Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baskanimizdan bomba açiklama !

Nereden
    Trabzon

Baskanimizla gurur duyuyorum. Bu açiklamaya gelecek tepkileri tahmin edebiliyorum ve aklima sevgili Can YÜCEL'in bir sözü geliyor. Ne demisti Can baba : BU MEMLEKETTE ...ÖTE ..ÖT DEMEK SUÇ OLDU....

bakin bende nokta koydum oraya.

Fenerbahçe isminin kullanilmasinda bir anlasmazlik var galiba ama bence çok yerinde olmus. Inceldigi yerden kopsun arkadas. Adamlar mahalli liglerdeki sampiyonluklarini bile yildizlarina saydirdilar. Bu isler hep masa basinda olan isler. Kimin kaç sampiyonlugu var hesaplasinlar bakalim. Saymakla bitmez bu ayak oyunlari.

Baskanimiz TRABZON A, TRABZONSPORA yakisir sekilde temsiliyet gösteriyor. Darisi TARAFTARIMIZIN basina...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dogru söze ne gerek iste böyle konusacaksin otoriteni,sayginligini kabul ettireceksin.Ayrica özcan kardes yalniz fb diye söylemis olmasinin sebebi bana göre isin basinda fb oldugundandir bu isi ilk bunlar çikartmistirda ondandir diye düsünüyorum.

bunlara ne desek azdir bunlar herseyi hak ediyor.Atay baskan az bile demis susmayalim devam..

Böyle bi baskanimiz oldugu için gurur duyuyorum agzina saglik baskanim biz taraftarlar herzaman yanindayiz birileri meydani bos buldu istedigi gibi at kosturacaklarini sandilar ama karsilarindakinin ATAY AKTUG oldugunu unuttular tabi helal BÜYÜK BASKAN [img]smileys/smiley32.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

baskanimiz dogrulari söylemis,hepimizin baskanimiza destek vermesi lazim

Dogru söze ne denir [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

bize alkislamak düser[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Harrbi bomba olmus yaaawww.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Baskan herkesin bildigini ve yine herkesin söyledigini söylemis.Ancak fenerli medyanin Trabzon askindan dolayi yine ortalik ayaga kalkti.

"Saha içi yetmiyormus saha disinda da mücadele etnmek gerekiyordu, ögrendik, yapiyoruz" mealine baskanimiz açiklama getirmek istemis sanirim;ancak biz ne demek istedigini anlamistik.Hatta biliyorduk.

Atay Aktug Ali Sen'in itirafini,Cafer'in söylediklerini,Cem Deda'nin son marifetini ve daha nicelerini de ifade etmis aslinda ama onlar bize hakaret-küfür etmekten baska bir sey bilmezler.

Yine de bu tarz açiklamalar hosuma gitmiyor ancak bu alçaklara anlayacagi dileden konusmak gerekiyor ne yazik ki.

Eselenin bakalim!!!

bence çok güzel oldu bu açiklamalari... bugüne kadar dogrudan dogruya isim verilmedi de ne oldu? hep sikeye maglup olduk... bazi gerçekleri yigitçe söylemek farz oldu artik... ALLAH'in EZIKLERINDEN KORKACAK HALIMIZ YOK YA!önemli olan elimizde delil bulunmasi... simdi ezikler zirlamaya baslayinca ('bizayak oyunlariyapmiyoruz diye') onlara verecek cevabimizin olmasi gerekir... Edited by: yattara11

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Resmi siteden son dakika...

"Tavir koydu

Daha sonra gazetecilerin israrli sorusu üzerine Aktug, 'Ben daha önce Aziz Yildirim'in söyledigi gibi ayak oyunlariyla sampiyon olunur dedim. Fenerbahçe baskanini suçlamadim. Böyle yazarsaniz tekzip ederim' diye tavir koydu."

ne bu simdi?!? sevincimiz kursagimizda kaldi [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ISTE F.BAHÇE KULÜBÜ'NÜN YAPTIGI YAZILI AÇIKLAMA:

Trabzonspor Kulübü Baskani Sayin Atay Aktug?un bugün gazetelerde yer alan talihsiz ve sasirtici açiklamalarini siddetle kiniyoruz. Tribünde siddet ve olaylarin önlenmesi için bir çok tedbirin alindigi, kampanyalarin düzenlendigi, herkesin ve her kesimin hassas oldugu bir süreçte Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug?un bu sözleri ile futbolun etik anlayisinin bagdasmadigi kanisindayiz.

Trabzonspor gibi güzide bir kulübün baskani takiminin sampiyonluk yarisinda geriye düsmesinin faturasini baskalarina kesmeye çalisirken, attigi dikkatsiz adimlar nedeniyle bir büyük camiayi hedef alarak kamuoyunda infial yaratmistir.

?Trabzonspor Anadolu?yu temsil ediyor.. Trabzonlu olmak Istanbul?a baskaldirisin sesidir? sözleriyle tehlikeli virajlarda dolasarak kendi yetersizliklerini, kendi açiklarini baska yöntemlerle kapatmaya çalisanlar her zaman oldugu gibi dogrunun ve gerçeklerin yaninda basarisizliga mahkum olacaktir.

Ayrica, Sayin Aktug?un?Istanbul?a baskaldiris sözleriyle? Türk Sporu?nda siddeti ve düzensizligi önleme yasasinin 15. maddesine aykiri davrandigi, açiklamalariyla ayrimcilik yaparak taraftarlari tahrik ettigi de açikça ortadadir. Ligin kritik haftalarina girildigi böyle bir dönemde Trabzonspor yöneticilerinin her puan kaybi sonrasi baskalarini suçlayici açiklamalar yapmasi, farkli konular ima etmesi de manidardir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak herkesi bildigini açiklamaya ve ima ettikleri ya da açikça dile getirdikleri suçlamalari kamuoyu önünde ispata davet ediyoruz.

Kendi açiklamalari içinde bile ?ekonomik yönden güçlü? olmamiz gerek seklinde sözleri yer alan Atay Aktug?un böyle bir hedefi varken Fenerbahçe gibi Türk Sporunun her dalinda yillarca serefiyle saha mücadelesi vermis bir kulübe dil uzatmasi, olsa olsa kendi sportif ahlak anlayisinin eksikliginden kaynaklanan bir zafiyettir..

Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi olarak futbol naklen yayin ihalesi ve havuz payi dagiliminda Trabzonspor?un haklarini Trabzonlulardan daha çok korudugumuzu ve savundugumuz bizzat baskan Atay Aktug ve Yönetim Kurulu tarafindan bilinen bir gerçektir.

Trabzonspor Kulübü Baskani Sn. Atay Aktug bugüne kadar yapmis oldugu her açiklamasinda, Fenerbahçe Kulübünü ve Yönetimini kendilerine örnek aldigini belirtmesine ragmen bugünkü tavri ve kistirtici açiklamalariyla kendini bile tekzip eden bir davranis sergilemistir.

Sayin Atay Aktug?a; Fenerbahçe ile ilgili açiklama yapmadan önce bizzat kendi eski ve yeni yöneticileri ile Fenerbahçe?nin nasil bir camia oldugunu istisare etmesini öneriyoruz.

Ayrica, Fenerbahçe Futbol takiminin geçen yil Sampiyon olurken Trabzonspor?u her iki maçta, bu yil da Trabzon?da 2-0 yendigini hatirlatiriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Baskani Sn. Aziz Yildirim?in hangi anlami tasiyarak söyledigini defalarca açikladigi mali genel kurulda sarfettigi sözleri farkli yöne çekmek isteyenler kendi basarisizliklarini kamufle etme, gündemi degistirme ve Fenerbahçe?nin yolunu kesme hedefi gütmektedirler.

Fenerbahçe?nin güçlendigini, yükseldigini ve gelecegin kulübü olma yolunda dev adimlarla yürüdügünü görenler aliskanlik haline getirdikleri karalama kampanyalariyla Fenerbahçe?nin yolunu kesmeye çalisiyorlar.

Fenerbahçe hiçbir zaman futbolun kirli ve pis yaninda olmadi..Saha disi oyunlara hiçbir zaman basvurmadi.. Aksine bu tür oyunlara engel olmaya çalisti.. Fenerbahçe kirlilige alet olmadi, alet etmeye çalisanlara firsat vermedi ve asla da vermeyecek.

Biz Fenerbahçe Yönetim Kurulu olarak temiz, sikesiz, lekesiz bir futbolun ugruna tüm çabalari sarfeden ve bu dogrultuda mücadele veren ve her zaman da verecek olan bir büyük kulübün ve camianin basinda görev yapiyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü maksadini asan sözlerle camiamizi suçlamak ve karalamak isteyen kifayetsiz muhterislerin oyunlarina hiçbir zaman ayak uydurmayacak ve çekilmek istenen kaos ortamina girmeyecektir.

Hukuki haklarimiz sakli kalmak kaydi ile, Sayin Kamuoyunun bilgisine sunariz.

Saygilarimizla,
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    Yönetim Kurulu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu açiklama tarafimdan kayitlara geçirilmistir. Ileride gereken yer ve zamanda ilgili platformlarda kullanilmak üzere...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmen saçmalamislar Bülent Abi,,her satiri ayri bi komedi.. Baskanin açiklama zamanlamasi ve bazi seyleri ifade edis tarzi ne kadar dogru,o bence tartisilr ama febe yönetimininb daha çok saçmaladigi kesin..

ama tabii ki kamuoyuna onlar hakliymis gibi yansir,ayri konu...

Nedense bana bu fb aciklamasi turkiyede politikacilarin, iskence ve yargisiz infaz suclamalarina verdikleri yanitlari hatirlatti. Yok fb ayricalikli degilmisde, yok serefleriyle mucadele ederlermiste, yok trabzonspor'un hakkini daha iyi korurlarmisda. Ulan herifler bizi ne cok seviyormusda haberimiz yokmus.[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Burada fbye yoneltilen suclamalari tekrar tekrar yazacak degilim. Ornegin gsliler fblilere bir pet sise firlatiyor, federasyon hemen gsnin sahasini kapatiyor. Fbliler gencler macinda genclerli oyunculari tartakliyor, korugu yirtiyor, federasyon sus pus. Hakem cem deda aurelio'nun tekmesinden sonra tam tv kaydiyla 10 sn dusunuyor. Dusundukten sonra sari karta kanaat getiriyor. Bu on snyede acaba neyi dusunuyor. Gecen sene fbnin kritik macindan once zafer biryol ve altani hakem bulent uzun kartlarla cezali duruma dusuruyor, sonraki hafta fb konyayi eziyor. Simdi bulent uzun nerede? Ikinci ligde bile mac verilmiyor kendisine. ulan fbli kopekler zaten size 96dan beri kilim actirmayin agzimizi, yaptiginiz pustluklari bide bilmezden geliyorsunuz ya ne diyeyim. Gidin senol hoca ya sorun, fb medyasi ve istanbulun pustluklarini. Burada dayanamadim no post cezasi alacagimi bile bile fbye hakaret ediyorum. AZIZE SEN Bir O......C.....sun. Anlayan anlamisdir.

ben deokudum febeli sikecilerin cevabini... yahu gülmekten öldüm! [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

baskanimiz cok cesur ve delikanlica konusmus yakisir baskanimiza sonuna kadar arkasindayiz kendisiyle gurur duyuyoruz

varol baskan

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar bu almanya konusmalari eskiden politikacilarin basina dert olurdu! malum medyamiz is pesinde adamlar sansasyon yaratacak haber pesindeleradamlar konusan kisinin niyetini degil cimbizla secilmis tahrik edecek kelimeler pesindeler bu les kargalarina koz vermeyeceksin malzeme sikintisi cekiyorlarsavas ciksa umurlarinda degil yeterki gazete satsin simdi birde fener cephesinin tepkilerini gundeme tasirlar 2-3 haftalik malzeme hazir yani!Kim ne dersin siyasi partilerden daha cok basin toplantisi yapar duruma gelen klupler konusurken cok dikkatli olmak zorunda. saygilar

lazpirana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal sana baskan [img]smileys/smiley32.gif[/img]ezdirmeyin artik tabzonusporumuzu

ne bu fener her maçinda on iki kisi oynuyor[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Sen kalk; basin sözcün, futbol takimindan sorumlu en yetkili adamin (ayni zamanda teknik direktörün) konusunca "Çok konustunuz" manasina gelen açiklamalar yap, sonra böyle gereksiz yere düsmanin eline koz verecek açiklamada bulun.

Ben yine diyorum, bence Atay Baskanimiz takim adi belirtmemistir konusmasinda, çarpitma vardir. Belirttiysede gerek yoktu derim. Bizle ugrasanlarin haddi hesabi yok, biz gidip birde bunlara laf veriyoruz.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Arkadaslar ilk basta Meltem TV' de dinlediim haberi aktariim. Baskanimiz fener neden bu kadar tepki gösterdi benim konusmama anlamadim. Benim bu dediklerimi tüm Türkiye söylüyor. Hem ayrica bunu ben diil Aziz(e) YILDIRIM kendi açiklamasinda dile getirdi. Bende bunu herkesinde dile getirdii gibi yorumladim. Bu kadar tepkiye anlam veremedim demis. Ilk basta sunu söliim kendi aazindan diildi haber ve toparlayabildiim kadar aktariyorum bunlari ! He bu arada bunu sadece fenere söylemis çünkü bunu kendi baskanlari açiklamis. JimLASTIKçilerden ve GAY-se lerden böyle bir açiklama gelmedii için onlari katmamis. Ve sonrada farkindaysaniz medyadada fenere karsi bayaa bi söylenmeler basladi. Geçende Samsun baskani Ismail UYANIK fener bizim onlarin sömürgesimi olmamizi istiyordu. Gelicekler bize 8 tane atacaklar ve gidecekler böyle istiyorlar diye bi açiklamalari olduydu. En ilginci bunlarin sergilemis olduu tavirla ilgili olduu için Ermen TOROGLU'nun yazisini okuyaniniz varsa orada görebilirsiniz. Azize programa tel açiyor ve TOROGLU'nun annesine küfür ediyor artik ne diyorsa TOROGLU'da bunu yazisinda belirtmis. Ayrica zihniyetlerinide en açik sekilde göstermis yazisinda.

Baskanimizin bu konustuunu Türkiye bilmiyormu anasini satiim. Tabiki biliyor ver her kösede her bucakta bu konusuluyor, dile getiriliyor, biliniyor. Ama baskanlari 7 yillik yatirimiyla (!) çok güzel bir sekilde medyayida, federasyonuda kendine köle etmis kimse sesini çikaramiyor. Çiksa bile çok ciliz kaliyor. Bunun açik açik konusulabilmesi için büyük bir firsat bence bu açiklamasi baskanin. Gündem olusturacak bu açiklamada fener didik didik edilecei kesin.

Ayrica betfendüler koskocaman bi cevap yazmusss Valla ben çok daha aar bisii bekliyordum. Çünkü fenerin en bariz politakasi saldirma, asaalama, küçümseme politakasidir. Dediim gibi her nasil olmussa kendilerine hesapta biz düzgün kulübüz imajimi vermeye çalismislar neTabiiki isin dier kismi ise medya kismi, siz simdi medyanin havlamalarini seyredin. Baskan son derece dik bir durus sergilemeli. Onlarda simdi her önüne gelen havlayacak, o kadarda kaale almamak lazim zaten tipik davranislari bu. Her önüne gelen yöneticide bunlari kaale alip cevaplamamali diye düsünüyorum

He simdi STV'de dinledim baskanimizin bu açiklamasina çook sasirmislay, aazlari açik kalmis Ergun GÜRSOY'da baskan dooru söylüyordemis Edited by: Gölge Oyunu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı

YANLIS OLDU

Eger baskanimizin yaptigi açiklamalarin arkasi gelecek,medyayada infial yaratacak,yargiya intikal edecek ve sonunda fenere yaptirim olarak dönecekse bu açiklama anlam kazanir.Yaklasik 20 sene önce bu ayak oyunlarini yapan milan,parma ve lazio yu küme düsürmüsler ve kupalarini elinden almislardi .Ayni sey yaklasik 15 sene önce O.Marsilya'nin basina geldi.Adamlar hem küme düstü hem de sapiyon kulüpler kupasi ellerinden alindi.Ancak Türkiye'de böyle birsey olmayacagini hepimiz biliyoruz.O nedenle bu beyanat(eger dogruysa)gerginlikten baska bir ise yaramaz.Kadiköy'deki maçimiz sonrasi bir Trabzonsporlu veya fenerli kardesinizin,arkadasinizin cenazesini görmek istemiyorsaniz (ki ölenlerin yasi 15-20 arasi olur daima)bunlara prim vermemeliyiz bana kalirsa

+1

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı

YANLIS OLDU

Eger baskanimizin yaptigi açiklamalarin arkasi gelecek,medyayada infial yaratacak,yargiya intikal edecek ve sonunda fenere yaptirim olarak dönecekse bu açiklama anlam kazanir.Yaklasik 20 sene önce bu ayak oyunlarini yapan milan,parma ve lazio yu küme düsürmüsler ve kupalarini elinden almislardi .Ayni sey yaklasik 15 sene önce O.Marsilya'nin basina geldi.Adamlar hem küme düstü hem de sapiyon kulüpler kupasi ellerinden alindi.Ancak Türkiye'de böyle birsey olmayacagini hepimiz biliyoruz.O nedenle bu beyanat(eger dogruysa)gerginlikten baska bir ise yaramaz.Kadiköy'deki maçimiz sonrasi bir Trabzonsporlu veya fenerli kardesinizin,arkadasinizin cenazesini görmek istemiyorsaniz (ki ölenlerin yasi 15-20 arasi olur daima)bunlara prim vermemeliyiz bana kalirsa

+1

Her türlü alavareyle dalavareyle, masabasi oyunlariyla 96 senesinde elimizden çatir çatir alinan sampiyonluk sonrasi bu ülkede herhangi bir fenerliO.Ç. ölmediyse, ölmedii gibide bu uurda iki can veren bizlerin gözünün içine baka baka Ali SEN köpei o sene sampiyonluu ben aldim demesine raamen bir tek fenerli O.Ç. ölmediyse bundan sonrada bisii olmaz merak etmeyin. Ayrica nasil olsa bisii olmayacak o yüzden ses çikarmayalimda bana çok acaip geldi doorusu.

arkadasimdan duyduguma göre gayse de bize arka çikmis durumda[img]smileys/smiley36.gif[/img]

büyük olan biziz diye sustuk,sustuk,hep sustuk... 20 yildir sustuk... sustugumuz için 20 sene sampiyonlugu kaybettik... yine susarsak bir 20 yil daha bekleriz,sampiyon O-L-A-M-A-Y-I-Z... bundan sonra ALLAH'in bildigini kuldan saklamaya gerek yok... davamizi baslatalim ve sonuna kadar bu isin ucunu birakmayalim... eger bu futbolda bazi seyleri degistireceksek riski göze almali, kendimizi feda etmeliyiz...

HAYDI BASKAN SAKIN GERI ADIM ATMA...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenerbahçe bi de utanmadan kinamis baskani

o kadar halt ye yüzüne vurulunca kina.

ne oldu o kösele suratlari mi kizardi?

hayret ya!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)