Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbul takimlarini tutmak enayiliktir

trabzonsporu takim yapan halkidir.trabzonspor bir halk takimidir.her zaman tekrarlana bir sözümüz vardir zaten.trabzonspor kimsenin tekelinde degildir.trabzonspor trabzonlunun tekelinde ve taraftarinin tekelindedir.trabzonspor taraftarinindir.

bunun en büyük örnegi 100 bin üye kampanyadirdir.o kadar cüzi bir miktar öneriyoruz ki herkes üye olsun diye..hemde referans bile lazim degil.yeterki trabzonsporlu ol..trabzonspor hissesi almak için taraftar olmak yeter.antremanlarda hangi 3 ist takimtaraftarlarina çay ikram edilir?hangi futbolcu taraftari adam yerine koyup muhabbet eder?hangisinin baskani taraftarina herhangi bir toplantiya geldigi için "hosgeldin " deyip elini sikar?bedava yedirir içirrir?

hangisi söyleyin!baska örnekleri olan arkadaslar varsa anlatsin??

ama ist. 3 çirkeflerine üye olmak öyle kolay degildir!10 milyari gözden çikarsan bile referans isterler.tama onu da buldun:.nerede okudugunu sorarlar.paran var mi diye sorarlar.taraftarlarina birakin yemek vermeyi çay içirmeyi bile fazla görürler.

remen hindistandaki kast sistemini uyguluyorlar.üst sinif asiller:yönetim baskan orta sinif:üyeler köleler>:tarftarlar...

gs yi ele alalim.gs ye üyelik 10 milyar..ama kölelere 10 milyar.bir üst sinifa terfi için 10 milyar lazim.o da yetmez referansin kim?senin asillerden tanigin var mi bakalim?hiii..yoksa sen köle olmaya devam et.

tamam bu engelleri astin..yönetime nasil gireceksin?galatasaray lisesini bitirin mi sen?yok..o zaman sen en fazla orta sinifa terfi edersin...

3 ist. takimlarini tutmak tam bir enayiliktir.sen yagmur çamur dayak deme takiminin maçini izle...forma al..yetmez bir de futbolculardan dayak ye..(fb liler taraftari dövmüstü hatirlarsaniz)..yetmez ama...

SIZ HAK EDIYORSUNUZ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Enayilik Hafif kalir...Düpedüz HAINLIK ve APLATLIKTIR...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sahsiyetsizler hem kulüplerine ait olamiyorlar,kulüpleri zaten onlara ait degil ama sorsan bi ruhtan bi adini koyamadiklari seylerden bahsediyorlar.

trabzonspor'luk sadece salt taraftarlik degildir.trabzonspor ayri bir felsefeye sahiptir.trabzonspor diktatörlüge,burjuvaziye,tekele vurulan bir samar,yapilan bir darbedir ve bu darbe tamamen kurallar dahilinde yapilmistir.

bunu o zavallilara anlatmaya kalkarsaniz size ya demagoji yapma diyecektir a da en son ne zaman sampiyon oldunuz diye soracaktir.

müstehak bunlara arkadaslar!!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı
    Enayilik Hafif kalir...Düpedüz HAINLIK ve APLATLIKTIR...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

katiliyorum

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı bahadiroglu Nickli Üyeden Alıntı

trabzonsporu takim yapan halkidir.trabzonspor bir halk takimidir.her zaman tekrarlana bir sözümüz vardir zaten.trabzonspor kimsenin tekelinde degildir.trabzonspor trabzonlunun tekelinde ve taraftarinin tekelindedir.
    Neye dayanarak yazdin bunlari çok merak ediyorum.Ne demek simdi Trabzonlu olmayipta Trabzonsporu tutanlar hiç bir anlam ifade etmiyormu.Bu kadar saçma bir yaziyi nasil düzelteceksiniz merak ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

trabzonsporu takim yapan halkidir.trabzonspor bir halk takimidir.her zaman tekrarlana bir sözümüz vardir zaten.trabzonspor kimsenin tekelinde degildir.trabzonspor trabzonlunun tekelinde ve taraftarinin tekelindedir.
    Neye dayanarak yazdin bunlari çok merak ediyorum.Ne demek simdi Trabzonlu olmayipta Trabzonsporu tutanlar hiç bir anlam ifade etmiyormu.Bu kadar saçma bir yaziyi nasil düzelteceksiniz merak ediyorum.

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Buyrun temizleyin simdi bunu [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Alinma Harun asil degerli anlamli olan TRABZON lu olamayan TRABZONSPOR lulardir[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Sevgili Harun,herhalde arkadasimiz farkina varmadan böyle bir ifade kullanmis.Yoksa daha öncede sevgili Nihat Genç'in yazisindan alinti yaptigim gibi "70 li-80 li yillarda Urfa'lilar, Erzurum'lular ve daha nice Trabzon'lu olmayipTrabzonsporudestekleyen taraftarlarimizTrabzon'a gelip,statin beton duvarlarina sarilip aglayarak vestattaki ugultulari ile Türk futbol tarihini yeniden yazmislardir"

Diger kulüplere üye olma konusuna gelince arkadasimizin yazdiklari çogunlukla dogrudur. 600 milyon TL veren gs lisesi mezunlari kulübe üye olabilirler.10 milyar tl veren her enayi de gs ye üye olabilir,bir sinirlama yok.

Tüm bunlara ragmen üye sayimizin 15 binlerde olmasi da çok üzücü,ama bildigim kadariyla o konuda da sayiyi arttirmak için,yönetimimizin özel çalismalari var. Yakin zamanlarda 100 binlere ulasabilmek dilegiyle...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne mutlu trabzonspor'luyum diyene !!!

biraz toparlandi mi? [img]smileys/smiley36.gif[/img]

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sanirim arkadasimiz "trabzonsporlunun" yazacagina yanlislikla "trabzonlunun" yazmis...Büyütecek bir sey olmadigini düsünüyorum...

olay su: bizim için TRABZONSPOR'LU OLAN AYNI ZAMANDA TRABZONLU'DUR... ben de çogu zaman Trabzonlu olarak isimlendirme yaparim çünkü gerçekten de Amerika'li bile olsalar bütün Trabzonsporlu'lar bizim hemsehrimiz...

Guests
    Ziyaretçi

Yanlislikla yaptigini zannetmiyorum bahadiroglu arkadasin.Geçen de açtigi ayri bir topicte biz laz degiliz diyarbakir dostumuz Trabzonspor trabzonlularindir tarzi ifadeler kullanmisti daha önce de bu yazdiklariyla dikkatimi çekmisti.Üst üste iki defa ayni seyleri belirtmesi yanlislik olmadigini gösteriyor.Kendisini geri kafali düsünceleriyle basbasa birakiyorum

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Yanlislikla yaptigini zannetmiyorum bahadiroglu arkadasin.Geçen de açtigi ayri bir topicte biz laz degiliz diyarbakir dostumuz Trabzonspor trabzonlularindir tarzi ifadeler kullanmisti daha önce de bu yazdiklariyla dikkatimi çekmisti.Üst üste iki defa ayni seyleri belirtmesi yanlislik olmadigini gösteriyor.Kendisini geri kafali düsünceleriyle basbasa birakiyorum

laz olmadigimiz dogru ama öteki konulardaki düsünceleri gerçekten buysa ayni seyi ifade etmiyoruz demektir... yanlis anlasilma olmasin...

Guests
    Ziyaretçi

Diyarbakirsporun bizim kongremize çelenk göndermesi olayinda onlari takdir ederken 'Birakin lazlarla kürtlerin arasinda gerginligi.Trabzonlular laz degildir.'Olay trabzonspor-diyarbakir arasinda iken trabzonlular diyip olaya bakis açisini ortaya koydu isteyene pastelerim.Bu nedenle lafimin arkasindayim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harunun dediklerine aynen katiliyorum. Her türlü tartismaya da hazirim; Trabzonspor'un büyük camia olmasinin en büyük etmenlerinden biri bizleriz yani Trabzonlu olmayip Trabzonspor'u tutan arkadaslar. Kusura bakmayin ama bu konuda mütevazilik yapamayacagim..

Ayrica; bahadiroglu baska bir baslikta da Istanbul takimlarini tutan insanlar için enayi kelimesini kullanmis ve "lavuk" kelimesini de. Bence bu kelimelerin kullanilmasi, bazi arkadaslarin da olayi arti ifadelerle "aptal" noktasina getirmesi bence çok AYIP!!! Anadolu insaninin Istanbul Takimlarini tutmasinin nedeni bilinçsizliktir, cehalettir. "enayi,lavuk, aptal" gibi kelimelerin kullanilmasini asla tasvip edemem. Benim babam geseli,ablalarimdan biri bejekeli biri febeli. bu duruma göre onlar aptal,lavuk ve enayi mi oluyorlar?? cevap bekliyorum, hem de çok acil!...Edited by: Berat Tekke

Scholes Yazdi:
    öncelikle spor evrenseldir. o zaman ronaldinho trabzonlu degil trabzonspor'a transferi gerçeklesecekse bile gelmesin. atletic bilbao gibi mi yapalim sadece karadenizlilerden hatta trabzonlular oynasin. ha önceleri sampiyonluklari yasadigimiz zamanlarda takimi olusturanlar trabzon kökenli di. simid bakiyoruz sinan engin kisa zaman önceye kadar basiktasta idi. üstelik trabzonlu. ergün gürsoy trabzonlu. emre trabzon kökenli, tugay nitekim öyle. ben ne trabzonlular biliyorum ki trabzonlu olupta baska takimi tutuyorlar. dedigim gibi trabzonlu degil önemli olan trabzonsporlu olmaktir. istanbul takimlarinin arasindan siyrilarak gelmis ve sampiyonluklar yasamis bir trabzonsporlu ve trabzonlu olarak bu görüse katilmiyorum..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

berat kardese; "süzme bir trabzonlu" olarak, kocaman alkislar..

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Insanlarin kendi seçimleridir..Birsey diyemeyiz ama biz zora ve gerçege sevdali insanlar olarak IYIKI TRABZONSPORLUYUZ diyebilirim.Sevinç hak edildigi sürece deger kazanir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Harunun dediklerine aynen katiliyorum. Her türlü tartismaya da hazirim; Trabzonspor'un büyük camia olmasinin en büyük etmenlerinden biri bizleriz yani Trabzonlu olmayip Trabzonspor'u tutan arkadaslar. Kusura bakmayin ama bu konuda mütevazilik yapamayacagim..

Ayrica; bahadiroglu baska bir baslikta da Istanbul takimlarini tutan insanlar için enayi kelimesini kullanmis ve "lavuk" kelimesini de. Bence bu kelimelerin kullanilmasi, bazi arkadaslarin da olayi arti ifadelerle "aptal" noktasina getirmesi bence çok AYIP!!! Anadolu insaninin Istanbul Takimlarini tutmasinin nedeni bilinçsizliktir, cehalettir. "enayi,lavuk, aptal" gibi kelimelerin kullanilmasini asla tasvip edemem. Benim babam geseli,ablalarimdan biri bejekeli biri febeli. bu duruma göre onlar aptal,lavuk ve enayi mi oluyorlar?? cevap bekliyorum, hem de çok acil!...

Bu konuyu açan arkadas nerelerde! çok acil cevap bekliyorum!...

olayi buyutmenin anlami yok benimde bi ablam gs yi tutuyor guya dunyadan haberi yok tabi diger ablalarim ve sulalem ts li evet ablamda olsa gosterise takim tutuyorsa aptaldir onun icin banada sanada kimse cwp vermek zorunda deil lavuk kelimeside arkadaslarina guven once o laf sana bana ait olmadigindan emin olabilirsin

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yillardir hüsrana ugrasam da degisemiyecegim tek tutkum TRABZONSPORLULUK...Elbette çok farkli bir duygu,kimligi olna bir takim taraftariyiz..Bütün bunlari söylemekle birlikte çok gereksiz,yanlis bir baslik ve gereksiz bir söyle oldugunu düsünüyorum....Istanbul takimlari kompleks haline gelmemeli bize...Kendi isimize bakip takimimizi büyütmeliyiz ve önce kendimizi elestirmeye baslamaliyiz...Takimimiza üye olmak kolay evet ama üye sayimizin artisinin da kaplumbaga hizinda oldugu aci gerçegi de var ...

Guests
    Ziyaretçi

Adam o kadar çok baslik açiyor ki basligi açtiktan sonra ilgilenmiyor bile.Bizde burda onu ciddiye aliyoruz.Degmez...

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu kadar saçma sapan bir konu basligi olamaz... Yöneticiler böyle abuk sabuk basliklari neden kilitlemiyorlar anlamiyorum. Hatta sadece basligi degil bu arkadasi kilitlemek lazim... Bosu bosuna ciddiye alip da kimse kimseyi kirmasin. Benim üzüldügüm hala bu forumda bu seviyede yazilarin yazilmasi. Ugrastigimiz seylere bak yahu.... Bu camianin mücadele etmesi gereken o kadar hassasiyet varken yazilanlara bak???

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

herkes istedigi takimi tutmakta özgürdür. Trabzonspor sadeceTrabzon ile özdesdirenler büyük yanlis içindedirler. Trabzonspor Trabzon sinirlarini asmis büyük bir camiadir

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Adam o kadar çok baslik açiyor ki basligi açtiktan sonra ilgilenmiyor bile.Bizde burda onu ciddiye aliyoruz.Degmez...

arkadasim.ben burada bir baslik açtiysam günün 24 saati o basliga ne yazilmis diye bekleyip.duramam ki benim evimde internet var.ama cevaplari su an gördüm.basligi açip ilgilenmemezlik yaptigim da szin görüsünüzdür.her açtigim baslikla ilgilenirim.

ayni zamanda dikkat ederseniz trabzonspor taraftarinindir diye yazilan yaziyi es geçen arkadaslara bir çift lafim olacak.

tamam siz trabzonlu degilsiniz.ama trabzonspor taraftari da mi degilsiniz?evet taraftarisiniz.o zaman sorun yok.ki zaten ben orada sizleri de kasteddim.

yazdigim yazinin arkasindayim.istanbul takimlarini tutmanin neden enayilik oldugunu da hala yazdiklarimdan sonra anlamayan varsa pes dogrusu.isin ilginç tarafi trabzonlu olmayanlara göre baslikta açamam.

burada trabzonlu olmayan baskalaritepki göstermemisse baska diyecek birsey bulamiyorum.

evet yine sunu tekrarliyorum ki burada olmamin tek nedeni trabzonsporluluk ortak paydasidir.acaba ne yapabilirim diye düsündüm ve birçok site varken burada ts hakkinda yazmak için yogunlastim.kimsenin sahsi fikri yada görüsü burada beni ilgilendirmez.evet siyasi görüs olarakTÜRKÇÜYÜM.türk olmayanlara karsi antipatim var.soyum oguzlarin bozok kolunun bayat boyunadayaniyor.ama burada siyasi görüsler beni ilgilendirmez.önemli olan trabzonsporluluk ve ona hizmettir.yeri geldiginde ayrica siyasi tartismalarada açigim ama konun trabzonspor oldugu bir yerde degil.

ben trabzonluyum.bu takima çok seyler verdigime ve aldigima inaniyorum.ki benim birçok akrabam trabzonsporda yöneticilik yapmistir ve hala yapmaktadir.örnek olarak su an ki yönetimden bahsediyorum, yönetimde olan burhan sezer BAHADIR akrabamdir.daha önce yönetimde olan diavn kurulu baskanligi yapmis bir çok akrabam var.2 ay önce vefat eden vakfikebirde 26 yil belediye baskanligi yapmis ve trabzonspor divan kurlu eski baskani rahmetli sabri BAHADIR da akrabamdir.trabzondaki bahadir otonun sahibi selahattin BAHADIR da öyle.kendisi yillarca ts de yöneticilik yapmistir.bizim trabzonspor sevgimiz hem memleketimizden hemde bu sahislardan gelir.yönetici olmasina gerek yok.trabzonlu olmanin bir ayricalik olduguna inaniyorum.

eger burada trabzonlulugu tartismaya baslamissak bazi seyleri çoktan kaybetmeye basladigimizin göstergesidir.içimizdeki düsmanlarinda oldugunun açik belirtisidir.Edited by: bahadiroglu

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Buna cevap yazmak bile ayip ama ne yapalim yazdim bir kere

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)