Sayfa 118 Toplam 120 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 68 108 116 117 118 119 120 SonuncuSonuncu
Toplam 2983 adet sonuctan sayfa basi 2,926 ile 2,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankaraspor 0-2 TRABZONSPOR

İzmir İl Temsilcisi vuralkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

keyifle gerile gerile maç izlemek kadar güzel birşey varmı yaa
    BMN İZMİR

Nereden
    İzmir

nazar değmesin takım her hattıyla mükemmel. kalede sylva güven veriyor. defansta zaten egemen-song tartışılmaz. otada colman inanılmaz paslar atıyor. forvet çok çalışıyor. şu girilen pozisyonların 3 te birini gol yapsak averaj rekoru ile şampiyon oluruz.
    BMN İZMİR

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

ya ulan bunlar ne kadar kıskanç adamalr ya hey ALLAH ım ya hay yattara sizi ne yapsın hemi

trt duy sesimi... anladın sen onu
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    İzmir

oynanan güzel futbol bir kenara, yakalanan güzel hava herşeyden güzel. takımın bütünlüğü gollerden ve maçtan sonraki bütünleşme kutlama tüylerimi diken diken ediyor. yıllar önce esen fırtına da bu bütünlük sayesinde esmişti. ayrıca şu sylva sanki 40 yıllık farozlu gibi kolbastı oynadı be çok şaşırdım valla
    BMN İZMİR

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bizim siyahi ve yabacilar hepsinden fazla Trabzonlu olmus. Gollerden sonra yedekler dahil takımın butunlesmesi ve yabacilarin bu kadar Trabzonu benimsemesi super.
    Yattara sen bu takımın nesessin. Haftaya en onde kolbastiya
    13 Vitor Hugo

cihatöztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler ben alanzinhoyu çok sevdim ya .....adam bi topuk pası atmış bizim taraftarlar hemen oleeyy diye bağırıyoo acayip hoşuma gitti......bence şimdi bizim takımda tek sorun var .....alanzinho kimin yerine gircek......ben yattara ile alanzinhoyu aynı anda sahada görmek istiyorum...ama colmanda sahada olsun peki bu iş nasıl olcak yorumlarınızı bekliyorum

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yıl 2. maçıma gittim çok keyifliydi maç için biraz yol teptik ama 12 saat mesafeden gelenleri görünce pek de koymadı açıkçası.

Yönetime böyle bir takım kurdukları için teşekkür ediyorum.Futbolculara mücadeleleri için teşekkür ediyorum.Taraftarlara kar kış soğuk yol demeden maça geldikleri için teşekkür ediyorum

Gayet keyif aldım, şampiyonluk içim mücadele eden bu takımı yalnız bırakmayalım.O mücadele her türlü desteği hak ediyor.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

colmanla özeri nasıl kıyaslıyabiliyosunuz?? bunla yetinmeyip ozer daha iyi nasıl diyorsunuz??
    colman gibi pas atan oyuncu süper ligde degil abartmıyorum dünyada yok..defansif anlamda da takıma cok katkı yapıyor her dakika pres yapıyor ve açık ara en çok kosan oyuncumuz..
    colman super ligde her takım kadrosunda ilk sıraya rahatlıkla yazılabilecek bir oyuncudur..bizimde en iyi oyuncumuz colmandır...COLMAN kesinlikle süper ligden bir oyuncuyla kıyaslanamaz ve yedek kalması saçmalık olur..

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cihatöztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler ben alanzinhoyu çok sevdim ya .....adam bi topuk pası atmış bizim taraftarlar hemen oleeyy diye bağırıyoo acayip hoşuma gitti......bence şimdi bizim takımda tek sorun var .....alanzinho kimin yerine gircek......ben yattara ile alanzinhoyu aynı anda sahada görmek istiyorum...ama colmanda sahada olsun peki bu iş nasıl olcak yorumlarınızı bekliyorum
    ya tek forvet oynayacağız yada yattara kesilecek.iç saha maçlarında gökhan-alanzinho-yattara oynayabilir ama dış sahada çok zor durumda kalırız

Sercan Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk öncelikle yattara ile pire alanzinho nun degişikliği beni çok üzdü ve ersun yanal ile bu işin olunamayacağını tekrardan söylüyorum maçı okuma yeteneği olmadıgını bir daha gördük tabi bu benim düşüncelerim arkadşlar...
    selçuk ile alanzinho değişikliği olması gerekir kadroda colmanında gerçek yerinde oynaması daha iyi olur ama selçuğu ersun yanal getirdiği için pek sanmıyorum bu değişikliği ya yattara yada pire olacaktır kadroda...

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı musty11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya tek forvet oynayacağız yada yattara kesilecek.iç saha maçlarında gökhan-alanzinho-yattara oynayabilir ama dış sahada çok zor durumda kalırız
    Bizim için iç saha dış saha fark etmiyoki zaten deplasmanlarda daha iyi oynuyoruz. Bence tek bir sistem olmalı ve bu sistem üzerinden gitmeliyiz şuanki sistemimiz çok güzel alanzinho'yu bu sisteme oturttukmu işlem tamamdır. Artık yedek kalan oyuna sonradan girende elinden geleni yapacak hak eden oynuycak çünkü kalite arttı. Yedek umutta olabilir yerine göre alanzinhoda, hüseyinde hak eden oynasın kazanan trabzonsporumuz olsun.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Engin Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sercann_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk öncelikle yattara ile pire alanzinho nun degişikliği beni çok üzdü ve ersun yanal ile bu işin olunamayacağını tekrardan söylüyorum maçı okuma yeteneği olmadıgını bir daha gördük tabi bu benim düşüncelerim arkadşlar...
    selçuk ile alanzinho değişikliği olması gerekir kadroda colmanında gerçek yerinde oynaması daha iyi olur ama selçuğu ersun yanal getirdiği için pek sanmıyorum bu değişikliği ya yattara yada pire olacaktır kadroda...
    Maçtaydım ve değişikliğin kesinlikle çok doğru olduğunu düşünüyorum. Yattara maalesef çıplak gözle izlediğim fb maçında olduğu gibi bu maçta da oldukça isteksizdi. ( Hastaymış kendisi acil şifalar diliyoruz.) Özellikle fb maçında Yattara nın kanadında defansif anlamda çok sıkıntı çektik.

Bu maçta her ne kadar etkisiz olsa da yaptığı iki orta yetti. Ancak çıkartıldıldığı dakikalarda iyice bitmişti. Bunda hastalığının da etkisi var tabi ki. Bu anlamda Ersun Yanal'a maç okuma yeteneği yok demek biraz ağır bir eleştiri olmuş.
    Bir gün mutlaka yeniden...

seyyah61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Adam hasta imis yahu.
    Igne ile oynamis.
    Biraz insafli olun.
    Baska kimi cikaracakti Ersun hoca?
    Ben de mac esnasinda yadirgamistim bu degisikligi ama Yattara'nin igne ile oynadigini bilmiyordum.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kış işedikleri denizlere/Yazın yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Nereden
    İstanbul

Fener maçından sonra Gökhan ve Umut u çok eleştirdik gol kaçırdılar diye ama bu akşamda gördük ki Volkan ın da baya bir payı varmış gol atamamamızda bu aralar çok formda... sanırım sözleşme imzalayacak ya elinde koz olarak kullanacak bu iki maçı... eski volkan olsa bizde antep de fark atardı fenere
    Açık konuşmak gerekirse Feneri o statta birtek biz ezeriz diyordum. Antep fenere top göstermedi, Fenerin attığı gol dahil pozisyonu yoktu
    Yazık oldu Antepe

Nereden
    İstanbul

Alıntı seyyah61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam hasta imis yahu.
    Igne ile oynamis.
    Biraz insafli olun.
    Baska kimi cikaracakti Ersun hoca?
    Ben de mac esnasinda yadirgamistim bu degisikligi ama Yattara'nin igne ile oynadigini bilmiyordum.
    Yaaa kardeşim bırak bu denge fukarası takım içindeki asalak taraftarları, çok yerde görüyorum bu ve bunun gibi futboldan anlamaz cahilleri...
    Ben yıllardır izlerim Ersun Hoca gibi takıma kimlik kazandırmış bir hoca görmedim bizim takımda... galatasaray ın o HAGİ nin futbolcu olduğu yıllardaki gibi top oynuyor takım. Hiçbir takım özel önlem almıyoruz aksine her takım bizim futbolumuzu kabullenmek zorunda kalıyor sahada (Geçen yıl hoca bunları çok söylemişti)
    O atıfta bulunduğun seyyahmıdır nedir gitsin İstanbul takımı tutsun o zihniyete başka şey yakışmaz

Nereden
    İstanbul

Alıntı oktay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O atıfta bulunduğun seyyahmıdır nedir gitsin İstanbul takımı tutsun o zihniyete başka şey yakışmaz
    Pardon kardeş sercan yazacaktım senin adını yazmışım. özür dilerim

Nereden
    İstanbul

Alıntı Engin Koltuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçtaydım ve değişikliğin kesinlikle çok doğru olduğunu düşünüyorum. Yattara maalesef çıplak gözle izlediğim fb maçında olduğu gibi bu maçta da oldukça isteksizdi. ( Hastaymış kendisi acil şifalar diliyoruz.) Özellikle fb maçında Yattara nın kanadında defansif anlamda çok sıkıntı çektik.

Bu maçta her ne kadar etkisiz olsa da yaptığı iki orta yetti. Ancak çıkartıldıldığı dakikalarda iyice bitmişti. Bunda hastalığının da etkisi var tabi ki. Bu anlamda Ersun Yanal'a maç okuma yeteneği yok demek biraz ağır bir eleştiri olmuş.

maçı çıplak gözle izlemek ile tvden izlemek çok farklı evet bu konuda doğru söylüyorsun ama tvden izlemek daha ayrıntılı oluyor daha çok şeyler görülüyor ve yattara nın trabzonspor için ne kadar önemli bir futbolcu oldugunu bütün türkiye biliyor bunu kimse aksini söyleyemez her iki maçta da görüldüğü gibi bütün ataklarımız yattara ile oluyor eger yattara olmasa pozisyon denilen birşey olmaz bence yattara iyi oynadı...

ersun yanalın bir sistemi var ve onu uyguluyor maçın durumuna göre degişiklik yapmıyor ben bu yuzden okuyamıyor dedim...

Nereden
    İstanbul

Alıntı oktay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaaa kardeşim bırak bu denge fukarası takım içindeki asalak taraftarları, çok yerde görüyorum bu ve bunun gibi futboldan anlamaz cahilleri...
    Ben yıllardır izlerim Ersun Hoca gibi takıma kimlik kazandırmış bir hoca görmedim bizim takımda... galatasaray ın o HAGİ nin futbolcu olduğu yıllardaki gibi top oynuyor takım. Hiçbir takım özel önlem almıyoruz aksine her takım bizim futbolumuzu kabullenmek zorunda kalıyor sahada (Geçen yıl hoca bunları çok söylemişti)
    bu yorumun için sana tek kelime bile söylemeyeceğim çünkü senin gibi bir ts taraftarına laf atmıcam ve terbiyesizce konusmayacağım ben ts taraftarıyla hiç bir zaman tartışmam ama bunu yazan ts taraftarı olmasa o asalak kelimesindeki harflleri tek tek yediridim ona...

Nereden
    Almanya

maçı çıplak gözle izlemek ile tvden izlemek çok farklı evet bu konuda doğru söylüyorsun ama tvden izlemek daha ayrıntılı oluyor daha çok şeyler görülüyor ve yattara nın trabzonspor için ne kadar önemli bir futbolcu oldugunu bütün türkiye biliyor bunu kimse aksini söyleyemez her iki maçta da görüldüğü gibi bütün ataklarımız yattara ile oluyor eger yattara olmasa pozisyon denilen birşey olmaz bence yattara iyi oynadı...

ersun yanalın bir sistemi var ve onu uyguluyor maçın durumuna göre degişiklik yapmıyor ben bu yuzden okuyamıyor dedim...
    Yattara hasta oldugu icin riske atmak istemediginden cikarttigini anlaman icin ne söylememiz gerekiyor baska güzel kardesim?

Nereden
    İstanbul

Alıntı seyyah61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara hasta oldugu icin riske atmak istemediginden cikarttigini anlaman icin ne söylememiz gerekiyor baska güzel kardesim?
    ben bunun için bir sey demedim ki sadece yattara kötü oynadı denildiği için cvp verdim kardesim..

Nereden
    Almanya

ben bunun için bir sey demedim ki sadece yattara kötü oynadı denildiği için cvp verdim kardesim..
    Yukarida Yattara'nin degil Selcuk'un cikmasi gerektigini söylediniz, Ersun Yanal'in oyunu okuyamadigindan bahsettiniz.
    Ben ona karsilik yazdim bunlari.
    Yattara iyi oynamis olabilir fakat cikmasi gerekiyordu ve cikarildi.

ugurozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yok ya; kimi cikaracakti o zaman; yattara agir gripmis; igneyle cikmis.

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

süper futbol süper galibiyet.tebrikler
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı trab61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umutla gokhana laf atamlar utansin simdi. noldu gene ikisi goturdu maci. elestirmeyin dedim durdum ama diynleyen yokki. ersun hocanin bildigi var dedik ama burda bazilari genede umutun ustune gitti.sizinle gurur duyuyorum umutlada gurur duyuyorum. tam herkesin elestirisi arttigi anda gene ikisi sahneye cikti ve kurtardi bizi. 25 tane futbolcu alipta lig lideri olan takim gormrdim. helal olsun sana ersun hoca.
    bırakta bi macıda alsınlarr daa o kadar ıdmanı yapıp o kadar parayı alıp o kadar maca cıktılarr ee onuda yapsınlarr yanı aradaa... ınss colmanı ve yattarayı kesme hoca bencee yattara ve umutunn mac performasınaa göre ıkısınden bırını cıkarıp alanzınho gırerr ..
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun hoca umutla gökhan a verdiği şansı colman la yattara ya bile vermedi.oyuncu değişiklikleri yapılırken oyundan ya yattara çıkıyo yada colman.umut la gökhanın genelde ikisi ara sırada biri 90 dkk oynuyo.ikisininde sahada olmadığı maç yok.ama yattara ve colmanın ikisininde sahada olmadığı maç var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)