Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 173 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gürcistan 2 - 5 TÜRKIYEM

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu mac beni düsündürüyor,cünkü milliler hic de iyi bir görüntü vermiyorlar.

arnavutluk macindaki gibi bir kadro cikarsa gurculerin bizi yenmesi pek zor gozukmuyor.ama her zamanki gibi kalbimiz yine turkiye icin carpacak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı
    Eger Ersun istifa edecekse insallah Sota 5 tane gol atar. En azindan o zaman Almanyaya gitme sansimizdogar.

sota eski sota degil güzel kardesim, çarsamba günü yedek bile kalabilir.Maalesef iskoçya onu çok yipratti, kazmalar diyarinda futbolu unuttu.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

bence milli takimimiz arnavutlugu cok da kolay gecmedi. eger takimimiz erken gol bulmasa o mac cok stresli gecebilirdi. gurcistan kendi evinde 3-1 yenildigi yunanistan macindan sonra en az prestij icin bizi yenmek yada beraberlik icin cikacaktir sahaya...

ama biz OYNARSAK yenieriz..

Nereden
    Amasya

aliriz akilanmis ersun macdan gökdeniz valan oynacak mis

Nereden
    Almanya

Bu maci kesin aliriz... Gürcostan Türkiye nin yani basinda, iklimimiz yakin. Alisigiz... Trabzon daki macta onlar bu yüzden puan kaptilarya, ayni seyi biz neden yapmayalim !?

Bu isin igne yönüydü, gercekleer gelelim...

Yenilmeyecek takim degil, ama sahaya sürülen kadroya bagli. Arnavutluk kadrosu benim de hosuma gitmedi. Istanbula gitmeyen futbolcu milli olamiyor, futbolcularda bunun farkinda. Vitrin yapmak icin Istanbul takimlarina gidiyorlarki, milli takimlarda oynayabilsinler.

Milli takima acilen bir "Adil Düzen" gerek !

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı
    aliriz akilanmis ersun macdan gökdeniz valan oynacak mis

her halde görmüstür bu serkanin falan nasil oynadigini, oynatir insanlah zaten daha iyisini bulamaz.Gökdeniz 90 dk oynasin golde atar Fatih de attirir bir tane maçi aliriz.

ALMANYA YA GIDECEZ BASKA YOLU YOK...

Nereden
    Amasya

ben burde alanyada oturuyorum varya dagtiriz burayi gelirse türkiye almanlar da gelmemizi isityor cünkü cokuz burda ve atesli atraftariz renk gederecez dünya sampiyonasin [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Maçi kesin aliriz..

Sayet bizim topçularla baslarsa bu isimizi kolaylastiracaktir..

Nereden
    Ankara

maçi almak zorundayiz ama bu arnavutluk maçindaki gibi oynarsak imkansiz. insallah gökdeniz le fatih tekke yi bi arada oynatir. yoksa isimiz zorlasir...

senol hocanin turkiyemizi dunya 3.su yaptiginda demedigini birakmayan yok karizmasi yok bilmem ne diyen karaktersizler simdi ersun yanalin kurdugu rezil oyun sistemini hatta sistem bile denilmeycek derece kötü oyun stilini görüpte nasiloluyodasesini cikarmiyolarsenol hoca istifa diye bagiranlar vefasizlar simdi mutludurlar heralde. Allah verede su ersun yanal egosunu tatmin edecek diye bizi almanya dan etmesin...

Nereden
    Belçika

zor olacak ama kazanacaz!

toshiba
    Ziyaretçi

Kazanmamiz gereken ancak kazanma sansimiz dusuk oldugu bir mac. Trabzon'lu oyunculari 11'de baslatmasi bile yetmeyebilir. Zira yedek oyuncularda da is olmasi gerek.

Kazanmak sart ya. Insallah kazaniriz.

mkmsas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

necati olmamali o takimda. adam millitakim için degil kendisi ve h.sükür için oynuyo. yerine gökdeniz monte edilmeli. böylece ileride çok iyi anlasan bi ikilimiz olur.

arnavutluk maçinda kötü gözüktük ama 2 golün etkisi var bence bunda. yoksa 2. gole kadar çok istekli ve baskili idiler. 2. bulunca rahatladilar. ondan sonra da saçmaladilar. bu maç böyle olmaz sanirim. insallah olmaz yani. gerçi futbol önemli degil kazanalim

Nereden
    Düzce

r. carlosun fransaya attigi golü unutamam.

ama en çok sevindigim goller ise k. orhan'in aston villa'ya, hasan sasin brezilya'ya atigi gollerdi.

Nereden
    Düzce

yukari daki mesaji silemiyorum. modlardan rica etsem silebilirler mi? yanlis yere yazdik kusura bakmayin.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence arnavutluk karsisindaki futbolla gürcistani yenmemiz zor

duyduguma göre ersun hoca fatihi bu maçta yedek soyundurup necatiyi oynatacakmis

bence çok yanlis çünkü arnavutluk maçinda etkisiz kalmasinin tek nedeni takim arkadaslari olan fatih tekke bu maçta oynatilmali

arnavutluk maçi gibi oynarsak yeniliriz gürcistan iyi takim kimse hafife almasin arnavutluk maçinda neydi öyle milli takim ya neyse yinede ben yenecegimize inaniyorum basarilar milli takimimiza

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdeniz Fatih bir arada oynarsa dagitiriz.Sasmaz.Aslinda böyle birseye gerek olmamali oyuncu degil takimi konusmaliyiz.Fatih makine degil kardesim insan her maç güzel oynayamaz ama bana göre fatih her zaman bir gol makinesidir kimse laf edemez kaptanimiza milli takim kötü oynadi diye fatihe suç atanlar gürcistan maçinda herseyi görecek allahin izniyle.

Suraya bak ya milli takimida biz kurtaricaz ginede bizim üzerimize oynanan oyunlar bitmek bilmiyo hergün birinin bizim alehimize birsey söyledigini görüyorum.

Türk miilli takimi dedinmi akansular durur herkez söyle demeli aslinda gürcistan da neymis ki yahu ama simdiki durumumuz içler acisi koskoca dünya 3.sü takimimiz var ama yenermiyiz yenmezmiyiz onu tartisiyoruz bizi bu duruma düsürenler utansin.bizi bu duruma düsürmekle kalmiyorlar oyuncularimizida sikintiya sokuyor.Elimizde hiçbir yerde olmayan bir potansiyel var ama kullanamiyoruz.ooofff ooffffffo ooofff

FATIH IME laf atanlar (.....) Gürcistan maçinda herseyi görecekler.

Haydi Türkiye haydi fatihim haydi gökdeniz haydi gösterin oyununuzuda konusanlara en güzel cevabi verin canlarim.Edited by: 61trabzonomer

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kanatlarimiz kullanilamaz halde

(kurulu oyuncak bebek serkan ve süper solak ümit)[img]smileys/smiley7.gif[/img]

2)ortadaki beyler kendilerine oynuyor.

baslica iki sorun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ümitler 2-0 galip geldi[img]smileys/smiley32.gif[/img]

darisi A MILLI takimin basina

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bittimi ümitlerin maci

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ümitler galip geldi ve iyi bir moral oldu. tebrikler... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu serefsizler insani milli takimdanda sogutur. Dün ask fm denilen bi radyo kanalini dinliyorum. Atilla diye bi lavuk güya spor yazari söyle diyor.Günes dönemindeki milli takim gs patentli çok iyi topçulardan kurulu idi,basari bundan, sunu açikça söyleyeyim bugünki kadra üstüne basa basa söylüyorum fatih degil o zamanki kadronun 16 sina giremez. yaw kudurdum deli oldum seni oraya spor yazari diye çikaranin yorum yaptiranin ah bi arama sansim olaydi bu nasil ülke ne tarafli yorumlar. Tolga siradan bi topçuymus milli takimda olsada olur olmasada tabi bunlarin yaninda toromani korayida sayiyor. Milli takim kaliteli bence idda ediyorum o dönemden daha iyi topçular var tek sorun sistem engel ersun yanal yanlis kadro çikariyor. Gürcistan maçinda Fatih ve Gökdeniz kesinlikle 11 de olmali kil necati olmamali yildiray ve emreninde uyarilmasi lazim kendilerine oynuyorlar. bu sartlarda dahi maçi alacagimizi düsünüyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)