Sayfa 202 Toplam 351 Sayfadan BirinciBirinci ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 302 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8760 adet sonuctan sayfa basi 5,026 ile 5,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Haluk Ongan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiyede futbolun gerçekleri nedeniyle bu maçı bize yedirmemek için ellerinden geleni yapacaklar, bu maçı kazanmamız demek fb,gs ye 7 bjk ye 9 puan fark atmak demek ki federasyonun asla izin vermeyeceği bir durum olur bu, o yüzden üzülerek söylüyorum ki bu maçta yenilme ihtimalimiz kuvvetleniyor...Hakem elinden geleni yapacaktır, bir de bizim takımın büyük maç alamama hastalığı olduğu için maalesef pek ümitli değilim.

Harun Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akşam olmak bilmiyo yaa kafayı yemek üzereyim hiç vakit geçmiyo ölücem heyecandan.
    heycan yapma ya sıradan bir maç her zamanki şeyler geri düşcez heyecan sonra galibiyetçççççç

ben o kadar büyütmüyorum çok rahatım
    HAMSİ
    Dünyanın gördüğü en büyük başarı önce bir hayaldi, en büyük çınar önce bir tohumdu, en büyük kuş, bir yumurtada gizliydi.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı abbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    61. dakika da muhtemelen 3-0 önde olacağımız için yapamayacaklardır.. .
    insallah hele ilk golu atalim onlar saptir kafayi yer.bu arada bizim dahaguzel seyler yapmamiz lazim:

Yasin T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zafer ağbi bilet için özel mesaj gönderdim cevabını bekliyorum

Nereden
    Kocaeli

şu maç günlerinde forumdaki seviyenin düşmesine dikkat çekmek istiyorum.Kardeşim burası babanızın malı değil.Çocuklarımızın,bacılarımızında bu sayfaları okuduğunu hesap ederek yazdıklarınızı yazın.

birde yazmış.silmeyin gayet iyi oldu diye.yapma ya.şu küfürlü mesajdan nasıl bir zevk alır insanlar hakikaten anlamak zor ya
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Nereden
    Kocaeli

Alıntı 3cale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zafer ağbi bilet için özel mesaj gönderdim cevabını bekliyorum
    cep telin kaç
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Gokhan Gur

Tarih: Sal Şub 10, 2009 12:42 pm Mesaj konusu: Trabzon'un kadrosu belli...Hatta sakatlıklar olmasa GS'in de belli..FB'in de belli...Bir tek Beşiktaş bir stabil oyun ve kadro - dizilişini bulamadı...Hala savunma kurgusu bile belli değil ki ilk o bölge kurulur takımlarda....

O yüzden maçın favorisi Trabzon...

Ben fazla umutlu değilim...

Kurtarıcı gelirse , kurtarıcı çıkarsa ve şans yanımızda olursa , taraftar önünde çoşku sağlanıp maç istenirse ancak kazanılabilir...Çünkü karşımızda hakkaten yol kat etmiş, kadro istikrarı sağlamış bir takım var...Tek handikapları uzun senelerdir baskı ile , stres ile büyük maça çıkmadılar...

tayfun---song-egemen--cale
    yattara--selçuk-hüseyin-colman
    -----------umut--gökhan---------

Çok iyi kaçan iki forvetleri var...Pres yapan bir ortasahaları var...Yaratıcı rolünde Yattara var...Savunmaları da Song sayesinde hamle üstünlüğü ve yönetim dengesi sağlıyor...

Beşiktaş , Yattara'nın boşalttığı kulvarı kullanırsa pozisyona girer...İki stopere karşı yüzümüzü rakip kaleye dönmemiz lazım. aSLINDA TAM dELGADOLUK MAÇ BİZİM İÇİN UMARIM BİR SÜPRİZ OLUR VE SAHADA YER ALIR.....

arkadaşlar bjk forum a üye olan saygın bir üyenin maç ile ilgili yorumudur üstte yazanlar
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    61. dk arkadaslar besiktaslilar organizasyon yapacaklarmis haberiniz olsun...
    Vaybe herkes 61.dk yı kutlamaya başladı

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    61. dk arkadaslar besiktaslilar organizasyon yapacaklarmis haberiniz olsun...
    tabelada 0-2 yazınca görürüm ben onların organizasyonlarını...
    McLas was Here

Nereden
    İstanbul

0554 393 22 71

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende hiç heyecan yok.yenilsek bile şampiyonluğu vermeyiz

Ugur Ergenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

özenti jimnastikciler
    BİZE HERYER TRABZON...

Nereden
    İstanbul

bizim uşaklar dik oynasın yeter.gol veya goller gelir zaten.güvenin biraz kendizine.ben taksime akıyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

fazla Bileti Olan ÖzeL Mesaj atsın !!

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yahu beyler karşılama olmadı takımı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ibilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar bjk nin kadrosu iyi ama bir türlü takım olamadılar.ayrıca oyuncu tecrübeleri de fena sayılmaz.beraberlik bizi kurtarır açıkcası.ligdeki görünüme bakarsak beraberlik bile bizim işimize çok yarar.ben iki haftadır bjk maçını alırsak şampiyonluk turu bile atabiliriz diyorum.olurda galip gelirsek bu sene artık şampiyonluk bizimdir.ama beraberlik olursa yola devam.hadi alalım şu maçıda bayram yapalım.sabaha kadar rüyamda bjk maçını gördüm.haydi fırtına güldür yüzümüzüde bjk dağılsın...

bu arada ne zaman bu forumda 3,5 li rakamları okuduysam o maçlarda dokuz doğurduk.yazmayın şöyle 3,5 li rakamlar...tırsıyorum.
    Ben sadece Trabzonspor u severim...İsimler gelir gider...

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Mac golsüz'de bite bilir, en sevmedigim sey.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Zafer BİLGİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cep telin kaç
    0554 393 22 71 sen çaldır ağbi ben ararım

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu mactan puan alamayiz.ne kadar oynasan oyna.bize bu aksam bu maci yedirmeyecekler ortalikta,istanbul takimlari zirveden koparsa ligin heyacani kalmaz gibi laflar dönmeye basladi.birde bizim final maclarini kazanamama gibi bir durumumuz buna eklenince,bu mactan 1 puan bile almamiz mucize olur.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır marfat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

frazla bıletı olan ozelden msj atsın lutfen arkadaslar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

- Trabzonspor ile evinizde karşılaşacaksınız. Beşiktaş camiasına, size ve futbolcularınıza alınacak bir yenilgi bundan sonra neler getirir?..
    “Evet, bunu kimse inkar edemez ki, bu karşılaşma hem bizim, hem de Trabzonspor açısından çok önemli bir müsabaka olacak. İki takım da kazanmanın hesaplarını yapıyor. Eğer biz kazanırsak, (ki, öyle olacaktır) o zaman büyük bir engeli aşarak, zirveye ortak olacağız. Trabzon (kaza eseri) sahadan 3 puanla giderse, büyük bir avantaj elde etmiş olacaktır. Sakat olan Ekrem ve Holosko'nun yokluğu tabii ki önemli faktör. Ancak kadromdaki diğer oyuncuların hepsine güvenim tamdır. Bu zorlu maç öncesi Delgado'nun iyileşerek, takıma dönmesi beni çok mutlu etti. Beni tanıyanlar iyi bilir. Eğer ben kesin konuşuyorsam mutlaka bunun bir nedeni var. Benim oyuncularım, taraftarının verdiği büyük destekle bu karşılaşmadan 3 puanla çıkacaktır. Eğer benim adım Mustafa Denizli ise bu maçı kazanacağımızı herkes iyi bilsin... Bunu söylerken 'rakibimizi küçümsediğim' anlaşılmasın. Ancak ben bizim bu maçı kazanacak güce sahip olduğumuzu iyi biliyorum.”

Röportaj: Saadet ÖZCAN

15.02.2009
    Kaynak : Sporx.com

Arkada kalmasın...

Burnuma çok pis kokular geliyor.

turkish0061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beraberde biter bu Mac. Ama yenmeliyiz, yoksa su gicik sivas Lidegligi surdurur
    FATIH TEKKE

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Trabzonspor ile evinizde karşılaşacaksınız. Beşiktaş camiasına, size ve futbolcularınıza alınacak bir yenilgi bundan sonra neler getirir?..
    “Evet, bunu kimse inkar edemez ki, bu karşılaşma hem bizim, hem de Trabzonspor açısından çok önemli bir müsabaka olacak. İki takım da kazanmanın hesaplarını yapıyor. Eğer biz kazanırsak, (ki, öyle olacaktır) o zaman büyük bir engeli aşarak, zirveye ortak olacağız. Trabzon (kaza eseri) sahadan 3 puanla giderse, büyük bir avantaj elde etmiş olacaktır. Sakat olan Ekrem ve Holosko'nun yokluğu tabii ki önemli faktör. Ancak kadromdaki diğer oyuncuların hepsine güvenim tamdır. Bu zorlu maç öncesi Delgado'nun iyileşerek, takıma dönmesi beni çok mutlu etti. Beni tanıyanlar iyi bilir. Eğer ben kesin konuşuyorsam mutlaka bunun bir nedeni var. Benim oyuncularım, taraftarının verdiği büyük destekle bu karşılaşmadan 3 puanla çıkacaktır. Eğer benim adım Mustafa Denizli ise bu maçı kazanacağımızı herkes iyi bilsin... Bunu söylerken 'rakibimizi küçümsediğim' anlaşılmasın. Ancak ben bizim bu maçı kazanacak güce sahip olduğumuzu iyi biliyorum.”

15.02.2009

Arkada kalmasın...

İyice kıllandım bu açıklamadan. Ulan inşallah falso bir durum olmaz. İyice işkillendiriyorlar adamı.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

15.02.2009

Arkada kalmasın...

Bu aklıevvel zaten hep böyle konuşur yenilincede mal mal güler...
    Psikolojik sorunu olduğunu düşünüyorum...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mustafa Denizli akşamki maçtan sonra yine "hatalarımızdan ders alıp önümüze bakacağız" der.

A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)