Sayfa 301 Toplam 351 Sayfadan BirinciBirinci ... 201 251 291 299 300 301 302 303 311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8760 adet sonuctan sayfa basi 7,501 ile 7,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu hafta ilk maci biz oynasaydik kimbilir neler olurdu. Gs 40 puan ile 2 puan fark ile zirvede olabilirdi. Ilk yari haydi neyse bir gol bulduk ancak ikici yari bana ersun yanalin avrupada oynadigi ve de kzandigi bir cok maci hatirlatti. Bu iyi yönü ancak gol atma istegimiz kalmayinca golüde yedik 3 puan alip zirvede ilmaliydik. Gs maci icinde sevinmiyorum. 3 gol sadece tolga sorunu degildi.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Sezer Soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

biz farklı maçları izledik sanırım
    O SENE BU SENE

Nereden
    Konya

Hep nefret etmişimdir "yenemiyorsan yenilme" sözünden ama artık bu haftadan itibaren ben de öyle düşüneceğim galiba..İlk yarı 8taşlılar yenilmediklerine ve bir puan aldıklarına sevinmişlerdi..Şimdi de biz sevinmeliyiz..Böyle bir ortamda bir puan başarıdır..En azından bu günki rakibimizle aramızda hala 6 puanlık fark var..Ve de Sivas da tökezleme emareleri başladı gibime geliyor..yani şu iki haftayı kayıpsız aşarsak arayı açarız...

agasaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

“Orta saha çıkışlarını yapamadık. Savunmada takım olarak karamboller dışında pozisyon vermedik. Bizim eksiğimiz, rakip kaleye daha kolellektif ataklar yapamamaktı. Sonuçta kaybetseydik puan farkı 3’e inecekti. Bu statta motivasyonları yüksekti. Buna rağmen iyi olduğumuza inanıyorum. Yediğimiz gol konsantrasyonu bozdu. Ofansif yönümüz kötü olabilir ancak defansif anlamda iyiydik. İki takım gücü ve dengesi ortada ancak daha iyi oynayabilirdik. Öndeki oyuncuların top tutmaması çıkışlarda problem yarattı. Bir puan aldık nihayetinde. Her karşılaşmaya kazanmak için çıkacağız. Denizli maçı var şimdi. Her maç zor. Kazanacak gücü sahibiz. Yolumuza devam edeceğiz.”

Ersun Yanal'ın maç sonu açıklamaları.
    Trabzon aşkımız çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneşte kurusun; deniz misali buharlaşıp yağmur misali akar Ağasar vadisinden tekrar aşağı, olur kocaman kara bir deniz...

Nereden
    Aksaray

Alıntı mustafaction Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce doğru oku ne yazdığımı beraberliğe sevinen mallar var demedim takımın kötü oyununa sevinen mallar var dedim.İyi oku yaş teranelerinide bırak yaşın büyük diye beni tehdit etmen gerekmez ABİSİ
    mustafa kardeşim biraz sakin ol karşındaki yaşı büyük bir abimiz.summary midir nedir geldi bizi birbirimize düşürdü kenetlenmemiz lazım sakin olalım
    Kapitalizmin zaafı sunduğu nimetlerin eşit paylaşılmamasıdır;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eşit paylaşılmasıdır

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yola devam.
    Haftaya besiktas antepe, fener ise genclere takilir.
    Dert etmeyin.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

evde misafir olduğu için maç için yorum yapamadım şimdi yapayım maç 1 0 olduktan sonra skoru korumaya yönelik işler yaptık defansa çok yüklendik ve sonuç olarak kalemizde golü gördük ersun hocanın hesaplamaları tutmadı nasıl tutmadı umutu aldı erken bir değişiklikti maçı koparırım diye düşündü ama kalelerine bile gidemedik hocanın değişikliklerine anlam veremdim değişiklik sanki biz 1 0 yenik durumdaymışız gibi değişikliklerdi olsun deplasmanda alınmış 1 puan çok önemli hepimizinde bildiği bir sezon febe için çok kötü oynuyor çok kötü oynuyor dedi ve şampiyon oldular bizim için de bu maç çok kötü diyebilirler 1 puanı aldık ve yolumuza devam ediyoruz

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Beyler kolay mac yok Inönüden bugün bu futbol ile 1 puanlan dönmek cok iyi bence. Takimin üzerine fazla gitmeyelim iyi gidiyoruz masallah. Destege devam
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Mehmet SELEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı asimavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he birde tv lerde bizim şu 10. dakikadaki pozisyon için ne dendi ben kaçırdım...

...ofsayt mı ..bence değil bizim iki oyuncuda son adamlarından ileride ...böyle ofsayt olurmu...son adamı ofsayta düşmeden geçiyor yattara ..sonra pas atıyor gökhana ...benim bildiğim ofsayt değil sizce
    evet bunu diyorum.Değidi evet
    Hasta la Victoria Siempre!

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı mtfq61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes sen maci İzledİnmİ maci katleden adam hata ÜstÜne hata yapan adammami İyİ dİyosun sen ayip valla
    Hakem gayet iyiydi be ne bekliyoruz bu hakemlerden böyle yönetseler yeter.
    Hava toplarındaki faullerde yüzde yüz doğruydu gördüğüm egemen hep omzuna bastırıyordu nobrenin. Bjk nin golünde sylva ya faul vardı .Gökhanın golündede ayağı öndeydi verilmeyen goller falan doğrudyu. Tek yanlış yardımıcının uyarsı nedeniyle verilen umutun kartı, onun dışında gayet iyiydi.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

bu macin en iyisi Hüseyin`di, golde songun hatasi vardi ama genelde song iyi oynadi, ama sunuda söylemek gerek songun hatasini hüseyin veya tayfun olsaydi onlari yerden yere vurmustuk, bunlari yapanlari nefretle kiniyorum.....

BayzanTs61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Denizlispor
    Antalyaspor ( Deplasman )
    Konyaspor
    Galatasaray

bu 4 maclardan 12 puan cikarirsak super olacak
    2010-2011 Türkiye Spor Toto Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Mehmet SELEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır o değil yattaranın pasında attığı gol .ofsayt diye verilmedi
    haa simdi oldu ama bence oda obsayf degildi

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

he birde tv lerde bizim şu 10. dakikadaki pozisyon için ne dendi ben kaçırdım...

...ofsayt mı ..bence değil bizim iki oyuncuda son adamlarından ileride ...böyle ofsayt olurmu...son adamı ofsayta düşmeden geçiyor yattara ..sonra pas atıyor gökhana ...benim bildiğim ofsayt değil sizce
    1 adim ileride idi Gökhan

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

surda mactan cok deil 5 dk öncesine kadar beraberlige fit okadar bordomavi hayranı vardıkii..inanmıyorum bazılarının acımasız eleştirilerini okurken.inönüden hemde bjk sezonun en iyi topunu oynamışken 1 puan cıkarıyoruzz..buna sevinmemiz lazım arkadaşşş !! bizim kadar eleştireni dünyada yok !! dozunu iyi ayarlayın bari
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Golü zamanında bulunca fazla geriye yaslandık, aslına bakarsan deplasmanda 1-0 önde oynarken hangi takım, -üstelik rakibinden 6 puan öndeyken- hücumu düşünür? Tabiki eksiklerimiz vardı. Orta saha topu tutamadı. Colman hiç yok gibiydi mesela.

1 puan fena değil. Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Elhamdülillah. İnşallah daha iyi olacak...

Hep destek, tam destek.

yatara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iyiki denizli yendi bugün biraz rahatladilar

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu kötü oyundan ersun yenal büyük dersler çıkarıcaktır buna eminim bana göre ise bu kötü oyun tamamen selçuk ve colmanın çok kötü performansına bağlı
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

Nereden
    İstanbul

alışılagelmiş baskın futbolumuzu oynayamadığımız kesin fakat şunu da görmek lazım ki beşiktaş bu maça ayrı bi motivasyonla çıktı ve etkili olduğumuz orta alanda oyuncularımızın top tutmasını engelledi orta saha oyuncularımızı eleştirirken bunu dikkate almamak çok mantıklı gelmiyor buna keza defansımızın ne kadar başarılı olduğunu görmemek için kör olmak gerekir. adeta tek kale oynanan maçta beşiktaşın organize geldiği ve tehlikeli olduğu pozisyon yok yan toplarla şişirme futbol oynadılar ki onların açısından en mantıklısıda buydu. defanstan dönen hava toplarında defansın önündeki oyuncularımızın daha aktif olmamasını tecrübe eksikliğine bağlamak doğru olur sanırım.
    son olarak deplasmanda beşiktantan 1 puan almış olmak başarıdır aksini iddia etmek trabzonsporluluğu yakışmaz.

şampiyonluk kokusu gelmeye başlamıştır

Yasin T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zafer BİLGİN ağbi senin sayende dayımla maça gittik.çok sağol ağbi bilet ayarladığın için.maça gelince neyse boşverin inönüden 1 puan aldık

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TSKara61

Kardeşim , yazdıkların bazılarına katılsamda , bazılarına katılmasam da , seni , eleştirilerindeki ÜSLUB'undan dolayı tebrik ediyorum.
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

jacek cyzıo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaşlar her takımın kötü oynama hakkı vardır.bu kadar yüklenmeyelim yoksa öz güven sorunu oluşur.bir puan iyidir.haftaya denizliyi yenersek her şey unutulur.
    haramilerin saltanatını yıkacağız.bekle bizi istanbul.

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mehmetdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa kardeşim biraz sakin ol karşındaki yaşı büyük bir abimiz.summary midir nedir geldi bizi birbirimize düşürdü kenetlenmemiz lazım sakin olalım
    hayır daha ne yazdığımı doğru belirtemiyor birde çıkmış tehdit ediyor

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hos_cocuk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kötü oyundan ersun yenal büyük dersler çıkarıcaktır buna eminim bana göre ise bu kötü oyun tamamen selçuk ve colmanın çok kötü performansına bağlı
    Alıntı The_Storm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golü zamanında bulunca fazla geriye yaslandık, aslına bakarsan deplasmanda 1-0 önde oynarken hangi takım, -üstelik rakibinden 6 puan öndeyken- hücumu düşünür? Tabiki eksiklerimiz vardı. Orta saha topu tutamadı. Colman hiç yok gibiydi mesela.

1 puan fena değil. Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Elhamdülillah. İnşallah daha iyi olacak...

Hep destek, tam destek.
    bu cevap cok güzel 1-0 öndesiniz ve rakibinizden 6 puan öndesiniz kim hücumu düşünür ki bu durumda ?

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

pası atan oyuncudan ilerde değilmi ofsayt bana kalırsa. Ancak oyuncular son adamdan ilerde ise ofsyat kalkar diye bir kural varsa bilemem. İlk kez duyuyorum.
    O zaman birden fazla kişi ilerde dursun hiç ofsayt olmaz biri geçsin adamları ilerde sürekli gol atılsın.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)