Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanya Sinsheim Trabzonspor Gecesi

YARIN AKSAM KATILAN VARMI???

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yahu dostum Macelle, bunu bugünmü yazabildin[img]smileys/smiley7.gif[/img]. daha önceden haber edebilseydin atlar bi grup gelirdik icabinda, ama simdi milleti nasil topluyayim, ayrica cogumuz calisiyoruz.

üzüldüm bak simdi...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayrintili bilgi, resmi sitedeEdited by: AvniAker

Nereden
    Amasya

ya bu fatih tekke nin abisi nerde oturuyor?

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Böyle Organizasyonlari Trabzonspor Resmi Sitede daha erken yayinlamasi lazimdi. Ne güzel Tatil idi, buradaki arkadaslar ile giderdik. Bende bugün gördüm Resmi Sitede Sinsheime geliyorlarmis.

Nereden
    Amasya

büyük ilgi olmus[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Arkadaslar, Almanyadaki hemserilerim...

Bu gecelerden benim önceden haberim olur. Yönetimle yakinligimdan veya iliskilerimden dolayi degil. Ilgi ve meraktan kaynaklanan bir sey. Biraz da kulagi deliklik var isin icinde :-) Sinsheim daki geceyi kendi sitemde haber yaptim. BMN de de yapayim dedim, aytimiz gayrimiz yoktur. Hepimizin davasi ayni...

Ama maalesef 50 mesaja ulasamayan üyelerin yeni baslik acma hakki yokmus... Ben de baska bir konuya bunu yazarak, baslik acma hakki olanlarin böyle bir baslik acmasini rica ettim. Kimse acmadi tabi...

Ama tümden habersiz degildiniz, site yönetimi bunu haber olarak ana sayfaya koymustu. Almanya genelinde reklami iyi yaptilar mi bilmiyorum ama, Heilbronn da (ben Heilbronn da kalyiorum) gecenin reklami coktu. Salon etrafina park eden arabalardan da uzak yerlerden gelen Trabzonspor sevdalilarinin oldugunu gözlemledim. "Haberim yoktu" bana pek bir mazeret gibi gelmedi acikcasi.

Geceye ilgi yogundu, program yogundu... Isterseniz kendi siteme astigim haberin kopyasini buraya cekeyim de, gece hakkinda izleniminiz olsun.

[color=orange]TRABZONSPORLULAR ALMANYADA BULUSTU ....[/]

Almanya´daki Trabzonsporlular, Trabzonspor Almanya temsilciligi´nin Sinsheim sehrinde düzenledigi gecede bir araya geldiler.

Katilimin yüksek oldugu ve konferans havasinda gecen geceyi, Tarik Tüfekci, Zeynep Baskan ve Fuat Saka kemence parcalariyla renklendirdiler.

Salon disinda kurulan standlarda da, halka arz ve kulübe üyelik konusunda tanitimlar yapildi.

Geceden izlenimler...

Trabzonspor Almanya temsilcisi Ismail Balci' nin Sinsheim Sehir salonunda düzenledigi 1. Trabzonsporlular gecesine Baskanimiz Atay Aktug, Baskan Yardimcilarimizdan Muammer Saka ile Bilgin Aygül, Kulüp Genel Müdürümüz Burak Gürdal, Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu, eski futbolcularimizdan Hami Mandirali ve Deniz Yatirim Kurumsal Finansman Yönetmeni Ugur Pembecioglu katildilar.

Bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak, gecede bende bulundum. Gecenin düzenlendigi Sinsheim sehrinin bana yakin olmasi sebebiyle, bu geceyi kacirmanin bana ziyan olacagini düsündüm.

Bilet fiyatlarinin yüksek olmasina ragmen geceye genis bir katilim vardi.Yaklasik 800-900 kisilik bir katilim söz konusu idi.Park eden arabalara baktigimda, Almanya´nin uzak sehirlerinden gelenler oldugunu da gördüm. Salona girdigimde Atay Aktug konusma yapiyordu. Konusmasinda, bütün taraftarlarimizi kulübe üye ve ortak olmaya davet ederek, Trabzonsporlulugun galibiyetlerde sevinmek, maglubiyetlerde de üzülmek suretiyle sinirlandirilmamasi gerektigini vurguladi.

Ardindan kürsüye cikan Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu´da benzer bir konusma ile taraftarlarimizi kulübe üye ve ortak olmasini istedi.

Konusmalarin ardindan, kisa bir sinevizyon gösterisiyle halka arz calismasi tanitildi. Efsane kadrolarin ekranayansimasiyla beraber salonda bir alkis tufani koptu.

Gecenin eglence bölümü ise gercekten muhtesemdi. Geceye katilan her üc sanatcimizda ayri orkestra ile sahne alirken, 3 ayri horon ekibiyle costuk. Tarik Tüfekci yaptigi esprilerle ve coskulu türküleriyle kanimizi kaynatirken, Zeynep Baskan ile hüzünlendik. Sicakkanli tavirlariyla gelen parca isteklerini geri cevirmeyen Zeynep Baskan, Trabzonlunun ve Trabzonsporlunun gönül tahtindaki yerini coktan almisti.

Gecenin finali ise Fuat Saka ile yapildi. Itiraf edeyimki, ilk defa bir orkestranin (7 kisiydiler) bu kadar cabuk hazirlandigina sahit oldum. Ayrica, isinde gösterdigi titizligi de takdir ettim. Fuat Saka´yi ve orkestrasini kutluyorum... Bizlere cok güzel bir gece yasattilar.

Belediye Baskanimiz Volkan Canalioglu´nu da "halkci" tavirlarindan dolayi kutlamak gerek.Gece bitene kadar bizimle beraberdi ve her horonda vardi. Kendisiyle Trabzon´a selamlar yolladik... Baskanimizi seviyoruz...

Almanya´da düzenlenen ilk Trabzonspor Gecesi olmasina ragmen, düzenli bir organize ve aksamayan, yogun bir program vardi. Öyleki, sahne alan sanatcilari takip etmekten, disaridaki standlara bakamadim. Hatta, disari yemek yemeye bile cikamadim. Geceyi ac bilac tamamladim desem yeridir. Basta da belirttigim gibi, gecenin tek eksik yani bilet fiyatlarinin yüksek olusuydu. Ailece gelenler icin gercekten yüksek bir meblag ortaya cikiyordu. Umarim bundan sonraki organizasyonlarda bunu göz önüne alirlar.

Tüm emegi gecenlere tesekkürler...

TrabzonsPortal Haber, Sinsheim

Erkan :-)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Almanya?da 1.Trabzonsporlular Gecesi
    Trabzonsporumuz, Almanyada 1. Trabzonsporlular Gecesi düzenledi. Trabzonspor Almanya Temsilcisi Ismail Balci' nin Sinsheim Sehir Salonu'nda düzenledigi 1. Trabzonsporlular Gecesi'ne Baskanimiz Atay Aktug, Baskan Yardimcilarimizdan Muammer Saka ile Bilgin Aygül, Kulüp Genel Müdürümüz Burak Gürdal, Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu, eski futbolcularimizdan Hami Mandirali ve Deniz Yatirim Kurumsal Finansman Yönetmeni Ugur Pembecioglu katildilar.

Yaklasik 1000 kisinin katildigi gecede Trabzonspor Sportif'i tanitan bir sunum yapildi. Daha sonra davetliler, geceye katilan sanatçilar Zeynep Baskan, Fuat Saka, Tarik Tüfekçi ve Karadeniz folklor ekipleri esliginde geç saatlere kadar eglendiler.

resmi siteden alinti

Nereden
    Almanya

Bise daha, Almanya da yasayan hemserilerim icin bir notum olacak... ALOVATAN isimli firmanin Trabzonlulara özel telefon tarifeleri var.

Almanya-Trabzon görüsmeleri 7 Cent... (yazi ile "yedi"). Ayrica, ALOVATAN a üye olan her Trabzonlu icin Trabzonspora 35 ? bagis yapiyorlarmis. Bu sadece dünkü geceye özel olabilir. Emin degilim.

Telefon acip sormakta fayda var. Trabzonla yaptiklari telefon görüsmelerinden dolayi faturada sorun yasayanlara duyurayim dedim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Biz dört arkadas olarak (2 Oflu, 1 Bayburtlu ve 1 K. Marasli) hepimizde Trabzonsporumuzun üyeleri olarak büyük bit heyecanla OFfenbachtan (120 Km uzaklikta) Sinsheime gittik.

Arkadaslar tek kelimeyle: GercektenTrabzonsporlu olmak ayricaliktir!!

Hic bir Istanbul 3 sülüklü takiminin fanatik taraftari bu duyguyu yasayamaz! yasayamaz! asla yasayamaz!

Katilim 1500'e yakindi, sanatcilar harikaydi (Fuat Saka, Tarik Tüfekci, Zeynep Baskan, Baskanimiz beyfendi, Hami ayni sekilde, Trabzon belediye baskanimiz (yanlis partiden olsada[img]smileys/smiley2.gif[/img]) hepisi ile gurur duyduk, mutluluk duyduk...Ya Muhtesem camia be! heeeeeeeeeeyt!

Hele hele bir de Trabzonsporumuzun halka arz calisma tanitim CD'sini
    izledik, muhtesem! Sadece o tanitim CD'si o 40 Euroya degerdi be...(O filimleri TV'lerde yayinlamalari lazimdir.) Efsane takimi gördügümüzde kendimizi tutamadik...olmaz böyle bir sey... o muhtesemleri hic canli gördmedigim halde alkis ve haykirisla salonu inlettik...

Salona 17:00'de girdik tam Saat 01:20 ciktik. Fuat Saka Sinsheimi fazla salmasaydi daha devam edecektik ama... Ya biraz harekektli parcaya gectimi salon sallaniyordu...

Baskanimiza da buradaki protostolarimizi sordum. Devam etmemizi istiyor hatte ayni anda 5000 kisinin e-mail yollayip emailleri kitlenidigini söyledi. Bunda mutluydu. Hangi kanallar, hangi tipler Trabzon konusuyor vs... Baskanimiza helal olsun...Ya kendime soruyorum: Trabzonsporumuz basarisiz olursa bu insana nasil kizarim, nasil onu protosto ederim. O insan bizden daha cok calisiyor (70% zamanini Trabzonspora ayiriyormus) bizden daha cok üzülüyor.

Baskanimiz biraz daha teknik bilgiler vermesini bekledim. Yani Borsada nedir, nasil hisse seneti alinir satilir, kar ve zarar nezaman yapilir vs. vs. Gerci bu bilgileri bankada alacaksiniz ama en azindan bankaya gitmelerinisaglayabilirdi.

Almanyada bir Irtibat Bürosu acilacak, burada bütün Trabzonsporumuzunbilgiler, üye, sikayet, dergi abone vs. bulunacak...

Baskanimiz ayriyeten en az 35.000 Hisse seneti alip FeBe'yi gecmemiz lazim... sadece sahada degil borsada dabu 3 istanbul takimlarla bogusmamiz lazim... Yani 35.000 kisi 5,25 YTL (net, ayrintilar Denizbankta)verip bu rakkama ulasabiliriz...

Haminin yakinda alt yapida bir görev alacakmis...

Rifki Soysal ve Mustafa Kahraman (meltem tv) da gelecekti ama gelmediler. Su ricada bulunacaktir: Lütfen bir daha, gecen hafta o sakalli, kicik bir sekilde siritarak Senol Günesi ve digerlerini elestirenleri cikarmayaniz veya niye cikartiniz ve bir daha cikrmayiniz, cünkü diger kanallarda bu tipler cooooook!

Yani Kisaca: Artik nerede Trabzonsporlu biz oradayiz! 90 Dak. kaset doldurduk, fotrafalar vs. vs.... sunlara bir daha bakiyim be....

Not: Ya bu yaziyi yazarken su Hasan denilen Cumhuriyet yazari oldugunu söyleyen cok bilmis gibi Trabzonspora zarar veriyor.Halka arz konusunda Promotion gerektigi halde adam milletin kafasini karistiryor ya! Rifki Halka arz icin reklam yapiyor ya! Gidin hisse seneti alin sampiyonluk yasayin diyor!

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eglenceye gidenler cok güzel bir gece yasamis haberini aldim malesef ben gidemedim ,neyse.

Insallah böyle basarili geceler avrupanin her yerinde yapilir ve bazi taraftarlarda neyin ney oldugunu görür .

selamlar yüklen trabzonspor

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

gercektende eglenenenler adina sevindim,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ipsilli-61 Nickli Üyeden Alıntı

yahu dostum Macelle, bunu bugünmü yazabildin[img]smileys/smiley7.gif[/img]. daha önceden haber edebilseydin atlar bi grup gelirdik icabinda, ama simdi milleti nasil topluyayim, ayrica cogumuz calisiyoruz.

üzüldüm bak simdi...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Arkadaslar ben buraya 19 Mart günü "1. Avrupa Trabzonspor Gecesi" ile ilgili bir topic acmistim!!!! Galiba bir cogunuz okumadiniz ve bilgi sahibi olamadiniz!

Bende 1. Trabzonspor gecesindeydim.Bence güzel bir gece oldu. Trabzonsporlularin birarada olmasi cok güzeldi!

HamiMandiraliile Pazar günü ögleyin Walldorf ta top bile oynadik. Dün ise Wieslochta oynanan 1. FC Wiesloch - SC Türkspor Heidelberg karsilasmasini Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu ve Hami Mandiralida izledi!

Hami acayip sempatik birisi. Hic kapris yada cogu futbolcu gibi artist degil!bizden birisi gibi!

Cekildigim resimleri resimler bölümüne ekleyecegim!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Size bir sorum olacak Gurbetçi Almanlar içinde en çok hangi takimin taraftari var 4 büyüklerden?

Nereden
    Almanya

Galatasaray ve Fenerbahce en cok taraftari olanlar. Türkiye veya Almanya fark etmiyor, cogu kisi güclünün ve paranin yaninda olmayi seviyor.

Karadenizli hemserilerimizin bunlara ayak uydurmasi bizi bazen üzsede, Trabzonlu olmayipta Trabzonsporlu olanlarin samimiyeti bizi sevindiriyor.

Gecede bulunan arkadaslar... Cok sanslisiniz :-) Daha önceden buradan haberlesseydik görüsme, horona durma imkanimiz olabilirdi.

Izlenimlerimi yazdigim yaziya bakmayin. Heyecandan cogunu eksik yazdim. Gece tek kelimeyle "muhtesem" gecti. 2. Trabzonspor Gecesi ni sakin ha kacirmayin diyorum. Yeri ve zamani geldiginde haberlesmeyi buradan yapariz.

Herkese selamlar...

bende ordaydim gercekten süper bir geceydi tüylerim diken diken oldu okadar trabzonsporlunun birarada olmasi, keske önceden haberleseydik de bir birimislen de tanisirdik olmadi insallah ikincisinde olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)