Sayfa 174 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 74 124 164 172 173 174 175 176 SonuncuSonuncu
Toplam 4376 adet sonuctan sayfa basi 4,326 ile 4,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 2 -1 Ankaragücü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçta alınan 3 puanın önemi daha da artmış oldu.

cdgtscdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan şükür dumur etti sayın üründül'ü..

umut'un pozisyonda elle kesti mi a.güçlüler maçta net göremedim şimdi de vermediler??
    adamlar umut hakkında yorum yaparken arkada umutla ilgili özeti bir daha gösteriyodu orda ben yanlış görmediysem umut topu çok net ve de rahat bi şekilde topu çekiyo ama ne hikmetse yerden giden top yön değiştiriyo eliyle oynamasa bu top nasıl yön değiştirecek hemde topun hızı yavaşta değil

Nereden
    Ankara

yani evet el var

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

değil penaltı demek hiç bahsetmiyolar bile...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Ankara

evet adam sanki birşey yok herhangi bir pozisyon gibi gündeme gelen görüntüleri gösteriyolar o kadar anladım ki bu gibi pozisyonların görüntülere taşınabilmesi için futbolcularımızın itiraz etmesi gerekiyomuş maalesef belki o zaman ekranlara taşırlar

Nereden
    Konya

Bu karaktersiz adam aynı E.şehir maçında olduğu gibi bu maçta da maçtaki pozisyonları "özellikle istiyorum" dedi..Bu herifin bi garezi,bi kuruk acısı var ama neden ve nereden kaynaklanıyor bilemiyorum..Ama Hakan ve Mehmet Demirkol İsaac'in pozisyonunda elemanı fena morarttılar..O pozisyonla ilgili yorumunu izlerken gözlüklerimde gözümdeydi..Ben yanlış mı görüyorum,yoksa bu adam akıl rahatsızlığı olan bi amigo yazar mı diye düşündüm..Penaltıya da penaltı dediler ya -ankaragücünün pozisyonuna- ne diyeyim.Ben Arif'in penaltılarından buyana kendini böyle güzel atan bi başka futbolcu görmedim..Ama inşallah bu takım bu azmiyle,taraftarıyla,takım oyunuyla şampiyon olacak..Olamasa da canları sağolsun 29 yaşındayım inanın 95-96 sezonunda bile bu kadar heyecanlanmamıştım..Bu duygu bile -benim için- yeter..

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erman Toroğlu pozisyonları dün güzelce yorumladı, başkalarının yaptığı yorumlar umrumda değil.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bloklar arasi baglantidan baska bi sey bilmeyen bir adami dikkate almaya gerek yok
    herkesin kendine gore yorumladigi pozisyonlar bunlar
    ama bir gercek var ki turk hakemleri cok formsuz
    bu hakemlerle daha cok pozisyon yasanir bu ligde
    o yuzden yakaladigini atacaksin

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı cdgtscdg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendini futbol duayeni sanan ömer efendiye kıl oldum
    adam bizim golden önceki pozisyona ses çıkarmıyo buz gibi faule omuz omuza diyerek dikkati dağıtıyo sanki haksızlık varmış gibi
    Trt'de bir sisko var, o mu Üründül? Eger o ise, o tam bi Trabzonspor aleyhinde yorumcu.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

tswonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Macin özetini (yalniz golleri degil) izleyebilecegimiz bir link bilen var mi?
    .: Rahmet için, önce NAMAZ :.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyi oynadık kötü oynadık yorum yapmıyorum ama takım büyük bir hırs içerisinde.... uzatma dakikaları dahil sürekli mücadele ediyor...

bu hırs sezon sonuna kadar devam ederse büyük başarılar yakalarız..
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon

bu maç için söylediğim tek şey vardı önemli olan 3 puan gerisi yalan demiştim nitekimde maç öyle oldu maçın başında yürüyerek pozisyona girmemiz futbolcularımız üzerinde bir rehavet oluşturdu büyük ihtimal biz bu maçı rahat alırız düşüncesine kapıldılar colman önceki maçlar kadar koşmadı selçuk topa karşı daha sert oynamalıydı hüseyinde çok pas hatası yaptı önceki maçlarda takım halinde taş gibi savunma yapan takım rakibin her kontra atagında derin boşluklar verdi tek sevindirici şey 3 puan oldu bjk maçı için tek önemli şey 3 puan diyemiycem çünkü ankaragucunu kötü oynarken yenebilirsin ama bir büyük maçı kötü oynayarak kazanamazsın o yüzden hem iyi futbol hem 3 puan bizim olur inşallah

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Bu maçta orta sahamız biraz dağınıktı.Sonuçta kötüde oynasak,takımdaki hırs kazanma azmi çok güzel. Ve bu hafta alınan galibiyet daha da güzel...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ömer üründül hangi takımlı bilen var mı??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Trabzonspor maçlarını hiç kaçırmadan izleyen,Trabzonspor maçı oldumu düğünlere bile gitmeyen birisiyim.Ve maçı evimde tam 4 saat izliyorum,
    1 saat maç başlıyor
    2 saat maç.
    1 saatde maç sonu,Hatta 1 saatte spor proğramlarında izleyen birisiyim.
    A.gücü Maçı Trabzonsporun bu sezon ligde oynadığı en kötü maçlardan birisi,
    oda 15.dakikada golü attıktan sonra nasıl olsa yeneriz,havasında laubali olan futbolcularımız vardı.
    A.gücü maçı Trabzonsporlu bir çok oyuncuya ders olmalı,ligde Kolay maç Yok,İstanbul Belediyenin Fb ye sahayı nasıl dar ettiğini izlerseniz Bunu görürsünüz,Hemde hakeme rağmen Belediye FB nin gazını kesti.
    Şimdi A.GÜCÜ maçına gelecek olursak,A.GÜCÜ maçında hakem A.GÜCÜ nün hakkını yedi diyenler ya futboldan anlamıyor,yada Art niyetli,Bunu Bizim taraftarımızda diyorsa aynı,
    A.GÜCÜ nün penatı diye bağırdığı Pozisyonun penaltı ile uzaktan yakından alakası yok,
    Gökhanla Umutun girdiği pozisyon ondan daha ağır ama onlara penaltı vermekte haksızlık olurdu.
    Ayrıca A.GÜCÜnden 3,4 oyuncu 2.sarıdan atılması gerekirdi.Özellikle Barbaros ve Jaba normal şartlarda Oyunu 90 dakika tamamlayamazdı.
    Şimdi Öyle bir hava veriliyorki,G.S-FB hakemle kaybetti,Trabzonspor hakemle kazandı gibi bir hava estitiliyor,Bunlara bizden de inananlar var.
    GS-Kayseri maçında Kayserinin hakkı yeniyor,2 tane bariz penaltı verilmiyor,Emre ve Baroş kırmızı kart görmüyor,Lincolnün haklı olarak gördüğü kart haksızmış gibi kıyamet kopuyor,Aynı posizyon Milan maçında kartla cezalandırılıyor,GS a gelince verilmemeli,Kayserinin 2 tane net penaltısı verilmiyor,kıyamet koparan GS niye alışmışlar hakamle kazanmaya,Orda Hakem bunlara 2 penaltı çalacak Kayseridende 1 kişiyi haksız atacak Bunlar maç kazanacaktı.
    FB İBB maçında hakkı yenen takım İBB sanki Hakem yüzünden FB maçı kaybetmiş gösteriliyor.
    Ve lig Tv o kadar yanlı yayın yapıyorki,Piyerolarda İBB nin 1.golü 36 cm,2.golü 33 cm Diye yayın yaparak kafa bulandırıyor,Bakın resimlere 1.gol tam cizgi üzerindeler Ofsay bile verilmez,2.gol evet ofasy ama ne hikmetse Bunlar sanki 1.gol daha fazla ofsaytmış gibi kafa bulandırarak,
    İBB den haksız yere oyundan atılan adamı gazeteler görmezden gelmek istiyor,
    İlginçtir,Mahmutun atıldığı posizyonda Faul dahi yok,Adama oyundan atılıyor,2.kırmızı kartta Adam faul yapmıyor ona saldırı var 3.oyuncu tarafından Oyundan atılan Tjıkuzu,
    Bu nasıl futbol anlayışı Bu nasıl ahlaktır.medya trabzonspora yükleniyor,Ve bizden arakdaşlarda sanki hakemle kazanmışız gibi İstanbul medyasının dolduruşuna geliyor,
    Sivasspora bakınız,İstanbul takımları yarıştan Kopmaya başladı ve Eğer İStanbul olamıyorsa Sivası şampiyon yapacaklar,Başkanı FEDARSYON BAŞKANI ile Kanka,Hocası Bülent FEDERASYONLA kanka,Geçen haftalarda Haksız yere açıklamalar yaptı,Hakemlerle ilgili ceza bile almadı,
    Sivasspor hakemlerle Tek puan kaybetmediği gibi 5-6 puan kazandı,
    Bizim birlik olup bu oyunları bozmamız lazım,
    Zaten Trabzondaki Traftarımız bunu gösterdi,Belkide Trabzon tarihinde ilk Zor kazandığımız bir maç sonrası Traftar stadı 10-15dakika terketmedi,Sanki ŞAMPİYONLUK KUTLANIYOR gibi kutlama yaptı,Tebrik ediyorum taraftarı,
    Kötü oyuna rağmende Son dakikaya kadar maçı bırakmayan Futbocuları tebrik ediyorum,
    Demekki Bunları akıllandırmak için gol yemeleri gerekiyor,
    İlk golü erken attığımızda takım kötü oynuyor.
    Oyuna gelmeyin Bizans ayak oyunlarına kanmayın,Nedense İstanbul takımları karşsıında hakkı bariz yendiği halde ses çıkarmayan Anadolu takımları,Trabzonspora karşı hakem hatası olmadığı halde HAKEM HATASI VARMIŞ GİBİ maç sonu açıklamalarla zihin bulandırarak İstanbul takımlarına amma bilerek,kasıtlı amma bilmeden hizmet ediyorlar,
    Bu oyunu hep birlikte Bozacağız.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ultrats Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ömer üründül hangi takımlı bilen var mı??

koyu fenerbahçelidir kendileri.. zaten yorumlarıdnan da anlayabilrsin...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sungur61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koyu fenerbahçelidir kendileri.. zaten yorumlarıdnan da anlayabilrsin...
    Hangi takımlı olduğu önemli değil o kadar.

Ben notunu Euro 2008 de vermişim.

Gerideyiz ( her zamanki gibi ) maçı anlatan eleman , Üründül'e soruyor , sizce oyuncu değişikliğine gidilmeli mi , yedek kulübesinde şunlar şunlar var , kimi almalı diye...

cevap

- Ben bilmem , takımın başında hoca var.Değişikliği o yapacaktır.

Sizce oyuncu değiştirmeli mi ? gibi gayet basit , tuzak içermeyen , gayet safça bir soruya dahi cevap veremeyen , Eyyamcı , pis , kanı bozuk , taraflı , pısırık bir adamsıdır Üründül.
    Bizimle alakalı da büyük karın ağrısı vardır.Trabzonspor konusu açıldığında , sürekli rakip takıma bağlanır cümleleri.

Çekemeyenlere Nexstar'ın kampanyası var bu ara hatırlatırım.Cihazı alıyorsunuz , uydu bedava.

Maça gelince ,

Trabzonspor'a , Trabzonda Gol atamayacaksın kardeşim ! Bu kadar basit !
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşam şöye bir baktım ucuz futbol programlarına, ortak bir kanı oluşmuş Trabzonspor federasyon'dan istediğini aldı alıyor şeklinde. Şu maçı hakem yardımı ile alınmasını söylemek adiliğin, subjektifliğin, kalemşörlüğün, karaktersizliğin dansikasıdır.

Umut'un pozisyonunu, Gökhan Ünal pozisyonunu es geçip sadece De Nigris'in pozisyonuna penaltı demek ne ile anlatılabilir ?

İtirazdan sarı kart gören onlarca oyuncu gördük görüyoruz. Hemen her fırsatta hakeme el kol hareketi yapan, gözleri yuvalarından fırlamış şekilde hakeme bağıran Jaba'nın oyunda kalmasını neyle açıklıyorsunuz ?

Barbaros'un topun 4 metre uzağındayken yaka paça ve arkadan müdahele ile Alanzihno'yu indirmesine kırmızı kart vermek için bir de yerde iken boğazına basması mı gerekirdi ?

Geçtiğimiz haftaları da baz alırsak örnekler çoğaltılabilir. Bu sefer yemez küçük beyinliler, bu sefer yemez...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Ömer üründülden nefret ederim kolektıf futbol lafından başka birsey bilmez....

am şoyle bi durum var ömer üründülün kendisi çok zengındır,hatta çoğu kulup başkanından daha varlıklıdır,bu yorumcluğu tamamen hobi için yapıyor,Trt den de aldığı ücret çok cuzzi bir para sırf bedava olmadığı için alıyor.. yani buda trt nin işine gelıyor,ömer üründülü biz çok izleriz
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Sadık Bıyık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Trabzonspor maçlarını hiç kaçırmadan izleyen,Trabzonspor maçı oldumu düğünlere bile gitmeyen birisiyim.Ve maçı evimde tam 4 saat izliyorum,
    1 saat maç başlıyor
    2 saat maç.
    oda 15.dakikada golü attıktan sonra nasıl olsa yeneriz,havasında laubali olan futbolcularımız vardı.
    A.gücü maçı Trabzonsporlu bir çok oyuncuya ders olmalı,ligde Kolay maç Yok,İstanbul Belediyenin Fb ye sahayı nasıl dar ettiğini izlerseniz Bunu görürsünüz,Hemde hakeme rağmen Belediye FB nin gazını kesti.
    Şimdi A.GÜCÜ maçına gelecek olursak,A.GÜCÜ maçında hakem A.GÜCÜ nün hakkını yedi diyenler ya futboldan anlamıyor,yada Art niyetli,Bunu Bizim taraftarımızda diyorsa aynı,
    A.GÜCÜ nün penatı diye bağırdığı Pozisyonun penaltı ile uzaktan yakından alakası yok,
    Gökhanla Umutun girdiği pozisyon ondan daha ağır ama onlara penaltı vermekte haksızlık olurdu.
    Ayrıca A.GÜCÜnden 3,4 oyuncu 2.sarıdan atılması gerekirdi.Özellikle Barbaros ve Jaba normal şartlarda Oyunu 90 dakika tamamlayamazdı.
    Şimdi Öyle bir hava veriliyorki,G.S-FB hakemle kaybetti,Trabzonspor hakemle kazandı gibi bir hava estitiliyor,Bunlara bizden de inananlar var.
    GS-Kayseri maçında Kayserinin hakkı yeniyor,2 tane bariz penaltı verilmiyor,Emre ve Baroş kırmızı kart görmüyor,Lincolnün haklı olarak gördüğü kart haksızmış gibi kıyamet kopuyor,Aynı posizyon Milan maçında kartla cezalandırılıyor,GS a gelince verilmemeli,Kayserinin 2 tane net penaltısı verilmiyor,kıyamet koparan GS niye alışmışlar hakamle kazanmaya,Orda Hakem bunlara 2 penaltı çalacak Kayseridende 1 kişiyi haksız atacak Bunlar maç kazanacaktı.
    FB İBB maçında hakkı yenen takım İBB sanki Hakem yüzünden FB maçı kaybetmiş gösteriliyor.
    Ve lig Tv o kadar yanlı yayın yapıyorki,Piyerolarda İBB nin 1.golü 36 cm,2.golü 33 cm Diye yayın yaparak kafa bulandırıyor,Bakın resimlere 1.gol tam cizgi üzerindeler Ofsay bile verilmez,2.gol evet ofasy ama ne hikmetse Bunlar sanki 1.gol daha fazla ofsaytmış gibi kafa bulandırarak,
    İlginçtir,Mahmutun atıldığı posizyonda Faul dahi yok,Adama oyundan atılıyor,2.kırmızı kartta Adam faul yapmıyor ona saldırı var 3.oyuncu tarafından Oyundan atılan Tjıkuzu,
    Bu nasıl futbol anlayışı Bu nasıl ahlaktır.medya trabzonspora yükleniyor,Ve bizden arakdaşlarda sanki hakemle kazanmışız gibi İstanbul medyasının dolduruşuna geliyor,
    Sivasspora bakınız,İstanbul takımları yarıştan Kopmaya başladı ve Eğer İStanbul olamıyorsa Sivası şampiyon yapacaklar,Başkanı FEDARSYON BAŞKANI ile Kanka,Hocası Bülent FEDERASYONLA kanka,Geçen haftalarda Haksız yere açıklamalar yaptı,Hakemlerle ilgili ceza bile almadı,
    Zaten Trabzondaki Traftarımız bunu gösterdi,Belkide Trabzon tarihinde ilk Zor kazandığımız bir maç sonrası Traftar stadı 10-15dakika terketmedi,Sanki ŞAMPİYONLUK KUTLANIYOR gibi kutlama yaptı,Tebrik ediyorum taraftarı,
    Kötü oyuna rağmende Son dakikaya kadar maçı bırakmayan Futbocuları tebrik ediyorum,
    Oyuna gelmeyin Bizans ayak oyunlarına kanmayın,Nedense İstanbul takımları karşsıında hakkı bariz yendiği halde ses çıkarmayan Anadolu takımları,Trabzonspora karşı hakem hatası olmadığı halde HAKEM HATASI VARMIŞ GİBİ maç sonu açıklamalarla zihin bulandırarak İstanbul takımlarına amma bilerek,kasıtlı amma bilmeden hizmet ediyorlar,
    sabahtan beri senin bu söylediklerini nasıl yazıya dökerim diye düşünüyordum, hay ağzına eline sağlık ne kadarda güzel özetlemişsin olayları. estirilen hava sanki gs ve fb hakemle puan kaybetti trabzon hakemle kazandı gibi bir hava. halbuki gerçekler aynen senin anlattığın gibi. hele maçtan sonra hakan kutlunun hakemi yerden yere vurmasını izledikten sonra bu futbol camiasının ne kadar kirletildiğine şahit oldum
    bizde hiçbir zaman toplama yapılmaz, bazen çarpılır bazen bölünür bazende sıfırlanır

erik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 saat maç başlıyor
    2 saat maç.
    Hocam hakikaten mükemmel bir yorum yapmışsın.Tebrik ederim.
    Selam olsun tüm Trabzonsporumlulara

erik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu hafta spor programlarında izleyebildiğim kadarıyla Gıcık kaptığım program olan Telegol ve en gıcık yorumcuları olan Sinan Engin ve özellikle Tanju Çolak bizim hakkımızda ve hakem hakkında en güzel,en tarafsız en mantıklı(bence tabi) açıklamalrı yaptılar.Sinan Trabzon hakkıyla aldı,kötü oynadı dediğimiz maçta en az 7-8 pozisyon buldular dedi.Tanju ise bizi övdüde övdü ve şampiyonluğa Sivastan daha hızlı koşuyorlar dedi.Gıcık kaptığım halde bu haftalık ikisinide çok sevdim
    Selam olsun tüm Trabzonsporumlulara

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer üründülden nefret ederim kolektıf futbol lafından başka birsey bilmez....

al bendende o kadar...
    kudursun orda...bizi çekemediği her halinden belli...
    ama dünkü fb maçında aragones'in semihi geç alması ve alex i çıkarması sırasında bu kıskanç herifin yüzünü görmeliydiniz
    o sinirden kıpkırmızı oldu bende zevkten
    McLas was Here

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ömer Üründül her fırsatta takımın layhine konuşuyor. Hangi takımı tuttuğunu bilmiyorum ama bizi çekemediği kesin... Yok faul yokmuş yok Nigrisin pozisyonu penaltı imiş. Açsın İngiltere ligi İtalya ligi maçlarını izlesin benzer pozisyonlarda penaltı verilirse adama gülerler valla.

o PENALTI İSE gÖKHANIN POZİSYONU 5 KERE PENALTI...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

ben bir şekilde gol atacağımıza inanıyordum son dakikada olması ayrı bir güzellik...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)