Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 239 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 Hisse de sen al!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    bizim oraya banka kurmamislar yaw iyimi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Özgüüüüüüüüüüüüüüürrrr!...Sora sora bagdat bulunur.En yakin subeye git lütfen, ya da Internet üzerinden alabilirsin,olmadi Trabzonsporun irtibat telefonunu ara,utanma,sikilma ve bu isi hallet...

Forum: dun duisburgda sayin baskanin konusmasi sonucu haka arzin neden onemli oldugunu daha iyi anladim.baskanimizin dedigine gore kimse hisse almasa bille parayi trabzonspor alacakmis denizyatirimdan.AMA ASIL ÖNEMLI olan trabzonsporun irtibari kamu oynuna karsi.yani buyuklugumuzu gostermenin zamani.biz en cok kisiye ulasan fenerbahceyi gecmemiz bize buyuk bir irtibar ve guven sayliyacakdir!!o yuzden baskanimizin dedigi gibi parasi olmayan kisi sembolik olsa bile 5,25 ytlik hisse almali.lutfen arkadaslar hisse alalim bir hisse bile olsa.

resmi sitede forumda arkadas bunu yazmis

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    bizim oraya banka kurmamislar yaw iyimi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Özgüüüüüüüüüüüüüüürrrr!...Sora sora bagdat bulunur.En yakin subeye git lütfen, ya da Internet üzerinden alabilirsin,olmadi Trabzonsporun irtibat telefonunu ara,utanma,sikilma ve bu isi hallet...

merak etme abi yaw 40 lot alicam 210 ytl yapiyo. kesin alicam zaten 6 7 8 nisanmis önce bi hesap açtiralim.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende alcam ama nasil yapacagimi bilmiyorum

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar Almanyadan bu nasil olacak. Bizleri bilgilendirirmisiniz ???[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Sportif?in Hisse Birim Fiyati 5,25 YTL
    Nisan ayi basinda gerçeklestirilmesi planlanan Trabzonspor Sportif Yatirim ve Ticaret A.S.?nin (Trabzonspor Sportif) halka arz hisse birim fiyati 5,25 YTL olarak belirlendi.

Halka arz konsorsiyumunun lideri DenizYatirim Genel Müdürü Cafer Bakirhan, Trabzonspor Sportif?in hisse senetlerinin halka arz hisse birim fiyatinin 5,25 YTL olarak belirlendigini söyledi. Bakirhan, ?25.000.000 YTL sermayeli Trabzonspor Sportif?in sermayesindeki Trabzonspor Futbol Isletmeciligi Ticaret A.S.?ye ait yüzde 25 oranindaki 6.250.000 YTL nominal degerdeki hisse senetleri 5,25 YTL fiyatla halka arz edilecek? dedi.

DenizYatirim Genel Müdürü Bakirhan, olusturulan konsorsiyuma 29 araci kurumun katildigini söyledi. Bakirhan halka arz edilecek Trabzonspor Sportif?le ilgili de su bilgileri verdi:

?Halka açilacak olan Trabzonspor Sportif, sözlesmeler çerçevesinde yüksek gelirler elde eden, buna karsin giderleri düsük, düzenli temettü ödeyen ve ayrica vergiden muaf bir sirket yapisinda olacaktir. Trabzonspor Sportif halka arzdan sonra, borsada mevcut sirketler arasinda dagitilabilir kârinin tamamini dagitmayi taahhüt eden tek sirket olacak.

Halka arz edilecek hisselerin %50?sini küçük bireysel yatirimcilara, %10?unu Trabzonspor Kulübü üyelerine, %20?sini alim gücü yüksek yatirimcilara, %15?ini yurtdisi yatirimcilara, %5?ini ise yurtiçi kurumsal yatirimcilara tahsis etmeyi planliyoruz. Trabzonspor Kulübü üyeleri disindaki basvurular ?Oransal Dagitim? esasina göre yapilirken, Trabzonspor Kulüp üyeleri için özel tahsisat yapilacak ve dagitilacak.?

Konsorsiyum Lideri

DenizYatirim Menkul Kiymetler A.S

Konsorsiyum Üyeleri

Ekspres Yatirim Menkul Degerler A.S (yurtdisi es lider)
    Yatirim Finansman Menkul Degerler A.S.
    Nurol Menkul Degerler A.S.
    Kalkinma Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Inter Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Raymond James Menkul Degerler A.S.
    Anadolu Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Delta Menkul Degerler A.S.
    Halk Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Info Menkul Degerler A.S.
    Turkish Yatirim A.S.
    Euro Menkul Degerler A.S.
    Hak Menkul Kiymetler A.S.
    Meksa Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Gedik Yatirim Menkul Degerler A.S
    Alan Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Ata Yatirim Menkul Kiymetler A.S.
    AtaOnline Menkul Kiymetler A.S.
    Camis Menkul Degerler A.S.
    Ekinciler Yatirim Menkul Degerler A.S.
    EVG Yatirim Menkul Degerler Ticaret A.S.
    Finans Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Gisad Menkul Degerler A.S.
    Koç Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Seker Yatirim Menkul Degerler A.S
    Tacirler Menkul Degerler A.S.
    Vakif Yatirim Menkul Degerler A.S.
    Ziraat Yatirim Menkul Degerler A.S.

olay bu hisse senedi almak icin denizbankta hesabimizin olmasi gerekiyomu gidin bi denizbank subesine ogrenin detaylari yada 444 1967 ---- 4440800Edited by: Efrasiyab

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu topic çok güzel olmus ama daha etkileyici bir baslik olmali bence.

herkes 1 hisse alsa yine oldukça büyük bir mebla eder. basligi düzeltip büyük bir kampanya baslatilmali bence.

benim ve ablamin (ebru) adini da eklermisiniz listeye

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Az önce Denizbankin Anasayfasina girdim. Almanyanin Dortmund Sehrinde Subeleri varmis. Almanyada yasayan Arkadaslarin Haberi olsun. Bizde alacagiz herhalde.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halka arz Trabzonspor için çok önemli bir dönüm noktasi. Takimimizin gelecegi için herkes elinden geldigince bu kampanyaya katilmali arkadaslar. Maddi olarak kendinizizorlamaniza da gerek yok, herkes elinden geldigince kendi bütçesine göre halka arza katilabilir. Hisse birim fiyatlaritüm üyelerimizinrahatlikla katilabilecegi bir rakam. Her fanatik Trabzonsporlu bu büyük olayin bir parçasi olmali.Ben de kulübümüzün hisselerini ilk alanlardan biri olacagim. Vakit bu takima sahip çiktigimizi gösterme vaktidir.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

200 adet aldim giti...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar dortmund denizbank subesi:

DORTMUND: Königswall 22 44137 Dortmund / GERMANY

Phone : +49 231 9125051
    Fax : +49 231 9125059

Türkiyeden VergiNumarasi olmasi gerekiyor & dortmunda sübeye gidilip hesap acilabilmesi icin imza atilmasi gerekiyor.

Türkiyede Vergi Numarasini bir akrabanizda sizin icin aldirabilir ve fax yoluyla iletebilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1-Badaloglu
    2-tigin
    3-shipbroker61
    4-zahido
    5-ozcanasanoglu
    6-özgürreisesenler
    7-bahadiroglu
    8-olimpus
    9-Çakir
    10-fanatikpacci (2 kisi)
    11-madheart17

arkadaslar almayi düsünenler bu listeyi kopyalayip altina kendi nickini eklesin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bence baslik yine olmamis.

1 HISSE DE SEN AL olabilir belki

valla ben 2 yil önce anadolu hayat'a özel hayat sigortasi yaptirmistim sirf bu is çikacam 2,250 ytl birikmis kaç tane alirsa artik. zate yatirdigim 2,750 bilmem ne vergisi o vergisi komisyonu yatirdigim para 2,250 ye düsmüs olsun oda Trabzonumun çorbada bizimde tuzumuz bulunsun bunun bilinci bana yeter zate.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

güzel bir baslik.. kampanya sekline dönüstürelim hemen bmn olarak.. konunun bir kaç gün içinde sabitlenmesi lazim.. isin en zor kismi bürokratik teferruatlar.. malum 800 bin lira bilmem ne harci için için ssk kuyrugunda bekledi bu ülkede insanlar.. 5 ytl için bu teferruatlarla ugrasmak hepimize zor gelebilir.. ama bugün Trabzonspor için ne yaptin sorusuna iyi bir cevap olarak verebiliriz bunu.. ben de almayi düsünüyorum..

selamlar..

1-Badaloglu
    2-tigin
    3-shipbroker61
    4-zahido
    5-ozcanasanoglu
    6-özgürreisesenler
    7-bahadiroglu
    8-olimpus
    9-Çakir
    10-fanatikpacci (2 kisi)
    11-madheart17
    12-Muhalif

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar sizi anlamakta o kadar zorlaniyorum kiii!...Tutmussunuz basliga kafa yoruyorsunuz.Hayret edici bir sey yaa!...Ben onu özellikle o sekilde yazdim,nedenide gayet açikti; o dakikaya kadar kimseden ses seda çikmayinca darlandim.Bir hareket lazim dedim,hareket olunca malum bereket arkasindan geliyor.Simdi basligi bendende habersizdegistirdiniz çokmuetkilimi oldu yani?Bunumu anlatiyorsunuz bana?Ne diyeyim size?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yav ahmet abi arkadaslar istedi ondan degistirdim [img]smileys/smiley9.gif[/img]

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu topice yazi yazan arkadaslar....

bakin topici acan badaloglunun dedigi gibi (lutfen yaziyi okuyunuz) buraya sadece hisse senedi alacak olanlar yazi yazsinlar....

soru ve yorumlar icin ya obur topici kullanin yada 444 0 800 ve 444 1967 nolu telefonlari kullanin....

adminlerdende ricam sitenin ana sayfasina ayni resmi sitedeki gibi sorulari aciklayan bilgileri yerlestirmeleri... ha bu arada topici degistirirken acan arkadasada bilgi verseydiniz bence hos olurdu arkadaslar... diger arkadaslarin isteklerini dikkate almaniz hos ama ayni anlayis ve sorumlulugutopici acan arkadasada gostermeniz gerekir diye dusunuyorum...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende alicam trabzon hisseleriden

Bir Trabzonspor üyesi olarak tabiki alacam ama 100 bin üyeye kaç kisi basvurdu ki buna basvursun.Biz laf etmeye gelince herseyi konusuruz,icraat sifir.Açik ve net söylüyorum;Trabzonsporluyum diyip maddi durumuda olan ancak her ne akila hizmetle kulübe üye olmayan sahislar lütfen KÖPEK gibi havlamayin ya sahip çikin ya datrabzonsporluym demeyin

Nereden
    İstanbul

ben biraz ben aciklayayim

halk arz 6-7-8 nisanlar arasinda ön talep toplanacak. ön talepleri denizbank önde olmak üzere araci kurumlara yapabilirsiniz.denizbank herhangi bir sb gidiptrabzonspor kagitlariiçin ön talep bulunacak ve ne kadar kadar almak istediginizi yazacaksiniz.ama söyle birsey war diyelim 10 000 ytlbasvuru yaptinizhisse sentleri için ama size dagitim sonrasi 2 000 ytl hissene senedidüstü payiniza;arada kalan miktar daha sonra hesabiniza iade oluyor.bir yatirimci en fazla 105 000 ytl basvuruda bulunabiliyor ama bu 105000 ytl hepsinle hisse senedi alabilecegi anlamina gelmiyor cünkü trabzonun belli miktarda hisselerini satisa cikardigi için ön taleplerin hepsi toplandiktan sonra dagitim yapiliyor mesala dedigim gibi ahmet5 000 ytl basvuru yapmis ama payina 1000 ytl hissesenedi düsebilir.trabzonspor fiyti 5.25 acilacak ama normalde olmasi gereken deger10 000 filan diyorlaryani 1000 lot hisse senedi alankisi 5 .250 ytl veriyor daha sonra eyerdüsünldügü gibi kagit olmasi gereken yere gelirse paraniz10 000 ytl oluyor.ben denizbankta calisiyorumbircok arkadasim hepsi kagidi almak için sagdan soldan para buluyoren son konusdugumda 23 000 ytl bulmushissesenedi almak için ben tanidigim herkese aldirmaya calisiyorumben dahil olmak üzerebir cok arkadasim alacak eyer bu fenerbahçeyi geçemessek ben ölürümçünkü bu kagit fenerden daha iyi olacakbizedüsen gören görev azda olsa bu takima katkida bulunmakhem takima katkida bulunacaksiniz hem para kazanacaksiniz

hadi arkadaslar gösterelim trabzonun ne kadar büyük bir takim oldugunu

Nereden
    İstanbul

Alıntı vega Nickli Üyeden Alıntı

Bir Trabzonspor üyesi olarak tabiki alacam ama 100 bin üyeye kaç kisi basvurdu ki buna basvursun.Biz laf etmeye gelince herseyi konusuruz,icraat sifir.Açik ve net söylüyorum;Trabzonsporluyum diyip maddi durumuda olan ancak her ne akila hizmetle kulübe üye olmayan sahislar lütfen KÖPEK gibi havlamayin ya sahip çikin ya datrabzonsporluym demeyin

gerçi buna sadece trabzonlular basvurmuyor. ama ben isterdimki sadece trabzonsporlular basvursun ama inaniyorum bu ön taleplerde rekor kirip fenerbahceyi geçicez arkadaslar bence herkse arkadsina tavsiye etmeli bu trabzonsporumuz için o kadar iyi olurki hiç olmassa maddi durumumuz cok daha iyi olur

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en az kaç lot alabiliyoruz?

Nereden
    İstanbul

istersen 50 al ister 25 bunda alt talep yok zaten ama söyle dedigim gibi basvurdugun paranin hepsini alamiyorsun dagitimsonrasi belli oluyor ne kadr hisse senedi alacagin

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yahu arkadaslar ilginç bir durumla karsi karsiyayim ve kafam karisti. Lütfen isi bilen birileri yardimci olsun bana.

Bilgi almak için bankayi aradim, 25 dakika beni dolastirdiktan sonra biri çikti. Sorduum soru bu hisse senedinden almak için hesap açtirmam gerekiyormuydu. Bana evetlehayir arasi cevap verds ve3-4-5-6 nisan da ön talepte buunabilirsiniz dedi. Hesap açtirdiim takdirde zaman kazanmis olmazmiyim dedim mirin kirin etti. Hesap nasil açilir soruma bile cevap vermedi. Her soruya acemi acemi cevaplar, yarim aaz cevaplar, valla maksatli yaptiini bile düsünmeye basladim yani[img]smileys/smiley5.gif[/img]Ne yapcaz simdi ;

• Hesap açtirmamiz gerekiyormu?

• Bizim yerimize bir baskasi bu islemleri yaptirabilirmi?
    • [/list]

Bu kadar basit [img]smileys/smiley7.gif[/img]Aksam aksam deli ettiler beni ya!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)