Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Forma O Kadar Ucuz mu?

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar son zamanlarda gördügüm kadariyla milli takim formasi giymek için yapmak gereken tek sey büyük takimlarda 2-3 tane iyimaç oynamak.

Son dönemde Ayhan ne yapti da milli takimda? 3 tane güzel maç oynadi Gay-Se ile. Bu milli takima seçilmek için yeterli mi?

Koray. Besiktasla 3 maç yapti. Iyi bile oynamadi. Hepsinde ortalama oynadi ve sonuç: Milli takimda ilk 11. Madem bu adam bu kadar iyiydiRizesporda iken niçin milli takimda yoktu? Besiktasa gelince birden Roy Keane'lesmedi ya adam.

Tolga. Evet bizim Tolga. Niçin Malatyasporda iken kimse onun yüzüne dahi bakmiyordu. Trabzonspora geldi 2 maç sonra milli takimda ilk 11 oynamaya basladi. Malatyada oynadigi futbol çok mu farkliydi? hayir.

Servet. Adam 1 sene boyunca top oynamadi. Fenrede 2 tane maça çikti ve milli takimda degismez oyuncu oldu..

Belki hatirlamadigim daha pek çok isim var. Söyleyecegim tek sey var:

AYIP OLUYOR BEYLER!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dogru bir tespit ama bunu yillardir söylüyoruz Senol hoca'da ayni hatayi yapti...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bu kodaman istanbul takimlarinin topçulari varken anadolu'dan topçu almak yürek istiyo.

adamlar fatih'e gökdeniz'e bidi bidi ediyo bi de düsünsenize digerlerini..

Nereden
    Belçika

peki srfsiz bulente ne demeli adam tek bi mac yapmamis milli takima aliniyor yinede[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

eomer kardesim dediklerinin hepsi cok dogru seyler.

ama teknik direktor ersun yanal fenerdeki gelecegini hazirlamak icin daha simdiden calismalar basladi bile. yoksa servet serkan ve deniz milli takim seviyesinde birer oyuncumu. neden muklemmel maclar cikaran CELALETTINimiz ve ERDINCimiz yok bu milli takimda. ersun hoca bu kadar fenerli futbolcu almisken birilerinin cenesi kapansin diye galatasarayli ve besiktasliu futbolcularida aliyor iste milli takima..

dedigine aynen katiliyorum...

AYIP OLUYOR BEYLERRRRRRRRRRRR.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hamiyi 50. kez milli Hakan'i da 100. kez milli yapmayanlar utansin.

Senol Hoca geldi belki sans verir dedik Hamiye ama o da yüzüne bile bakmadi

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su takima ümit özat+deniz+servet gibi topculari alirsa bu takim nasil basarrili olur ya bu adamlar topcumu allaginizi severseniz eyer bu topcular fenerde diiilde baska takimda olsa milli takimin kapisindan bile giremezdiler be

offfffff offf hakedecek oyuncuyu oynatacak bir hoca ne zaman gelecek yaa..hiç kimseden korkmadan,hiç kimseden etkilenmeyen..

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

milli takimda bu aralar hakkaten degisme çok. ha bire biri geliyo. servet veya ayri bir kisi giriyosa milli takima iki üç maç yapip , trabzonspor dan herkez gelmeli. bizim takimda erdinç , emrah gibi kaliteli kisiler var ama galiba bunlar A2 ve ümitlerde oynuyolar. bunlar baya girebilir A milli takima bu kadar kolay adam giriyosa. bence e. yanal ne yaptigini pek bilmiyo [img]smileys/smiley5.gif[/img]neyse.Allah yardimcimiz olsun...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha ne oyuncular var ama yürek yok bunlarda yürek...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Allah askina Koray Hüseyin'i kesebilecek bir oyuncumu!?! Düne kadar bu adam Rize'deydi kimse farkinda bile diildi. JimLASTIKçilere gelince bir anda deere bindi. Koray kötüydüde ha bu jimLASTIKçilere gelincemi ii oynamaya basladi!?! Milli takimlik bir oyuncuysa neden Rize'deyken kimse farketmedi bu adami!?! Ne bu Allah askina!?! Dünyanin hangi liginde bu kadar adam kayirma var, bu kadar ayrimcilik var? Ii oyuncusundur, milli takimi hakediyorsundur ama duur! Istanbul kulüplerinde varsa sana yakin bir futbolcu mümkünmü milli takima girebilmen. Milli takimmi Istanbul karmasi yapmaya çalisiyorlar anlamak mümkün diil. Emrah gibi bir adam kimsenin aklina gelmiyor amaSerkan kazmasi hepsinin aklinda anasini satiim. Orayi hakettii içinmi? Ha bu Manchester tavsanlarinda oynamasa yüzüne bile bakan olurmu acaba.

Koray, Serkan ve Ümit Özat fiyaskosu devam ederse isimiz var..

toshiba
    Ziyaretçi

fenerin yedek kulubesinde oturan oyuncularin adeta pas tutmamasi icin olusturuluyor milli takim! bana gore servet ile bizim mehmet yilmaz ayni tip oyuncular. ikisinde de yapi var, ilk gorunuste biri defansta biride forvette cok etkili olabilecek kisiler olarak gorunurler. ancak bana gore her ikisi de super lige yukselme mucadelesi veren takimlarin seviyesinde oyuncular. ancak bu servet istanbula yerlestigi icin milli takimin belini buktu. gs birara m yilmazi istiyordu. keske alsalardi. milli takimda bir trabzonlu daha olurdu. hemde biz belki daha faydali bir oyuncu alirdik.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Hamiyi 50. kez milli Hakan'i da 100. kez milli yapmayanlar utansin.

bu takimdan bie cacik olmaz ersundanda hoca olmaz,ben almanyaya gidecegimizden hiç ümitlidegilim,

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Fatih Tekke Gibi Bir oyuncuyu bile Taktiginin kurbani yapti. FAtihe maç boyunca Bir Top bile gelmedi. 22 Tane Topla bulusmus o toplarda Arnavutluk savunmasinda erimis. Fatih oynuyor ona Top atacak gökdeniz Yok Fatih çikiyor Gökdeniz giriyor. Ne saçma isler Arkadas.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ondan sonra yok trabzonda seyirci destek vermedi yok sanssizlik hikayeleri

geçin beylet bunlari servet(geçen sene) deniz bülent gibi kenditakiminda oynamayan adamlar. koray ayhan serkan ümit gibi sahte yildizlar. emre necati gibi bencil grupçu adilerle ne 2006 si 2060 da bile bizden bi halt olmaz

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rüstü
    tolgaerdinçcelalet tin
    hüseyin
    gökden iznihat emre yildiray tuncay
    fatih

var mi daha kral 11 i olan
    genel tüm maçlar için ideal 11 bumudur sayin abim hangisinde böyle çiktik

mkmsas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

dogru bi tespit. ancak verdigin örneklerden ayhan'a katilmiyorum. hem ayhan yillardir ist. takimlarinda oynuyo hem de bence bu aralar milli takimi gerçekten haketti. hem de koray ile serkanin yaninda nin kere haketti. bence gürcistan maçinda ilk 11 baslamali. bi de gökdeniz var, necati nin yerine kesin 11 baslamali. fatih'den de maksimum verim alinir böylece.

Nereden
    Almanya

Alıntı mkmsas Nickli Üyeden Alıntı

dogru bi tespit. ancak verdigin örneklerden ayhan'a katilmiyorum. hem ayhan yillardir ist. takimlarinda oynuyo hem de bence bu aralar milli takimi gerçekten haketti. hem de koray ile serkanin yaninda nin kere haketti. bence gürcistan maçinda ilk 11 baslamali. bi de gökdeniz var, necati nin yerine kesin 11 baslamali. fatih'den de maksimum verim alinir böylece.

Ayhan bu seneki oynadigi son birkaç maç hariç toplam kaç defa maç yapmis. Bence eger Ayhan milli takimi hakettiyse Hasan Kabze de haketti. Zaten o adami nasil almadilar çok merak ediyorum. Adam ne de olsa 1 maçta hat trick yapti...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iso61trabzon Nickli Üyeden Alıntı
    offfffff offf hakedecek oyuncuyu oynatacak bir hoca ne zaman gelecek yaa..hiç kimseden korkmadan,hiç kimseden etkilenmeyen..

biraz zor gelir be su türkiye liginde alinacak ne topcular varken milli takimlara cagirdigi futbolculara bakya allahim ya[img]smileys/smiley7.gif[/img]

mkmsas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

simdi isi polemige dökmek istemem ama hani haketmese bile diger örneklerden farkli. yani adam yillardir ist. takimlarinda oynuyo. neyse bu topicin amaci ayhan degil konuyu dagtmayalim.

sonuç olarak genel anlamda katiliyorum dediklerine.

Nereden
    Almanya

Alıntı mkmsas Nickli Üyeden Alıntı

simdi isi polemige dökmek istemem ama hani haketmese bile diger örneklerden farkli. yani adam yillardir ist. takimlarinda oynuyo. neyse bu topicin amaci ayhan degil konuyu dagtmayalim.

sonuç olarak genel anlamda katiliyorum dediklerine.

Anladim renkdasim. Sagolasin

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

CELALEDDiN A MiLLi TAKIMA HAZIR
    Trabzonspor'un basarili sol kanat oyuncusu Celalettin Koçak'in A milli takim için adinin sik sik gündeme geldigi gerçek. Gerçekten milli takimda sol kanat oyuncusu pek yok. Peki Çelaleddin niye milli takim için düsünülmüyor? Sebebi basit. Çünkü Celaleddin Türk pasaportu tasimiyor da ondan... "Celaleddin niye milli takima çagrilmiyor?" diye adi ulusala çikmis gazetelerde yazilar yazilirken bu sütunlarda gerçegi biz açiklamistik.
    Sezon baslarinda Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde profesyonel isler sorumlusu Caner Çuvalcioglu ile sohbet ederken Celaleddin yanimiza gelmis, ben de konuyla ilgili görüsünü sormustum. O da " Agabey, eger A Milli takima çagiracaklarsa ben hazirim. Ama eger B Milli takim için düsünülüyorsa yokum." demisti.
    Simdi buradan duyuruyorum: Milli takim sorumlulari eger Celaleddin'i A milli takim için düsünüyorsaniz ve yabanci pasaportunu da sorun ediyorsaniz iste Celaleddin'in gürüsü...
    Bu arada milli takimin sol kanadi için Trabzonspor'da Volkan'in bu boslugu dolduracagini, Celaleddin'den asagi olmadigini da iddia ediyorum. Hani illa da sol kanat deniyor ya ondan yaziyorum.

kaynakEdited by: sanatik

gokmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

<DIV> Rüstü</DIV>
    <DIV>ümit tolgaI .toraman celalettin</DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV>gökdeniz emre yildiray tuncay</DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV> nihat Fatih</DIV>
    <DIV> </DIV>

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

volkan

emrah tolga kürsat celo

Hüso emre

nihat& nbsp;yildiray&nbsp ;&nbsp ;gökdeniz

tekke

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)