Sayfa 13 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 SonuncuSonuncu
Toplam 353 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulüp Yönetimimize Arz Ediyoruz. (Ýstek, Öneri ve Eleþtirilerimiz)

ronaldo5 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Þýrnak
    Yaþ
    42

Ya arkadaþ kardeþ kulubumüz beþiktaþ ne demek ya.bu nevzat þakar sarhoþtu galiba bu cümleyi kurarken.ya bizim anadolu kuluplerýnýn içinde kardeþ kulubumuz varmýki birde bizans takýmlarýndan olsun,ya yýllarca ayný mallýðý 6s ,için yaptýlar kardeþ kardeþ diye sonrada gösterdi 6s kardeþliði.þimdi hiç akýllanmamýþcasýna þu nevzat þakarýn ettiði lafa bakýn ya.kardeþmiþ,senin demirörenin hangi kulubun basknýydý ya.þimdi sabaha kadar sayarým sana 8jk nýn kardeþliðini.yazýklar olsun ya.bu bizans takýmlarý içinde kardeþ arýyorsanýz illede kardeþiniz olacaksa yine en delikanlýlarý fb dir enazýndan mertce davranýp düþmanlýklarýný gizlemiyorlar. bu sinsi kardeþleriniz gibi kalleþlik yapmýyorlar.bizim tek kardeþimþz 1461 anladýn mý nevzat

SiNo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

geç oldu ama hatasýný anlayan bir baþkanýmýzýn artýk tek baþýna deðil kendisine destek verecek yöneticilerle çalýþmalýdýr gerekirse taraftar ruhu olan yöneticiler olmalýdýrki itlere yem olmak yerine itleri yok etmeye çalýþmak olmalý yönetimin görevi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    73

Maraton tribünün çatýsý söküleli 60 ayý(6.yýlýnda) geçti(fotoðraflý)...
    Yeni stad yapýlýncaya kadar geçecek vakit içinde,
    ýslanmaya aday seyirci için sayýn yönetim, bir iyilik düþünse diyorum...
    Naylon torba içinde maç seyrine mahkûm Trabzonsporluya bu durum lâyýk deðil.

Bu çatýyý sökmeye kara verenler, o vakit ne demiþlerdi?... 6 sene bekleyin mi?.

Kadir Yeter. 11.01.2013- Stad Karþýsý- Trabzon.

forum.bordomavi.net'e

daðlýca61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    61

yönetimin bilet fiyatlarýnda, TS Club maðazalarýnda ciddi oranlarda indirime gitmesini, mahalli idarelerle irtibata geçilerek maç günleri Avni Akere geliþ gidiþ için ulaþým konusunun çözülmesini,yýllar öncesinden her hafta bir okulun stadyuma davet edilmesi uygulamasýnýn tekrar baþlatýlmasýný, taraftar gruplarýný bir araya getirecek tedbirlerin alýnmasýný, bu taraftar gruplarý arasýnda ayrým yapýlmamasýný, Trabzon ilinden sevilen ve bu iþi gönülden yapacak bir yöneticinin taraftar temsilcisi olarak görevlendirilmesini, ihtiyaç halinde ve transfer döneminde öncelikle Trabzonsporlu kimliðini öne çýkartan futbolcularýn transfer edilmeye çalýþýlmasýný istiyorum.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yýllar önce baþkanlýða gelsem ilk iþim satranç branþý açar, futbolculara da satranç öðretirdim demiþtim. Bugün medyada Mesut Özil'in 11-16 yaþý arasý çalýþtýran hocasý Mesut'un ne kadar iyi satranç oynadýðýndan bahsetmiþ.

Satranç aklýnýzý nasýl kullanacaðýnýzý, rakibin pozisyonlarýný önceden analiz ederek ona göre hamle yapmanýz gerektiðini öðretir. Satranç bir spordur. Satranç branþýnýn masrafý diðer branþlardan çok daha azdýr. Bir satranç takýmý, bir masa bu iþe yeterlidir.

Tüm bunlardan dolayý yönetimimizden isteðim en kýsa sürede satranç branþýnýn açýlmasýdýr. Teþekkürler
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    73

TEKRAR.

Bu çirkinlik; Tabakhâne Deresi'nde parasý ödenip yýktýrýlan evlerin, gazyaðý tenekesinden döþenmiþ damlarýna benziyor...

Milletlerarasý üne sâhip bir Trabzonspor'un klâsýna uygun deðil!.

Fotoðraf: kadiryeter Kadir Yeter.
    06.11.2013- TRABZON- KAVAKMEYDAN.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=22450&page=155

"AÐLAMAYAN UÞAÐA MEME VERMEZLER"!... Tekrârýnda fayda var.

Kadir Yeter.
    11.11.2013

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    73

TEKRAR.

Alýntý Kadir Yeter Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güney kalearkasý reklâm panolarýnýn arka yüzü caddeye yakýþmayacak kirlilikte... daha önce de yazmýþtým; önemseyen çýkmadý. Gözümüz alýþtý diye kimse görmüyor ve söz etmiyor. hergün görmekten içim karardý. Bu kirliliði, bu yüze de reklâm panolarý yerleþtirerek kâra dönüþtürmeyi teklif ederim.

Ayrýca, güney kalearkasý yol üstündeki stad isminin yazýldýðý mermer zemini alttan tutan lâma demir boydan- boya tam çürümüþ... Stad müdürü ile irtibat kuran birisi, bunu mutlakâ haber versin... çok önemli. O mermerler, maç çýkýþý ânýnda birden- bire milletin baþýna yaðabilir.

Bizim meþâleye sorumlu arýyorum... Ýstanbul'a kadar iþ uzadý. Herkes "bana ne" diyor!. en az beþ yere bizzat müracât ettim... e- posta ile çalmadýðým kapý kalmadý. Ýtfaiye dâhil.

Yazý ve fotoðraflar: kadiryeter Kadir Yeter.
    27.9.2013- Kavakmeydan Mah. TRABZON.

tp://forum.bordomavi.net/

bordomavi.net Forum bmn TRABZONSPOR Kulüp
    Avni Aker'de Zemin, Iþýklandýrma ve Skorbord
    Kadir Yeter.
    Stadýn gönüllü bekçisi!...

Ahmet Ulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

transferin son gününde taraftar sizden büyük bir transfer beklerken ( siz söz verdiðiniz için var bu beklenti ) siz oturup gençlerle istanbulda saatlerce tavla oynuyorsunuz. Bence bunu kendinize biraz dert edinmeliydiniz sayýn baþkaným
    Uðurcan 'Dünyanýn En Ýyisi' Çakýr

Nereden
    Ýstanbul

Ben kulüp üyesiyim fakat kurdelem yok.

Rica ederim bunu ayarlayýn.
    Konu Abdullah Ferkan Saruhan tarafýndan (04.02.2014 Saat 12:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili yöneticiler lütfen KALECÝ alýn. Nolursunuz kaleci noluuuuurrrrr !
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Mustafa Gegüç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

KulüpYönetiminden Arz Ediyoruz, Lütfen DEFOLUP GÝDÝN!!!!!!!

Nereden
    Kocaeli

sosyal medyaya gereken önem verilsin , facebook ve twitter takipçi sayýmýz olmasý gerekenin çok altýnda !

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    73

Stadýn, târihî güney kalearkasý (eski)giriþ- çýkýþýnda mermerleri alttan tutan 24 ayar altýn profili korumaya alýn... biri götürebilir!.

Doðru bildiðini usanmadan yazan:
    kadiryeter
    15.4.2014
    ................................................
    Bir þiirle Kalekapýya altgeçit yaptýrdým(Timurun Filleri); bir profili, stad cangüvenliði sorumlularýna deðiþtirtemiyorum... okumuyorlar mý, bu sayfalarý? Meþâlenin bacaklarý 94 yaþýna girdi... titriyor...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    73

[Kadir Yeter;1918867005]Maraton tribünün çatýsý söküleli 60 ayý(6.yýlýnda) geçti(fotoðraflý)...

Yeni stad yapýlýncaya kadar geçecek vakit içinde,
    ýslanmaya aday seyirci için sayýn yönetim, bir iyilik düþünse diyorum...

Naylon torba içinde maç seyrine mahkûm Trabzonsporluya bu durum lâyýk deðil.

Bu çatýyý sökmeye kara verenler, o vakit ne demiþlerdi?... 6 sene bekleyin mi?.

Kadir Yeter. 11.01.2013- Stad Karþýsý- Trabzon.

forum.bordomavi.net'e[/QUOTE]

60(11-01-2013)+16(16.4.2014)= 76 Ay... Gerçi, elinden bileti; seyirden erkekleri; maratondan çelik çatýyý alýnca, geriye; deniz martýlarýnýn kargalar ordusu ile kapalý tribün üstündeki arâzý kavgalarý kalýyor...
    Ak Martýlar sabýrlý...

kadiryeter

forum.bordomavi.net'e

61kralfatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    34

mac öncesi adam gibi trabzonspora yazýlan taraftarlarýnda söliyebileceði bi þarký liverpool gibi keskisi gibi 61 dakikalarýn coþkulu kutlanmasý balon konfeti vs
    aþkýmýzý pankartlara yazdýk

Formami sýrtýma deðil ruhuma giydim..!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    73

BAYRAK KANUNU KURALLARINDAN:

1- TÜRK BAYRAÐI ASILMAYAN YERE FLAMA VE BENZER'Ý BAYRAK ASILAMAZ.

2- RESMÎ YAS ÝLÂN EDÝLEN GÜNLER DIÞINDA TÜRK BAYRAÐI YA DA FLÂMA YARIYA ÝNDÝRÝLEMEZ; ÝNDÝRÝLEN BAYRAK VE FLÂMALAR, AYNI ÞEKÝLDE YAS BÝTÝMÝ ÝLE TEKRAR GÖNDERDE BAÞA ÇEKÝLÝR.

3- TRABZON HÜSEYÝN AVNÝ AKER STADI, KUZEY KALEARKASI ÜSTÜNDEKÝ BAYRAK GÖNDERÝ, TRABZONSPOR BAYRAÐI DEÐÝL; TÜRK BAYRAÐI ASMA YERÝDÝR. BURADA YARIDA ASILI TRABZONSPOR FLAMASI KALDIRILMALI VE BU GÖNDERE TÜRK BAYRAÐI ASILMALIDIR.

Fotoðraflar ve yazan: kadiryeter Kadir Yeter.
    Yeni fotoðrafla tespit târihi: 10.6.2014 Sâlý, saat:15.35 TRABZON.

Kulüp Kulüp Yönetimimize Arz Ediyoruz. (Ýstek, Öneri ve Eleþtirilerimiz)

......................................... O GÖNDERDEKÝ TÜRK BAYRAÐIMLA FOTOÐRAF:

Konu Kadir Yeter tarafýndan (10.06.2014 Saat 19:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

IHO ve ekibine tesekkür ederiz....
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

saracennegative - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    28

Yönetimden ricam:Trabzonspor resmi sitesinin revizyona gidilerek yenilenmesi çekici bir arayüze kavuþmasý, Gene bu siteye baðlantýlý RESMÎ TRABZONSPOR FORUM sitesinin kurulmasý, bugün çoðu insanýn internete mobilden girdiði gerçeðinden yola çýkarak resmi sitenin mobil versiyonun da yapýlmasý, ayný þekilde siteye üye olunabilmesi(bknz:tottenham vs) ve maç özetlerinin sitede yayýnlanmasý, aktif bir sanal ortam oluþturulmasýdýr.Bu konular iletilirse çok memnun olurum.Ayrýca sanal ortam da aktiflik Trabzonsporun tanýnabilirliðini ve marka kalitesini artýracaktýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Kulüp Yönetimimize Arz Ediyoruz. (Ýstek, Öneri ve Eleþtirilerimiz)

Kurban kesilsin.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranýþlarý karþýsýnda, Sað ile olan kavgamýzý erteledik.

daðlýca61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    61

Yönetimin TS Clup maðazalarýnda Trabzonspor passolig kart sahiplerine % 5-10-15 gibi indirimler saðlamasý TS Clup maðazalarýnda yoðunluk oluþmasýna, kart baþvurularýnýn ve seyirci sayýsýnýn artýþýna katký saðlayacaðýný deðerlendirerek gerekli çalýþmayý yapmalarýný istiyorum.

Ýlkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

1.si resmi site cidden düzenlenmeli artýk. Bunu söyleyen kaçýncý kiþiyim bilmiyorum ama düzenlenmesi artýk þart.
    2.si ts clublar indirime girmeli, yeni ürünler polar, sweatshirt vs. daha fazla çeþit olmalý.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Önce Manisaspor'u 9-0 yenmemiz battý bir yerlerine,
    peþinden Erkan Zengin ile ilgili haber uyduruldu,
    o da yetmedi Yatabare haberi,
    þimdi de Cardozo,
    Saha da aleyhimize çalýþan kara cübbelilerden sonra,saha dýþýnda da azýttý köpekler iyice !
    Sayýn yönetim -var mý bilmiyorum-eðer yoksa sayýn baþkan,had bildirme üzerine mastýr yapmýþ bir karakter olarak;
    þikeseverlerin,Ýstanbul'un 3 züppesinin kalemþörlerinin haddini kim bildirecek ?

Yoksa içeride birbirimiz kýrmak,kýrdýrmak Trabzon sevdalýsýna daha çok mu yakýþýyor !
    Konu halil ibo tarafýndan (29.12.2014 Saat 12:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Ýlkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kamuoyu oluþturamýyoruz ki. Bir açýklama yapýyor bizim taraf, iki gün sonra geçip gidiyor. Ciddiye almýyorlar sanýrým.

Nereden
    Trabzon

Forma Sponsoru Adidas olmalý. Adidas.us sitesinde ki örnek kalýplardan yaptýðým birkaç tasarýmý sizlerle paylaþmak isterim.
    "spor, yalnýz beden kabiliyetinin bir üstünlüðü sayýlmaz. idrak ve ahlak da bu iþe yardým eder. zeka ve kavrayýþý kýsa olan kuvvetliler, zeka kavrayýþý yerinde olan daha az kuvvetlilerle baþa çýkamazlar. ben sporcunun zeki, çevik ve ayný zamanda ahlaklýsýný severim."

Nereden
    Trabzon

"spor, yalnýz beden kabiliyetinin bir üstünlüðü sayýlmaz. idrak ve ahlak da bu iþe yardým eder. zeka ve kavrayýþý kýsa olan kuvvetliler, zeka kavrayýþý yerinde olan daha az kuvvetlilerle baþa çýkamazlar. ben sporcunun zeki, çevik ve ayný zamanda ahlaklýsýný severim."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)