Cafedegoygoy
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kt gnn firsatisi muhalefet!

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Buyrun burdan yakin...

Trabzonspor'da zkan Smer ve 1. Atay Aktug ynetimde grev yapan ancak son kongrede Baskan Atay Aktug ile ters dserek ynetim kurulunda yer almayan Trabzonspor eski Genel Sekreteri Yusuf Ziya Yilmaz, Aktug ve ynetimini elestiri yagmuruna tuttu.
    Son dnemde Trabzonspor'da Atay Aktug'un tam istedigi gibi bir ortam buldugunu belirten Yusuf Ziya Yilmaz, "Atay Aktug tam istedigi gibi bir ortam buldu. Kendisine ynetim ierisinde muhalefet olan yok, istedigi gibi yrtyor isleri. Kendisi nasil istiyorsa yle yapiyor. Senol Gnes seim yatirimi olmaktan baska bir sey olmadi. Gnes'e bir ok yetki verildi ama bunlarin hangisini kullaniyor. Insallah Senol Gnes'e verilen yetkiler sahte degildir. alisacagi bir ekibi bile yok. Kulpte bir basi bosluk var. Ben Atay Aktug'a hatalarini syledigim iin yaranamadim. alisamayacagimi anladigim iin ben ynetim kurulunda grevimi yaptim ve ayrildim" dedi.
    Trabzonspor'u yokluk ve sefalet iinde, bu noktaya, direnerek getirdiklerini ifade eden Yilmaz "Yarin tribnlerden 2 kisi bagirdigi zaman koltugu birakip gitmek yok. O oturdugunuz koltukta direnli oturmak zorundasiniz. Ynetim Kurulu, borsa disinda baska hibir acil konu ile ilgilenmiyor. Borsa ile ilgili olarak bilgilendirme toplantisinda baskan Atay Aktug yoktu. Biz hatalari syledigimiz zaman, sanki Atay Aktug bizim dsmanimizmis gibi, onu bize ynetim kurulu iinde savunanlar ikti. Ben her zaman Atay Aktug'a 'nce kulb temsil edeceksiniz, sonrada karar vereceksiniz' dedim. Ama o hep nce karar vermeyi tercih etti" diye konustu.
    Yilmaz, Atay Aktug'un oturdugu koltugun kavga koltugu olmadigini kaydederek "Atay Aktug'un oturdugu koltuk kavga koltugu degil. Kavga baslatmak istiyorlarsa, kavga baslatmaya haziriz. Ama onlar hibir seye hazir degil, bu ynetim kavga ortami olusturmamali, iyilk ortami olusturmali. Hortumu bize tutmalarina gerek yok zaten biz sizden yanayiz. Islerini yapmalari gerekir. Bir yildan beri altyapi bassiz bir sekilde duruyor. Byle bir model yok ama zkan Smer modelini Atay Aktug kaldirmak istiyormus. zkan Smer bir gn elinde bir liste ile bunlarin karsisina ikar ise o zaman ne yapacaklar. zkan Smer modelinin karsisina daha iyi model ile ikmalisiniz. Ynetim iinde kavgalarin ikmasinin baslica sebeplerinden biri Atay Aktug'un Lemi elik'i alt yapinin basina getirmek istemesi oldu. Atay Aktug ile Nevzat Sakar'in arasinin ailmasinin nedini de budur. Baskan Atay Aktug'un, zkan Smer'e olan dsmanligini anlamis degilim. Kk eski hesaplarla ugrasacagina hizmet yapmali" seklinde konustu.
    Fatih Tekke ve Gkdeniz Karadeniz transfer grsmelerinde Trabzonspor'un byk otorite kaybettigine dikkat eken Yusuf Ziya Yilmaz, "Fatih Tekke ve Gkdeniz Karadeniz transferlerinde Trabzonspor kulb otorite kaybetmistir. Btn abalarima ragmen bu otorite boslugunu engelleyemedim. G ynetimin elinde Trabzonspor zirhina brnp bize saldirmasinlar bize saldirilarsa biz buna haziriz. Ynetim Kurulu'nda Trabzonspor'un ykn eken 2-3 kisi var. Kurumsallasma adina bizim biraktigimiz yerden yukariya dogru bir gelisme yok. Insanlari kandirmasinlar, 2 tane sirket kurmuslar ii bos" diyerek tepkisini srdrd.
    Yusuf Ziya Yilmaz, Trabzonspor Kulp Baskani Atay Aktug'un neyi syleyecegine degil, neyi sylemeyecegine dikkat etmesi gerektigini belirterek sunlari syledi:
    "Herseye cevap vermek istemesi kendisini zor duruma sokuyor. Geenlerde kulp tarihini iyi bilmedigi iin (Trabzonspor 5 sampiyonluk elde etmistir) dedi. Byk bir gaf yapmistir. zkan Smer ve ynetiminin 2000 yilinda yaptigi planlama sonucunda Trabzonspor, bugnlere gelmistir. Bu planlama sakteye ugrarsa Trabzonspor'u kurtaramazsiniz. Planlama sekteye ugramaz ise Trabzonspor, nmzdeki 3 yilda sampiyon olur. Bizim haraketlenmemiz Trabzonspor'un basarili olmasindan yana, yapilacak olan hatalar sonucu yaptigimiz btn emeklerin, hayallerin yikilmasini engellemek iindir. Biz yapilacak olan yanlislara engel olmaya alisiyoruz. Hatalar olursa bir daha Trabzonspor'u toparlayamayiz. Atay Aktug siyasetten gelen yasantisini kulpte de devam ettirmek istemeye alismasi yanlis".

tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

hizmet iddiasi olan kongrede aday olur.sisli havada kurt kesilmenin takima faydasi yok.

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

bu haberin dogru oldugunu varsayarak yaziyorum;

bizim eski-yeni yneticilerimiz adam olmaz!!! hep diyoruz ya birlik-beraberlik.. bosuna hayal kuruyoruz..simdi zamani mi bu aiklamalarin??? zaten ma kaybetmisiz,herkes diken stnde..kimse bu kaos ortamindan faydalanmaya alismasin ve sahis egosunu tatmin etmek iin kulb zor durumda birakmasin..

sylediklerinin iin de dogru seyler de vardir muhakkak ama her dogru her yerde ve her zaman sylenmez..bekle sezon bitimini, 2 ay sabret, ondan sonra ne diyeceksen de..bu tip aiklamalar da nedense hep takim maglup oldugunda geliyo..Hayret bisey yaa,,herkes kendini dsnyor,kimse Trabzonspor'u dsnmyor[img]smileys/smiley7.gif[/img]

yelik tarihi
    31.05.2004

Biz su kendi iimizdeki yikicilardan bir kurturabilsek olay tamamda. Bu nasil is yahu. En ok zarari kendi yneticimiz verir, en agir elestiriyi en yikici speklasyonukendi medya kurulusumuz yapar, en agir kfr kendi taraftarimiz yapar.

Eeee sonra? Ne zaman bitecek bu 20 yillik zlem diye sorarlar birde, UTANMADAN...

calypso - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.09.2004
    Nereden
    Gney Amerika

arkadaslar bu tip haberlerde haberin kaynagini da yazin da bilelim kim bunlariyaziyor, y.z.yilmaz kendi mi demec veriyor yoksa birileri bu kritik zamanda mevcut yonetime muhalif olanlarla roportaj yapip bulanik suda balik avlamaya mi calisiyor. Aylardir medya da adimiz gecmiyor diyoruz ya bir yenilgi sonrasi nereye baksam trabzon sampiyonluktan koptu diye dakikalarca yorum yapiliyor, kardesim 1 hafta nce de liderle arandaki puan farki ayniydi ve yaristaydin, bir hafta sonra da ayni pekisimdi kopmus mu oldun? el birligiyle bizim motivasyonumuzu kirmaya alisiyorlarken onlar yetmiyor, bir de iimiz dekiler bu oyuna geliyor veyaalet oluyorlar diyelim. Zamanindamthis kadro kurup yillarca sampiyon olacak bir takim yaratmis ancak sampiyon olamayinca herseyi silip atmislardi. Simdi yine iyi bir yola girdik en iyi futbol oynayan takim bizi gsteriyorlar bu sene olamasak bile yillarca en gl sampiyonluk adayi olacagiz, tabii eger boyle "icimizden" engeller cikmazsa.

Hda Topalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    35

Umarim Senol Gnes'e verilen yetkiler sahte degildir.
    -->Senol hocanin kafasini karisitirip Trabzonsporun basariz bir donememi girmesini istiyorsun?

Yarin tribnlerden 2 kisi bagirdigi zaman koltugu birakip gitmek yok.
    -->Trabzonspor Taraftarini baskana karsi gaza getirmek degilde ne bu?

"Ben her zaman Atay Aktug'a 'nce kulb temsil edeceksiniz, sonrada karar vereceksiniz' dedim. Ama o hep nce karar vermeyi tercih etti"
    -->Ben Ben Ben, niyetin bastan bozuk zaten, propaganda yapiyor, bidaki seime aday olsa hi sasmam

"Insanlari kandirmasinlar, 2 tane sirket kurmuslar ii bos" diyerek tepkisini srdrd.
    --> Borsanin onunu kapatmak, Trabzonsporun gelir elde etmesineengellemek Trabzonsporluya yakisirmi????

Geenlerde kulp tarihini iyi bilmedigi iin (Trabzonspor 5 sampiyonluk elde etmistir) dedi. Byk bir gaf yapmistir.
    -->dil surmelerini bile hata olarak goruyor, anlasilan ne yapsa hata Atay Baskanin

BANA YLE GELIYORKI BAZI INSANLAR TRABZONSPORUN KAYBETMESINI BEKLIYORDU, BUNUN DEWAMIDA GELIR, BASARISIZLIGIN ZEMININI HAZIRLIYAN BU TUR INSANLARIN BIR ARA TRABZONSPORUN YONETIMDE BULUNMASI COK UTANC VERICI (bence)Edited by: agantha

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Bence bu aiklamalar dogrudur. Olmasi da dogaldir.

Trabzonspor da mkemmel degil. Zaman zaman yneticiler de hata yapacak. Futbolcularimiz da yapiyor. Taraftarimiz da yapiyor.

Hepimiz yapiyoruz.

Yanlis bence surada sanki: Kafamiza uymayan bir sey oldugu zaman hemen gemileri yakiyoruz. Yillar nce M.A. YILMAZ syle demisti:

"Biz Trabzon insaninin sabir esigi digerlerinden biraz dsktr. Hemen kontak atar!"

Aynen byle oluyor. Muhalefet de olacak iktidar da. Elestiri de olacak, yergi de. Dogru yapilanlar (ki zellikle kurumsallasma konusunda gerek . Smer, gerekse A.Aktug tarihe geecek alismalara n ayak olmuslardir) ve yanlis yapilanlar sorulanabilmelidir.

Yani bu ynetime %100 destek olan ben de yanlislar yapildigini gryorum. Ancak bu ynetimimizin basarisiz oldugunu gstermiyor. Trabzonspor camiasi ynetimini desteklemeli, nk demokratik olarak seimle greve geldiler. Eger muhalefet daha gl olursa bir sonraki seimde giderler. Bu ne dnyanin, ne de Trabzonspor'un sonu olur.

nk Trabzonspor kkl bir inardir. Dallarini kesseniz de kk saglamdir.

Futbolcularimiz zaman zaman grevlerini yapmiyor/yapamiyorlar, ynetimimiz de yle, hatta taraftarimiz da. Birakin bari muhalefet grevini yapsin. Birbirlerini yemeden.

mer SEVN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Les kargalcilari yavas yavas ortaya ikmaya basladi. Yusuf Ziya kim ki? Neyine gvenip bunlari sylyor?

Kongrede ikar adayligini aiklar. bu kadar basitEdited by: eOMER

Mehmet Alemdar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    Kocaeli

Byle konusmalar trabzonspora zarar verir ondan sonra trabzonspor iyice kt duruma dser ondan sonra 3 yil nce yasadiklarimizi yasariz...

Trabzonspor Kongre yesi
    gultekinsurul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    40

ya gardaslarim bu adamlari iyi taniyin. Bu insanlar Trabzon Sporu yneticilikleri zamaninda zarara ugratan adamlardir. Evet bunu kulb iyi takip eden herkes biliyor. Su meshur araba gereginden bahsediyorum. Futbolculara alacaklarina karsilik araba veren ve bunlari kulbe fahis fiyatla fatura edenlerin gurubundan dir. Sayin Yusuf Ziya bey fendi o yzden de kaale almayin.

Hda Topalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    35

Alnt simal yildizi Nickli yeden Alnt

Bence bu aiklamalar dogrudur. Olmasi da dogaldir.

Trabzonspor da mkemmel degil. Zaman zaman yneticiler de hata yapacak. Futbolcularimiz da yapiyor. Taraftarimiz da yapiyor.

Hepimiz yapiyoruz.

Yanlis bence surada sanki: Kafamiza uymayan bir sey oldugu zaman hemen gemileri yakiyoruz. Yillar nce M.A. YILMAZ syle demisti:

"Biz Trabzon insaninin sabir esigi digerlerinden biraz dsktr. Hemen kontak atar!"

Aynen byle oluyor. Muhalefet de olacak iktidar da. Elestiri de olacak, yergi de. Dogru yapilanlar (ki zellikle kurumsallasma konusunda gerek . Smer, gerekse A.Aktug tarihe geecek alismalara n ayak olmuslardir) ve yanlis yapilanlar sorulanabilmelidir.

Yani bu ynetime %100 destek olan ben de yanlislar yapildigini gryorum. Ancak bu ynetimimizin basarisiz oldugunu gstermiyor. Trabzonspor camiasi ynetimini desteklemeli, nk demokratik olarak seimle greve geldiler. Eger muhalefet daha gl olursa bir sonraki seimde giderler. Bu ne dnyanin, ne de Trabzonspor'un sonu olur.

nk Trabzonspor kkl bir inardir. Dallarini kesseniz de kk saglamdir.

Futbolcularimiz zaman zaman grevlerini yapmiyor/yapamiyorlar, ynetimimiz de yle, hatta taraftarimiz da. Birakin bari muhalefet grevini yapsin. Birbirlerini yemeden.

dedigine sonuna kadar katiliyorum fakat bu zamanda tam bir yenilgiden sonra sampiyonluk yarisinda aldigimiz bir yaradan sonra bu tur aiklamalar dogru degil, sonuta muhalefet olacak tabiki, ama herseyin bir usulu var,zamani var, mekani var, medyaya degil, toplansinlar birebir soylensin, yoksa bu tur muhalefetin pek yarar getirecegine inanmiyorum

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

zaman zaman atay aktug ynetimi hata yapsa basarilidir.Bundan 3 hafta nce neredeydi millet simdimi akillarina geldi.Trabzonspor'a daha iyi hizmet edecegini dsnen kongrede aday olur bu kadar basit

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

arabaci olan erol tuna yaf [img]smileys/smiley36.gif[/img]

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Sadece sunu syleyeyim, kendisini kk dsrms. Bundan sonra Trabzonspor'un herhangi bir ynetiminde olmasi mmkn olmamali bence... Bu kadar ikarci ve en hafif tabiriyle faull bir aiklama olamaz.

Yazik....

yelik tarihi
    29.05.2004

Kedi uzanamadigi cigere mundar dermis onunkide o hesap baksin su vakitten sonra dalgasina biz her trl baskanimizin yanindayiz.

olimpus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    42

kutoz
    Ziyareti

Trabzonspor ne kadar sanssiz bir takim. Bizans ve kartel medya ile ugrastigi yetmiyormus gibi, birde ierde gelen akinlara ggs germek zorunda kaliyor.

Yilmaz'in syledikleri dogru olabilir. Ama simdi zamani mi. Bu yil kongre iki gn yapildi. Ilk gnnde bu tr sikintisi olanlar konussun istendi. Niye orada bunlari anlatmadi, simdi kalkip konusuyor.

Ben bu aiklamayi ok yersiz ve zamansiz buluyorum.

Guests
    Ziyareti

Alnt agantha Nickli yeden Alnt

Umarim Senol Gnes'e verilen yetkiler sahte degildir.
    -->Senol hocanin kafasini karisitirip Trabzonsporun basariz bir donememi girmesini istiyorsun?

Yarin tribnlerden 2 kisi bagirdigi zaman koltugu birakip gitmek yok.
    -->Trabzonspor Taraftarini baskana karsi gaza getirmek degilde ne bu?

"Ben her zaman Atay Aktug'a 'nce kulb temsil edeceksiniz, sonrada karar vereceksiniz' dedim. Ama o hep nce karar vermeyi tercih etti"
    -->Ben Ben Ben, niyetin bastan bozuk zaten, propaganda yapiyor, bidaki seime aday olsa hi sasmam

"Insanlari kandirmasinlar, 2 tane sirket kurmuslar ii bos" diyerek tepkisini srdrd.
    --> Borsanin onunu kapatmak, Trabzonsporun gelir elde etmesineengellemek Trabzonsporluya yakisirmi????

Geenlerde kulp tarihini iyi bilmedigi iin (Trabzonspor 5 sampiyonluk elde etmistir) dedi. Byk bir gaf yapmistir.
    -->dil surmelerini bile hata olarak goruyor, anlasilan ne yapsa hata Atay Baskanin

BANA YLE GELIYORKI BAZI INSANLAR TRABZONSPORUN KAYBETMESINI BEKLIYORDU, BUNUN DEWAMIDA GELIR, BASARISIZLIGIN ZEMININI HAZIRLIYAN BU TUR INSANLARIN BIR ARA TRABZONSPORUN YONETIMDE BULUNMASI COK UTANC VERICI (bence)

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

aynen katiliyorum.

Forumdan Uzaklatrlmtr Utku061 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004

Trabzonspor'un uzun yillar Sampiyon olamama sorunu iste burada yatiyor arkadaslar! Muhalefet veya degil en ufak bir maglubiyette bile ayaga kalkiyor! Siz siki durun hele bir GS ve FB malari gelsin esas bomba o zaman patlayacak! Trabzondaki bazi basin yayin organlarinin gerek yz o zaman oryaya ikacaktir..Bence ok gereksiz bir beyanat!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    02.07.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    40

araba olayinin basinda Erol Tuna oldugunu ben de biliyorum ama Yusuf Ziya denen adamda erol tuna gurubundan. Elestiri olmasin demiyoruz. YZDE yz destek verin de demiyoruz. ama bu adamin iddia ettiklerinin gereklerle bagdasan bir yani yok. Karalama yapiyor. amur at izi kalsin mantigiyla saldiriya gemis. Zaten bizim asil sorunumuz yusuf ziya gibiler. Trabzonspora hizmet etmek degilde yneticilik etiketini kullanmak iin hareket edenler. Simdi sorarim size elinizi vicdaniniza koyun. "iki tane sirket kurulmus ii bos" ne demek bu laf. bunlarin ikiside sportif sirket dolayisiyla borsa sreci tamamlanincaya kadar herhangibir faaliyet beklemek zaten mantik disi. anlatmak istedigim adamin trabzonsporla bi isi yok adamin derdi sisli havadan faydalanarak saldirmak. o yzden yaziklar olsun diyorum. Ben bu yzden her zaman Erol Tuna, Yusuf Ziya gurubunun karsisindayim bu adamlar samimiyetsiz ve ikarcilardir.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    02.07.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    40

bakin usaklar sayin necmi perekli stad da st kapali syle degerlendirmis yorumunda bu olayi;

"Trabzonspor iin en byk tehlike dis glerin Trabzon nndeki engellerinden ziyade i dinamiklerin nne koydugu bir takim huzursuzluk hareketleridir. Bu gibi hareketler Trabzonspor ierisinde bazi huzursuzluklarin oldugu imajini yaymaktadir. nemli olan bu imajin silinmesidir. Hatta bazi yerel basinda eski yneticilerin artik Trabzonspor baskanina karsi beyanatlari da su yzne ikmaya basladi. Adeta kara gn dostlugu gibi.! Oysa Trabzonspor'un esas bu gnlerde geirdigi sikintili dnemlerde dosta ve destege siddetle ihtiyaci vardir. Hani birlik ve beraberlik iin verilen szler. Benim tanidigim Senol bu sorunlarin stesinde kolaylikla gelecektir. "
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    Afrika Dier

olaylari bytmeye gerek yok,topic amaya da gerek yok ,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)