Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dudek geliyor mu?

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONSPOR SÜPER BIR KALECININ PESINDE
    Teknik direktör Senol Günes'in, Polonya'da Liverpool'un kalecisi Dudek ile görüstügü ortaya çikti.

Yeni sezonun transfer çalismalari için dügmeye erken basan Trabzonspor, çalismalarini dört koldan yürütüyor. Geçtigimiz günlerde Polonya;da bulunan yönetici Metin Akbasoglu, devre arasi transfer Szymkowiak ve teknik direktör Senol Günes;in Liverpool;un kalecisi Dudek ile görüstügü ortaya çikti. Deneyimli çalistiricinin uzun süredir kadrosunda görmek istedigi basarili file bekçisine burada bir teklif daha yaptigi ögrenildi. Ingiliz ekibinin kalecisi ise öneriye sicak bakarken, Su an sözlesmem sürüyor. Ancak lig bitiminde tekrar masaya oturup konusabiliriz; yanitini verdi. Liverpool;un da Dudek ile sezon sonunda yollarini ayirmayi düsündügü, bu nedenle Trabzonspor;un teklifini degerlendirebilecegi açiklandi. Yönetimin, belirlenecek bonservis bedeline göre bir karar verecegi vurgulanirken, flas transfer yapma politikasi dogrultusunda bu isin bitebileceginin alti çizildi.

bu haber trabzonhaber.com dan yani bizans tan degil. olayin iki yönü var
    evet gerçekten iyi bir kaleciye ihtiyacimiz var maç kurtarabilen güven veren bir kaleci. ismiyle de oyunculara güven verecek. taraftari da costuracak. dünyada gündem olacak. bu açidan basarili.
    ancak
    baskan yönetici teknik adam futbolcu sampiyonluk sansimiz devam ediyor derken, hadi onu geçelim sampiyonlar ligi iddiasi devam ederken bu haber mevcut kaleciyi nasil etkileyecektir. bu düsünülmüyormu. /ayni olay forvet içinde geçerli)
    ayrica ismin açiklanmasi zaten trabzon düsmani bu kadar kitle varken bunlar her türlü adiligi yaparken aleyhimize degilmi,transfer için de zorluk teskil etmezmi. daha önce hiç adi geçmeyen kisiler biz talib olunca bi sekilde fiyati artti yada kiymete bindi.
    aziz kildirimin dedigi gibi sadece saha içinde degil disindada neler dönüyo neler. dikkatli olmak gerek

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Senol Günesin bugünkü aciklamalarinda ( ajansspor.com ) dudek den bahsetmedi.

trabzonhaber.com ordan burdan haber toplayarak yayinliyor. Dogru olup olmadigini arastiriyormu dersin ?

Ayrica Transfer konumuzda vardi - yazinin eklenebilecegi.

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Vallaha alinirsa iyi olur güven veren bir kaleci ile neler yapilmaz ki kaleci takimin yarisidir

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu ara transfer degil. ayrica kaleci konusu ayri ele alinsa daha iyi olur heralde

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Senol hoca bugunkü basin toplantisinda Zurawski disinda bir oyuncu ile görüsmediklerini söylemis. Gizlemis de olabilir bilemiyorum. Dudek veya baskasi olabilir farketmez ama bize iyi bir kaleci lazim bu kesin. Sampiyonluk için maç kurtaracak kaleci lazim.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Haberin dogrulugundan emin degilim ancak sampiyon olmak istiyorsak iyi bir kaleciye ihityacimiz oldugu kesin.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla ben bu konuda konusmaya gerek yok iyorum adam liverpoolda oynuyor ii bir kaleci ama bize yararli olacagini sanmiyorum

DUDEK iyi kaleci iyi transfer olur birde hamit ve emre yazmislar gelirler mi dersiniz zaten süper takim var bu üçü bide zurowski gelirsen daha da dehset olur sonra bizi kimse tutamaz federasyonun kirli elleri hariç o da tutamazya gene de çelmelemeye çalisir

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sampiyon olmak istiyorsak iyi bir kaleci sart trabzonuma yakisir...Ama illede dudek diye birsey yok daha iyiside var...

Nereden
    Ankara

Petkoviç gibi iyi bir kalecimiz var, Türkiyeye ve Trabzona alismis, senelerdir burada, Trabzonspor tarihinde belki de Senol Günesten sonraki en iyi kaleci.
    Hani Petkodan sonra kale Tolganin olacakti, altyapidan çikan büyük kaleci deniyordu, o nasildir, nerededir bilen var mi?

Dudeke verilecek parayla tecrübeli ve yasli olmayan bir savunmaci alinmasi daha dogru olmaz mi?

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dudek bence çok kisa ve yasli bir kaleci daha iyisi bulunabilir.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Petkovic Trabzonspor icin ideal kaleci olmasa da en azindan takimla uyum sorunu yok.Dudek`i yakindan ve duzenli takip eden biri olarak rahatlikla soyleyebilirim ki kendisi Petkovic`i bile aratir. Kesinlikle guven vermeyen bir kaleci. Ozellikle cepheden gelen toplarda cok hatali.

Liverpool`da su an ilk 11`de oynamasinin sebebi Kirkland`in sakatligidir. Alternatifi bulundugu an Liverpool`dan gonderilecek. Ingiltere`de piyasasi dusmus durumda. Buyuk ihtimal sezon sonu satilacak.Haliyle de menajerler allayippullayip pazarlamaya calisiyor.

Bizim bu tuzaga dusmememiz gerekiyor.

Ben Tolga`yi izlemis degilim, amakendisine sans verip performansini gormek gerekiyor. Real Madrid zamaninda Canizares gibi bir kaleciyigonderip Casillas`a 19 yasinda forma verdi. Ustelikte sampiyonluga en cok ihtiyac duyduklari bir donemde! Keza Barcelona Valdes`e, Milan`da Dida`ya ayni sekilde cok genc yaslarda kaleyi devretti... Bu ornekler cogaltilabilir. Fener gecen yil Volkan`la sampiyon olmadi mi? Kaleci 25`inden sonra kaleye gecer diye bir kural mi var?Tolga`ya - ki umit milli takimda oynuyor - guvenelim ve sans taniyalim. Ozellikle2-3 farkli galibiyet yakalanan maclarda kendisine simdiden sans taninabilir.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

insallah dogru bir haber dir. dogruysa süper olur.dudek'i iyi bir kaleci olarak duydum ve bu kisiyi dünyada ki futbolseverlerin çogu taniyo.bu nedenle güzel bir haber ama dogruysa güzel bir haber [img]smileys/smiley2.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hala Trabzonhaber sitesini kaale alanlar varmi yahu!?

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Fanatik Ozi Nickli Üyeden Alıntı
    insallah dogru bir haber dir. dogruysa süper olur.dudek'i iyi bir kaleci olarak duydum ve bu kisiyi dünyada ki futbolseverlerin çogu taniyo.bu nedenle güzel bir haber ama dogruysa güzel bir haber [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Daha bugün tüm spor haberlerinde Senol Hoca'nin açiklamalari vardi. Biz Zurawski haricinde hiç bir oyunucuyla görüsmedik diyor. Tabii bizler Senol Hoca'ya diilde Trabzonhaber'i kaale alicaksak o ayri[img]smileys/smiley2.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dogru olsa bile daha erken daha lig bitmedi keza kupada öyle.Bu haberlersen sonra petkoviçten nasil verim alacagiz?

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

son zamanlarda hic bi yabanci kaleci petkovic kadar kaleyi korumamisti cok iyi bi kaleci ama bazen olmadik hatalar yapiyo dudek de kendiniu kanitlamis kaleci alcamiza inanmiyorum ama alinmasina da karsi degilim

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha iyilerinide bulabliriz.arastirmayi iyi yapmalilar..

ban sorarsaniz dudek petkodan iyi degil,bizim petko da arada sira hata yapiyor ama dudek ondanda kötü cok acayip hatalar yapiyor hic beklenmedik yerlerde, ben ingiltere ligini cok takip etim icin biliyorum ona o parayi vercene tolgayi sok kaleye ona ver o paranin yarisini bence daha iyi olur yada o paraya daha iyi kaleciler var,ama dudeki alirsak bize okadar yaramaz bence !!!

ben anlamiyorum petkovic iyi neden boyle haberler cikipta bizim ve futbolcularin zihni karistirilyor anliyamiyorum buda bizans oyunlarindan biri olmasin arkadaslar

sadece isim yapmis bir kulüpte oynuyor ntvde liverpool maçlarini seyretmistim güven vermeyen bir kaleci bosa gider para..

Guests
    Ziyaretçi

Petkovicin psikolojisi nasil etkilenir diye düsünenlere de cevabim iyi kaleci olsaydi da yönetim ondan memnun olsaydi!

Adamin yan toplari eksik degajlari ya taca ya rakibe gidiyo.Topu oyuna sokma özürlü bu adam.Atak baslangiçlarini genelde kaleciler yapar.Bu adam bissürü maçin aleyhte gizli kahramani ama bunun hiçbirimiz farkina varamiyoruz.Çünkü bizi gol pozisyonlari ilgilendiriyo oyunun böyle ilgisiz(!) anlari degil.Velhasil kelam Petko'nun suyu isindi hedefler büyükse oyuncularda büyük olmali.Petko siradan bir kaleci.Dudek ise basli basina kalite kabus arkadasim maçlarini bikaç kez daha izle bence.

Farki farkedersin o zaman
    Edited by: Scholes

arkadaslar ayni haber e-kolay da da var haber aynen soyle

< name=puan_f =/fanatik/yorum/puan_save.asp method=post>
    Yeni sezonun transfer çalismalari için dügmeye erken basan Trabzonspor, çalismalarini dört koldan yürütüyor. Geçtigimiz günlerde Polonya?da bulunan yönetici Metin Akbasoglu, devre arasi transfer Szymkowiak ve teknik direktör Senol Günes?in Liverpool?un kalecisi Dudek ile görüstügü ortaya çikti. Deneyimli çalistiricinin uzun süredir kadrosunda görmek istedigi basarili file bekçisine burada bir teklif daha yaptigi ögrenildi. Ingiliz ekibinin kalecisi ise öneriye sicak bakarken, ?Su an sözlesmem sürüyor. Ancak lig bitiminde tekrar masaya oturup konusabiliriz? yanitini verdi. Liverpool?un da Dudek ile sezon sonunda yollarini ayirmayi düsündügü, bu nedenle Trabzonspor?un teklifini degerlendirebilecegi açiklandi. Yönetimin, belirlenecek bonservis bedeline göre bir karar verecegi vurgulanirken, flas transfer yapma politikasi dogrultusunda bu isin bitebileceginin alti çizildi.

Scholes'a katiliyorum..

Daha iyi ifade edilemezdi...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Petko kurtarislari yaparken öyle degildi ama dimi?

Dudek'in topu oyuna çok iyi mi soktugunu mu saniyorsunuz?

Dudek gibi yasli ve KÖTÜ bir kaleciye takim 2 milyon dolar verince acimayacak misiniz?

Bugün piyasasi 1.5-2 milyon dolar olan, mükemmel ötesi reflekslere sahip, tüm kalecilerde oldugu gibi yan toplarda zayif olan kalecimizi göndermek konusunda gerçekten ciddi misiniz?

......

Yorum yok...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)