Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dudek geliyor mu?

valla ne söylim petko dudekten daha iiyyiii...arada bi abuk sabuk goller yiyor ama..refleksi harika..illada kaleci alacaklarsa hasan sönmezi gönderip metin aktasi almalarini tercih ederim....zaten bu aralar ingilterede dudekin performansi çookkk kötü izleyenler bilir

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

dudek kariyeri olan bir kaleci.. avrupada önemli maçlarda ya da türkiyede önemli maçlarda tecrube götürüyor isi.. aslinda çok iyi bir kaleci olup olmadigindan emin degilim ama tecrubeli ve kariyeri olan bir kaleci oldugu kesin..

petkoviç i forumda en çok seven üyelerden biriyim.. ama trabzonspor için dudek daha iyi bir sik ise dudek i tercih ederim..

bana kalirsa genç tolga yi hazirlamak lazim kaleye.. bir de 1-2 sene evvel Alman ümit milli takim kalesini koruyan Tim Wiese diye bir çocuk vardi.. tip olarak oscar cordoba ya benziyordu hatirlayanlar var ise.. o çocuk alinabilir ve tolga ile ikisi bu isi uzun yillar götürebilirler diye düsünüyorum..

hos bu konu genelde pek iyi durmuyor da genel birolmasi gereken kaleciüzerine yazdim ben de birseyler.. yoksa dudek isi tamamen basinin sisirmesi de olabilir yani..

Alıntı madheart17 Nickli Üyeden Alıntı
    dogru olsa bile daha erken daha lig bitmedi keza kupada öyle.Bu haberlersen sonra petkoviçten nasil verim alacagiz?

kesinlikle

Nereden
    Trabzon

Tolga'ya güvenelim bence. Böyle Dudek gibi yasli adamlara verecek paramiz yok.

Tolga ikinci efsane dönemimizin kalecisi olacaktir. Dikkatli izleyin onu.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dudek alinacaksa ki inanmiyorum yerine Tolga oynasin daha iyi.

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Elimizdeki oyunculari dislamanin takima yarar degil zarar getirecegini kaydeden Senol Günes "O zaman bu yili da kaybederiz. Biz suanda yarisin içerisindeyiz. Bir oyuncu ile görüsmemiz o oyuncuyu transfer edecegiz anlamina gelmez. Suanda benim isim olarak birakacagim hiçbir oyuncu yok " dedi...

Guests
    Ziyaretçi

O zaman tüm transfer görüsmeleri sezon sonuna birakilsinarkadaslar yine kamp bitimine kadar yetistiremesinler ilk antrenmanlarindan sonra ligler baslasinilk 5 hafta maç eksikleri yüzünden oynamasinlar geriye ne kaldi ki?

Transferleri hiçbir zaman zamaninda yapamadi yönetimimiz.

Transferler kamp döneminden önce bitmeli!Tüm takim beraber çalismali bunun için transfer çalismalari erkenden baslamali.

Eldeki oyuncularin bunlardan olumsuz etkilenmesine gerek yok.Maaslarini nasil profesyonelce aliyorlarsa,teklif geldiginde nasil profesyonelce gitmek istiyorum diyebiliyorsa,kendisi yerine birisi transfer için arandiginda da profesyonelce davranmali.Bu yüzden olaya duygusalligi karistirmayin çünkü futbolcularda özellikle yabanci futbolcularda böyle duygusal bir zihniyet yok o sizin duygusalliginiz...

bencede bu is profesyonel isi o yuzden kimsenin kirilmaya hakki yok

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Profesyonellik diyorsaniz Gökdeiniz niye gitmedi o zaman.

Kimsenin kirilmaya hakki yok. Fatih ve Gökdeniz profesyonel topçular, ikisi degelecegini düsünüp Fenere gitmeli???[img]smileys/smiley7.gif[/img]

tarihe bi bakin bizden diger buyuk takimlara gidenlerin hangisinin yildizi parlamis hepsi sonduler ben o yuzden turkiyede bir takima gitmelerini istemem ama yurt disi olabilir

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

KALEYE ÇÖZÜM ARANIYOR !

YENI ADAY PROTO
    TRABZONSPOR?DA kaleci hatalarindan yenen goller sikinti yaratirken, arayislara iyice hiz verildi. Bordo-Mavili teknik heyet Belçika?nin La Louviere takiminda görev yapan genç ve yetenekli isim Silvio Proto için dügmeye basti. Milli Takim?in da zaman zaman formasini giyinen Proto?nun ülkesinin en iyi kalecileri arasinda gösterildigi ve oynadigi maçlarda yüksek performansiyla dikkatleri çektigi belirlendi.

BREZILYALI MARCUS
    DUDEK?TEN olumsuz cevap alan Trabzonspor takimi Brezilyali Marcus için de girisimlere basladi. Bu arada Bordo-Mavili kulübün Futbol A.S. Yönetim Kurulu üyesi Murat Bozoglu, Emre?nin Türkiye?ye dönmesi halinde Trabzonspor formasini giyebilecegi yönünde kendilerine söz verdiginin ancak kulübü Inter?in bonservis bedeli olarak 20 milyon dolar istedigini açikladi.

http://www.gunebakis.com.tr/spor.php

Guests
    Ziyaretçi

petkoviçin yerine kesin iyi bir kaleci alinmali dudek mudek bilmem

senol günes dudekle ilgilenmediklerini söyledi.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine mi Belçikali[img]smileys/smiley1.gif[/img]

valla bencede biz ne zaman yaranin ilacini disarda aramaya basladik o zaman kendi benligimizden koptuk tolga zengin bencede iyi kaleci sen elindekilere deger vermezsen ona kimse deger vermez ki

Gelirse iyi olur petkoviç isin suyunu çikarmaya basladi ne büyük maç maç nede ufak maçlari kaldiramiyo. Artik ömrü bitti bence dudek gelirse mükemmel olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence petko ve hasan gönderilip iyi bir türk kaleci alinabilir. tolgayla birlikte bu isi götürecek çok türk kaleci var, vede tolganin artik maç oynama zamani geldi... bugün petko kalitesinde bir kaleci bile avrupada kaç milyon dolar eder. onca parayi kalede kullanmak yerine baska mevkilerde denemeliyiz . bir de bu kocaelinin kalecisi hakan çok revaçta izleyen var mi?

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cengizc Nickli Üyeden Alıntı
    bence petko ve hasan gönderilip iyi bir türk kaleci alinabilir. tolgayla birlikte bu isi götürecek çok türk kaleci var, vede tolganin artik maç oynama zamani geldi... bugün petko kalitesinde bir kaleci bile avrupada kaç milyon dolar eder. onca parayi kalede kullanmak yerine baska mevkilerde denemeliyiz . bir de bu kocaelinin kalecisi hakan çok revaçta izleyen var mi?

Iyi türk kalecisi çok var mi dedin kardes ben göremiyorumda...

Tolgadan önce hasan var birde...Hasan neriye gidecek oldumu simdi abi adam kaç hafta üst üsde oynadiki biraz adamlarimiza güvenelim...

eger kaleci alinacaksa çok iyi yabanci kaleci alinmali...

Dogru konusayim kocaeli kalecisi hakkinda bir bildgim yok ama bize kendini artik isbatlamis bir kaleci lazim takim deneme tahtasi degil...

Öle degil mi kardes...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takima önce birinci kaleci almak gerekir. Eger hasani göndermezsen o yine ikinci kaleci olarak kalir. o zaman tolga ne olacak? yok eger hasan birinci kalce olsun diyorsan sana hak veriyorum çok fazla oynama sansi bulamadi . herifte kaleci fizigi yok bence, bir de 5'lik besiktas maçini hatirliyorum. çok iyi yabanci kaleci gitse sitse avrupada büyük bir takima gider...olmadi jevriçi alalim ...hem 6 puan garanti olur..

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

http://www.karadenizgazete.com/gazet...d/today/spor.h tm

Günes, ayrica bu sezon Trabzonspor'un alacagi oyuncunun ise Türkiye'den degil disardan olacagini sözlerine ekledi.

------------------------------------------------------------ ----------------

Devler Ligi'nde final oynamak

SAMPIYONLUKTA VAR
    Futbol A.S Yöneticilerinden Murat Bozoglu, gerçeklesmesini istedigi en büyük hayalinin Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi'nde final oynamasi oldugunu söyledi. Trabzonspor'u bir marka oldugunu belirten Bozoglu, "Tabiki Sampiyonlar Ligi'ndeki basari kadar, 21 yildir özlemini çektigimiz sampiyonluga da ulasmak istiyoruz" dedi. Bozoglu, en kaliteli yerli oyuncu kadrosuna sahip olduklarini ifade ederek, "Biz kaliteli yabanci oyuncalar almak istiyoruz. Brezilya, Arjantin ve Urugay'da ciddi çalismalarimiz var" dedi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)