Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbul takimlarini tutmak enayiliktir

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bahadiroglu kardes çok iyi yazmisin onlari tutmak aptalliktan daha kötüdür bi hatayi bi defa yaparsin bisle denmez bi daha yaparsin aptalsin ama bunlarti tutanlar hep tuttuklari için aptaldan daha assagi oluyolar yani

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı bahadiroglu Nickli Üyeden Alıntı

trabzonsporu takim yapan halkidir.trabzonspor bir halk takimidir.her zaman tekrarlana bir sözümüz vardir zaten.trabzonspor kimsenin tekelinde degildir.trabzonspor trabzonlunun tekelinde ve taraftarinin tekelindedir.
    Neye dayanarak yazdin bunlari çok merak ediyorum.Ne demek simdi Trabzonlu olmayipta Trabzonsporu tutanlar hiç bir anlam ifade etmiyormu.Bu kadar saçma bir yaziyi nasil düzelteceksiniz merak ediyorum.

Arkadaslar burda bosuna tartisiyoruz...Trabzonspor bizim ortak paydamizdir...Bizi burda birlestiren Trabzonspora olan sevgimizdir...Bu takim Tek Trabzonlunun degil...Türkiye de Hatta Dünya da kalbi Trabzonsporun basarisi için atan insanlarindir...

Saygilarimla...

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar bu takim tutma meselesinde zannetmeyelimki herkes bizim kadar bu ise gonul verip pesinden kosuyor 15 milyonluk istanbulda bile stadlar dolmuyor genclerden buyuk bir bolumde konusmalarda konuya yabanci kalmamak icin bir takimi tutarmis gibi gorunuyor turkiyede sevdigi icin degilde hava basmak[img]smileys/smiley1.gif[/img] icin veya konusmak tartismak icin bir takim tutmaya kendilerini mecburmus gibi hissedenlerde var takim tutup maclara gitmeyen kadrolari bilmeyen ayda yilda bir mac izleyen tipler,de var bazilarida yanindaki arkadasina komsusuna vs gicik olsun diye veya gicik edildigi icin onun karsiti bir takimiinat olsun diye secmis gozukuyor zamanla yapilan tartismalara girdikcebu takim tutma isine isinabiliyor ornekleri cogaltmak lazim ama yillarca basin yoluyla yapilansisirmeli reklamlarin ozel maclarda alinan galibiyetlerinbile kutlandigi her turlu duygu somurulurininde yapildigi daha trabzonsporun birinci lige cikmadan cok once baslandigi sonradanda devam eden birsurec (furya) su andada tum hiziyla devam ediyor anadoluda kendi sehir takimlarininda fazla basarili olamamasi yuzunden herkes kendini bir istanbul takiminin cazibesine kaptirmis gidiyor trabzon eskisehir bursa vs gibi sehirler biraz bu kulturun disinda olaya soylede bakabiliriz sivasspor kafaya oynarsa hele birde sampiyon olabilirse o sehirde kendi takimini tutma kulturu oturur ayni sey diyer sehirler icinde gecerli yoksa herkese esit pay!!!(yayin gelirleri) verilmedigi muddetduzenzor bozulur Basarida reklamda ( Turk ligi-avrupa fark etmiyor!!!) cok onemli bir faktor trabzonsporda bu carkin icersinde ve gelecek her sampiyonluk vearkasindan gelecek avrupa basarilarimedya destegi!!! ile birlikte ister istemez cok buyuk taraftar kitleleri olusturacaktir o zaman arkadaslar siz gidin kendi sehir takimlarinizi tutun diyecek hakkimiz ve halimiz olamaz[img]smileys/smiley1.gif[/img] gonul isi fazla mantik aramaz. saygilarEdited by: objek

Guests
    Ziyaretçi

Hepimiz burda soyumuzun nereye dayandigini yazsa isimiz var.Ortak paydalarimiz hakkinda konusuyorsak yani trabzonspor hakkinda konusuyorsak gereksiz bilgiye gerek yok...

Edited by: Scholes

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bahadirogluna...

Yazdiklarinin arkasinda olman senin dahada haksiz olmani ortaya koymustur.Senin Trabzonlulugunu ve Trabzonsporlulugunu tartismiyoruz burda.Isterse ailenden basbakan çiksin buda ilgilendirmez beni.Ama yazdiklarinin nereye gittigini ve nasil anlasilacagini bilmeden gerek benim gibi gerekte diger arkadaslar gibi(trabzonlu olmayan)ailesi içinde diger takimlarin taraftari olup kulup üyeligi olanlara enayi demen beni ilgilendiren konudur.Benim için herseyden önce ailem gelir ve buna saygisizlik eden kisiye karsida her türlü tepkimide koyarim.
    Daha önce Beratkardesiminde dedigi gibi,ailemde herkesin Trabzonsporu tutmasi gibi birsey söz konusu degildir.
    Simdi gelelim senin su'''enayi '' diye tanimladiginsahislara.Demekki Trabzonspora üyelik 10 milyar olsabuna verecek imkaninda olsa '' bu kadarda para verilirmi? '' diyeceksin.Evet imkanin olsa diyorum,çünkü o 10 milyar verip üye olan kisiler ,suan bizim klübümüzün çok cüzi bir rakam olan aidati kadar paraya tekavülediyor.yani demek istedigim o parayi veren için 10 milyarmarketten sakizalmak içinayrilan komik bir paradir.Ama sen bu adamalara ''helal olsun takimi için bu kadar para veriyor'' diyecegine bizim gibi daha ortaçag fiyatlarina bile ilgi göstermeyenzihniyetisavunuyorsun.Benimde param olsa benim klübümde 10 milyar üyelik istese bende veririm.Bu benim sevgi saygimdan gelir,enayiligimden degil.ha seninanlatmak istedigin ''kast'' sisteminde ise,ben klubüme okadar para verdikten sonra zaten kodaman bir adam oldugum ortadir.O yüzden benim hangi okuldan mezun oldugum,hangi kategoride bulundugum o kadar önemli degildir.Sonuçta ben bu isi tuttugum takima destek amaçli yapiyorum, kisisel menfaat için degil.Ama senin yazilarina göre ''ben okadar paraverdikten sonra niye siradan bir yönetici olayim mantigi yatiyor''.Bu savunma noktam çok sevdigim ve çok deger verdigim ayni zamanda diger külüplere üye olan akrabalarim içindir.

Yukarida anlatmak istedigim insallah anlasilmistir.Birakin diger klüpleri tartismayi ve ugrasmayi amaç tarbzonspor ise onla ilgili konulara egilelim. Edited by: Harun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)