Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 115 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TÜRKIYEM 2-0 Arnavutluk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Birde Ümit milli takimda oynayan Mahmut Hanefi Erdogdu meselesi var! Bu adam yedek klübesinden çikmiyor hiç ama milli..Bu kafyala bir adim yukari çikamayiz..Maça gelince çok kötü bir oyun,futbolcularda umursamaz davranislar! Sahanin en iyisi Yildiray ve emre idi..Bu futbol ile bu gruptan zor çikariz..

arkadaslar sirf fbli oldugu için milli takima alinanlar var ümit özat ne is yapar allah askina veya ne yapti bu maçta,serkan;deli dana gibi kos dur bal yapmayan ari birde aslinda kaleci sorunumuz var baska takimlar sükrünün pardon rüstünün yaptigi hatalari affetmezler.her çikisi bosa,topu oyuna sokmasini bilmez.bülente ne demeli gerçi onun hatasi yok.onu 1 kez daha milli olsun diye takima alana ne demeli.gurcuayhanin dedigi gibi koray nerdeydi simdiye kadr bjekede 3 maç oynadi adam ilk 11 de sahada valla hayret.takimda oynayan tek bir adam vardi oda duygusal konusmuyorum bana göre tolga idi.sari kafaya adim attirmadi tek bir hatasi oldu oda olur okadar öbürlerinin yaptigi hatalar yaninda.spikerde isi gücü birakmis fatihin yaptigi faulleri sayiyor.ne yapsin fatih top mu attilar adam defansa kadar gelip top çikardi.sonrada fatihi oyundan alip 5 orta saha oynayan takima 1 orta sha daha aliyosun bu nasil istir bu nasil taktikdir anlamadim.gökdenizi son 15 dk oyuna aliyosun maç 2-0 olur olmaz gökdenizi alacaksin fatihi bilen taniyan pas alisverisi yapan tek oyuncu gökdenizdi ama fatihi çikardiktan sonra gökdenizin girmesi hiç bir ise yaramadi.goller erken geldi birazda sans golleriydi.eger erken gelmeseydi ne olurdu tahmin edemiyorum.bir an öncebir çareler bulunmali.sirf fbli gsli bjkli diye oyuncular milli takima alinmamali milli takima hakedenler girmeli zaten bu hocadan bisey olmaz taktik yok sistem yok hiç bisey yok.eger almanyaya gidersek benim için mucize olacak..

hic bir seye uzulmuyorum da su milli takim macini izliceme

bosna belcika macini izleten ERSUN hocaya uzuluyorum

yani bosna bile bizden daha canli wede istek li oynu yor yahu can sikintisindan kanal degistiriyor artik milli takim

Galibiyet iyi ama futbol ümit verici degil fenerli oyunculardan artik vazgeçmesi lazim ne inattir ki oynatiyor insallah gürcistan maçinida aliriz bu kafayla almanya ya gidilecegini sanmiyorum.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ersun hocanin biran evvel istifa etmesi lazim. Eger Biçakçi ve Ersun istifa edecekse insallah Gürcistandan fark yeriz...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    Amasya

türkiyedek ancak is isden gecdikden sonra müdahaleler olur isitifasini istememek gibi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Biraz once Ntv de Levent tuzemen denen adam Fatih Tekkenin milli takim icin luks oldugunu yumurtladi onun yerine tuncay sanli oynamaliymis. Bu adamlarin yuzunden milli takimdan sogudum.

Ya bi takima dusman olursun anladikta Fatih Tekke gibi bir adama nasil laf soyleyebiliyorlar anlamak mumkun deyil.

Olayi baska bir acidan degerlendirince boyle rezil oynayan , fn nin , gs nin , bjk nin artiklarindan kurulmus bir takim icin elbette Fatih Tekke gibi bir Dunya yildizi biraz luks kaciyor.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maci sansa aldik. Bir penalti bir gol k.k., Futbol sifir. Yildiray ve Emre cabaladi biraz baska birsey yok. [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vallah ilk 6 dakikada attigimiz golden sonra hic bir varlik gösteremedik böyle macxla Almanya ya gelmemiz zor eger Arnavutlar bir golu bulsaydi yüzde yüz bize vark atarlardi bizden kat kat iyi oynadilar ama sanslari yoktu eger Almanya ya katilsak bile bu yanaldan kurtulmaligiz birde kendi takimda ilk 11 de olmayan bir futbolcu milli takimda isi yok isterse ne kadar ismi varsa bile

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Maçta çok kötü oynadik.Eger hataLarindan doLayi o 2 goLü atamasaydik kesin yenerLerdi bizi.

Kötü futbol iyi sonuç Ersun hocayla bu is olmaz dedim olmayacak gibide.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Blok uyumu, görünen bir sistem, bir taktik yok.. Fatih'i elestirenlerin de bazi noktalara dikkatini çekmek isterim,Fatih e top gelmiyor, Hava toplarina hakim olsa da Fatih i uzunboylu santrafor gibi geriden doldurulan toplari ileri asirmak için kullanmak bence büyük hata, eger kafa golü ariyosan neden kanatlari kullanmiyorsun, yandan orta yapmiyorsun. Böyle birmantiklaFatihile nasil gol atarsin,hücum presileböylesine bir oyuncuyu yorup nasil oyundan düsürürsün.. Ve bütün bu hatalardan sonra Fatih den ne beklersin..Edited by: QuakeviL61

Nereden
    İstanbul

Necati: Butun mac Fatih'le tek bir top alisverisin yok. Eger o ikinci yaridaki bombos pozisyonda Hakan Sukur yuzunden bilerek Fatih'e vermediysen sen bir hainsin. Defol git.

Rustu:Bu yan toplar yuzunden bizi yakacagin gun cok yakinda.

Rustu'ye ilk yari boyunca her topta geri pasi yapan butun futbolcular: bu adamin Avrupa'da topa en kotu vuran kaleci oldugunu bilerek bunu yapmanin mantigi nedir?

Fatih: Top gelmedi fazla, diyecek birsey yok. Ama kendine her faul yapildiginda, ya da yapildigini dusundugunde topu birakip hakeme bakma huyuna artik bir son ver artik. Hem Avrupa'da hem Turkiye'de.

Gokdeniz: Iyi oynadin, tebrikler. Ama artik ne olur su son vuruslarda biraz daha dikkat. Onlari atsan iyi topcudan cok iyi topcuya yukseleceksin. Ama yapamiyorsun.Lutfen biraz daha konsantrasyon.

Yildiray: Helal olsun. Yuregini ortaya en cok sen koydun.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bizimkilerden en iyisi tolgaydi. fatih tekke cok kötüydü. forveti bence fatih tuncay yapsin ersun hoca. en iyisi fatih nihat ama sakat herif

Kötü futbol iyi skor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)