Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 204 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fernando Torres (El Niño)

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Fernando Torres (El Niño)

Aslında yabancı futbolculara başlık açılmasında birazcık karşıyım ama bence burada Fernando Torres başlığıda olmalı diyorum...
    Ve Torres severleri buraya çağırıyurum...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

El Nino..Atletico taraftarının bizi terketme diyerek kapısında yattığı bir futbolcu..Onu anlatmak çok zor..
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Egemenlik bir başlık olmuş.
    Son haftalardaki Son Dakika golcüsü ünvanı takımına ve teknik direktörüne çok şey kattı.
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Nereden
    Ankara

Liverpool için çok şey...
    Vede Süper bir futbolcu...

Nereden
    Aksaray

El Nino 'm benim .

Atletico'dayken severdim , Liverpool'dayken sevgim dahada arttı kendisine . Futbolculuğu muazzamdır . Attığı gollerin tanımını yapmakta zorlanıyorum , öyle şık golleri var ki . Onun bu futbolculuğunun yanında belki de Liverpool 'u çok sevmesinide sevmiş olabilirim . Ama şuan bir takım kur deseniz , forvete ilk alacağım adam kendisidir .

Koysunlar Torres 'i bir maça , o maç hangi takımın olursa olsun sabaha kadar izlerim . Eminim benim gibi çok kişi vardır

Geçenlerde bir açıklaması vardı :

"I think that the same could be said of this Liverpool team if we can win the league. If we can do it we will be remembered for many years in the hearts of Liverpool fans."

"We have beaten the big teams without me and on occasions without Gerrard, like the game against Manchester United. I think that was a positive for the team as a whole; it illustrated that importance of every player in the squad."

Sevgilisi hoştur , adı Olalla'dır . Dövmesinde tanışma günleri veyahut ona benzer bir özel gün yazar .

Son olarak ;

his armband proved
    he was a red
    torres torres
    you'll never walk alone it said
    torres torres
    we bought the lad
    from sunny spain
    he gets the ball
    and scores again
    fernando torres
    liverpool's number nine
    Liverpool taraftarı olarak onu çok severiz . Onunda bizi sevdiğini biliriz .

Nereden
    Aksaray

Cool Portsmouth - Liverpool

Hazır El Nino konusu açılmışken , son maçtan bir dip not belirtiyim .

Rafa 'nın saçma rotasyona sevdasına bu kritik* maçta yedek oturdu . Hemde bir hafta önce son anlarda çıkıp Chelsea'yi dağıtmışken ama ikinci yarı girmesiyle , Rafa'yı ipten almasını bildi .

* Eğer Liverpool puan kaybı yaşasaydı , bir maçı eksik United 'ın 4-5 puan arkasına düşecekti . Ki bu da United 'ın puan kazanmasıyla puan farkının 7-8 'e çıkacağını gösteriyor . Kısacası işin erken biteceğini .

İşte o yedek oturan Torres oyuna girdikten sonra takımını galibiyete taşıyan golle hayat öpücüğü verdi adeta . Ama asıl konu bu değil .

Ayağına sadece 3 top geldi . Aşağıdaki resimden gördüğünüz üzere , ikisini olumlu olarak kullanmış gözüküyor . Ama o kırmızı olan pasıda , Kuyt ile buluştu ve durumu 2-2'ye getiren gol oldu .

Şimdiki resimdede şutları gözüküyor , sadece iki şut attı . Ceza sahası içinden gelen kafa , golle sonuçlandı .

Az top gelmesine rağmen maçı çeviren adam oldu . Topu ne kadar değerli kullandığını buradan anlayabiliriz . Bu resimleri guardian'dan aldım , chalkboard diye bir özelliği var . Müthiş bilgi verici , içinde kayboluyorum

Birde golden sonra ki sevincini ekleyeyim ;

Premier League'de iki maç art arda, maç kazandıran üç gol Fernando Torres'ten.Son düdük yaklaşırken, iki harika kafa şutu ile takımına kazandırdığı 4 puan.Yossi Benayoun'un ortasına vurduğu kafa ile Fratton Park'ta attığı gol sonrası iki eliyle bir işaret yaptı Torres, bu işaretin ne olduğu henüz açıklığa kavuşmuş değil.9 yazdı; bu sezon Liverpool formasıyla attığı gol sayısını işaret ediyor, tahmini bana en mantıklı geleni.(FA Cup'ta 1 var, ligde 8 oldu.)

Diğer taraftan P harfi yaptı diyen var ki bunun dayanağı ayrı bomba: Ollala Yenge hamileymiş güya, pregnant'ın P'sini yapmış Torres.8 yazdı, Gerrard'ı anıyor diyen de var.Torres henüz bir açıklamada bulunmadı, eğer gizem yönüyle Tuncay Şanlı'nun ''sus''una dönüşürse bu hareket, zihnisinir fikirlere bir süre daha açık kalacak gibi.
    Bu sevinçle ilgili alıntı yaptığım yer NoatSamisa'dan .

Nereden
    İstanbul

A.Madrid'de çok gol kaçırıyordu. Ve baya eleştiriliyordu bu yüzden.

Ama Liverpool'da çağ atladı sanki. Mükemmel oynuyor.

Rakipten de olsa severim Torres'i.

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Ollala yenge mi? ççç

Nereden
    Aksaray

Olalla ve Torres , bu sene ingilizce ödevlerimden birini bu konu üzerinde yapmıştım

Nereden
    Ankara

Vicente Calderón ona tapıyordu, altyapısından yetiştiği Atlético de Madrid'te henüz 17 yaşında A Takım kaptanlığına gelmişti, "Dünyada Real dışında her takımda oynarım" diyecek kadar Atléticoluydu, 24 milyon Pound'a Liverpool'a geldiğinde hayal kırıklığı yaratıp yaratmayacağı tartışıldı, Anfield Road'a çıktığında Kop'u kendinden geçirdi, lakabı "El Nino"yu hakettiğini herkese ispat etti, fırtına gibi esti, esiyor ve esecek gibi de duruyor!..

Fernando Jose Torres Sanz Atlético de Madrid A Takımı'nda forma giymeye başladığı 2000/01 Sezonu'nda henüz 16 yaşındaydı, 2007/08 Sezonu başına kadar her yaz devler onun için çarpıştı, sonunda "El Nino" Kasırgası Liverpool'da Anfield Road'da tozu dumana katmaya başladı.

23 Mart 1984'te İspanya'nın başkenti Madrid'de doğan Fernando futbolla ilk kez ağabeyinin topuna evde yaptığı vuruşlarla 2 yaşında tanıştı. 5 yaşında ilk takımı olan Parque 84 ile idmanlara başlayarak gelecekte nasıl bir futbolcu olacağını göstermeye başlamıştı. Fernando çocukluğunda futbola olan ilgisinin sebebi olaraksa Oliver and Benji (Küçük Golcü diğer adıyla Kaptan Tsubasa) adlı çizgi filmi gösteriyor. İlerleyen süreçteyse büyükbabasının kendisiyle futbol ve özellikle de Atlético de Madrid hakkında yaptığı sohbetler Fernando'nun ilgisini doruğa çıkarmış.

Bir komşusunun sponsorluğunda kurulan Mario's Holland isimli klüp Fernando'nun 7 yaşına geldiğinde formasını giydiği ikinci takım oldu. 9 yaşındayken Atlético de Madrid'in Kupa Müzesi'ne babasının bir sürprizi üzerine götürüldü ve orada gördükleri sayesinde futbola daha da bir tutundu ve o müzede kendisi adına birşey görmek istediğini dile getirerek daha çok çalışmaya başladı. Fernando artık tam anlamıyla Atlético de Madrid taraftarı olmuştu.

1995'te, 11 yaşına geldiğinde, hayalleri gerçekleşmeye başladı ve Atlético de Madrid Küçük Takımı'na seçilen en genç oyuncu oldu. O dönemde teknik direktörlüğünü yapan Manolo Rangel'in özel ilgisiyle kendisini hız kesmeden geliştiren Fernando 12 yaşına geldiğindeyse B Genç Takıma seçildi. Fernando tutulamıyordu, 13 yaşında A Genç Takım'daydı. Avrupa 16 Yaş Altı Futbol Şampiyonası'nda şampiyonluk yaşadı. 14 yaşındayken katıldığı Nike Cup'da Real Madird, Barcelona, Juventus, Milan, Manchester United gibi takımların arasından sıyrılarak şampiyonluğa ulaşırken kendisi de turnuvanın gol kralı oldu ve aynı sezon Yılın Genç Oyuncusu Ödülünü aldı.

16 yaşına gelmişti ve artık A Takım'daydı. 17 yaşında kaptanlığına yükseldiği Atlético de Madrid'te herkesi büyülüyordu, bir La Liga maçında formasının altından kolundaki "You Will Never Walk Alone" yazılı dövme gözükünce adı sıklıkla Liverpool'la anılmaya başladı. Sezon başındaysa 24 milyon Pound karşılığında, Premier League'in bonservis rekoruyla Vicente Calderón'dan ayrılıp Anfield Road'a geldi. "El Nino" Kasırgası artık La Liga'da değil, Premier League'de esecekti.

Fernando Liverpool'la haftalık 133.000 Pound maaş karşılığında sözleşme imzaladı ve basın mensuplarının kendisine transferiyle ilgili sordukları soruya "Teklifi aldıktan sonra kulübümle de görüştüm, fakat son kararı kendim verdim. Zor bir karardı ama benim için çok büyük bir adım. Reddedilmesi zor bir teklifti. Kalbim her zaman Atlético ile birlikte" şeklinde cevap verdi.

"El Nino"nun profesyonel kariyer golleri:
    2000/01: Atlético de Madrid - 1
    2001/02: Atlético de Madrid - 6
    2002/03: Atlético de Madrid - 13
    2003/04: Atlético de Madrid - 20
    2004/05: Atlético de Madrid - 16
    2005/06: Atlético de Madrid - 13
    2006/07: Atlético de Madrid - 15
    2007/08: Liverpool - 24

Konu ApoCaN28 tarafından (10.02.2009 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Daha 13 yaşında Athletico ile profesyonel sözleşme imzaladığını okumuştum. 17 yaşında Athletico'nun kaptanı olma başarı göstermişti. Dünyada Real Madrid dışında her takıma oynayabilirim açıklaması ile gündemleri bir çok kez değiştirmiştir. Kaldı ki içinde apayrı bir Liverpool tutkusu vardır. Rivayete göre Athletico Madrid'de kaptanlık yaparken, kaptanlık pazubantının altında Liverpool yazıyormuş.

Kendisini dünyanın en iyi 3 forvetinden bir tanesidir benim gözümde. Hatta çok severim.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Ankara

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha 13 yaşında Athletico ile profesyonel sözleşme imzaladığını okumuştum. 17 yaşında Athletico'nun kaptanı olma başarı göstermişti. Dünyada Real Madrid dışında her takıma oynayabilirim açıklaması ile gündemleri bir çok kez değiştirmiştir. Kaldı ki içinde apayrı bir Liverpool tutkusu vardır. Rivayete göre Athletico Madrid'de kaptanlık yaparken, kaptanlık pazubantının altında Liverpool yazıyormuş.

Kendisini dünyanın en iyi 3 forvetinden bir tanesidir benim gözümde. Hatta çok severim.
    İlhan abi sanırım bu
    bir La Liga maçında formasının altından kolundaki "You Will Never Walk Alone" yazılı dövme gözükünce adı sıklıkla Liverpool'la anılmaya başladı.
    bahsettiğin şey...
    Konu ApoCaN28 tarafından (10.02.2009 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Aksaray

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

el ninooooooooooo

Nereden
    Aksaray

Dün İngiltere karşısında mücadele etti . Pek etkili değildi ama hazırlık maçı olması nedeniyle fazla dikkate alınacak bir şey değil . Liverpool'da gollerine devam edecektir . Bu arada Liverpool demişken , dün İspanya'da bir ara 3 Liverpool'lu varken , İngiltere'de hiç yoktu

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hüseyin, Eomer'in kim nerede bulunur listesinde senin yerini "Fernando Torres (El Nino)" diye değiştirmeliyiz bence.

Dünkü maçın ilk yarısını izledim. Xavi ve Iniesta beni büyüledi. Ne biçin paslar arapasları attılar, öyle baktım ekrana. İspanya zaten çok iyi paslaşıyor.

Torres ilk yarı bir ara saçmaladı. Pes oyunlarındaki gibi topu sürüp gitmeye çalıştı falan.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Nereden
    Ankara

Torres dün kötü olabilir ama Torres e laf yok

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok yetenekli bi topçu...liver in yaptığı en doğru transferlerden biri...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    İstanbul

bu sayfayı yeni gördüm buraya abone olacağım bundan sonra , Torres benim adamım ya

Nereden
    Ankara

Bi de Liverpool ile şampiyonluk(LİG) yaşasa...

Semih Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fernando Torres Gerrard ve Hüseyin Cimsir den sonra en sevdigim futbolcu.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE
    OKlahoma City Thunder

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

golcü olarak benim icin dünyada 1. tekke vardir 2. sirayida torresle, pato paylasir bunlarin üstüne suan yok

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

olmasi gereken yerde oynamiyor. Kader utansin.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Safakno61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmasi gereken yerde oynamiyor. Kader utansin.
    Torres bence seneye Barcelona yada Milan'a transfer olacak yada manU

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

madem el nino bolumu var o zaman onun adına buraya wallper koyalımmm hade baslayalımmmm
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)