Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gönderilmesi gerekenler?

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

GÖGE OYUNU, saydigin iki ismide daha önce satmistik.birini antalyadan digerini antepten geri getirmistik_ki bunlari sende hatirliyorsundur. Hüseyin'i daragacina birçok defa çikarip indirdi bazi insanlar. hem alkislanan hemde yuhalanan nadir (!!) futbolculardandir kendisi.

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ismi " GÖLGE OYUNU" olarak düzeltirim. harf eksikliginden dolayi özür dilerim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor formasi giyen her oyuncu mukavelesi sürdügü sürece basimizin üzerinde yere sahiptir. Trabzonspor, ilkeleri ugruna gerekli görürse bazi oyuncularla yollarini ayirabilir, ancak bunun için gerekli organlari vardir...

Burasi bir forum, ve herkes düsüncesini ortaya koymakta özgür. Ancak internetin herkese açik bir ortam oldugu unutulmamalive bu yazilari okuyup ciddiye alan birçok kisi, ve bunlarin içerisinde de adi geçen topçularin da olabilecegi gerçegi gözardi edilmemelidir.Biz taraftariz, isimiz desteklemek. Fazlasini yapmak isteyenler kulübe üye olsunlar, hisselerinden alsinlar (ya da babalarinin yakasina yapisip aldirsinlar), ilerde yönetime girsinler, gerekeni yapsinlar. Kimse kimseyi sevmek zorunda degil, ama buradaki herkes Trabzonspor'u sevmek zorunda. Lig devam ediyorken "su adam gitsin" demeyi Trabzonspor sevgisiyle bagdastiramiyorum...

Seyhmus'un, Kemal Serdar'in, Lemi'nin, Ogün'ün, Fatih Tekke'nin, Hüseyin'in, Trabzonspor'un -bence- gelmis geçmis en büyük topçusunun, Hami abinin yuhalandigi çok maç hatirliyorum ben. Bu adamlarin tek kabahatleri siyahi olmamalari olsa gerek... Bu kafayi degistirmek lazim. Sevmek bazen susmayi gerektirir. O yüzden hakli oldugunuzu düsünüyorsaniz bile bu konuda susun lütfen, Trabzonsporluluk adina... En azindan bu herkese açik olan platformda. Edited by: perhaps

böyle bir forumun daha önümüzde 9 u ligde en az 1
    tanesi de türkiye kupasinda oynanacak 10 mac
    öncesinde acilmasini büyük bir sacmalik olarak
    görüyorum ve bu forumun bir an önce kapatilmasini
    diliyorum. daha mantikli forumlarda yazmaya
    calismak dilegiyle...

Nereden
    Ankara

bencede oldukça gereksiz bir topik olmus.

yedegin bile kaliteli olmasi gerekirken hangi akla hizmetle mehmet yilmaz sayilmis. onun ayarinda defansi bozan asist yapan hava toplarina hakim genç bir yetenek piyasada varda haberimizmi yok.

adem daha önce belirtildigi gibi ümit milli ve daha çok genç ne çabuk unutuk fatihi genç yasta gönderdikten sonra nasil hayiflandigimizi. bu çocuk eger çalisirsa her geçen gün her geçen sezon daha iyi olacaktir.

hasan teknigi zayif olsada can siparane bu forma için oynamakta ve kesicilik görevini bence basarili biçimde uygulamaktadir. bu formaya asik genç bir topçuyu niye burda rencide ediyoruz?

volkan ve diger yazilan isimler geçen sezon volkani ayakta alkislarken ne oldu simdi?

tabiki birileri gönderilecek ve yeni transferler yapilacak ama bu topigin açilma vakti yersiz ve hatali olmus diye düsünüyorum.

eger bir futbolcu yolanacaksada öncelikle daha kaliteli bir topçuyla anlasilip ondan sonra gönderilmesi gerektigini düsünüyorum.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Konuyu kapatin. Çok saçma bir konu. Takimin moraline negatif etki yapar.

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sanirim dhanne isminde herkes hepfikir

ibrahim ege ve daha iyisi alinabilecekse kaleci pwtkovic de gitmeli

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bence bu tartismanin zamani degil. Bu sezon sonu yapilabilir. Su an onu bunu göndermenin manasi yok.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    bence bizim taraftari uzaya gönderelim yerine yurtdisindan taraftar transfer edelim.

En dogru cevap[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Belçika

D'haeneyi yollasinlar buraya

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu topiçe tepki gösteren ve yazilanlari yikici bulan zihniyete diyecek bir sey bulamiyorum.Bu topiç sezonun basinda açilmis olsa ve yazilanlar ayni olsa dediklerinizde haklisiniz.Topiçin adinda belli oldugu gibi takimimizda görmek sitemedigmiz kisilerden bahsediyoruz.Bu ne bir maçlik nede skorboardlik bir tepkidir.Yazilan isimlere dikkat ederseniz genellikle ayni kisiler.Anlatmak istedigim konu ,adi geçen sahislar 2 sezondur bizi kurtaramamis iki senedir bekleneni verememiste kalan 9 maçtami sahlanip cosacaklar .Ben kendi adima konusuyorum .bu takim 20 küsürü askin süredir sampiyon olamiyor,büyük umutlarla çiktigimiz çogu maçi kaybediyor ,eger amacim yikici olmak olsaydi bunu daha farkli ve daha ciddi sekilde yapardim.Ama siz herseyin destek oldugunu ,taraftarin takimini elestirmeye hakki olmadigini savunuyorsaniz orasi bilemem.

abi yikicilikla alakasi yok bunun ama sen de mehmet yilmaz,ibrahim ege,adem koçak gitmeli demissin... bunun da mantikla pek alakasi yok... ibrahim ege ve adem koçak yedek oynuyorlarsa bu kesinlikle onlarin suçu degil... ikisi de oldukça kaliteli oyuncular tek yapmalari gereken kendilerini çok daha fazla gelistirmek... ki i.ege sezon basindaki olayi yasamasaydi eksik olan teknik özelliklerinide çok daha iyi bir sekile sokmusolarak takima dahil olacakti... m.yilmaz konusunda ise konusmaya bile gerek yok... kesinlikle 18'i doldurmak için kadroda tutulan bir oyuncu degil...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

dhane,2.lige ,mehmet yilmazin yerine 2 tane kaliteli forvet gökdeniz den forvet olmaz,yattara hermacta iyidegil,simizek gibi 2adam bize yeter,

bunlarida trabzon lisesinden alsak daha iyi olur

Kardesim, kimse kimseye elestiri olmasin demiyor. Ama lig bitmeden 9 hafta once yapacaginiz elestiri bize ne kazandiracak. Gonderilsin dediginiz adamlar birden ust duzey formami girecek? Ikincisi su gitsin, bu gitsin deyip konusmak kolayda, yerlerine adam bulmak o kadar kolay degil. Bu yersiz zamansiz elestiriler sadece takimin ve taraftarin moralini biraz daha bozuyor. Biz bunu hep soyluyorduk diyordunuzda, ilk sekiz macta 22 puan toplandiginda, niye hic kimse mehmeti, ademi, kareli kovalim diye yazmiyordu. Biraz sabirli olunda sezon sonunu bekleyin. Neyse size ne yazsak fayda etmeyecek yine istanbul medyasi bir salvo yapti, sizde pesinde gidiyorsunuz. Biraz Senol hocadan ders alin, ne diyor adam"Bizden Civi Bile Sokemezler". Evet su anki durus bu olmaliki sahada oynyan oyuncu taraftariyla, arkadaslariyla butunlesebilsin. Yine buradan bu topigi acan arkadasi esefle kiniyorum sadece yazdigi 1 cumle ve ortaligi karistirmis gitmis. Yaziklar olsun

d'hane,hasan üçüncü (sinif)topçu ve m. yilmaz

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Allah'tan Fatih'le Hüseyin'ide gönderelim dememisler. Bunada sükür.

hüseyinde gidebilir,adam kovalamiyor,penalti yaptiriyor.agir yani ilk pozisyonda topa hamle yapti yapti sonra oyunda yok.

fatih'in alternatifi olmadigini söylemeye gerek yok.bu konuda herkez hemfikir.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

d'haene, hasan üçüncü, petkovic (yan top sifir, oyun kuramiyor, degajlari itinayla taca atiyor)

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

valla hüseyini göndermek cinayet olur onun yerine alinacak adamin isminide yazin cok merak ettim

mehmet yilmaz,petko kalmali

gitmesi gereken:d'heane,tayfun

illede gitsin diyen yok kadroda zaman zaman yer alir ama banko oyniyacak isim degil.

ayman fena olmaz. o bölgede çok kosan rakibe basan oyuncu lazim guinti tarzinda.

mehmet yilmazda kredisini tüketti artik sebata verelim 2. ligde basarili olacagina inaniyorum.

HAMBUGO
    Ziyaretçi

GÖNDERILMESI GEREKENELER diye bir baslik yerine

TRABZONSPORA YAKISMAYANLAR diye bir baslik acilsa cok iyi olur sanirim.

Ki bu basligin altina yazi yazanlara ve bu topici kapatalim gibi bir öneriyide cok ama cok sacma buluyorum.Burasi fórum isteyen istedigini cikarir buradaki yorumlardan o kisisnin kendi beyin gücüne bagli.

Ben futbolcularin kendi forumlarindada yazdigim gibi TS ye yakismayanlarin basinda yurtdisina hem döviz kacirdigimiz hemde alt yapidan gelecek bir selim veya tayfunun önünü kesen KAREL.

Ve ikinci olarak da gereksiz bir yabanci tasarrufu noktasina gelen simdiye kadar olan katkilari icin tesekkür ettigimiz PETKOVIC.

Bunlarin disindaki oyuncular daha iyileri gelmedikce GÖNDERILMEMEMLI.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı

illede gitsin diyen yok kadroda zaman zaman yer alir ama banko oyniyacak isim degil.

ayman fena olmaz. o bölgede çok kosan rakibe basan oyuncu lazim guinti tarzinda.

mehmet yilmazda kredisini tüketti artik sebata verelim 2. ligde basarili olacagina inaniyorum.

tamam ben milano'ya gideyim guinti ile shevchenko'yu alip geleyim.dagitiyolar ya zaten...

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı

tamam ben milano'ya gideyim guinti ile shevchenko'yu alip geleyim.dagitiyolar ya zaten...

besiktasin aldigi (tarzda)bir topçunun trabzonspora alinmasini olagandisi bir olay gibi görüyorsun heralde, yönetim böyle taransferler yaparmi dersen bir yandan hak veriyorum. o yüzden akbasoglu gibi is bitirici,parali is adamlari lazim.

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporuma layik olmayan ve onun öneminden haberdar olmayan ne kadar oyuncu varsa hepsi gitsin ki zaten Senol hocam Trabzonspor'da oynadiginin önemini kavrayamayan adamlarla yola devam edemez..

Acizhane bir iki isim yazacagim gider yada gitmez.Yikici degil gelecek yarinlar için sakincali.

1-Karel D'haane:çok hirsli ve iyi niyetli bir futbolcu olmasina ragmen bence Trabzonsporda yabanci kontejyanini isgal etmesi mantikli degil.

2-Petkovicaha iyisini ayni paraya bulmak zor ama kader maçlarimizda yaptigi hatalar ne yazik ki onunda tam anlamiyla yeterli olmadigini gösteriyor.(Daha iyi bulunmadigi sürece Kalmasinda tabiki fayda var)

3-Ibrahim Ege:evet sasila bilir iyi kumas çok mücadele,yalniz bir kere takimdan sogudu gönderilmesi kendisi içinde trabzonspor içinde hayirli olur.Büyük kayip ama kadar..

Herkese bol Trabzonsporlu günler

lee bi kere fazlalik ve kirmayi ülesine göndermek lazim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)