Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 172 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takım İçin Bu Çıkış Doğru mu?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

Standart Milli Takım İçin Bu Çıkış Doğru mu?

takım çok iyi hava yakalamış,taraftar-yönetim-futbolcu ve tüm camia kenetlenmiş vaziyette......bu ortamda her türlü tartışmadan ve polemikten uzak durmak ve bizanslılara koz vermemek ve de şampiyon olacağız söylemlerinden uzak durmak,sessiz ve derinden hedefe doğru ilerlemek gerekir......biz ligin zirvesindeyiz,niye bizden 1 futbolcu aldınız söylemiyle futbolcularımız tartışılır duruma sokulmuştur.haber sitelerinde hep bizim futbolcularımızın analizi yapılıyor vesaire.......bırakalım milli takıma futbolcu seçiminde bize haksızlık yapılmışsa bunu başkaları söylesin....öyle daha şık oluyor.....

ozgurkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence bu çıkış son derece doğruydu. Bu zamana kadar yapılan haksızlık devam ediyordu ve bunu dile getirerek fatih hocayada bir taş attık birazda onunla uğraşsınlar. Fatih Tekke Gökdeniz en formdayken dahi saolsun çağırmıyordu. Ama bu Egemene yapılan Trabzonsporumuza yapılan haksızlığa iyi bir cevap oldu.

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcularin dusuncesi bizimkilerden farkli oluyor.. Hakettigi halde milli takima alinmayan oyuncu ayni kendi kulubunde ilk 11e alinmadigi zamanki gibi moralini bozar.. Yonetimde bu futbolculara sahip cikmistir bence cokta guzel yapmistir..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Bence bu çıkış hiç doğru değil hatta yanlış...
    Bu takımın bu kadar iyi gitmesinin bir sebebi de, sadece lige odaklanmış olmamız. Bir de milli maçlar oldu mu futbolcularımızın lige ilgisi dağılabilir.Ayrıca milli maçlar da sakatlıkta olabilir.
    Futbolcular sadece milli duygularla formayı istemiyorlar.Milli maçları piyasa için de istiyorlar. Bu da bizim için önemli değil.
    Onun için ben hiç şikayetçi değilim.Varsın hep istanbuldan seçsin oyuncularını fatih bey.

Nereden
    Kocaeli

Gerek yoktu bu çıkışa.Başlığı açan arkadaşın dediği gibi,bu konuyu başkaları dile getirsin,biz getirmeyelim.

Camia olarak zaten çok kırılgan bir yapımız var.Enerjimizi bu gibi polemiklere değil,şampiyonluk yürüyüşümüzde kullanmamız lazım
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

bence de, milli takımda varsın oyuncumuz olmasın, sorun değil ki bu. şahden emre belözoğlu gibi formsuz top oynamayı unutmuş birinin olduğu milli takımda ben hiçbir futbolcumuzun olmasını istemem ki
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

tsk61_24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Cool Evet

Tüm Trabzonlular ve Trabzonsporlulara selamlar,
    Fatih Terim'in yaptigi bu aday kadrosu bence güzel sadece TRABZONSPOR'dan Egemen , Serkan, Umut gibi oyuncular alabilir yani adam takti Emre'yi kafaya onsuz hiç takim kurmuyor. Emre'nin isi bitti artik onun yaptigi hareketler yüzünden milli takim'da oynamamasi lazim. Demek itedigim Fatih Terim çok iyi bir teknik adam olsada halen galatasaray vaz geçmiyor. Buda milli takimi olumsuz etkileyebilir.
    Sana ne sarkilar, ne de siirler yeter, Trabzonspor'um ismin cihana bedel.
    Bir bilsen neler haykirirdik dünyaya sana layik sifatlar olsa !!!
    ... Yasin ORHAN ...

UtopyaTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence de bu donem de bu çıkış yanlış oldu.Bence bu çıkışlar ne zaman soylenirse soylensin yanlış.Adam kararını vermiş biz boyle soyledik diye fikrini mi değiştirecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Kesinlikle çok doğru bir hareket. Gökhan Zanı çağırıp Egemeni çağırmamak çok açık bir şekilde art niyettir. Oyunculara siz ne yaparsanız yapın, ben o takımdan adam cagirmam demektir. Bizim ilk 11deki bütün Türk oyuncularımız milli takıma girebilecek kapasitede. Özellikle de şu Terimin uşaklarına baktığımızda. Biz camia olarak sus sen denmesine alıştığımız için bu hareket bazılarımıza garip gelmiş olabilir.

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UtopyaTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de bu donem de bu çıkış yanlış oldu.Bence bu çıkışlar ne zaman soylenirse soylensin yanlış.Adam kararını vermiş biz boyle soyledik diye fikrini mi değiştirecek.
    O zaman bize yapılan her haksızlığa susalım, hiç tepki göstermeyelim. Neden federasyonu protesto ettik ki; biz protesto ettik diye istifa mı edecek. Neden ofsayttan yediğimiz gollere tepki gösteriyoruz ki; biz tepki gösterdik diye maç yeniden mi oynanacak.

Son derece doğru, gerekli ve isabetli bir çıkış. Haksızlık karşısında susmak, haksızlığa ortak olmak demektir.

tuncay1984 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ispanya macini alamasinda
    ozamn görür
    [T][S]

Nereden
    Aksaray

Umarım İspanya maçınada bizden oyuncu filan almaz , bizden alır iki üç kişi oynatır yenilirsek yeni adresler belli olur ...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Fatih Terim'in kurduğu kadro başarılı olduğu sürece boş yere konuşulur bu konu. Bu her zaman böyledir Avrupa 3. sü olduğunda da bizden kimse yoktu, Milli Takım dünya 3. sü olduğunda da bizden kimse yoktu. Demek ki nedir, Milli Takım başarılı oluyorsa susup oturacağız köşemize. Ha başarılı olamazsa o zaman sızlanmaya hakkımız olur. 'Vay efendim Emre yerine Selçuk olsa, şunun yerine bu olsa v.b' o zaman da zaten medya bize bırakmaz bu işi emin olun.
    Son derece lüzumsuz bir çıkıştı bence.
    #7 King of Kings

sakaryalı.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

biz buyük bir camiaıyz kim ne derse desin ne söylerse söylesin şunu iyi bilinki eylemlerimiz herzaman ve heryerde ses getirecek birilerini rahatsız edecektir ..

eğer biz tepkimizi koymazsak onlar bildiklerini okumaya bizi altetmek için elinden geleni yapmaya gayret edeceklerdir bize karşı topyekün bir küçültüp ve sonrada yutulur bir parça haline getirmeye gayret edilmektedir . ..yalanmı

şimdi biz biz bu tepkiyi zamansız yaptık ve inanın yeri değildi gibi söylemlerde bulunan arkadaşlara
    şunu sormak istiyorum haksızlıklar karşıssında susalımmı ..veyya siz istediğinizi yapın meydan sizin olsunmu diyelim .

hayır bu meydan boş değil ve inanın milli takım kimsenin babasının malıda değil bu şekilde davranmaya çalışanlara veya milli takımı kendi egosunu tatmin için kullananlara bu mydanın boş olmadığını göstermek gerekiyor ...
    onlar bize bu haksızlıkları yaparken yani {çifte standart} gece uyurke rahat uyuyamayacaklar ..
    bizim yapmamız gereken acizane fikrim direk fatih terime ulaşıp tepkimizi ortaya koymamızdır sayın yöneticinin yaptığı gibi..
    Konu sakaryalı.61 tarafından (08.02.2009 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.
    ALLAH,, EN BÜYÜK.

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

almasınlar yaa almasınlar bizim topcularımızı sonra yorulacaklar allah göstermesin sakatlanabilirlerde istemiyorum almasınlar.. gökhan ünalı da oynatmasınlar yedekte dursun yormasınlar..
    u will need justice at the end..

Fatih Kuloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok doğru bu çıkış yanlış olan tek şey varsa buda Fatih Terim
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo şeritlerin çekildiği yerdir burası.

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli Takım umurumda bile değil.

Ne galibiyetlerine seviniyorum ne de mağlubiyetlerine üzülüyorum.
    "İzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilişkin bir de ekmek yiyelim."

Mertcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih terim boyle yapmaya devam etsin ve ligin zirvesindeki iki takimi es gecsin sonra da kamuoyundan gerekli tepkiyi gorur zaman icerisinde.
    ''Trabzonspor''

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

evet doğru birilerinin çalınan emeğin hakkını sorması gerekiyor serkan ve egemenin kesinlikle milli takıma çağırılması gerek çağırmıyorsa art niyet ararım art niet varsa birilerinin bunun açıklamasını yapması gerekiyor
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

almazsa almasın yaa ispanya maçından sonra görürüm ben terim'i taş gibi egemen varken cam gibi kırılgan adamları alıyor oynatıyor daha ne diyeyim

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok yerinde bir çıkış, şampiyon olmak için, tüm enerjimizi buraya harcamak için, haksızlıklara ses çıkarmamak bir trabzonsporluya yakışmaz.. ayrıca Fatih Terimin Trabzonsporun maçlarını izlediğini sanmıyorum, o ve onun gibiler yüzünden Türk milli takımı artık Marmara bölgesi takımı olmuştur, ve ben onları desteklemiyorum..

UtopyaTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mashal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman bize yapılan her haksızlığa susalım, hiç tepki göstermeyelim. Neden federasyonu protesto ettik ki; biz protesto ettik diye istifa mı edecek. Neden ofsayttan yediğimiz gollere tepki gösteriyoruz ki; biz tepki gösterdik diye maç yeniden mi oynanacak.

Son derece doğru, gerekli ve isabetli bir çıkış. Haksızlık karşısında susmak, haksızlığa ortak olmak demektir.
    Protesto her zaman iyidir ona bişey demiyorum sozlerim yanlış anlaşıldı herhalde ben her yerde her zaman haksızlığa karşı çıkılması taraftarıyım.Ama yönetimin bu konuda hemen fevri bir hareket yapmaması lazımdı.Ama hiç bir yerde sessiz kalınmaması lazım orda dogru soyluyorsun.Sadece bizim medyamız bu lafları başka yerlere çekebilir.Bu konuyu bizim lehimize gene çeviriler biliyorsun ki 3 ezikler her zaman korunur özellikle de ezikbahçe

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Egemen'i almayıp Gökhan Zanlı'yı almak başlı başına Türk futboluna ihanettir.Ama bir taraftanda güzel yanı var.Gidip bir hiç için sakatlanma riski var ayrıca bu durum Egemen'i daha fazla ateşler.
    Gökhan'ı almış kadroya.Trabzon'dan da futbolcu çağırdım demek için.Gökhan şu haliyle milli formayı haketmiyor.Yedek oturtacağı baştan belli.
    Bizim çok bilen şaklaban yazarlar iş işten geçtikten sonra başlar Terim'i doğramaya.
    Yapılan çıkışı doğru buluyorum.Fatih Terim'e birilerinin haddini bildirmesi lazımdı.

Nereden
    İstanbul

malumun ilamı
    I am titanium

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)