Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TÜRKIYEM 2-0 Arnavutluk

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

2-1 aliriz,

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yildiray cok Formda..bence kilit adam yildiray...

insallah fati+ necatiikilisi forvet oynar

Nereden
    Amasya

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı

Herkez kazaniriz diyor insanlah öyle olur ama ben bu ersunun gine salaklik yapacagini düsünüyorum eger defansi yine ukranya maçi gibi yaparsa servet yine bir gol hediye eder bu adam külliyen zarar yokmu baska oyuncu ya [img]smileys/smiley7.gif[/img]

bende mu maçtan galibiyet bekliyorum yoksa almanya hayal, prestijide korumak lazim tabi.

bu maçta fatih den gol bekliyorum.

ayhan kadroda diye insanlah hüseyini oyundan kesmez. hüseyin oynadigi oyunu futboldan anlayan görür.

birdebu maç allah korusun kötü biterse bu ersunu hemen yollanmali diger maça takimin basinda çikmamali.Ama daha maç oynamadan adama bu kadar karamsar yaklasmak istemem ama artik kredisini bitirdi.

arkadas hakli cikiyorsun galiba ersun salaki bak nasil kadro yabacakmis hizli gücum bak ve gökdeniz hizli degil ya onu yedekde

Ilk 11 belli oldu
    Arnavutluk engelini kayipsiz geçmenin hesaplarini yapan A Milli Futbol Takimimiz, stratejisini ve bu paralelde de sahaya sürecegi ilk 11?ini simdiden belirledi... Hafta sonundaki sinav öncesinde oyunculariyla yakindan ilgilenen teknik direktör Ersun Yanal?in, hizli ve mücadeleci bir orta saha kurgusu ile galibiyet arayacagi, bu sayede de rakibine topla oynama firsati vermeyecegi ögrenildi.

Yas ortalamasi düstü
    Rüstü?nün kaledeki yerinin garanti oldugu dile getirilirken, savunmada Tolga Seyhan, Ibrahim Toraman ve Koray Avci?nin görev yapacagi belirtildi. Orta saha seçimini Serkan, Yildiray, Hamit, Emre Belözoglu ve Ümit Özat?tan yana kullanacak olan Yanal?in forveti ise Fatih Tekke ve Necati Ates?e teslim edeceginin alti çizildi. Milli takim patronunun bu tercihlerle yas ortalamasini da düsürdügü gözlendi.

Özel çalistilar
    Rakibi sahanin her bölgesinde bozmak isteyen Yanal, ayni zamanda orta sahadan gelecek sürpriz isimlerle de gol arayacak. Formda oyuncularinin performansina güvenen tecrübeli çalistirici, takimina sürekli Arnavutluk hakkinda bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Dünkü çalismanin ardindan Emre Belözoglu, Hamit Altintop ve Ümit Özat?in özel bir sut idmani yaptigi gözlendi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yildiray çok formda bence de kilit olur,Emre de gününde olursa Ortasaha çok iyi olur.. Ayrica Hamit Altintop çok kalitelibir kanat o da iyi olur ve Fatih-Necati ikilisi uyumluluk gösterirse gol yollarinda de etkili oluruz.. Eger rakip defansi bunaltarak sürekli akinlar gerçeklestirirsek,ofansif oynarsak zorlanmayiz.. Edited by: Ferdinand

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

orta sahada defansif özellikli bi tek oyuncu yok

(muhtemel kadroya göre)

bu adamlar hiç atak yapmayacak heralde.

Nereden
    Ankara

Altintplarin ikisi de oynicak diyo gazeteler Hamit schalke de ki gib sag bek oynicak Halil da Fatihin yaninda.Yalniz bu maç Erdinç için çok büyük sanssizlik oldu sakat olmasa oynama ihtimali var çünkü Servet de yok.toraman oynicak yani.Bir de Ersun Hocaya niye kiziyor herkes anlamadim 4 tane adamimiz banko oynuyo bence gayet iyi.Ersun Hoca orta saha da Hüseyine çok güveniyor.Kesin bu maçta da ilk 11 çikar.Yalniz orta saha da tuncayla gökdenizden birini seçecek.Ayrica lider Fenerbahçe bu kadar adam alinmasi gayet normal(tabi serkan oynarsa kafayi yerim o ayri)

Nereden
    Trabzon

Servet i almadi ya.gerçi aldi da sakatti.

gazetede sekan sagda oynayacak yaziyodu.gökdenizi keser de serkan i oraya koyarsa valla ben de kafasyi yerim.

forvette fatihin yaninda kim oynarsa oynasin.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli takima basarilar dilerizEdited by: Mehmet

Alıntı kerzakov Nickli Üyeden Alıntı
    Altintplarin ikisi de oynicak diyo gazeteler Hamit schalke de ki gib sag bek oynicak Halil da Fatihin yaninda.Yalniz bu maç Erdinç için çok büyük sanssizlik oldu sakat olmasa oynama ihtimali var çünkü Servet de yok.toraman oynicak yani.Bir de Ersun Hocaya niye kiziyor herkes anlamadim 4 tane adamimiz banko oynuyo bence gayet iyi.Ersun Hoca orta saha da Hüseyine çok güveniyor.Kesin bu maçta da ilk 11 çikar.Yalniz orta saha da tuncayla gökdenizden birini seçecek.Ayrica lider Fenerbahçe bu kadar adam alinmasi gayet normal(tabi serkan oynarsa kafayi yerim o ayri)

sence ümit özat,serkan balci,servet vs... milli takimda oynayabilcek(hem de as olarak) kapasitede adamlarsa sorun yok... ama bence katliamdan baska birsey degil bu...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı kerzakov Nickli Üyeden Alıntı

sence ümit özat,serkan balci,servet vs... milli takimda oynayabilcek(hem de as olarak) kapasitede adamlarsa sorun yok... ama bence katliamdan baska birsey degil bu...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih'im söyle okkalisindan 2 3 gol atsa da basindaki su anti fatih'ciler bi renk degistirse hiç fena olmaz..

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence milli takimizi iki macida farkili kazanir[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Ankara

valla kazanmaliyiz demiyorum kazanmak zorundayiz! yildirayin formda olmasi sevindirici ama ersun yanal formda degil. [img]smileys/smiley36.gif[/img] milli takimla ilgili o kadar doluyum ki seytan diyo aç agzini yum gözünü ama neyse bu federasyon ile bu teknikdirektör ile bu MEDYA ile yinede bizim milli takim iyi is yapiyo...

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ideal kadro :

Rüstü

Cihan& nbsp; Tolga& nbsp; Ümit Özat

Hüseyin

Gökdeniz Yildiray Hamit Emre

Tuncay(Necati)&nbs p;Fatih

bence kadro böyle olsun

Nereden
    Amasya

kelkiltli bende katliyorum yabdigin kadroya aynisin bende düsünyordum ama cihan cekebilsek ordan o iyi degil basak bir oyuncu cagrmasi lazim oraya emrah bar ama adam kör

Bu hoca serkan gibi bir futbolcuyu oynatip hüseyini nasil keseryaa anlamiyorum Serkan hüseyinin yarisi olamaz hüseyin türkiyenini en iyi ön liberosu ama gidip serkani oynatacak kafayi yiyorumya bu salak serkan da oldu basimiza topçu adam fenerde oyniyor diye kadroya giriyor..

bence milli takimimizin kadrosu boyle olmali

emrah& nbsp; Tolga& nbsp; ibrahim toraman&nbsp ; umit ozat

huseyin

gokdeniz&nbs p;&nbs p; hamit altintop&nbs p;&nbs p;emre belezoglu

Fatih hakan $ukur

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

nedense ne zaman kadro yapmaya calissak su &nbs p; cikiyor karsimiza

ne bicim futbolcu dimi yaaa transfer mi etsek ne (&nbs p

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Simdi kesinlikle ummuyorum ve zannetmiyorum ama Arnavutluk maçinda kötü bir sonuç olursa görün siz tribünleri, milli maç unutulup lige hemen dönüs olur zaten bejeke taraftari çok kivrak "sevme zamanindan sövme zamanina" hemen geçebiliyorlar ya..

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Simdi kesinlikle ummuyorum ve zannetmiyorum ama Arnavutluk maçinda kötü bir sonuç olursa görün siz tribünleri, milli maç unutulup lige hemen dönüs olur zaten bejeke taraftari çok kivrak "sevme zamanindan sövme zamanina" hemen geçebiliyorlar ya..

aynen öyle olur ama basin bunu hiç önemsemez

Nereden
    Trabzon

Bu orta saha ile bu is olmaz.(defansif orta saha oynamazsa).

Nereden
    Amasya

ilk 11 söäyle oalcamis:Fatih,ümit,serkan,ibrahim,rüstü,emre,bast ürk,hamith üsey yada koray,tuncay,kürsat gökdenizi yedek yabacakmis manyak bu adam[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ümitler 4-0 yendi... koçlarim benim! bizden de tayfun'la adem oynadi...

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eger onbir dogruysa sasirmamak imkansiz. hizli diye serkan gibi hiçbir özelligi olmayan biri hiz teknik güç azim akilci futbol ne ararsan var dedirtecek özelliklere sahip Gökdenizi kesebiliyorsa pes dogrusu bu ne perhiz bu ne lahana asalim artik bazi seyleri Türk futbolunun yarinlari adina kurtulalim artik su istanbul hegomanyasindan yeter ya. bide su ümit özata uyuz oluyom yokmu koca ülkede bi sol kanat zorla sol kanat oyuncusu yaptilar bu herifi. Maça gelince çok büyük aksilik olmasa bu maçi aliriz Insaallah Fatihim gol atar ve inaniyorumki bizim dörtlü gögsümüzü kabartir yine.Basarilar Türkiyem.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)