Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gönderilmesi gerekenler?

Nereden
    Amasya

takimiz azinda cok iyi bir kac tane de takiviye süper olur zuravski gibi sade dhane gitsin petkoda biraz daha calismaza oda basak yok

<objek> <fatih ve gökdenizinde saygi duyacagi biri...> bu ne demek ben anlamadim fatih ve gökdeniz gelecek oyuncuya mecburen saygi duymak zorundalar eger saygi duymazlarsa kendilerigitsinler çünkü gelecek oyuncuyuSENOL GÜNES begenecek ve YÖNETIMDE alacakeger onlarin saygi duyup,begeniptransfer ettigi oyuncuya fatih ve gökdeniz saygi duymayacaklarsa simdiden gitsinler çünkü gelecek oyuncuya saygi duymamak demek SENOL HOCAYAve YÖNETIME saygi duymamak demektir

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslinda simdi burayi okuyan bir futbolcu için bu zarar ver ve gazetelerde traftar D'heaneyi istemiyor diye bi haber yaparsa yine futbolcuyu etkiler ancak ben yine de görüsümü söyliyeyim.

D'Heane

Petkovic(Yerine daha iyi yabanci bir kaleci bulunursa)

Lee

BelkiVolkan

Genç olan Adem ve Hasan gitmemeli belki Hasan Sebat'a kiralanabilir

Bencede bu ne dedigini hic bir bilimsel temele dayandirmayip, gunune kore konusan,futbol bilgisi cok sig olan taraftar kitlesi gonderilip yerine disaridan transfer yapilmali. Sanki sezon bittide konusuyorsunuz su gitsin, bu gitsin diye. Eminim su gitsin dediginiz adamlardan biri fb macini kurtarsa hemen 360 derece donus yaparsiniz. Cunku futbolu temel teknigiyle , bilimsel olarak degil Tv yorumculari gibi degerlendiriyorsunuz. Yaziklar olsu ne diyeyim.

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    bence bizim taraftari uzaya gönderelim yerine yurtdisindan taraftar transfer edelim.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Kesinlikle gönderilmesi gerekenler:

Dhane,Hasan Üçüncü,Ibrahim Ege,Mehmet Yilmaz,Adem Koçak

Altyapidam mutlaka oyuncu çikarmamiz gerek bizi anca altyapi kurtarir.

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Kesinlikle gönderilmesi gerekenler:

Dhane,Hasan Üçüncü,Ibrahim Ege,Mehmet Yilmaz,Adem Koçak

Altyapidam mutlaka oyuncu çikarmamiz gerek bizi anca altyapi kurtarir.

bu kadar çok adami takimdangönderdigimiz müddetçe kesinlikle görmeyi arzu ettigimiz 'genis kadrolu Trabzonspor'a' kavusamayiz... seneye gönderilenler kadar yeni adam alinir(eger alinabilirse) onlarin da belkibir kismi takimda tutunabilir ve bu her sene böyle sürüp gider...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Yukarida saydigim futbolcular ne zaman gerekli olduki sahaya çiktilar.Tamamen 18 kisilik kadro dolsun diye yedekte bekliyorlar.Sahada gerekli isleri yapmadiktan sonra degil 18 ,38 futbolcumuz olsa ne olur.

AGA DHAENE IYI FUTBOLCU DEFANSTA UYUM YOK TOLGA DEFANSI KARISTIRIYOR..................DHAENE CALISIYOR,UGRASIYOR.LÜTFEN BIRAZ GERCEKCI OLALIM

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı marasli laz Nickli Üyeden Alıntı
    <objek> <fatih ve gökdenizinde saygi duyacagi biri...> bu ne demek ben anlamadim fatih ve gökdeniz gelecek oyuncuya mecburen saygi duymak zorundalar eger saygi duymazlarsa kendilerigitsinler çünkü gelecek oyuncuyuSENOL GÜNES begenecek ve YÖNETIMDE alacakeger onlarin saygi duyup,begeniptransfer ettigi oyuncuya fatih ve gökdeniz saygi duymayacaklarsa simdiden gitsinler çünkü gelecek oyuncuya saygi duymamak demek SENOL HOCAYAve YÖNETIME saygi duymamak demektir

Saygi duyma derken kotu anlamda degil guvenme kabullenme anlaminda demek istiyorum yani gelecek yeni golcu en asagi fatih gokdeniz ayarinda vaya daha iyisi olmali.

BIZIM TARAFTAR FUTBOLCUDAN ANLAMIYOR............ONU GÖNDER, BUNU GÖNDER........SIMDIYE KADAR HEP GÖNDERDIKLERIMIZIN ACISINI CEKIYORUZ........ACABA FUTBOLCU ALABILECEKMIYIZ GÖNDERDIGIMIZ ZAMAN

TAKIMDA GÖNDERILMESI GEREKEN SADECE HASAN.......SÜRMENELI HASAN............

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

d'haaene böyle devam ederse kesinlikle gitmeli.bu aralar kötü bir performansi var

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

açan arkadas üstüne alinmasin ama,topic açmaya amma merakli insanlarmisiz bakiyorum da..(yapici olmayanlari,yipratma amaçli olanlari kastediyorum tabi)..abicim daha sezonumuz bitmedi..nedir bu liste ya..bunu okuyan futbolcularimiz var bizim,haberiniz vardir umarim..azicik empati yeteneginizi kullanirsaniz anlayacaksiniz demek istedigimi..bi yenilgi ya ardi ötesi..takimi sevme nedenlerimiz ve içimizdeki enerjiyi düsündügümüz zaman çok rahat asilabilecek bi olay bu...lütfen arkadaslarim...LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!

ben kalmasi gerekenlerden bazilarini yazayim bari. Hasan ÜÇÜNCÜ.. nedeni mi oyunda kaldigi süre içerisinde olumlu yanlari olumsuzlarindan çok..

Iyi bir yabanci için D'haene gönderilebilir.

Hatta petkoviç Bile. yerli kaleci ile de çalisabiliriz. önceden oldugu gibi.Kontenjani daha iyi bir yerde kullanabiliriz..

Ibrahim Ege gitmeli. Çok müsamaha gösterildi ama bir sonuç çikmadi eski formunu yakalamasi zor..

Tabi bunlar televizyondan izlediklerimiz. En iyi karari Tabi ki hoca verir. Ben sahsen yerine iyi oyuncu alinacaksa gitmelerini isterim. Tabii Bide öze dönüs olacaksa alt yapidan futbolcularin takima adapte edilmesi sart. Futbolcunun pismesi için oynamasi gerek. Bunun için biraz cesaretli olmak lazim. Hagi yapiyor Senol Hoca da yapsin. Kazanacaklarimiz kaybedeceklerimizden önemli..

Bence gitmesi gerekenlerin en basinda gökdeniz geliyo. Çok bile kaldi...

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

3f53465356

d hane ,hasan,ibrahim ege,petko, ve kaleye becerebilinrse kesinlikle galatasaray kalecesi aykut alinmasi lazim

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Bence gitmesi gerekenlerin en basinda gökdeniz geliyo. Çok bile kaldi...

bazi seyleri israrla anlamiyosunuz degil mi? [img]smileys/smiley5.gif[/img]

gönderelim yine gökdenizleri fatihleri baslayalim tekrar seyit cemli tanselli dönemlere.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya admin arkadaslar,,siz daha iyi bilirsiniz ama bu basligi kapatilasi gerekmez mi?? Daha ligin bitmesine 8 hafta var ve bu futbolcular oynayacak kalan maçlarda da.. Onlardan burayi takip eden varsa moralman yikima ugramazlar mi gitmesi gerekenler listesinde kendi isimlerini görürlerse?? herseyin bir zamani var.. Bu topicin zamani lig bitimidir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

hasan üçüncü elestirilerine katilmiyorum;

hasan, efsane takimimizin hamali bekir den daha mi az yeteneklidir ki bunca elestirilir.

yüregi elinde terinin son damlasina kadar savasan bir trabzon evladina haksizlik ediliyor. üstelik, antrenmanlarda sikça gördügüm ama maçlara tasiyamadigi bir yetenek sahibi oldugunu da belirtmeliyim. lütfen biraz insaf..

d'hane ye ise; efendiligi ve hizmetleri için tesekkür etme vakti geldi de geçiyor zannimca. ama yine de, bu takimin bir hocasi var ve bu isi hepimizden daha iyi bildigi kuskusuz.

ok??

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ozgur
    Normal Üye

bmn | Amerika (TS Üye No: 11345)

Katilma Tarihi: 19-Eylül-2004
    Yer: United States
    Baglanti Durumu: Offline
    Gönderilenler: 216

Gönderen: 24-Mart-2005 Saat 19:39 | Kayitli IP

Bencede bu ne dedigini hic bir bilimsel temele dayandirmayip, gunune kore konusan,futbol bilgisi cok sig olan taraftar kitlesi gonderilip yerine disaridan transfer yapilmali. Sanki sezon bittide konusuyorsunuz su gitsin, bu gitsin diye. Eminim su gitsin dediginiz adamlardan biri fb macini kurtarsa hemen 360 derece donus yaparsiniz. Cunku futbolu temel teknigiyle , bilimsel olarak degil Tv yorumculari gibi degerlendiriyorsunuz. Yaziklar olsu ne diyeyim.

************************************************** *

AYAKTA ALKISLIYORUM

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

360 DERECE YERINE 180 DERECE OLMASI FARKIYLA[img]smileys/smiley2.gif[/img].

360 DERECE .YINE AYNI YERE GETIRDIN MILLERI HOCAM

Nereden
    İstanbul

Bu kafayla daha çok sampiyonluk bekleriz biz..daha lig bitmemis , kupa bitmemis biz simdiden asip kesmeye basladik kadroyu.hani Gökdeniz e tepki gösterenlere çok kiziyorduk, simdi ne farkimiz kaldi o insanlardan.en ufak basarisizlikta böyle sirt çevirip havlu atacaksak ne faydamiz olacak bu takima.o basarisiz , istemiyoruz dedigimiz futbolcular bir iki maç basari gösterdimi göklere çikarmasinida biliyoruz.

hiç kimse futbolcularimiza musallat oluyorlar, takimimizi karistiriyorlar diye istanbul basinina ve kulüplerine laf söylemesin.biz onlardan daha çok çanak tutuyoruz bu duruma.bir takimin taraftarlari ancak bu kadar sogutabilir futbolcularini kulübünden.

topicin çok gereksiz ve zamansiz oldugunu söylemek istiyorum ama pek çok arkadasinda bu tarz düsüncelere sahip oldugunu görünce pek fazla söyleyecek birsey bulamiyorum.taraftar olarak ne vermisiz ne istiyoruz? bunu iyice düsünmeniz lazim.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Allah'tan Fatih'le Hüseyin'ide gönderelim dememisler. Bunada sükür.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)