Sayfa 28 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28
Toplam 687 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 687 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HM l Türkiye 1 - 1 Fildişi Sahilleri

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golü izleyebileceğimiz bir link var mı?
    Buyur Gökçe abi.

http://videogaleri.hurriyet.com.tr/V...x?s=2&vid=3100
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli Takımda tek sevindiğim olay Gökhan'ın gol atması ( Harika bir gol attı ) gerisi boştu .. İlk yarı ikinci yarıya nazaran daha iyi oymadık ama , ikinci yarı rezalettik.

Eğer İspanya karsısında da bu sekilde oynarsak , Sonucu düşünmek bile istemiyorum. Terim bunları görmüştür inşallah !!

Fildişi ikinci yarıda inanlılmaz pas yaptılar. İspanya bunlardan daha iyi pas yaoıyor. Demekki oyun kurgumuzuda buna yönelik ayarlayacağız.

Oyunculara gelince :

Volkan : Benim her zaman beğendiğim bir kalecidir. Bazı aksaklıkları olsada su an yerini dolduracak kimse yok.

Gökhan ZAN : Bu adam el bombası gibi , Anlatmaya gerek yok..

Servet : Bazı pozisyonlarda ağar kalıyor ama , Oyunun genelinde iyiydi..

Caner : Çok top kaptırdı , Golu de onun bulunduğu bölgeden yapılan ortada yedik..

Hamit : Sakatlıktan çıktıktan sonra , Form tutamamıs dolayısıyla sağada varmıydı yokmuydu belli olmadı..

Arda : Her pozisyona faulle başladı , Ancak Arda bu Milli takımda banko oynar.

Marco ( Mehmet ) : Her takıma bu adamdan bir tane lazım. Gene görevini yerine getirdi. Tam bir Türk gibi oynuyor.

Gökhan GÖNÜL : İstekliydi fazla etkili olamadı ama , Milli takımda yeri hazır.

Tuncay : Bu Adamın hırsına , mücadelisine , enerjisine vb. olaylarına bayılıyorum bu maçta pek etkili olmadı ama , Milli takımda Tuncay'ında yeri hazır..

Emre : Oyuna ikinci yarı dahil oldu .. keske olmasaydı . Emre'nin kendini toparlaması 28 Martı geçer diye düşünüyorum. Dolayısıyla oynamaması lazım fakat Fatih hoca , varsa Emre mutlaka olacaktır.

Ayhan : Ayhanda ikinci yarı oyuna girenlerden birisi olarak , Mücadele yönünden tatmin etmedi Orta sahada topa sahip olamadı , Olumlu paslar atamadı. Vasatı aşamadı.

Sabri : Sabride ikinci yarı oyuna dahil olan oyunculardan birisi , Bence bu adamın 90 dakika oynaması lazım tempocu harika sanki adamda ciğer yok.. Sabri'nin de Milli takımda yeri hazır diye düşünüyorum.

Kazım : Bence bu topcumu , popcumu belli değil. Milli takıma alınması bile hata . Ancak Terim varken kime ne söz söylemek lazımki ? Yorum bile yapılacak Futbol oynamıyor.

Gökhan ÜNAL : Gökhanımızda olmasa gol atacak kimse yok. Ama o , ne goldü harikaydı. Helal olsun Gökhan diyorum. Aynı golü Bjk ye de atmanı diliyorum. İlk yarı Gökhan Süper oynadı. Adam eksiltmeler , Sağ kanattan topu götürmesi , yine sağ kanattan orta yapması , İlerde kafa toplarına çıkması ve ceza sahasının dışında sert ve düzgün vuruşları ( Golüde bu şekilde attı . ) Her yönüyle mükemmeldi . Zaten sahanın en iyisi kimdi diye sorsalar İlk sıraya Gökhan'ın adı yazılırdı. Artık Fatih Hoca da gördü heralde Gökhan'ın nasıl goller attığını ve Milli takım'ın değişmez ismi olduğunu da anlamıştır umarım. Her maçta Banko oynaması lazım .. Teşekkürler Gökhan ÜNAL...

Halil : İkinci yarı oyuna dahil oldu , İlerde fazla top tutamadı. Vasatı aşamadı.

Semih : Semih aslında forvet olarak iyi ancak , Semih kendi oynadığı takımda ilk 11'e giremediği gibi Milli Takımda oynadığı zamanda bişey yapamıyor. Ama dediğim gibi Semih te bir forvette aranan her sey var. Dolayısıyla bence Milli takımda yeri hazır. Bütün olumsuzluklara rağmen.

Mehmet YILDIZ : İkinci yarı oyuna dahil oldu. Vasatı aşamadı. Mehmeti Türkiye liginde çok büyütmüşler Uluslar arası Maçlarda oyanayacak potansiyele sahip değil. Büyük futbolcu olacaksan bu ve buun gibi maçlarda kendini göstereceksin. Öyle yere yıkılmıyormus , top çalıyormus , oymuş buymuş gibilere uluslar arası maçlarda yer olmuyor. Ama Sivas spor lider ya ondan dolayı bir futbolcu almak zorunda tercihini Mehmet YILDIZ'dan yana kullanmış. İnşallah daha iyi olursun Mehmet.
    Konu Ümit Tekşan tarafından (12.02.2009 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR

Eski Nickim : Cripto

Nereden
    Aksaray

Rıdvan Dilmen :

Fildişi’ne verilen pozisyonları İspanya’ya verirseniz onlar cezayı hemen keserler. Bu maçı iyi analiz etmek gerekir

İspanya maçı öncesi Milli Takımımız için çok iyi bir sınav oldu Fildişi Sahili mücadelesi. Belki iyi futbol oynanmadı ama geleceğe yönelik önemli dersler çıkarılacak bir doksan dakikaydı.

Dün gece şunu gördük ki bu sistemimiz İspanya gibi iyi pas yapan takımlara karşı ciddi arızalar verecek. Nedeni de Fildişi de ayağa pas yapan, rakibi yoran, arkadan iyi bindirmelerde bulunan bir takım. Bu takıma karşı bu kadar zorlanıyorsak, İspanya önünde bu sistemle oynamamız büyük risk olacaktır.
    Bakıyorsunuz Mehmet Aurelio’nun önünde oynayan beşliden Gökhan Ünal dışında kimse iş yapamadı. Ne Tuncay’ı, ne Arda’sı, ne Hamit’i, ne Semih’i, sonradan girenler de dahil hiçbiri takıma katkı sağlayamadı, orta alana destek olamadı, hücum bölgesinde etkisiz kaldı. Rakibin pas trafiği milli takımı hem yordu, hem de bozdu. Kısacası 4-3-1-2 tutmadı. Orta alanda Mehmet tek başına kalınca, diğer oyuncular top yapamayınca sıkıntı yaşadık.

Bu tabloya baktığımız zaman aslında kendimizi görmemiz, eksiklerimizi tartmamız açısından yukarıda da belirttiğim gibi şahane bir uyarı aldık. Topu iyi kullanan Fildişi bize iyi bir ders verdi. Oyuna çok iyi hükmettiler. Futbolda ancak pas yapabildiğiniz zaman rakibi yorabilirsiniz. Biz bunu başaramadık, rakip bu işi iyi yerine getirdi. Özellikle ikinci yarı üzerimize çok rahat ve etkili geldiler.

Sadece bir gol bulmaları bizim için bir şans olsa da Fildişi’ne verilen pozisyonları İspanya’ya verirseniz onlar cezayı hemen keserler. Bu maçı iyi analiz etmek gerekir. Bugün aldığımız dersleri iyi değerlendirmemiz lazım. Çünkü önümüzde fazla bir zaman kalmadı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kasap servet vs drogba

kramponu parcalamıs‚ corabı parcalamıs, ayagında kan var onuda parcalamıs
    servet tam kasap ya

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gökhan yine klas gollerinden birine imzasını attı

Fatih Terim hala Emre Emre! diye bağıra dursun . . . . .

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Servet ne yapmış öyle Drogba'ya. Ayıptır. Gs maçından tırstım bir an.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhammet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adnan Polat " Bizim doktorlarımız Türkiye'nin en iyi doktorlarıdır. Antreman esnasında bir tek hakan balta kendi milli takımında linderoth sakatlanmışdır diğer sakatlarımızın hepsi süper lig maçlarında olmuşdur peki bunlar olurken hakemler neredeydi futbolcularımızı biçtiler hakemler izledi.

Yahu bu adam bu lafı dedi kendi adamı Türkiye'nin en büyük kasabı maçda sakatlanan adamlarının hepsi pozisyon icabı sakatlandı kendi adamı milletin elmacık kemiğini kırdı ses yok çok amatörce konuştu adnan polat bu kadar şeref eksikliği yaşadığını bilmiyordum öğrenmiş oldum.

En büyük kasap Servettir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Muhammet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nereden
    İstanbul

şu milli takımı hayal edebiliyormusunuz ;

1-Onur Recep
    2-Göksu
    3-Servet
    4-Egemen
    5-Yenal Tuncer
    6-Ceyhun Gülselam
    7-Gökdeniz
    8-Selçuk İnan
    9-Arda
    10-Gökhan Ünal
    11-Fatih Tekke

fb ve bjkden 1 futbolcu bile yok ne güzel olur böyle olsa milli takım

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Servet'e yüklenmeyelim. Evet biraz büyük baş gibi dalıyor rakibine ama normal bir tekmeliğin o bölgeyi kapatması lazım. Suç biraz da Drogba'da
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal olsun gökhana çok güzel gol attı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

fatih terim başında olduğu sürece milli takımdan hiçbir beklentim yok.futbolcular kendi başlarına gidebildikleri kadar giderler derim.avrupa şampiyonasını kaybetmemizdeki etkenlerden biride fatih terim bence
    9 # Osvaldo'

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)