Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 239 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 Hisse de sen al!

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gölge oyunu

kardes ben almanyadaki subeyi aradim ve bana verilen cevaplar sunlar:

hesap acmak icin gitmen gerekiyor subeye.

Baskasi senin icin hesap acamiyor. Imzayi önlerinde atman gerek.

Vergi numaran gerekiyor. ( almanyadakiler icin gicik bir durum - simdi vergi numarasi icin türkiyede birini bulmamiz gerek - bakalim becerebilecekmiyim ).

hesabina para yatiriyorsun ve kac hisse almak istedigini belirliyorsun.

finito ;-)

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hakikaten çok ilginç. Adam hiç birinden bahsetmedi. Valla kasitli yapildiini düsünüyorumartik. Böyle bisii olabilirmi ya Tesekkür ederim sanatik.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben almak isterim ama pek anlamiyorum bu konulardan.babamda almiyor.o benim kadar fanatik degil ama her maça gelir.ne yapalim biraz büyüyelim ondan sonra herseyi yaparim .simdi olmuyor... [img]smileys/smiley9.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Fanatik Ozi

anlamana gerek yokki kardes. Cok basit bir islem cunkü. Anlayamam diye korkma. Düsün herkes ufak bir engel yüzünden böyle yaparsa ne olacak ?

Hem sen türkiyede en uygun sartlar altinda hemen hesap acdirabiliyorsun. Almanyada hisse almak icin biri önce türkiyedeki vergi numarasini ( yoksa ) talep etmesi ve ardindan almanya icinde iki sehirden birine ( dortmund veya frankfurt ) gitmesi gerek. Ben bu konuda biraz sansliyim ve 100 km gitmem gerekiyor hesap acdirmam icin vergi numarasi talebindne sonra ama 500 km yol yapmasi bile gerekenler var burda.

Türkiye icinde sanirim deniz bank subeleri daha fazladir hatta her sehirde vardir ( bilmiyorum ? ) ve vergi numaranizda varoldugunu düsünürsek ( yasiniz kücük degilse ) hic bir engel kalmiyor hemen bir hesap acdirip ( hesaba bir miktar para yatirip ) istediginiz hisse sayisini iletmekle.

Babanida ikna etmen onuda tesvik etmen hayirli bir is - hemen yapmani isterim [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bugun bankalarla konustum elimde 800 lot dogan holding hissesi vardi kac senedir surunup duran , hepsini 3,52 ytlden satip trabzonspora yatiriyorum. Yaklasik 2816 ytl para edecek yani yaklasik 535 lotTS hissesine ontalepde bulunacagim. Klupe hayirli olur umarim

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hadi o zaman ben bi kuzenimle konusiyim onunda borsada isleri var. onada danisip yaparim herhalde bi seyler. [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Yahu arkadaslar ilginç bir durumla karsi karsiyayim ve kafam karisti. Lütfen isi bilen birileri yardimci olsun bana.

Bilgi almak için bankayi aradim, 25 dakika beni dolastirdiktan sonra biri çikti. Sorduum soru bu hisse senedinden almak için hesap açtirmam gerekiyormuydu. Bana evetlehayir arasi cevap verds ve3-4-5-6 nisan da ön talepte buunabilirsiniz dedi. Hesap açtirdiim takdirde zaman kazanmis olmazmiyim dedim mirin kirin etti. Hesap nasil açilir soruma bile cevap vermedi. Her soruya acemi acemi cevaplar, yarim aaz cevaplar, valla maksatli yaptiini bile düsünmeye basladim yani[img]smileys/smiley5.gif[/img]Ne yapcaz simdi ;

• Hesap açtirmamiz gerekiyormu?
    • Bizim yerimize bir baskasi bu islemleri yaptirabilirmi?
    • [/list]

Bu kadar basit [img]smileys/smiley7.gif[/img]Aksam aksam deli ettiler beni ya!

denizbank herhangi bir sb gidip hesap actirman lazim senin yerine baskasi acabilmesi vekalet olmasi lazim arkadaslar eyer hesap actirmak isteyen olursa ben denizbanktayim bakirköyincirli sb de elimden geldigi kadar yardimci olurum

Guests
    Ziyaretçi

1-Badaloglu
    2-tigin
    3-shipbroker61
    4-zahido
    5-ozcanasanoglu
    6-özgürreisesenler
    7-bahadiroglu
    8-olimpus
    9-Çakir
    10-fanatikpacci (2 kisi)
    11-madheart17
    12-Scholes

Bir haftaya kadar Denizbank'a gidip hesap açtiricam ve halka arz gerçeklesince insallah alicam hisselerimizden.

Hadi arkadaslar canlanin biraz zaman destek zamani...

Guests
    Ziyaretçi

Tabii ki bende alacagim. ve herkese aldiracagim...

merak ettigim ise su;

acaba Trabzon, Ankara ve Istanbul'danalinan hisse senedi adetlerinidaha sonra ögrenebilecek miyiz..?

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Eyvallah trabzonlu_ kardesim saolasin.

lazpirana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler trabzonporlu olarak takimimizi desteklemliyiz yüz bin üye denildi nerede yüz bin üye ses soluk yok sampiyon olalim demekle olmuyor bu islerne yazik ki istanbulseyircisinin takimini desteklediginin beste biri kadar takimimizi desteklemiyoruz her konudan maddi açidan da buna dahil

sizle bir konuyu paylasayimtsürünlerini satan bir tir trabzon meydaninda bir hafta kaliyor ve yaptigi satis sasirmayinama sadece altiile yedi yüz milyon arasi birsey durumbiz seyirci olarak takimdan sampiyonluk istioruz ama bize düsen görevler de var sampiyonlukiçin

bari su borsa isinde yalniz birakmayalim takimimizi elinden gelen alsinalmayanlar da sonra bu takim nedeen sampiyon olmuyor diye bagirip çagirmasin ilk öncebiz görevimizi yapalim

HADI TSLILER HEP BERABERTAKIMA DESTEK OLMAYA !!!!

Nereden
    Almanya

1-Badaloglu
    2-tigin
    3-shipbroker61
    4-zahido
    5-ozcanasanoglu
    6-özgürreisesenler
    7-bahadiroglu
    8-olimpus
    9-Çakir
    10-fanatikpacci (2 kisi)
    11-madheart17
    12-Scholes
    13-Sanatik ( Toplam 3 belkide 4 kisi )

Inschallah 13 rakami ugursuz gelmez :-)Edited by: sanatik

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Tanitim toplantilarinda baskanin da vurguladigi gibi bu halka arz olayinda prestij en önemli hedeflerden biri. TS'un bu isten elde edecegi gelir zaten garanti. Geriye prestij kaliyor. FB için talep sayisinin 35.000 oldugunu belirtmistik. Bizim hedefimiz bu sayiyi geçmek. O nedenle herkesin bu hisselerden almasi lazim. Bir alt limit yok, o nedenle sembolik alimlar yapabilirsiniz. Lütfen hiç kimse "Benim Borsa ile isim olmaz" diye bakmasin bu olaya. Bugüne kadar ben de hiç Borsa ile ilgilenmedim ama bu kagitlardan alacagim. Hep söyledigimiz bir söz var : "Sadece lafta kalmayalim, fiili olarakda TS için birseyler yapalim". Iste en güzel ve anlamli firsatlardan biri. Hadi gösterelim kendimizi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-Badaloglu
    2-tigin
    3-shipbroker61
    4-zahido
    5-ozcanasanoglu
    6-özgürreisesenler
    7-bahadiroglu
    8-olimpus
    9-Çakir
    10-fanatikpacci (2 kisi)
    11-madheart17
    12-Scholes
    13-Sanatik ( Toplam 3 belkide 4 kisi)

14-vectra29

not: denizbank'ta veya diger halka arza katilan araci kurumlarda hesabiniz olmasi gerekmiyor. baska bir banka veya araci kurumda YATIRIM HESABI'niz varsa size düsen hisse senetlerini o hesabiniza takasbank araciligi ile virman edebiliyorsunuz. gereksiz hesap açmaniza da gerek kalmaz. külükoglu bu konuda daha iyi bilgi verebilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaze_ ve ben de aliyoruz... Etrafimizdaki bir çok kisiye de anlatiyoruz, onlar da alsinlar diye...

Bu sene borsa da bordo-mavi olsun...

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hooop biz de variz. ayrica ben de etrafimda bir kampanya baslatiyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cebinde sigara parasi olan herkes hisse almak zorundadir...

Benide yazin... Herkes çevresini bu konuda bilgilendirirse çok yararli olur.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya arkadaslar ben bu borsa islerine hiç kafa yormadim bu konuda bilgim yok. Ama kiyisindan biseycik de benim katkim olsun diyorum.

Ben de elbette alacagim.

Guests
    Ziyaretçi

az önce bankada hesap açtirdim 40 lot alicagimi belirttim simdi pazartesi parayi verecegiz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar ben Trabzon disindayim...Ve sanirim Tokatta Deniz Bank yok...Bankanin internet adresinden alinabiliniyor mu?...

Saygilarimla...

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar ben Trabzon disindayim...Ve sanirim Tokatta Deniz Bank yok...Bankanin internet adresinden alinabiliniyor mu?...

Saygilarimla...

arkadasim bak 2 gundur yaziyoruz soyluyoruz, buraya sadece alim yapacak olan arkadaslar yazsin. bilgi ve sorular icin ya obur topici kullanalim yada 444 0800 veya 444 1967 telefonlari veya resmi sitemizdeki ilgili sayfalari kullanalim. lutfen biraz arastiralim caba sarfedelim kolaya kacmayalim herseyde.

sevgili adminler sizde lutfen ana sayfa girisine bu konuyla ilgili linkleri koyun veya tanitici dikkat cekici basliklarla sorulari olan arkadaslara yardimci olun

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sevgili Arkadaslar,fficeffice" />
    Hani hep söylerim ya, ?Karanliga küfretmektense, bir mum yakmak daha iyidir[/B]? diye? Iste mükemmel bir firsat? Herkes bir mum yaksa, ortalik isil isil olur. Herkesin projektör yakmasina gerek yok ya da ?Birileri günes gibi dogsa da, su karanliktan kurtulsak[/B]? diye bosu bosuna beklemeye? ?Benim yakacagim mumdan ne olur? Ufak hisse almak da simdi ayip kaçar[/B]? gibi düsüncelere lütfen saplanmayalim. Her Trabzonsporlu sadece, ama sadece bir hisse alirsa bu is tamam demektir. Utanip sikilmak yok, üsenmek yok, haydi görev basina?

Unutmayalim, alacagimiz her hisse, düsman karsisinda kazanacagimiz bir mevzii demektir. Tabir belki dogru degil ama düsman diye niteledigimiz zihniyetlere bir milyon defa küfretmek onlara bir sey kaybettirmez, fakat gelin görün ki alacagimiz bir tek hisse Trabzonspor?umuza çok sey kazandirir. Dolayisiyla onlara da kaybettirir.

Bana gelince, hani tilkiye ?Tavuk yer misin?[/B]? diye sormuslar, o da ?Gülmekten cevap veremiyorum[/B]? demis? Elbette hisse alacagim. Kurumsallasma adina hep bugünleri bekledim ben?

Selam ve muhabbetle?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu konuda bir hatirlatma daha yapmak istiyorum. Lütfen herkes hisse almanin yaninda etrafindakileri de bu ise dahil etmeye çalissin. Herkes 1-2 kisiye daha hisse aldirsa sayi katlanarak artar. Hadi bakalim.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

FORZA61 Yazdi:

Saygilarimla...

arkadasim bak 2 gundur yaziyoruz soyluyoruz, buraya sadece alim yapacak olan arkadaslar yazsin. bilgi ve sorular icin ya obur topici kullanalim yada 444 0800 veya 444 1967 telefonlari veya resmi sitemizdeki ilgili sayfalari kullanalim. lutfen biraz arastiralim caba sarfedelim kolaya kacmayalim herseyde.

sevgili adminler sizde lutfen ana sayfa girisine bu konuyla ilgili linkleri koyun veya tanitici dikkat cekici basliklarla sorulari olan arkadaslara yardimci olun

ILLA TELEFINMU AÇMAK LAZIM ARKADAS HAKLI BIZ BURAYI BILIRZ,YOKMU BIZE BURDAN AYDINLATACAK BILGIN ARKADASLAR,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)