren bazı üyeler de yok değil.

Hasan dünkü maçta ne çok iyi ne de kötüydü, vasatın üstüne çıkabildi ancak, kötü yerlerde birkaç pas hatası yaptı, bunları geçersek herzamanki gibi mücadeleci kimliğini yansıttı ikinci yarının ortalarında sağ bek te de hatasız oynadı, her gün formunun zirvesine çıkıyosun deli oğlan seni seven bizler olduğu sürece sırtın yere gelmez.
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hüseyinin yerine alması gereken tek oyuncu hiç değilse maç bittiğinde formasında çim lekesi toprak izi oluyor.Onuruyla gururuyla oynuyor.Ama trilyonlar alan hüseyin kılını kıpırdatmıyor.Profesyonelmiş......
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

zurnaci61
    Ziyaretçi

Angry

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adama bu maçtan sonra hala laf edebilen olabilecek mi acaba....
    harun var kardeşim var bumaçtan sonra bıle laf eden var cunku bu arkadaslarım hıc kusura bakmasın ya futbolun f sini bile bilmiyo yada başka bişey var ama bunu burda söyleyemem

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hasan Hırslı, etliki ,koşuyor,yoruluyor,TRABZONSPOR için oynuyor , dimi buraya kadar herkezin ortak noktası bu ???
    AMA..... gelelim hasana hasan kadar maçta topu kaybeden,hasan kadar anlamsız yerlerde anlamsız hareket eden ; hasan kadar rakipi öldüresiye giren ; hasan kadar beceriksiz bir futbolcunun TRABZONSPOR da oynamasını ben istemiyorum

TRABZONSPOR sevgisi hasana kadar olan futbolcular yokmuydu yani ?? M. YILMAZ hasanın belkide 10katı kadar trabzonspor luydu ama M.YILMAZ bile yapamayacağını analyınca kiralık gitmek istiyorum dedi.

ve buradanda HASAN' a olan tepkimi her zaman dile getireceğim arkadaşım her zaman kimsede bana engel olamaz ister kızın ister sövün farketmez başladığım yolda sonuna kadar devam ediceğim
    Konu Berk Akçay tarafından (29.09.2006 Saat 13:47 ) değiştirilmiştir.
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)