Sayfa 5 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 ... SonuncuSonuncu
Toplam 353 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulüp Yönetimimize Arz Ediyoruz. (Ýstek, Öneri ve Eleþtirilerimiz)

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Klübe üye olurken istenen ücret öðrencilerden daha az alýnsýn.

Klübe üye olmak için baþvuru yapmayý düþünüyordum ama 500 tl bana çok geldi
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý SDanýþmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Fatih'i getirsinler üyelik 1000 TL olsun ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Ts club maðazalarýnda ya da herhangi maðazalarda Trabzonspor adýna herþeyin satýlmasýný istiyorum. Örnek(Parfüm,þiþme koltuk,okul çantasý,halý saha ayakkabýsý,duvar saati,gece lambasý,çocuk oda takýmý,halý,yolluk,duvar süsleri,perde,klozet takýmý vb...)
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý U.Sadýkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih'i getirsinler üyelik 1000 TL olsun ..
    Ben Trabzonspor'u tutuyorum kiþileri deðil. O yüzden takýmda kim olduðu önemli deðil. Ýyi günde herkes bu takýmýn yanýnda olur, önemli olan kötü günde olmak.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Malum trabzon yayla þenlikleri ile ünlüdür...
    Benim ricam odurki neden yayla þenliklerinde bir seyyar TS CLUB aracýmýz yok...
    Çokmu zordur acaba....
    Ýnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslýnda insaný insan yapan aðzýndan çýkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

serdar avcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

tek isteðim var o da tirübünlerin tek isim altýnda birleþmasi buna yönetim ön ayak olmalý. trübün yönündan çok gerideyiz çok.

taskin kadioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Tüm ts Club tabelalarý neden deðiþik.Maðazalarýmýzdaki tüm tabelalarýn standat yazýsý ve ayný renkte olmasý çok mu zor?

Sanki her maðaza kendi tabelasýný istedið renkte yapýyor.
    Bu durumu hemen düzeltmemiz gerekir.

Bu görüntüde tabelalara dikkat edelim.
    1.Ýki tabelanýnda görüntüsü ayný olmalý.Tüm maðazalarýmýzda da ayný olmalý.Bu çok önemli.
    2.Birinci resimdeki tabeladaki club yanlýþ yazýlmýþ.Doðrusu Club olacak.

extremer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

valiliðe verilen kombine kartlar kale arkasý olmasýn kale arkasý her türlü satýlýyor zaten. 5000 tane kale arkasý satacaðýna 500 tane kapalý 2000 tane maraton satsýn
    -ibrahima yattara-

kenan_nr1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

almanyada da olsa ts club magazasi
    3 büyük takim vardir, birde en büyük takim vardir /bordo-mavi/

Acar Altan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alýntý kenan_nr1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    almanyada da olsa ts club magazasi
    almanyayla beraber belcikayada istiyoruz
    Trabzonsporlu dogduk,böylede ölecegiz...Biz seninle üzülüp, seninle gülecegiz...Sana sirt dönemeyiz, hep destek verecegiz...iyi ve kötü günde pesinden gelecegiz...

esra61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

akþam lig tv den maçý izlerken trabzonspor yorumcusu serdar bali yoktu ve onun yerine trabzonsporu konuþcak olan bjkli bi yorumcuydu.anlamadýðým þey hadi serdar baliyi gönderiosunuz peki baþka trabzonsporu yorumlýcak kimse kalmamýþ gibi gidip bjkli bi yorumcuyu ts maçýný yorumlamasý için getiriosunuz oraya.ama yorumlayamadý zaten.bn bi trabzonspor taraftarý olarak bu olaya çok üzüldüm.buna acilen çözüm bulunmasý gereki.yönetimden isteðimde lig tv yle konuþup trabzonsporu yorumlayabilicik birini bulmalarý trabzonsporu tutan.trabzonsporu bilen bii kiþiyle anlaþmalarý gerekio bnce.......

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

öylede burasý yeri mi bu konu lig tvyi ilgilendirir yönetimle ne alakasý varki

Hürgün Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

bizim yönetimde kýzmayýn ama bence iþ yok adamlar 2-3 tane sola adam aldýlar yetmiyomu alanzinho engin sonra istese yattara da solageçer o zaman alanzinhoyu ve engini niye aldýnýz gabricin yerine 1 forvet alabilirdik düþünün sadece 2 forvetimiz var 1i sakatlansa tek forvet olucaz sonra sað bektede eksiðimz var sað kanatta da yattara sürekli sakatlanýyor ve sað bekte serkan yeterli deðil
    Kadir Has Üniversitesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

alanzinho ve enginde sol açýk deðilki gabriç geldiðinde sol açýkta oynayacaktýr engin ve alanzinho sürekli kanat deðiþtiren bir oyuncu gabriç anladýðým kadarýyla hem hücuma çýkacak hemde hýzlý koþusuyla geriye gelecek engin yattara dönene kadar sað kanatta oynar alanzinhoyuda büyük ihtimal yedeðe çekicek bence doðru transfer ne engin nede alan geriye gelip yardým edebiliyolar doðru bir transfer olduðunu düþünüyorum ben

Ozan Gözaçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

Alýntý SDanýþmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ben Kýbrýsta kendi imkanlarýyla okuyan bir öðrenciyim ve bu görüþe sonuna kadar katýlýyorum biraz daha indirimli olabilir ... ayrýca Kýbrýsta inanýlmaz bir Trabzonspor taraftar kitlesi var buraya Bir ts clup açýlabilir yada kýbrýsta ki bir takýmla dostluk maçý yapýla bilir .
    Biz Trabzonsporluluðu Sizden Öðrenecek Deðiliz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý YoldaS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben Kýbrýsta kendi imkanlarýyla okuyan bir öðrenciyim ve bu görüþe sonuna kadar katýlýyorum biraz daha indirimli olabilir ... ayrýca Kýbrýsta inanýlmaz bir Trabzonspor taraftar kitlesi var buraya Bir ts clup açýlabilir yada kýbrýsta ki bir takýmla dostluk maçý yapýla bilir .
    aynen katýlýyorum yeter artýk ýstanbula gýdecegým gunu sayýklamak

warrior - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

buradan yönetime çaðrýda bulunuyorum ve lütfen bunu dikkate alsýnlar

bütün dünyanýn UZAK DOÐU AMERÝKA kervanýna katýldýðý bir dönemde bizimde böyle bir treni kaçýrmamamýz lazým

üstelik þenol güneþ gibi bizim kulübün içinden çýkmýþ bir hoca ve geçmiþte oyuncumu olan young iþmizi çok daha kolaylaþtýracaktýr.ayrýca pek çok kulüp ile maastrict ile olduðu gibi anlaþmada yapabiliriz.
    tekrar ediyorum bizimde bu ticari kervana katýmamýz lazým hemde elde fýrsat varken

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý warrior Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    buradan yönetime çaðrýda bulunuyorum ve lütfen bunu dikkate alsýnlar

bütün dünyanýn UZAK DOÐU AMERÝKA kervanýna katýldýðý bir dönemde bizimde böyle bir treni kaçýrmamamýz lazým

üstelik þenol güneþ gibi bizim kulübün içinden çýkmýþ bir hoca ve geçmiþte oyuncumu olan young iþmizi çok daha kolaylaþtýracaktýr.ayrýca pek çok kulüp ile maastrict ile olduðu gibi anlaþmada yapabiliriz.
    tekrar ediyorum bizimde bu ticari kervana katýmamýz lazým hemde elde fýrsat varken
    Þenol Güneþ'in eski takýmý olarak FC Seoul'le Seoul'de veya Trabzon'da bir maç yapmamýþ olmamýz beni de þaþýrtýyor...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çok güzel bir tespit arkadaþým kutlarým seni g.kore de Türklere karþý zaten aþýrý bir sevgi var þenol hocada orda baya iyi forma filan satabiliriz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

O kadar uzaða gitmeðe gerek yok. Her sezon açýlýþýndan önce veya devre arasýnda Ýstanbul'da bu amaçla futbol þenliði düzenlenebilir. Çevre illerden gelecek olanlarýn da ulaþýmý da düþünerek Ýnönü, Saraçoðlu veya Ali Sami Yen stadyumlarýný tamamen dolduracak seyirci potansiyelimiz var, çok þükür.

Mesele bu potansiyeli doðru kullanabilmek.

Olimpiyat stadýnda resmi ürünlerle korsan ürünlerin yanyana satýldýðýný görmüþ biri olarak, özellikle Ýstanbul'daki potansiyelin doðru kullanýlmadýðýný düþünüyorum. Stad çevresinde açýlacak standlar ( TS Clublar da açabilir ) ve TS Club týrýmýz içinde doðru ürünler olursa epey satýþ yapacaktýr.

Yurtdýþýnda Almanya, Belçika, Hollanda gibi gurbetçilerimizin yoðun olduðu ülkelerde de yukarýda bahsi geçen organizasyonlar yapýlýp forma ve ürün satýþlarý artýrýlabilir.

warrior - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý a f s Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O kadar uzaða gitmeðe gerek yok. Her sezon açýlýþýndan önce veya devre arasýnda Ýstanbul'da bu amaçla futbol þenliði düzenlenebilir. Çevre illerden gelecek olanlarýn da ulaþýmý da düþünerek Ýnönü, Saraçoðlu veya Ali Sami Yen stadyumlarýný tamamen dolduracak seyirci potansiyelimiz var, çok þükür.

Mesele bu potansiyeli doðru kullanabilmek.

Olimpiyat stadýnda resmi ürünlerle korsan ürünlerin yanyana satýldýðýný görmüþ biri olarak, özellikle Ýstanbul'daki potansiyelin doðru kullanýlmadýðýný düþünüyorum. Stad çevresinde açýlacak standlar ( TS Clublar da açabilir ) ve TS Club týrýmýz içinde doðru ürünler olursa epey satýþ yapacaktýr.

Yurtdýþýnda Almanya, Belçika, Hollanda gibi gurbetçilerimizin yoðun olduðu ülkelerde de yukarýda bahsi geçen organizasyonlar yapýlýp forma ve ürün satýþlarý artýrýlabilir.
    dünyadakibu kadar kulüp deli o zaman okadar yol tepiyor tamam sizin söylediklerinizin yapýlmasý lazým AMA dünyada böyle bir þey var biz trabzonspor olarak böyle bir olayýn öncülüðünü türkiyede yapabiliriz

iþe sadece forma satýþý olarak bakmayýn trabzonspor kurumsallaþmaya ve büyümeye çalýþan bir kulüp eldeki ile yatinirsek elimizdekindende oluruzve yolda kalýrýz

ingilterenin shefhield united takýmý çine gidiyor ve orada bir kulüp ile anlaþma yapýp yine bazý sponsorluk anlaþmalýrýna imza ata biliyorsa biz bunu her halükarda yapabiliriz çünkü uzak doðuda lisanslý sporcu sayýsý çok az ve iþin sonunda onlarda çok kazançlý çýkacaklar

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

zamanýnda parasýný alamadýmý cýngýraklý yýlan kesilen,kendine bakma hususunda bu mubarek yaz günlerinde her nasýl becerebiliyorlarsa ishal,grip,nezle,zaturre olan ismi malum bazý oyuncularý kýzaða çekmenin zamaný geldide geçmiyormu sayýn idareciler!

Hürgün Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

fatih tekkeeee sað bek egemenin yanýna biri hatta 2 tane egemen de son maçta iyi deðildi ve sað kanada adam yattara çok sakatlanýyor
    Kadir Has Üniversitesi

Ömer1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fatih tekke ve saðbek çaðrýsýnda bulunuyorum yönetime ,eðer bu iki transferi yaparsak þampiyon olamazsak bile yönetime suç bulamayýz,bence kendileri açýsýndan da taraftar açýsýndan da en hayýrlýsý bu

Nereden
    Tunceli

Standart :(

18/08/2009 Salý ...

Bugün ilk defa Ankara'da açýlan TS CLUB'ýmýza gittim. Büyük umutlarla maaþýmý almanýn verdiði rahatlýk ve bollukla bir sürü ürün alma kulube yardýmcý olma aþkýyla gitmiþtim TsClub'a ...

Yýllar sonra baþkentimizde oldukça geçTe olsa (!) açýlan kulüp maðazamýz inanýn hiç beklentilerimi karþýlayamadý. Ýstanbul takýmlarýnýn maðazalarý ile kýyaslanamayacak ölçüde ürün çeþitliðimiz azdý bir çok tiþört almak istiyordum. Ýnternetten görüp beðendiðim bir çok tiþört vardý (Siyah piranalý I'm From Trabzon Tiþörtü, Pembe Polo Yaka Ts amblemli tiþört ve Yeþil Arabalý beyaz trabzon yazýlý Tiþöt) kaç para olursa olsun almayý kafama koymuþtum. Ama alamadým çünkü hiçbiri yoktu ilk defa açýlan bir maðazaya bu kadar az ürünü göndermek ve Trabzonspor ürünleri alma hasretiyle yanan ankara'daki takýmdaþlarýma bunu yapmak oldukça haksýz geldi bana ...

Maðazanýn iþletmeciliðini alan Niyazi abi tüm iyimserliði ve yardýmseverliðiyle oldukça ilgili ve yardým etme gayretiyle yaklaþtý fakat onunda üzüldüðü konu bir çok kiþinin istediði ürünlerin elinde olamamasýydý. Sipariþ verdi benim yanýmda ve kaydetti isteklerimi en kýsa zamanda bana dönmek üzere. ama o sýrada aradaðý trabzon'daki yöneticilerimiz garanti vermediler ürünleri yollayacaklarýna ürünlerin ellerinde olup olmadýklarýný stok sayýlarýný ve arz talep isteklerinin sayýsal verileri hiç umurlarýnda deðildi belki de ... bulabilirsek göndereceðiz deyiþleri içimi acýttý desem yeridir ...

Tüm bunlar olurken kulübümüz ürünlere taraftarlar ilgi göstermiyor demesin artýk. Ekonomik kriz belimizi bükerken üþenmeden TS aþkýyla neredeyse cebimdeki tüm parayý vermeyi göze aldýðým kulübümün maðazasýndan eli boþ dönmek üzdü beni. Bir kaç eþantiyon hediyelik hiç tatmin etmedi (anahtarlýk,kravat, bardak)

Rica ediyorum bu yazýmý okuyanlar kulübe yakýn olanlar iletirse beni mutlu edecekler. Yada yazýmý okumayý belki de (!) düþünürse yöneticilerimiz bana cevap verirlerse o da yeterli olacak. Ama biz Ankara'da yaþayan TS'li takýmdaþlar bunu haketmiyoruz. Lütfen ürün çeþitliliði arttýrýlsýn. Yýllar sonra bir zahmet açýlan maðazamýza gereken ilgi gösterilsin Çünkü bordo mavi fýrtýna ya tutkun bizler kulübümüzü seviyoruz bunlarý istemek en doðal hakkýmýz ...

EMRE / Ankara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)