Sayfa 349 Toplam 351 Sayfadan BirinciBirinci ... 249 299 339 347 348 349 350 351 SonuncuSonuncu
Toplam 8760 adet sonuctan sayfa basi 8,701 ile 8,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı ultrats Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fb maçında ki futbol ile bjk maçındaki futbolu karşılaştırın??

fb maçında ve bjk maçında hanemize yazan puanı karşılaştırın..

daha fazla söze gerek yok..

(balına şamp olan gs taraftarı bile takımını bu kadar eleştirmiyordu..)

iyi de arada fark var. onlar her sene dayıları amcaları sayesinde şampiyonluğa oynuyor. biz kaç yılda ilk kez şampiyonluğa bu kadar yaklaştık. o yüzden elimizden kaçsın istemiyoruz ve takımımız belkki de hakettiğinden daha fazla eleştiriyoruz.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı mefum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyiydik kötüydük, şu girmeliydi bu çıkmalıydı, ben haklıyım sen haklısın mevzularını geçelim
    tamam 1 gün boyunca bu maçı değerlendirdik ama bence yeter
    önümüzde yine kazanana 3 puan verilen başka bir maç var
    artık bu konuya eğilelim herkesi denizli maçı konusuna davet ediyorum

sadece ayrı bir noktada bir önerim var
    ben şahsen alen'e yapılanları forumda okuyunca bize yakışmadığını, ayıp ettiğimizi düşünüyorum
    her ne kadar arkadaşlar küçük bir gruptu, ve susturuldu şeklinde açıklasalar da
    onay vermesek de bizim taraftarımızdan bu şekilde bir ayıp çıkmıştır
    bilmiyorum çok şey mi istemiş olurum ama
    BMN İstanbul önayak olup Alen'i ziyaret ederek, bu konuda kendisine bunun camiamızla alakalı olmadığını ifade etse nasıl olur?

eğer böyle birşey yapılacaksa o zaman hırant öldürüldüğünde acımazsızca bize yükelenen basın ve yandaşları da gelip bizden özür dilesin. bir kişinin olayı bütün karadenize mal edildiği için. bence o taraftarlar stadda susturularak gereken yapılmıştır. benim de hoşuma gitmedi ama bu kadarı fazla olur düşüncesindeyim ben.

sonuçta gs taraftarı ırkçılığın kralını yapmıştır ama özür namına ağızlarından birşey çıkmamıştır. ki yapılan tezahiratın bmn ile alakası yoktur. neden bmn gidip özür dilecek yada alene gidecek.

Abdullah Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herşeye rağmen rakibine zorlu şartlar altında boyun eğmemiş ve puan almışsın.Bu çok önemli bu puanların değerini ileride çok iyi anlayacağız.3 üzlerin kendi aralarında maçları var her skor bize yarayacak.Biz yeter ki diğer takımlara karşı fazla puan kaybetmeyelim.Şu anda herşey bizim lehimize.

Ayrıca iyi oynamışız kötü oynamışız umurumda değil şahsen benim.Müthiş futbol oynayıpta kaçırdığımız şampiyonluklara ismimiz yazılmıyor herkes kim şampiyon olmuş ona bakıyor.Yeni kurulan bir ekip ve belki de dünya da eşi benzerine az rastlanacak bir çıkışla şampiyonluk mücadelesi.Kolay iş değil bunlar.Allah ın izniyle bu sezon o kupa bizim.
    HEDEFE YÜRÜYEN ADAM OL YETER

yakuphoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Puan farkının korunduğu haftada benim için önemli olan Denizlispor maçı..
    Beşiktaş maçını bir silkinme olarak görüyorum. Yani dip..
    Denzli karşısında güzel oyun ve galibiyet herkesi tekrar yüzeye çıkarır. Ve şampiyonluk havasına sokar..
    ...

mefum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı alkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer böyle birşey yapılacaksa o zaman hırant öldürüldüğünde acımazsızca bize yükelenen basın ve yandaşları da gelip bizden özür dilesin. bir kişinin olayı bütün karadenize mal edildiği için. bence o taraftarlar stadda susturularak gereken yapılmıştır. benim de hoşuma gitmedi ama bu kadarı fazla olur düşüncesindeyim ben.

sonuçta gs taraftarı ırkçılığın kralını yapmıştır ama özür namına ağızlarından birşey çıkmamıştır. ki yapılan tezahiratın bmn ile alakası yoktur. neden bmn gidip özür dilecek yada alene gidecek.
    bir yandan ben de aynı senin gibi düşünüyorum. onlar aynı şeyi yapsa gelmezdi. ama ben hiçbir zaman kendimi onlarla kıyaslamadım, kıyaslamam. yapılanı bize yakıştırmadığımızdan sanırım böyle birşey önerdim. (not: ne ermeni taraftarıyım, ne de karşıtıyım, hatta hiç ermeni tanımışlığım da yoktur. yanlış anlamalar çıkmadan belirteyim) neyse benim ki sadece bir öneriydi.

ayrıca bmn'in alakası olduğuna dair herhangi bir şey ima bile etmedim. önayak olabilecek grup olarak bmn'yi gördüğüm için söyledim o kadar.

Nereden
    Balıkesir

bir yandan ben de aynı senin gibi düşünüyorum. onlar aynı şeyi yapsa gelmezdi. ama ben hiçbir zaman kendimi onlarla kıyaslamadım, kıyaslamam. yapılanı bize yakıştırmadığımızdan sanırım böyle birşey önerdim. (not: ne ermeni taraftarıyım, ne de karşıtıyım, hatta hiç ermeni tanımışlığım da yoktur. yanlış anlamalar çıkmadan belirteyim) neyse benim ki sadece bir öneriydi.

ayrıca bmn'in alakası olduğuna dair herhangi bir şey ima bile etmedim. önayak olabilecek grup olarak bmn'yi gördüğüm için söyledim o kadar.

abi lütfen söyediklerimi bir çıkış yada eksi konuşma olarak algılama. sadece bir trabzonlu ve trabzonsporlu olarak bize yapılanlara karşı ulusal medya sessiz kalırken bizim kalkıp onlara gitmemiz ve yakımıyor dememiz pek hoşuma gitmedi. yanlış anlama lütfen beni.

bu arada bmn ile alakalı brşey söylemediğini bende biliyorum. sadece alakamız olmayan birşey için sitemizin adının geçmesi hoş gelmedi bana. bu zamana kadar bmn nin adı bu tür işlerde hiç duyulmadı. bu tür bir özürde bu işi bizim yaptığımız anlaşılır gibi olur ve bunu da düzeltmek kolay olmaz. bence karışmamak en iyisi gibi.

tekrar kusura bakma abi.

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

bız 3 dakka oynadık bır gol attık onlar 87 dakıka oynadılar yıne 1 gol attılar.. peki ya biz 3 degılde daha fazla oynasaydık?????
    u will need justice at the end..

mefum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

kusura bakacak birşey yok
    bmn konusunda da sanırım haklı olabilirsin
    o tarafa çekmeye çalışanlar olacaktır

önerimizi artık tezahüratı yapanlar kaale alsın
    gerçi böyle bağıran, bunu hiç sallamaz ya neyse

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Üzülmez, ilginç açıklamalar yaptı.
    Kara Kartal’ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Üzülmez, dün ilginç açıklamalar yaptı. Antrenmanda neşeli tavırlarıyla dikkat çeken deneyimli oyuncu, “Trabzon maçında herkes Yattara’yı tutacağımı zannediyordu. Ancak ben işi tersine çevirdim ve Yattara silik kaldı. Ligin en güçlü ekiplerinden Trabzon’a top göstermedik. Çok farklı kazanabileceğimiz bir karşılaşmadan beraberlikle ayrıldık. Rakibimize bundan sonraki maçlarda başarılar diliyoruz. Biz böyle oynayalım yeter, şampiyonluk az ötemizde duruyor” ifadesini kullandı. Bu arada son haftalarda formayı kapan Gökhan Zan da, antrenmanın en neşeli isimlerindendi...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Balıkesir

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bız 3 dakka oynadık bır gol attık onlar 87 dakıka oynadılar yıne 1 gol attılar.. peki ya biz 3 degılde daha fazla oynasaydık?????
    ççç ççç ççç habu yorumun üstüne daha tek kelime demem ben.

kusura bakacak birşey yok
    bmn konusunda da sanırım haklı olabilirsin
    o tarafa çekmeye çalışanlar olacaktır

önerimizi artık tezahüratı yapanlar kaale alsın
    gerçi böyle bağıran, bunu hiç sallamaz ya neyse

sonuçta bmn bu zamana kadar duruşunu korumuştur. bundan sonra da bunu riske atmaya gerek yok bence. neyse yaşandı bitti. zaten mutlaka biliniyordur bunun nereden ve nasıl çıktığı.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kara Kartal’ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Üzülmez, dün ilginç açıklamalar yaptı. Antrenmanda neşeli tavırlarıyla dikkat çeken deneyimli oyuncu, “Trabzon maçında herkes Yattara’yı tutacağımı zannediyordu. Ancak ben işi tersine çevirdim ve Yattara silik kaldı. Ligin en güçlü ekiplerinden Trabzon’a top göstermedik. Çok farklı kazanabileceğimiz bir karşılaşmadan beraberlikle ayrıldık. Rakibimize bundan sonraki maçlarda başarılar diliyoruz. Biz böyle oynayalım yeter, şampiyonluk az ötemizde duruyor” ifadesini kullandı. Bu arada son haftalarda formayı kapan Gökhan Zan da, antrenmanın en neşeli isimlerindendi...
    aboovvvv deli iboyla 2. bahar,
    az ötede şampiyonluk varmış,2. soldan içeri gir ibo
    caminin tam karşısında.
    neşeleri daim olsun
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanzinho pas zamanlamasını iyi yapailseydi çok rahat kazanırdık maçı.
    Beşiktaş baskı kurdu ama etkili değildi, biz son dakikalrda biraz golü düşündük ve daha etkili olduk.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bjk yı yenseydik puan farkı 9 olacaktı, yarıştan kopacaktı gibi yorumlar okudum ve şaşırdım. bjk hangi yarışın içinde? puan farkı 6! 14 hafta kalmış, sezon başından beri ilk kez doğru düzgün top oynadıklarını sanıyorlar, o da sürekli cezasahasına top şişirmekten ibaret! sivasın berabere kaldığı, gs nin yenildiği bir haftada deplasmanda bir derbiden bir puanla dönüyoruz ve burun kıvıranlar var pes! size sadece ziya doğanı hatırlatıyorum....
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bjk yarıştan kopmasın daha iyi , fb ve gs inönüye gelecek bu bizim için avantaj

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

istanbuldan beşiktaştan alınan 1 puan iyidir..
    aramzıdaki fark 7 puan..(averaj)
    tek üzüntüm, kadro yapısı itibarı ile trabzonsporun en sevdiği maç olması gerekirdi..
    açık oyun devamlı hücum yapan rakip..
    hızlı kontraatakla duman edebilirdik ama olmadı...
    hala beklesinler onlar şampiyonluk az ilerde diye..
    bu sezon ilkez trabzon izin verdiği için baskılı oynadılar..
    boş beleş konuşmalar gırla..
    hatta akşam ali gültiken bile trabzon çok ezikti diyebiliyor..
    şovenizm bunlar , yorum değil..
    kupa maçında bizde sizi ezdik, siz giremediğiniz halde biz bir sürü pozisyonada girdik..
    nooldu? puan alabildikmi..
    bırak bu işleri ali..
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

ww.com.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Havaalanında selçuk inanla konuştum bana 1 puanın cok iyi olduğunu ikili averajda bızım ustun olduğumuzu beşiktaşla aynı puanda bıtırsek ligi bizim şampiyon olacağımızı söyledi bu kadar ince düşündüğü için çok şaşırdım

valla golu attıktan sonra gerıye cekılmemız hata ıdı en ıyı savunma saldırıdır bjknın defansı bıle orta sahaya geldı bu kadar cekılmemız hata ıdı ayrıca umutu alması hata ıdı orta sahaya ıkıncı yarı bıle degıl ılk yarı ceyhun'u koyması gerekıyordu orta sahamız cokmustu yattara alanzınyoyu beraber ooynatması lazım artık dıye dusunuyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar az öteyi de bilmiyor galiba.
    Az öte dediği yerde bir elin parmakları kadar rakip bir o kadar da puan farkı var.
    Ha az öte o çok bilmiş antrenörlerinin kastı olan 26. haftaysa, onunda sizinle bir ilgisi kalmadı be deli ibo.
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Nereden
    Trabzon

bazen psikolojik şartlar maçları bu duruma getırıyor bjknın kazanmak zorunda olması sıvasın gsnın puan kaybı ve taraftar baskısı bjknın baskılı oynamasını sağladı aslında bjk bızden daha iyi bir takım değil bunu zaten kötü oynadığımız halde beraberliği alarak gösterdik bu maçta üst üste 2-3 pas yapamadık orta sahada colman selcuk ve huseyının pas yüzdesinin düşük oluşu ve sürekli pres yemeleri sonucu ileri giden her top geriye geldi defansif olarak iyidik takımın en iyisi tony slvaydı kalede güven verdi cale defansif olarak türkiyedeki en iyi 2 solbekten biri ofansif yönünü geliştirirse hırvat milli takımının banko oyuncusu olur ortaları ve şutları zayıf bu özellıklerını geliştirmesi lazım song ve egemen her zaman iyi oynuyorlar tayfunda aslında çok iyi mücadele etti ama yattara bir türlü geri gelip yardım etmedi ona yalnız kaldı tayfun yoksa oda çok iyi oynadı ofansif oynayan en iyi oyuncumuz gökhan ünaldı attığı gol topun dibine girişi gökhanın golcü olduğunun kanıtı golleriyle takıma hayat veriyor ama umut olsun gökhan olsun bu çocuklar makına değil her maçta gol atamazlar o yuzden orta sahadan ve defanstan sürpriz golcüler çıkıp forvet oyuncularını rahatlatmaları lazım bazen olacaka çare bulamıyorsun bobonun bize en ters gelen oyuncu olduğunu herkes biliyordu ama yine golü yedik aynı şekılde bjkda ıdmnlarda en çok savunmanın arkasına kaçacak umutu gokhanı engelleme çalısmaları yapmış ama onlarda bize engel olamadı bu maçta gönlümüzden geçeni alamasakda aklımızdan geçeni aldık ayrıca dikkat ettiyseniz buyuk maçlarda kazanamasak da artık figüran değiliz önceden ne olurdu fb gs bjk ne zaman zor duruma düşşe gelip bizi yener çıkışa geçerdi bu sene fbnın olsun bjknın olsun mutlak galibiyete ihtiyacı oldugu dönemde onlara yenilmeyerek çelme taktık galibiyet alacağımız zamanda gelecek çünkü biz iyi bir takımız bugun lıgde bursa macındakı yenılgıyı saymıyorum birtek gs bizi yendi bjk maçıyla bir seriyi bitirdik şimdi denizli maçıyla yeni bir seriyi başlatacağız inşallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bakalım Beşiktaş Trabzonspor maçı sonrası yazılanlara
    Song : Başaramadım
    Sylva : Kurtaramadım.
    Şener: Memnun olmadım
    Yanal : Beğenmedim
    Denizli: Şampiyonluğa inandım , gurur duydum
    Delgado : Şampiyonuz
    Trabzon batmış gitmiş, yıkılmış ,
    Beşiktaş süper şahane kesin şampiyon
    Fener Büyük avantaj kazandı
    Ersun Yanal Başaramadı
    Trabzon lider olamadı.
    Ne olacak Trabzonun hali
    Biz İstanbul medyasının bu senaryoları çok gördük , temel amaç İstanbul takımlarını gazlayıp Trabzonspor’un motivasyonunu bozmak.
    Bu amaçla Trabzonlu oyuncuların maç sonu söylediklerinden işlerine geleni manşetlere taşımışlar. Bir de Trabzon lider olamadı başlıkları var ya üzülmüş gibi.Ama maalesef Trabzon medyasının bir bölümü de amaçları belli bu haberleri aynen sayfalarına taşıyorlar.

Bir de gerçekler var.
    Beyler
    Biz lider olmayı değil şampiyon olmayı istiyoruz.
    Biz iyi oynamayı istiyoruz ama puanı daha çok istiyoruz
    Biz takımımızla bir maçta değil her maçta gururlanıyoruz ama en çok da şampiyonlukla gururlanmak istiyoruz.

Sonuçta
    Trabzonspor Beşiktaş’ın 6 puan + averajla önündedir.
    Galatasaray ve Fenerbahçe’den 5 puan öndedir.

Bunları unutmak unutturmak İstanbul’un işine gelebilir ama Trabzonlular siz bu gaza gelmeyin bu haberleri yapanlara da prim vermeyin.

Ha bir de kötü oynamak var. Trabzonspor çok kötü oynamış, Beşiktaş tek kale oynamış.
    Geçin bunları beyler.
    İlk Yarıdaki Beşiktaş maçında Trabzon ne oynamıştı? Beşiktaş sahasından çıkmış mıydı? Daha 2 hafta evvel Fenerbahçe maçında iyi oynadık da ne oldu? 1,5 puan mı aldık. Sivas Trabzon’da nefes bile alamadı ama lider.
    İstanbul basınının yönlendirmelerine gelip keyfimizi bozmayın. Trabzonspor şampiyonluk yolunda hedeflediği 4 maçta 8 puanı almıştır.
    O kadar gerisi fasa fiso.
    Şimdi bizim için önemli olan Denizli maçından ne yapıp edip 3 puanı almak.
    Ajanslardan servis edilen Trabzonspor’lu futbolcuların konuşmalarından cımbızla seçilmiş olumsuz yönlendirme amaçlı haberleri kopyala yapıştır yapan yerel medyayı da lütfen mesajlarınızla uyarın.
    Sayın Çavuşoğlu Song'un maç sonu konuşmasında bahsettiği "Bobo'yu tutmak benim görevim değildi" sözünden bir rezalet çıkardı, Üstelik "bundan siz anlamazsınız sadece eski teknik direktörler bilir" diyerek.

Sanırım konuşmanın bütününü dinlemek veya okumak gereğini bile hissetmemiş yazısını yazarken.Çünkü Song aslında çok başka şeyler anlatmaya çalışıyor. sadece konuşmanın işine gelen bir bölümünü almış ve ordan gerçekten sadece kendisinin çıkarabileceği sonuçlar çıkarmış.

Song konuşmasında Bobo’yu tutmak benim görevim değildi demiş bundan Üstad şöyle anlamış Trabzonspor’da Bobo’yu tutmakla görevli bir oyuncu yoktu. Peki soruyorum o zaman gol haricinde 45 dakika boyunca Bobo’yu kim tuttu. Mesela Beşiktaşın kullandığı diğer 11 kornerde Bobo boşta mıydı kardeş.

Bobo'yu tutmakla görevli oyuncu gol pozisyonunda Bobo’yu unutmuş.Tıpkı Beşiktaş’ta Gökhan Ünal’ı tutmakla görevli oyuncunun goldeki hatası gibi. Tıpkı Ankaragücü maçında gol atan oyuncuyu karşılamakla görevli oyuncunun başaramaması gibi. zaten yenilen bütün gollerde benzer hatalardan olmuyor mu?

Ortada gerçekten de bir rezalet varsa o da bu olayı rezalet olarak yorumlamaktır.

Günümüz futbolunda artık gollerin çoğu duran toplardan geliyor. İster adam paylaşımlı oynasın ister alan paylaşımlı bütün dünyada savunmalar paylaşım hatası yapar. Bunu Trabzonspor savunması 90 dakikada bir defa yapınca "ben buldum ben buldum " edasıyla olay haline getirenlerin amacını lütfen iyi değerlendirin.

Değerlendiremiyorsanız üzülmeyin Teknik direktörlük yapmamış olduğunuzdandır.

Osman Kanber /Spor61
    T R A B Z O N S P O R

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanzinho Türk futbolunun yapısını öğrendikçe ÇOK daha iyi olacak.

Tekrar yazıyorum, sezonun en kötü performansını koyan SELÇUK (benim GERARD ADAYIM) VE COLMAN orta sahada top tutamadığı için eziktaşa bu kadar baskı şansı verdik.

Ama şunu da ıspatladık ki, GS maçı istisnası hariç, kalemiz ve defansımız 2 golü bir arada zor görür. Müthiştiler, Egemen zaten efsane oldu gözümde, hala MİLLİ olamazsa Terimin Trabzon sınırlarına alınmaması lazım, AYIPTIR.

ERsun Hocaya tek lafım yok, devre arasında ne düşündüysem yaptı, ama Alanzinho yu nereden hesap etsin, 4-5 yerde 10 sn erken pas atsa 2.3. gol gelirdi. Ama Serkan Balcı daha erken alınabilirmiş belki.

İyiyi iyi UŞAKLAR, boşverin medyayı,3 senenin en iyi bjk si vardı karşımızda, İNÖNÜ artısı da varken, 1 puan kötü değildir.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ugrpnk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünkü maçı tvden izleyen arkadaşlara sormak istiyorum...
    345 sayfa yazı var.. hepsini okumam mümkün değil. belki daha önce lafı geçmiştir..
    her neyse..

dünkü maçta bjknin bir pozisyonunda top kornere çıkarken spikerin "bırak çıksın" gibi bişey dediğini duyar gibi oldum.. sizin de dikkatinizi çekti mi ?
    evtt yaa onu bende duydummm kavedekılerınde cogu duydu ve güldüü..
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır İHTİLALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TS'un bjk karşısındaki bir puana sevinemememizin başlıca nedeni maçı yaklaşık 60 dakika önde getiriyor olmamız ve golü son on dakika içinde yemiş olmamızdır.Bugün bjk'yı takdir etmekten çok TS'un moralini bozmaya yönelik yayınların da belli bir amaca hizmet ettiklerini düşünmeliyiz.Maç akşamından beri bilinçli bir şekilde bjk'nın TS'u yarı alanına haps ettiği,tek kale oynadığı yollu açıklamaların gayesi belli.Bence TD Ersun Yanal'ın bu türlü goygoyların farkında olduğunu düşünüyorum.Kimse iyi oynayana puan vermiyor,futbolun kuralı bu arkadaş.Elbette hepimiz rakiplerimiz karşısında üstün bir oyunla galip gelmeyi arzu etmekteyiz.Amma artık Ermeydan Kırkpınar'da bile rakibin pes etmesi ile değil puan ile güreş kazanılıyor.''Eski camlar bardak oldu'' misali kimseye oyunumuzu beğendirmek zorunda da değiliz.Kim bizi takdir ederse mutlu olacağız ki.Maraton programının memuru Ömer Üründül mü? gs çıkması Hakan Şükür mü? yoksa fb hizmetkarı Mehmet Demirkol mu? Bize ne onlardan,biz işimize bakalım.Bundan sonra oynayacağımız tüm maçları kazanalım da varsın bu arkadaşlar beğenmesin.Onlara da ''KINA'' göndermek boynumuzun borcu olsun....
    İmza vesselam,tebrikler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

İnternet kesintisi yüzünden baya geciktiik.

İmdi bi kere bu maçta ben mazeret kabul etmiyorum.
    Sonuçtan memnun değil misin derseniz sonuç kötü değil.
    Ama ben ortaya konan oyunu hiç mi hiç beğenmedim.

Skoru korumak desem, maçın 30. dakikasına kadar 0-0 ı mı korumaya çalışıyorduk?

Kabul etmiyorum.
    3 tane hızlı kontraa adamı ile iki yarıda da hiçbir hücum girişiminde bulunulmamasını bana kimse anlatamaz.

Bu kadar baskıyı ne diye yedik?
    Adamlar cümbür cemaat saldırdı.
    Pozisyon vermedik tamam da, bu kadar baskıyı niye yiyoruz kardeşim?

Bunun mantıklı açıklaması yok.
    Diğerleri de zaten beni tatmin etmez.

Gereken dersler her ne nane ise alınsın.
    Bir daha böyle saçma sapan bir maç görmek, hissetmek istemiyorum.

Sercan Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar ersun yanal ile bu işin yürüyemeceği belli.. artık elindeki kadroyu kullanamıyor macı hele hiç okuyamıyor 5 yasındaki çocuk bile yattarayı cıkarmanın mantıksız oldugu bilir o dakikalarda ayagında top tutan adam lazımken...
    bjk ye yenilmedik ezildik rezil olduk...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)