Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Protesto... Filli boya Caparol

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

LA GARDASIM NE ISIMIZ VAR FILLEN MILLEN BU IBNELERIN HEPSI DINAZOR DINAZOR. TÜRK FUTBOLUNA EN BÜYÜK DARBE VURAN DINAZORLAR. NEYMIS MILLI TAKIM OYNAYAMIYOMUS. OYNAYAMAZ TABI SEN LIGDE ESIT MÜCADELE TEMIYOSUNKI SIKE TESVIK HER TÜRLÜ OROSPULUGU YAP ONDAN SONRA ANADOLUDAN YILDIZ ÇIKIP MILLI TAKIMI KURTARMASINI BEKLE . HA BIDE VAROLAN EN BÜYÜK YILDIZA DA PAS ATMA. BIRAKIN BU ISLERI

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ya millet protestoya karsi degilim ama artik bu biraz fazla olmuyor mu??

Bu protesto olayi o kadar siklasti ki her gün baska birseyi protesto etmeye basladik. Artik yavas yavas protesto eden gruptan muhalefet, aglayan gruba dogru geçiyormusuz gibi geliyor da...

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Aslinda Güzel Olur Söle bordo mavi bir odaaa

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Bu protesto olayi o kadar siklasti ki her gün baska birseyi protesto etmeye basladik. Artik yavas yavas protesto eden gruptan muhalefet, aglayan gruba dogru geçiyormusuz gibi geliyor da...

seni çok tebrik ediyorum kardesim..bu topici açmamin sebebi tamamen seninde ifade ettigin bu görüsü soylemekti..topici açmadan once BADALOGLU ve shipbroker61 (ahmet ve ibrahim abiler) e soyledim...

protestonun da bir adabi vardir..ota boka protesto yapilmaz..yerinde ve zamaninda yapilir..disardan siteye foruma bakanlar çok gülüyor bu duruma

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Stadta pankartlar yapilsa

mesela: Filli boya Caparol alma aldirma

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adamlar biliyorlar islerini...reklama ihtiyaci olanin reklamini yapiyorlar...

saka bi yana evet arkadaslar,biseyleri somut sekilde hatirlatmamiz lazim birilerine...

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

seni çok tebrik ediyorum kardesim..bu topici açmamin sebebi tamamen seninde ifade ettigin bu görüsü soylemekti..topici açmadan once BADALOGLU ve shipbroker61 (ahmet ve ibrahim abiler) e soyledim...

protestonun da bir adabi vardir..ota boka protesto yapilmaz..yerinde ve zamaninda yapilir..disardan siteye foruma bakanlar çok gülüyor bu duruma
    Fatih kardesim eyvallah, çok zekice bir hareketle güzel bir noktaya degindin ama kardes bugüne kadar ciddi ciddi protesto yoluna gittigimiz olaylara bakinca(Gazeteler, TRT, Federasyon)aslinda öyle çokta ota .oka ciddi ciddi protestoya kalkistik denemez. Ha kalkisma önerisinde bulunanlarimiz oldu, bizde böyle taleplerde bulunduk belki ama ciddi ciddi protesto girisiminde bulunduklarimiz mantikliydi bence.

Tekrar söylüyorum ,düüncen konuyu kavratmak açisindan gerçekten çok zekiceydi. Eyvallah.

Saygilarimla.

Arkadaslar bir arkadasimiz güzel bir protesto metni yazsin hepimiz mail atalim. Illaki kayitsiz kalmazlar. Biz protestomuzu yapalim gerisi onlara kalmis. Evet metni kim hazirliyo simdi???

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sira Filli boyaya ne zaman geldi..?

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bosverin beyler biz onlarin reklamlarina ihtiyacimiz yok biz kendimize yeteriz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kadirsa_2000 kardesim..

daha once yapilan protestolarin hangisi sonuca ulasti..istersen aklima gelenleri tek tek soyliyim...

protesto 1..digitürk...sonuç =0..hala maçlarimiz verilmiyor..

protesto 2...trabzonda sifir istanbul gazetesi...sonuç=0..trabzonda hala en çok satilan gazete fanatik..ve hala istedikleri gibi yazi yaziyorlar...

protesto 3...trt....sonuç =0...sadece ilk protesto haftasi bir klip yayinladilar o kadar..hala ayni tas ayni hamam...

protesto 4...federasyon...sonuç =0...siz federasyonun bu maillerle biseyleri düzeltecegini mi zannediyorsunuz...

iste yaptiklarimiz...sizce hakli degil miyim?

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kadirsa_2000 kardesim..

daha once yapilan protestolarin hangisi sonuca ulasti..istersen aklima gelenleri tek tek soyliyim...

protesto 1..digitürk...sonuç =0..hala maçlarimiz verilmiyor..

protesto 2...trabzonda sifir istanbul gazetesi...sonuç=0..trabzonda hala en çok satilan gazete fanatik..ve hala istedikleri gibi yazi yaziyorlar...

protesto 3...trt....sonuç =0...sadece ilk protesto haftasi bir klip yayinladilar o kadar..hala ayni tas ayni hamam...

protesto 4...federasyon...sonuç =0...siz federasyonun bu maillerle biseyleri düzeltecegini mi zannediyorsunuz...

iste yaptiklarimiz...sizce hakli degil miyim?

peki fatih kardesimsence ne yapmaliyiz.... cozum onerilerinide paylasir misin bizimle

oyle ortaligi birbirine katmakla bitmiyor hersey[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alıntı

Fatih kardesim eyvallah, çok zekice bir hareketle güzel bir noktaya degindin ama kardes bugüne kadar ciddi ciddi protesto yoluna gittigimiz olaylara bakinca(Gazeteler, TRT, Federasyon)aslinda öyle çokta ota .oka ciddi ciddi protestoya kalkistik denemez. Ha kalkisma önerisinde bulunanlarimiz oldu, bizde böyle taleplerde bulunduk belki ama ciddi ciddi protesto girisiminde bulunduklarimiz mantikliydi bence.

Tekrar söylüyorum ,düüncen konuyu kavratmak açisindan gerçekten çok zekiceydi. Eyvallah.

Saygilarimla.

Ben pek öyle bulmuyorum açikçasi...

1- Organize olunarak yapilmis tek bir protesto var, o da TRT. Sonuç alinamadigini ve protestonun bittigini kim söyledi ? Durup dururken "simdi de sampiyonlugu Anadolu'ya getirebilmis tek takimin, Trabzonspor'un maçina geçiyoruz" der miydi TRT ? Hala bu da tatmin etmiyorsa üst düzey çalisanlarindan birebir aldigim bilgilerden de bahsedebilirim...

2- TFF konusunda "eksin" henüz baslamadi. Zaten olay protestoyla bitecek falan da degil elbette... Ancak "kayayi kesen ipin kuvveti degil devamliligi" demis adam, kuyu basindaki tasin üzerindeki izleri görünce.

3- Bu forumun ilginç bir havasi var, ki niçin yillardir sampiyon olamadigimizi özetliyor... Adi protesto olsa da sonuçta bu is bir maile ya da faksa bakiyor. Katilmak istemeyen katilmaz, niye katilmak isteyenlerin sevkini kirip daha sonra olasi organizasyonlar için gerekli motivasyonu kaybetmeye çalisiyoruz ki ? Arabaya bin deberaber gidelim denince verilebilecek cevap ya tamam gidelim, ya da sagol kardes, ben gelmiyorum olmali, uygar insanlarsak. "Ben gelmiyorum ama siz de gitmeyin" nasil bir mentalite ?

4- Bu olayi basit bir reklam olarak algilamayalim. Bu sahada top oynayan adamlar birçogumuzdan yasça küçük, genç adamlar. Gitsin, oynasin reklamda, parasini kazansin, popüler olsun ki "Trabzon'da Türkiye'nin bir kösesindeyiz iste" demesin... "Bak, burdan da piyasanin içinde olabiliyoruz, eksigimiz yok" desin... Dahasi, -mesela Edirne'den- bir çocuk Gökdeniz'in gülüsünü sevsin, Trabzonsporlu olsun, aramiza yeni Trabzon'lu olmayan Trabzonsporlular katilsin...

5- Bence en önemlisi... Disardan bakan "hersey protesto ediliyor yahu" deyince mi daha çok güler, bu basligi okuduktan, içerigini anladiktan,"millet birbiriyle sey geçiyor yahu" dediktensonra mi? Bence ikincisi daha komik ! Rahatsizlik duyulan bir seye dikkat çekilmek için ayni rahatsizligin boyutunu artirabilecek bir harekette bulunmak mi daha zekice?

PS: Ben mail yazdim ve özür dileyip daha hassas davranmalari gerektigini söyleyen bir mail aldim. Bu projeye yetistirmeye çalisacaklarini, ama olmazsa bile bir sonraki projelerinde mutlaka TS'yi de degerlendireceklerini de belirtmisler. Basaridir, degildir tartisilir, ama artik akillarinin bir kösesinde variz demektir bu. Bilginize...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tek protesto maille yapilamaz. Baska türlü protestolar da vardir.

Madem senin takimini reklamina koymuyor sen de filli boya alma kardesim.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardesim bana "Aa bak sizin reklaminizi yapmamislar" dedi yani bi etki yapiyor.i

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

basligi açan arkadas bmn nin tff,trt gibi protesto isleriyle dalga geçmek niyetiyle açmis herhalde.. ve lakin ciddiye alinip istedigi mail adresi hemen bulunup da konu ilerleyince bu kez de çark etmis.. Protest bmn gençligi durma!! diyordu (ben bu ifadeyi dalga geçme olarak algilamistim)2. sayfadaki mesajinda bu islerden cacik olmaz havasi estirmis..

neyse..önerilen herfikre deger vermek ve ciddiye almak bir zaaf degildir.. sadece katilir veya katilmazsiniz..ama fikir sahibinin konuyu ne niyetle ortaya attigini da açiklamasi gerek..hos Oguz'un dedigi gibi bu boya firmasina gelene kadar daha neler var...

zaten arkadaslar dikkat banka kart cikarrir trabzonspor yoktur veye boya reklami olur ama gene biz olmayiz bunlar trabzonspor gibi bir efsaneyi nasil kaale almazlar anliyamiyorum ki biz sampiyonluk kupasini 6 kez bizans disina cikardik

Sonuca ulasmadi diyoruz, tamam kismen dogru olabilir ama bizim duyarsizligimizdan degilki, muhattaplarin YÜZSÜZLÜGÜNDEN. Yanlis miyim?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMN protestolarinin nedenleri ve sonuçlari sitede, ilgili sayfalardayazilidir, herkes istedigi anda girip okuyabilir, ögrenebilir. Ise yarar hiç birsey yapmayip bos vakitlerinde saga sola laf atarak desarj olmakla es deger degildir ciddi birseyler yapabilmek, yanki uyandirabilmek. BMN her zaman bunu basarmistir, planli-programli hareket etmistir, Trabzonspor taraftarini harekete geçiren tek olusum olmustur, bugüne kadar yasanmayani yasatmis, giristigi herprotesto hareketindensonuç almistir, bunu basarmaya da devam edecektir. Bu olusuma bu harekete katilmak isteyen, katilan, destek olan Trabzonsporlular BMN'nin tek gücüdür. Protestolar onlarin protestosudur,elestirilen kurum onlarin elestirdigi kurumdur. Katilmak istemeyenler de katilmamakta özgürdür.

Bunun disinda isteyen istedigi kisiye, istedigi kuruma kizmakta, elestirmekteserbesttir. Bunatüm boyacilarda dahildir. Ancakbu konu BMN'ninisi degil. Ilgili firmanin mail adresi asagida, "Filli Boya" ile ilgilenen bu konuyu ciddiyealanlaryazmakistediklerini sonuna kadar yazip kendilerine gönderebilirler.BuBMN'nin planladigi, baslattigi, sürdürdügübirprotesto hareketidegildir.Isteyen bu konuda yazmak istediklerini asagidaki mail adresine iletebilir.

Filli boya: tuketici_danisma@betek.com.tr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alıntı

Saygilarimla.

Ben pek öyle bulmuyorum açikçasi...

1- Organize olunarak yapilmis tek bir protesto var, o da TRT. Sonuç alinamadigini ve protestonun bittigini kim söyledi ? Durup dururken "simdi de sampiyonlugu Anadolu'ya getirebilmis tek takimin, Trabzonspor'un maçina geçiyoruz" der miydi TRT ? Hala bu da tatmin etmiyorsa üst düzey çalisanlarindan birebir aldigim bilgilerden de bahsedebilirim...

2- TFF konusunda "eksin" henüz baslamadi. Zaten olay protestoyla bitecek falan da degil elbette... Ancak "kayayi kesen ipin kuvveti degil devamliligi" demis adam, kuyu basindaki tasin üzerindeki izleri görünce.

3- Bu forumun ilginç bir havasi var, ki niçin yillardir sampiyon olamadigimizi özetliyor... Adi protesto olsa da sonuçta bu is bir maile ya da faksa bakiyor. Katilmak istemeyen katilmaz, niye katilmak isteyenlerin sevkini kirip daha sonra olasi organizasyonlar için gerekli motivasyonu kaybetmeye çalisiyoruz ki ? Arabaya bin deberaber gidelim denince verilebilecek cevap ya tamam gidelim, ya da sagol kardes, ben gelmiyorum olmali, uygar insanlarsak. "Ben gelmiyorum ama siz de gitmeyin" nasil bir mentalite ?

4- Bu olayi basit bir reklam olarak algilamayalim. Bu sahada top oynayan adamlar birçogumuzdan yasça küçük, genç adamlar. Gitsin, oynasin reklamda, parasini kazansin, popüler olsun ki "Trabzon'da Türkiye'nin bir kösesindeyiz iste" demesin... "Bak, burdan da piyasanin içinde olabiliyoruz, eksigimiz yok" desin... Dahasi, -mesela Edirne'den- bir çocuk Gökdeniz'in gülüsünü sevsin, Trabzonsporlu olsun, aramiza yeni Trabzon'lu olmayan Trabzonsporlular katilsin...

5- Bence en önemlisi... Disardan bakan "hersey protesto ediliyor yahu" deyince mi daha çok güler, bu basligi okuduktan, içerigini anladiktan,"millet birbiriyle sey geçiyor yahu" dediktensonra mi? Bence ikincisi daha komik ! Rahatsizlik duyulan bir seye dikkat çekilmek için ayni rahatsizligin boyutunu artirabilecek bir harekette bulunmak mi daha zekice?

PS: Ben mail yazdim ve özür dileyip daha hassas davranmalari gerektigini söyleyen bir mail aldim. Bu projeye yetistirmeye çalisacaklarini, ama olmazsa bile bir sonraki projelerinde mutlaka TS'yi de degerlendireceklerini de belirtmisler. Basaridir, degildir tartisilir, ama artik akillarinin bir kösesinde variz demektir bu. Bilginize...

Konu kapatilmisti ancak bunu eklemeden geçemeyecegimdün aksam filli boyanin Fatih tekke'li yeni reklamini izledim.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı baki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu başlığğı nerden buldunuz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

konunun açılış tarihine bakmadım.diyorum vardı bizim reklam yenisim, çıktı. ilk sayfayı okudum nerdeyse. sonra baktım tarihe.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Protesto Varmi Şİmdİ Yokmu

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı rigormortis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40 sene sampiyon olmayalim. Onuruyla yasayan bir Trabzon kenti göreceksiniz. Senol GÜNES

BIZE BIZ YETERIZ!!!
    İşte bizim farkımız,kimsede olmayan bizde var.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)