Sayfa 110 Toplam 120 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 60 100 108 109 110 111 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2983 adet sonuctan sayfa basi 2,726 ile 2,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankaraspor 0-2 TRABZONSPOR

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Hocanın bu maçta Umut'u sola yakın oynatması açıkçası ilginçti belki Gökhan-Umut ikilisinden ümidi kesti bu tip arayışlara yöneldi...Yattara konusuna gelince ne yazık ki maçtan çok bu oyuncu konuşuluyor gereksiz yere,Yattara iğneyle oynamasına rağmen elinden geleni yaptı kaptırdığı toplar da bile geri döndü defansına yardım etti ayrıca küskün olduğuna da inanmıyorum gitmek de istemiyor bence şampiyonluğun kokusunu aldı bir kere sezon sonuna kadar takımda kalacaktır ve de faydalı olacaktır.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır, rejyonalist yorumları için.
    Korkarım ben de onunla aşağı yukarı aynı görüşteyim.

Rejyonalizm eşittir özevlatçılık demek istiyorsunuz galiba.
    Bu konuda da haklı.Neticede bu takımı onlar kurdular.
    Özevlatlar.
    Herkese Merhaba

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bu forumda çoğu kişi bende dahil sağ tarafta yattara var solda kimse yok oraya bir adam alınırsa kimse bizi tutamaz diye hayaller kuruyordu
    şimdi alında ve yedek bırakılacak kişi yattara oldu
    öyleyse eskiden fark ne olacak
    solumuz dolu sağımız boş olacak tek fark bu
    tek bu fark için mi 4milyon euro harcadık

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ertugral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçtan sonra metro ile eve dönerken dikimevi çıkşında bi kaç ankaragüçlü laf attı ama onların seviyesine inmedik

cevaplarını haftaya avni akerde çok iyi alacaklar...
    bu takımın taraftarıyla bizim aramız çok iyiydi yanlışlık olmasın

.....
    Ziyaretçi

Benim anlamadığım bir konu var,

Şimdi bazı arkadaşlar hoca belki gidebilir ya da gidecek gibi şeylere deyinmiş.

Eğer öyle olsa Sadri Başkanımız neden Ersun Hocamızın listesinin en üstündeki oyuncuyu aldık desin?

Yoksa Ersun hoca oyuncu izleme başkanı mı ya da Transferden sorumlu kişi mi ileriye dönük,...

Ersun Hocamız bu takımla çok başarılar görecek Allahın izniyle. Hiç bir yere GİTMEZ,GİDEMEZ,GÖNDERMEZLER,GÖNDERMEYİZ

Mustafa Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hele sükür bitti su 41. yil seyi

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı yatara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alanzinho nasi oynadi bugün
    nasıl oynadıgını dememız ıcın en azından bı 45 dakka gormek lazım.. ancak artıst bı kısılıgı var ve bu benım cok hosuma gıdıyor 2 tane artıst pas verdi zor paslar degıldi ancak kım atıyor bu devırde oyle paslar
    u will need justice at the end..

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaslar cok gec olacak belkı ama yattaranın uzgunlugunun sebebı oyundan alınması mı?yoksa baska bırsey mı?eskıden kolbastıyı en onde yattara oynardı bugun klubeden soyunma odasına gıttı yanlıs gormedıysem
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı biltrabzon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem takima yakismiyor diyorsun ,hem attigi paslar umuta yakismiyor diyorsun.bune perhiz ,bu ne lahana tursusu.umut mu takima yakismiyor,attigi paslar mi umut a yakismiyor bir karar ver.(umut bu takimda her zaman oynar ve de oynayacak.ersun yanal ondan vazgecmez.)

biraz daha iyi okursan anlarsın............

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bu maçta yattara cok kotuydu yapmayın allahını severseniz ya bence ikinci yarıda cıkması gerekirdi diye dusunuyorum. ankara maçındaki tek olumlu hareketi gokana ortasıydı bunun haricinde bi olumlu hareketi yoktu.
    Eski kullanıcı adı: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansız değil ama zor.....

Nereden
    Hollanda

omur boyu surecekkkkkkkkk dudaklarımda yıllar ca bıtmıyecek bıt ulan 41. yıl omrumu yedin bee......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korkarım ben de onunla aşağı yukarı aynı görüşteyim.

Rejyonalizm eşittir özevlatçılık demek istiyorsunuz galiba.
    Bu konuda da haklı.Neticede bu takımı onlar kurdular.
    Özevlatlar.
    Neticede evleri de mimarlar kurar ama kurdukları eve postu sermezler.
    Korkarım sizinle paylaşacak bir şeyim yok.
    Ve bu diyaloğu sürdürmenin de bir manası yok.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart Bmn organİzasyonundakİ 27 yillik rastlanti.

Maçın sonunda Trabzonspor 2-0 galip geldi, herkes otosuna bindi, gelirken bir renktaşımızın da otosu mazgala düştü, geçmiş olsun her kim ise.

Yolda ilerlerken aracımızın önünde Kocaeli İl Temsilcisi Körfezli Hüseyin ile birlikte oturduk. 3 şerit yolda, orta dan gidişte, birden sol şeritte T.S. otobüsünün Havaalanına gittiğini görünce, bir müddet onunla yan yana seyir ettik, birbirimize kornalarla ZAFER'imizi kutladık. Sonra bizim şöfor Allah Allah, Burada eskiden kavşak vardı, hemen dönüp İstanbula ayrılıyorduk, bak T.S. otobüsü yeni yapılan üst geçitten karşı şerite geçti dedi. Bende onları bırakın bizim yolumuz İzmit, Onlar ESENBOĞA'ya gidiyor dedim. Arkasından da orada askerliğimi yaptım deyince, arkadan bir ses, kim yaptı Esenboğada askerlik, ne zaman, hangi yıl deyince, bende arkama döndüm, 1982 yılında Esenboğada askerdim, kuram 62/1 deyince, o ses, ben de orada yaptım, benim kuram da 61/2 deyince, o bana ben ona baktım, aramızda 6 aylık bir kıdem farkı vardı, ancak, birlikte aynı Bölükte askerliğimizi yapmışız, senin ismin ne diye sorunca, Ben Hüseyin KEKEÇ, Çorumluyum, 1973 yılından beri de T.S. luyum, maçlara giderim, dedi.

Bende Adil (KOYUN)ÖZGÜR diye ismimi söyledim, sonra gelene kadar askerlikten konuştuk. Tam 27 yıl önce, aynı yerdeki asker arkadaşımla aynı maça gitmişiz, seyir etmişiz birbirimizden haberimiz yok, T.S. Otobüsü Esenboğa yoluna dönünce, Esenboğayı her ikimizede hatırlatmış, bizleri buluşturmuş.

Tabiki maçın yorumunu unuttuk, Esenboğa baskınını, Esenboğada düşen uçak, Esenboğada şehit olan arkadaşımızı, yaptığımız atış polikonlarını konuşa konuşa, o T.S. otobüsü şimdi bizi fazla konuşmayın, askerlik anılarınızı konuşun, bizi sezon sonu konuşur yorum yaparsınız dercesine, 27 yıl önceki hatıralar onun sayesinde tazelendi ve kader makus talihini bir kez daha aynı kavşakta her ikimizi buluşturdu.

O kavşak BMN organizasyonunu yapan Körfezli Hüseyin kardeşimizin organizasyonu, kaderin belirleyiciside T.S. otobüsünün ta kendisi.

Biraz değil tam bir kavuşma.

Galibiyetimiz kutlu olsun.
    Konu Adil ÖZGÜR tarafından (01.02.2009 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Muğla

bir arkadaşın dediği gibi şimdiye kadar yattarayı yedek bırakan hocaların sonu hep kötü olmuştur ama şu emin olunki ersun yanal hem akıllı hem zeki hem uyanık adamdır milli takımdayken bir hata yaptı(bana kalırsa hata değildi)milli takımdan oldu burdada yattarayı yedek bırakma gibi bir hata yapamaz iki gün sonra takımda oluşacak kötü bir sonuçta (ALLAH göstemesin)puanı fazlasıyla düşer ha ondan sonra ne olur onu bilemem.

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adil abi gerçekten çok büyük bir tesadüf olmuş.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

savas avci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    savaş şunu bil yönetimlerin görevi hocanın istekleri doğrultusunda transfer yapmak hocaların da görevi o transferleri oynatmaktır burada yanlış olan seni rahatsız eden nokta ne ben onu anlamadım şimdiye kadar doğru düzgün transfer yapmayan veya yapılan doğru düzgün transferleri oynatmayan hocaların günahlarını sen Şener başkanla ersun hocaya mı kesiyorsun
    ersun hoca görevini sonuna kadar doğru yağıyor buna emin ol gençleri oynatmıyor olabilir ama şu an takımdan kesilerek oynatılabilecek bir genç futbolcumuz yok bide söylesen kimi kesip kimi oynatacak fatih altundağı oynatmamasına bende kızdım ama alenzinho yu aldıktan sonra gerisi boş seneye de o gençler bize lazım sen içini ferah tut gençler de gelecek te bu formayı terletecekler
    ersun hocanın da milli takımda geleceği parlaktı ama hakan şükür sevdalıları orada başını yediler ben burada ersun hocanın başını yedirtmem
    Sevgili arkadaşım benim sorunum trabzonun geleceğinin yok olmasıyla ilgili devre arası göksudan ole umutlandık ki ne oldu şimdi nerede çocuk bileniniz varmı pafta mı 24 temi 18 demi böyle aşamalı bi şekilde unutulacak çocuk benim derdim bu ayrıca şener başkana hiç bir lafım olamaz o bi tane

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

alanzinho alınıpta yattara satılıyorsa hıcbır anlamı kalmadı .....

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Poyraz_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adil abi gerçekten çok büyük bir tesadüf olmuş.
    Poyraz sorma yahu, sonra gelirken Zafer BİLGİN bizi telefonla aradı, gelin bir çay içelim dedi, meğer benim Asker Arkadaşım Mahalleden Zafer BİLGİN'inde komşusu, durumu ona anlattık, inanmadı, ancak iş doğru, ne yalanı, nede hilafı var, hep birlikte çay içtik, sohbet ettik.

Zafer Bilgin ilave etti, Tam bir Bize Her Yer Trabzon Kitabına konu olacak serüven teşhisini koydu.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Nereden
    Hollanda

trt acın basladı

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

TRT 1 'de maç özetleri başlıyor...

Hamza Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı iso_4939 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alanzinho alınıpta yattara satılıyorsa hıcbır anlamı kalmadı .....
    imzami atarim

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Stadyum cumartesi başladı.Bizim özeti verirler birazdan.
    Bir Gün Mutlaka!!

savas avci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    savaş şunu bil yönetimlerin görevi hocanın istekleri doğrultusunda transfer yapmak hocaların da görevi o transferleri oynatmaktır burada yanlış olan seni rahatsız eden nokta ne ben onu anlamadım şimdiye kadar doğru düzgün transfer yapmayan veya yapılan doğru düzgün transferleri oynatmayan hocaların günahlarını sen Şener başkanla ersun hocaya mı kesiyorsun
    ersun hoca görevini sonuna kadar doğru yağıyor buna emin ol gençleri oynatmıyor olabilir ama şu an takımdan kesilerek oynatılabilecek bir genç futbolcumuz yok bide söylesen kimi kesip kimi oynatacak fatih altundağı oynatmamasına bende kızdım ama alenzinho yu aldıktan sonra gerisi boş seneye de o gençler bize lazım sen içini ferah tut gençler de gelecek te bu formayı terletecekler
    ersun hocanın da milli takımda geleceği parlaktı ama hakan şükür sevdalıları orada başını yediler ben burada ersun hocanın başını yedirtmem
    Bi 10 sene sonra başarılı olmak için yine bu kadar mı para harcayalım siz korkmuyomusunuz Trabzonsporumuz bu kadar borcun altından nasıl kalkacak diye iyi akşamlar renkdaş

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Adil ÖZGÜR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Poyraz sorma yahu, sonra gelirken Zafer BİLGİN bizi telefonla aradı, gelin bir çay içelim dedi, meğer benim Asker Arkadaşım Mahalleden Zafer BİLGİN'inde komşusu, durumu ona anlattık, inanmadı, ancak iş doğru, ne yalanı, nede hilafı var, hep birlikte çay içtik, sohbet ettik.

Zafer Bilgin ilave etti, Tam bir Bize Her Yer Trabzon Kitabına konu olacak serüven teşhisini koydu.

Abi ben bile çok şaşırdım. Zafer abinin inanmaması doğal.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takımızla gurur duymalı ve bunun zevkini yaşamalıyız.Şükürler olsun ki muhteşem oynayan ve zevk veren futbol izliyoruz.Yönetim ve hocamız' teşekkürler...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)