Sayfa 12 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 353 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulüp Yönetimimize Arz Ediyoruz. (İstek, Öneri ve Eleştirilerimiz)

genç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birisi artık su sadri şeneri uyarsın kardesim lig tv cıkıyorsa eger karsısına oturacak adam sansanl büyüka dır yoksa programa cıkmasın gecen sene 14 sıradayken adnan polat cıktı kanala sansal var karsısında yıldırım demir orende oyle aziz bir kere cıktı gene oyle e bizimkine gelince sıradan spiker kardesim agırlıgın olsun biraz ayıp ya valla

sen magazinci degilsinki cıkma televizyona cıkarsanda o kanalım spor müdürüne cık sen langa sporun baskanımısın
    bu takimin iki senedir forveti yok hala forvet bulamadik ne kadar plansiz programsiz bir yonetimimiz varmis

kempez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cakirahmed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili ve sevimli başkanımıza söylemek sıralamak istediğim bazı şeyler var.

1. Sevgili sevimli başkanımızın fenerbahçe ile ilgili güzel temennilerde bulunmasını istemiyorum.
    2. Sevimli başkanımızın fenerbahçenin haklarını savunmasını istemiyorum.
    3. Sevimli başkanımızın kendisine mikrofon her uzatıldığında fenerbahçenin başkanıymış gibi davranmsını istemiyorum.
    4. Sevimli başkanımızın fenerbahçenin düşmemesi gerektiğini dile getirmesini istemiyorum.
    5. Sevimli başkanımızın fenerbahçenin mağdur edebiyatına destek vermesini istemiyorum.
    6. Sevimli başkanımızın fenerbahçenin düşürülmesini engelleyecek yasalara destek vermesini istemiyorum.
    7. Sevimli başkanımızın doğuştan fenerbahçeli olduğunu düşünmek istemiyorum.

Yukarıda istemediğim şeyleri taraftarlarımız adına dile getirmeye çalıştım eğer saydıklarımda ve bundan sonraki söylemlerine değişiklik olmazsa sevimli başkanımızın artık TRABZONSPORUMUZA başkan olmasınıda istemiyorum
    Katılmamak elde değil, yalnız başkan değişikliği şike, teşvik vb. olaylar için cezalar netleştikten sonra yapılmalı.

Şu an Sadri Şener, kulübün mümessili.Bireyden ziyade ona bir kurum gözüyle bakılmakta.

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1. stadyumda Allah razi olsun senelerdir adamlar bize sponsor AMA ya reklam renklerini degistirsinler
    yada baska bi cozum...

AvniAker de zaten zar zor gorunen BORDO MAVI renkler az iken.
    mac yayini suresince taraftarlar ile atletizm pisti arasindaki boydan boya kirmizi siyah renklere sahip COBALT reklamlarina cozum istiyorum

2.Mademki yagmurlu havalarda yagmurluk dagitiliyor.. yagmursuz havalarda XXXL tek renk tshirtler dagitilsin ve montlarin uzerine giyilsin istiyorum... Stadyum soguk ve maclarin cogunda forma ustu kaban giyiliyor...
    maliyeti 1TL ye gelen XXXL tek renk tshirtleri kabanlarin uzerine giyilmesini istiyorum

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu yönetimle iş zor....

Nereden
    İstanbul

Arrow

Alıntı kempez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmamak elde değil, yalnız başkan değişikliği şike, teşvik vb. olaylar için cezalar netleştikten sonra yapılmalı.

Şu an Sadri Şener, kulübün mümessili.Bireyden ziyade ona bir kurum gözüyle bakılmakta.

Kesinlikle doğru....

Nereden
    İstanbul

SADRİ ŞENER' in TRABZONSPORUMUZUN ÇIKARLARI için İYİ NİYETLİ çalıştığından şüphem yok, kaldı ki onun başkanlığı döneminde TRABZONSPORUMUZ CİDDİ BAŞARILAR elde etti ve ÖNEMLİ BİR ÇIKIŞ yakaladı... Ancak en büyük HATASI geçen sezonki ŞAMPİYON kadromuzun VAZGEÇİLMEZLERİNDEN olan yetenekleri YANLIŞ TRANSFER POLİTİKASI-ZİHNİYETİ nedeniyle başka takımlara kaptırmış olmasıdır... Ve şu anda ŞİKECİLERİN bulunduğu bir oluşuma DESTEK verdiği için kendisini eleştiriyoruz. Bence bu konuda biraz SABIRLI-TEMKİNLİ olmalıyız. Çünkü TRABZONSPORUMUZ ilk kez FUTBOL FEDERASYONU nezdinde TEMSİL EDİLME hakkını kazanmış oldu. Bu açıdan LEHİMİZE bir gelişme. Bu noktada benim ÖZELLİKLE dikkat edeceğim nokta TRABZONSPORUMUZUN şikeciler safına geçip geçmemesidir, şikecilere benzeyip benzememesidir. ŞAMPİYONLUĞA gelince ise, son zamanlarda bu işin EN ÇOK TAKİPÇİLİĞİNİ yapanı SADRİ ŞENER olarak görüyorum ben. TRABZONSPORUMUZUN başkanı olarak ta BÖYLE OLMASI gerekiyor zaten… MECNUN ODYAKMAZ ile olan fotoğrafını ise BÜYÜKLÜK-UZLAŞMACILIK-EFENDİ​LİK olarak görüyorum ben, tabii ki YAPILAN ÇİRKİN İFTİRANIN-SALDIRININ-ÇİRKE​FLİĞİN-ADALETSİZLİKLERİN unutulmaması kaydıyla… BİREY OLARAK-GRUP OLARAK-TARAFTAR OLARAK her zaman SAYGILI OLABİLMEYİ-KÖTÜ VE ÇİRKİN DAVRANIŞLAR SERGİLEMEMEYİ başarabilmeliyiz. Ancak bunu AZAMİ ölçüde başarabildiğimiz zaman HAYATI GERÇEK MANADA ANLAYABİLİRİZ, TADINA VARABİLİRİZ, TOPLUMDA SAYGINLIĞIMIZ olur...

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu başlığa ilk yazım. Senden tek bir şey istiyorum yönetim ; İSTİFA ET !
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

kurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Demirörenin oyuncağı olanlar bi zahmet emaneti taraftara teslim etsinler.
    Trabzonspor dik durduğu için kimseye yalanmadığı için Trabzonspor olabilmiştir.
    Ama şimdiki yönetimin duruşu dik değildir ve eylemlerinden ve söylemlerinden aşikardır.
    Dik durmayan gitsin başka yerde çömelsin.
    Bu takım ayak yolu değildir.

Nereden
    İstanbul

Bu sayfayı yeni gördüm,,,1 sayfada ki mesajları okumaya başladım...Zaman ne kadar değişmiş diye güldüm.ben baştan ebri yönetime karşı çıktım..geçen senenin kaçan şampiyonluğunun en büyük mimarıdır Sadri Şener ve yönetiminde ki adamlar.....Malesef bu kadar şampiyonluğa yaklaşmışken devre arasında alınan müthiş bomba transferler ile elimizdeki kupayı evrdi.Şimdi geri istiyorlar...

Bırakın hocam bu işleri..Siz gidin şirketinizi yönetin, Trabzonspor TRABZON'LULARA kalsın....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    Malatya

Başkanım sen 1 numarasın sonuna kadar arkandayız

qeneral61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Forvete Acil Bi Transfer Bekliyoruz. . .

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son açıklama ile takıma Messi yi transfer etmiş derecesinde başarılı buldum sizleri. D

Değerli Trabzonspor yönetim kurulu yedek/ asil farketmez

Dik duruşunuzu sürdürmenizi temenni ederim.

Saygılarımla
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sesimizi duyan birileri vardır umarım.
    İstanbulun en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan FORUM istanbulda diğer 3 takımın yanyana mağazaları var.. Çevre insanının çok sayıda karadenizlilerden oluştuğunuda düşünürsek.. Buraya neden hala bir Ts Club açılmıyo anlamış değilim....
    Büyük takımız diyosak bu tip yerlerde kesinlikle gerekirse zarar bile göze alınarak mağazalar açılmalıdır....
    Bu tip yerlerin kulübe toplam maliyeti emin olun yapılan (1) tane yanlış transferden azdır...
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Guroni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kimse kızmasın bu insanları bu hale bizler getirdik.

Tek bir madde gidin bakın Trabzonun kulübünün tüzüğünde hala şöyle bir madde yok.

Trabzonspor'da üyeliği olan bir kişi başka hiç bir kulüpte üyeliği olamaz olan kişi üyelikten atılır.

Yukarıdaki gibi bir madde yok bizde. Hatırlarsınız Şadan Kalkavan zamanında Fenerbahçe yönetimi böyle bir karar aldığında "Üzülerek Trabzon üyeliğinden ayrılıyorum" demişti. Aslında iyi oluyor salt kendi grubumuz içinde kalmış oluyoruz yoksa başkanımız bile başka takımı tutabiliyor.

45 yaşın üstündeki her Trabzonlunun %50'si başka takım kesin tutuyor. Bunlar FB, GS ve ya BJK bu doğal bizim yapmamız gereken. Baktığımız zaman başkanlarımız çoğu %50'lik dilime giriyor. Bunların içinden Trabzonda top oynamışları çıkartın geri kalanlar bence kesin başka takım tutuyor. Bu yüzden seçilecek başkanlar 35-40 yaş arasında ve İstanbul'da değil Trabzonda iş hayatı olan ve ne söylerse söylesin hiçbir şekilde iş hayatını başkaları elinde olmayan bir başkanlar seçilmeye dikkat edilmeli.
    ................
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Kocaeli

sadri şener ceketini assın yöneticilerinide alsın trabzonu terketsin.trabzonspora en büyük zararı bunlar vermiştir.daha kendi klübünü doğru dürüst savunamayan adamdan başkan falan olmaz !!!

EMiRHAN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlgiyle takip ettiğim, desteklediğim, İran liginde mücadele veren Güney Azerbaycan ekibi Traxtor takımının sayfasında gördüğüm 2 görseli sizle paylaşmak istiyorum

Bence bu yakınlığı yakınlaşmayı ve iyi niyetli adımları somutlaştırmak için girişimlerde bulunmalıyız.
    Bizi yakan ataş "közden ötesi"

tikos3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Trabzonspor 'un başarısını istiyorsan istifa et başkan Sadri !!! Ama etmezsin çünkü gelirin durucak değilmi...
    Zafer İnananlarındır ve Zafer Yakındır...
    Prof. Dr. Necmettin Erbakan...

https://twitter.com/KaramanMuhammet
    https://www.facebook.com/MuhammetKaraman61

Nereden
    Trabzon

TS Club'a çeki düzen vakti gelmedi mi? Bizim güzel tasarımlı ürünlere hakkımız yok mu? Olmuyor işte değiştirin, yenilenin.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer konusunda yönetimin acilen net bir açıklama yapmasını bekliyorum. Transfer bekleyen taraftara yazık oluyor.

Nereden
    Rize

Henriqe ve vittek i gönderip, yerine iki tane genç yıldız santrafor alalım. Beşiktaşın 450 milyon euro borcu var sıkıntı olmuyor da biz 10 milyon euro daha borçlansak ne olur ki yani. Eğer adam akıllı 1-2 golcü transferi yapamazsak elimizdeki futbolcular da su parasına gidecek.Şu anki kadroyla sezonu ilk 5 te bitirmemiz bile zor gözüküyor.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanırım sponsorluk yasası çıktı. Buna göre sponsorlar sponsorluk parasının %100'ünü vergiden düşüyorlar. Bundan istifade etmemiz lazım. Yeni sponsorlar gerek
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Futbolcu transfer ettiğinizde önce sağlık kontrolüne sokmanızı arz ediyorum.
    Yanlış anlamayın lütfen,aslında bunu herkes bilir de ,hatırlatmak babında arz edeyim dedim.
    Çok yaşa kulüp yönetimi,çok yaşa!
    Arz ederim.
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Sinan Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

profesyonel bir transfer komitesi sart!!! hocaya sormadan, danismadan transfer yapiliyo malesef...

Haçkalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sayın Hasan Yener, Allah aşkına her gün ama her gün tv lere gazetelere oraya buraya röportaj vermekten vazgeç kardeşim sıkıldım artık hergün seni görmekten, Trabzonspor'u temsil yeterliliğin olduğunu düşünmüyorum. Bari haftada bir çık yahu ne meraklıymışsın..
    Biz kendimize inandıkça, başkaları da bize inanacaktır..

İgzas-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonsporumuzun ismini HES'le ilgili işlerde görmek istemiyorum!!!!!!!!!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)