Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adnan Sungur Kimdir?

Burada ozellikle Trabzonda yasayan arkadaslara sormak istiyorum, bu hurriyet yada DHA muhabiri Adnan sungur kimdir, taniyan var mi? Bu sahis neden bizim takimin kotu gunlerinde ortaya cikip garip haberler yapmaktadir. Bugun hurriyetde yine bizim futbolculari bir yerlere pazarlamis arkadas.Ozellikle hic bir asli olmayan haberlere imza atiyor.Bu yaptigi ilk degil , son degil. Bu arkadasin derdi nedir, biz futbolcu kaybedince bu sahisa hurriyet yada birileri prim mi verecek?

Bu sahsi goren veya taniyan olursa, lutfen bir sorsun bu yaptigi gazetecilik mi yoksa birilerinin kopekligi mi? Hic mi vicdan yok bu adamlarda.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özgür Abi bu forumu medya bölümüne alabilriler,keske oraya açsaydin.. Gerçi orda da kim okuyacak o da var..

Bu sahsin asil amacini ben de çok merak ediyorum,ben de süpheleniyorum bu adamdan ve garip zamanlarda yaptigi garip haberlerden ama isin ilginç bir boyutu var; Trabzonsor Dergisi bu adamla röportaj yapti,Hakan Kulaçoglu'nun kitabinda bu sahisin da yazisi var..

Yazdigi yazilara bakinca ben de senin gibi düsünüyorum ama anlattigim durumu da gözönünde bulundurunca kafam karisiyo[img]smileys/smiley5.gif[/img]Benim bildigim uzun yillardir TS muhabiri ve Trabzonlu..

Sanirim Trabzon'daki arkadaslardan daha net bilgi alabiliriz...Edited by: Berat Tekke

Tessekurler Berat verdigin bilgi icin, simdi benimde kafam karisti bu arkadasin gercek kimligi konusunda.

arkadaslar Adnan Sungur senelerdir yerel kanaldaHalil Sanli'nin sundugu spor programinda yorumculuk yapiyor...birkaç sene öncesine kadarkuzey tvde program yapiyodular daha sonra kanal degistirip kanal mavi'ye geçtiler... hala da adnan sungur yorumcu...

aslinda olay çok ilginç... ben bahsettigim bu programi senelerdir takip ediyorum(bence Trabzonspor hakkindaki tek elle tutulur program)... programda izlediginiz zaman kesinlikle Trabzonspor sevdalisi biri oldugu anlasiliyor... fakat gelsin birisi gazetede yazdiklarini bana açiklasin... büyük çeliski var...

tv programinda göze batan bi olumsuzluklari da var... Trabzonspor iyi gittigi zaman bile sürekli yönetimin eksikliklerini gündeme getirerek 'yarin takim sahadakötü sonuç almaya baslayinca bu konular çok can yakar' gibisinden yorumlar yapiyolar...bazen haklilar ama bazen de resmen ortada hiçbise yokken sorun çikarmaya çalisiyolarmis gibi gözüküyolar...

ufak da bir not ekleyeyim: bu yaptiklari programin 2000 seçimlerinde özkan sümer'in m.a.y'i devirmesinde payi olmustu...

Nereden
    Amasya

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı

Burada ozellikle Trabzonda yasayan arkadaslara sormak istiyorum, bu hurriyet yada DHA muhabiri Adnan sungur kimdir, taniyan var mi? Bu sahis neden bizim takimin kotu gunlerinde ortaya cikip garip haberler yapmaktadir. Bugun hurriyetde yine bizim futbolculari bir yerlere pazarlamis arkadas.Ozellikle hic bir asli olmayan haberlere imza atiyor.Bu yaptigi ilk degil , son degil. Bu arkadasin derdi nedir, biz futbolcu kaybedince bu sahisa hurriyet yada birileri prim mi verecek?

Bu sahsi goren veya taniyan olursa, lutfen bir sorsun bu yaptigi gazetecilik mi yoksa birilerinin kopekligi mi? Hic mi vicdan yok bu adamlarda.

gerizekali dir ondan[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adnan Sungur gerçekden çok çeliskili bir insan...Bir dönem koyu Özkan SÜMERI tutuyordu...Sonra ona en çok muhalefet edenlerden biri oldu...Ayni seyleri Atay AKTUG için yapmisti...Simdi yine ona muhalefet ediyor...Yani kisaca AKLI BIR GIDIP BIR GELEN BIR VATANDAS...Fazla kaale almayin...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Fazla kaale almayin diyorsunuz da Trabzonspor ile ilgili yalan dolan haberler bu vatandas tarafindan Türkiye'ye veya dünyaya yayiliyor. Nedir derdi bir sormak gerekmez mi?

Trabzonspor muhabirligi bu akli gidip gelen vatandasa mi kaldi?

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

televizyondaki yorumlari gerçekçiydi ama gazeteciligi hakkinda yorum yapamiyacagim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adnan sungur ve Halil sanli kendi çalip kendi söyleyenler gurubuna girerler! Ben bu adamlari yerel kanallarda izlemiyorum,Trabzonspor2un kötü gününü yakaladilar mi vay halimize.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı

Fazla kaale almayin diyorsunuz da Trabzonspor ile ilgili yalan dolan haberler bu vatandas tarafindan Türkiye'ye veya dünyaya yayiliyor. Nedir derdi bir sormak gerekmez mi?

Trabzonspor muhabirligi bu akli gidip gelen vatandasa mi kaldi?

konu gercekden cok enteresan ve önemli. Bir süre genelde kalmasindan yanayim.

ARAGORNO
    Haklisin iste kardes. Meselede bu degilmi ?

Akli gidip gelenleremi kaldik ?

Guests
    Ziyaretçi

Trabzondaki muhabirlerin istanbula geçtigi haberlerin, oldugu gibi yayinlanip yayinlanmadigi sorusuna cevap aramaliyiz bence.

oturduklari yerden haber uydurup, Trabzondaki muhabirin adinida haberin altina yaziyor olabilirler. bu durumaTrabzondaki herhangi bir muhabirin karsi çikabilecegini sanmiyorum.

Yillar önce fenerle avniaker'de bir maçimizda saha içinde olaylar çikmisti.Bir otobüs dolusu tinerci'nin trabzona getirildigi ilk maçti galiba. dolayisiyla olaylar disardada devam etti. Bu otobüsteki tinerciler,üstleri baslari parçalanmis,çogunun kasi gözü patlamis oldugu halde,yenimahalleden sahile inen yolda sürekli insanlari tahrik ediyor ve polis kordonu arkasindan saga sola saldiriyorlardi. yüzüncüyil ilkokulunun önünde otobüsden inip, oradaki bakkalin ve evlerin camlarini kirdilar...

bütün medya oradaydi. kameralar olaylari oldugu gibi çekti.bir tinercinin ellindeki kaldirim tasiylabakkalin camini kirarken ki görüntüleri ertesi gün hürriyetde yayinlandi. Amabasliklar söyleydi:

"Trabzonda fenerbahçeye çirkin saldiri..!"

"fenerbahçe kafilesine iste böyle saldirdilar."

haberin muhabirini arayip bulduk. açiklamasi söyle oldu: görüntüdeki tasi atan adamlarin fenerli oldugunu bende biliyordum, zaten fotografimi ve haberimi o sekilde yazip gönderdim.amaistanbulda kiadamlar haberi bu sekilde vermeyi uygun gördüler.aslina bakarsanizben pek sasirmadim.ne yazmalarini bekliyodunuzki, "fenerli tinerciler trabzonda saga sola saldirdi,camlarini iste böyle kirdilar..!" diye mi yazacaklardi yani..?

bu arada adnan sungur trabzondaki en eskiseyyar fotografçidir.kapali spor salonu civarinda gelen gidenin fotografini çekip geçimini saglarken.sporculari ve maçlarida çekmeye baslayinca ve muhabirlige kadar yükseldi.su anda yerel tv'lerde yorum yapiyor,hürriyete yaziyor! ne yorumlarini izlerim, nedeyazilarini okurum.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bunlar para icin namusunu satarlar. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

haberin muhabirini arayip bulduk. açiklamasi söyle oldu: görüntüdeki tasi atan adamlarin fenerli oldugunu bende biliyordum, zaten fotografimi ve haberimi o sekilde yazip gönderdim.amaistanbulda kiadamlar haberi bu sekilde vermeyi uygun gördüler.aslina bakarsanizben pek sasirmadim.ne yazmalarini bekliyodunuzki, "fenerli tinerciler trabzonda saga sola saldirdi,camlarini iste böyle kirdilar..!" diye mi yazacaklardi yani..?

Demek ki bu kadar zavalli bu kadar asagilik adamlarla mücadele ediyoruz.Yazik ki ne yazik...Ey Trabzonsporlu,takimina sahip çik,sahip çik ki bu entrikacilari,yalakalari,serefsizleri,adileri,asag ilik kuduzlari(daha kelime bulamiyorum,açin lügati kendiniz bir kelime seçin artik) hep beraber alt edelim,büyüklügümüzü kafalarina vura vura kabul ettirelim...

Guests
    Ziyaretçi

ne çetin bir mücadele içinde oldugumuzun idrakine herkes ciddi ciddi varabilse, islerimiz daha kolaylasacak. bundan emin ol.

ve trabzonsporun neler ifade ettigini herkes daha iyi anlayabilecek.

Iyi de o zaman hiçbirsey yazip yollamasin bu arkadaslar Istanbul'a..

Ben de bu adamin Iyi bir taraftar oldugunu sanirdim, ta ki Hürriyet'te bir yazisini okuyana kadar.

O günden beri dikkate almiyorum.

Buraya da konu olduguna göre demek ki aynen devam ediyor.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

PROTESTO EDELIM BENDE TAVSIP ETMIYORUM BU KISIYI BIKEREDE IYI HABER OKUMADIK,

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Adnan Sungur'u hiç tanimamama ragmen, Trabzon'a gittigimde yerel T.V lerde bir kaç kez izleme sansini yakaladim.T.V yorumlarinda gayet mantikli,gerçek bir TS taraftari gibi konusuyordu.Hürriyetdeki yorumlari benim de çok canimi sikiyor.Ama bu yorumlar gerçekten kendi yorumumu, yoksa hürriyetin hatta dogan yayin grubunun, Trabzonspor'a besledigi kinin bir ürünümü bilemiyorum. Bunu anlamak için direk kendisine sormakta fayda var.Ben Trabzon'da ne zaman Ganita'ya gitsem,bu sahsi orada görürdüm.Orada bile bir arkadasimiz uygun bir uslupla kendisine bunun nedenin sorabilir...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zaten 20 yildir, elinde bi ajanda ileganita'dadir hep...oranin demirbasi sayilir...

gördügünüz gibi tv'de izleyen memnun ama gazetede okuyankizgin... ilginç bir durum galiba bizans medyasinin parmagi var bu iste...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla adnan abiyi akanal mavi de takip ediyorum

ayrica kendisi arsinli oldugu için takdir ediyorum

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adnan sungur ve halil sanli ayrilmaz ikli gibidirler ikisinide temelde mehmet ali yilmaz muhalefeti biraraya getirmistir, isleri güçleri m.ali yilmazdir. ne yaparsa yapsin sürekli elestiriler! ben sürekli kanal mavide takip ederim bu ikliyi yaptiklari haberlerin ve söylesilerin % 90 elestiri seklinde geçer tamam bazen yapici olanlarida var ama genelde yikici elestiriler.. bu arada su anda yorumlarinda baskan atay aktugu hedef almislar her aksam mutlaka elestiriyolar hatta dün aksam baskanin fener hakkinda yaptigi açiklamayi elestiriyordu!

Bu konuda ben de kendi fikrimce bir kaç sey söylemeden geçemeyecegim.Hani yillardir söylenen birlik beraberlik laflari var ya; bunlar maalesef sadece göstermelik ve laftan ibarettir.Bugüne kadar fazla çatlak ses çikmadiysa bunun nedeni saha içinde alinan olumlu sonuçlardi.

Maalesef Trabzonspor'da tepede var olan gruplasma yerel medyaya da yansimis durumda.Özellikle kongre zamanlarinda yerel medyadan iki farkli gazete alip okusaniz hayrete düsersiniz.Birinin ak dedigine öteki kara der.Birinin savundugunu öbürü karalar.Mesela Karadeniz Gazetesi ve Zigana Televizyonu Mehmet Ali Yilmaz yanlisi yayin yapar.Buna karsilik Adnan Sungur ve Halil Sanli'nin program yaptiklari Kanal Mavi ise M.Ali Yilmaz ve Ahmet Agoglu'na çok karsidir,bunun yanisira Özkan Sümer'e daha yakindirlar.

Aslinda hafta içi her aksam yayinlanan programlari sanirim Trabzon'da en çok izlenen ve Trabzonspor'la ilgili çok sey konusulan bir program.Ancak elestiri boyutlarini bazen abartmiyor degiller.Zaman zaman bazi futbolcular ve hatta eski teknik direktörleri de oldukça fazla elestirmislerdi.Son haftalarda bazi arkadaslarin da dedikleri gibi Atay Aktug yönetimine karsi da elestirilerini bayagi artirmis pozisyondalar.Zaten dikkat ederseniz geçenlerde eski Genel Sekreterimiz Yusuf Ziya Yilmaz'in da Atay Aktug'a karsi bazi elestirileri vardi.O da temelde Özkan Sümer'in cephesinde yer alan bir isim.

O yüzden bu basin kuruluslarinda çalisanlar daha çok çalistiklari kurumlarin tepesindekilerin destekledikleri kisinin fikirleri dogrultusunda haber yapiyorlar.Gerçi bu zaten genelde medyada var olan bir sorun.Dolayisiyla burda asil önemli olan sey tepedeki gruplasma ve inatlasmalar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)