Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaptan, Bize Bir Özür Borcunuz Yok mu?

kutoz
    Ziyaretçi

Büyük Trabzonspor'umuzun, tarih sayfalarina altin harflerle girecek degerli Kaptani Fatih TEKKE. Saha içindeki kaptanligin ve futbolculugunu tartismaya gerek yok. Ama sen sadece futbolcu-futbolcu, futbolcu-yönetici arasindaki iletisimi degil, ayni zamanda futbolcu-taraftar arasindaki iletisimi de saglamakla sorumlusun.

Sezon boyunca Trabzonsporumuzun (sizlerin) futbolu, tarafli tarafsiz bütün futbol otoritelerinden tam not almasina karsin, 2'si içerde, 1'i disarda olmak üzere, sampiyonluk mücadelesi verdigimiz rakiplerimize 3 kez yenildik.

Bu büyük taraftar en kötü gününüzde yaninizda oldu. Ilk yaridaki maglubiyetlerin telefisi olur diye düsündük. Fakat, puan cetvelinin basindaki rakibimizin 3 puan kapbettigi bir haftada, kesinlik 3 puandan baska hiçbir skorun isimize yaramadigi bir müsabakadan, kötü bir futbol ve yüregini bir türlü sahaya yansitamayan futbolcu kardeslerimiz yüzünden, maglup olup sampiyonluk ve lig ikinciligi sansimizi iyice azalttik.

Bu yüzdendir ki Kaptan; bu taraftar sizden bir özür bekliyor...

Her maglibiyetten sonra kalbini kirdigimiz, esimiz, çocugumuz, anamiz, babamizin yüreklerindeki yarayi tamir etmek için, bu taraftar sizden bir özür bekliyor...

Yarinda yaninizda olacagimiz için, sizinde yüzümüze bakarken daha cesaretli olmaniz için, bu taraftar sizden bir özür bekliyor...

Çünkü, bizler buna layigiz...

Sevgilerimle...Edited by: kutoz

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadece fatih degil yöneticilerde birseyler söylemeri lazim bizi tekrar sampiyonluk mücadelesinde oldugumuzu söyleyebilmeleri gerek evet kaptan ama bu takimda oynayan herkez formasinin hakkini vermeye mecburdur en azindan sampiyonluk sansimizi devam ettigini söylemeleri yada kalan maçlari alcagimizi veya bundan sonraki maçlarda daha tedbirli ve kazanma arzusuyla oynayacaklarini söyleyebilirler bu taraftarin bunlari duymaya hakki var biz elimizden geleni yapiyoruz onlarindanda birseyler beklemek bizimde hakkimiz.Ama bizi kandirmasinlar inanarak söyleyecen ve inandigini sahada bize göstecen lafda kalmayacak.

Saygilarla...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KAPTAN FATIH TEKKE'DEN DEGERLENDIRME

Gaziantep'ten sonra deplasmanda Besiktas'a da yenilen Trabzon sampiyonluk yolunda yara alirken Kaptan Fatih Tekke sonuna kadar savasacaklarini belirtip umut dagitti. Bordo-Mavililer, arka arkaya aldigi deplasman yenilgileri ile taraftarina hayal kirikligi yasatirken, Fatih Tekke 'Akilli ve sabirli davranmaliyiz. Biz çok badireler atlattik. Avrupa'dan elendik, yine dagilir denildi olmadi. Kendi sahamizda G.Saray ve F.Bahçe'ye yenildik yine dagilmadik. Dimdik ayaktayiz. Sonuna kadar savasacagiz' seklinde konustu.

Taraftarlarin moralinin bozuk oldugunun bildiklerini ifade eden Tekke Ankaraspor maçiyla yeniden çikisa geçeceklerini söyledi. Milli maç arasinda toparlanacaklarini belirten Trabzonspor'un kaptani 'Tek yumruk olarak sahneye çikacagiz. Bu takimda süper yetenekli futbolcular ve çok iyi bir hocamiz var. Sadece avantaj kaybettik. Ankaraspor maçi sonrasi G.Saray ile Istanbul'da oynayacagiz. Üç puan bizim olacak. Taraftarimiz endiselenmesin. Bize güvensinler, destek versinler' dedi.

bugünkü açiklamalri...

allah sabir vere elimizdeki gucu kullanamadiktan sonra ne dagilmasi ya

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

KAPTAN FATIH TEKKE'DEN DEGERLENDIRME

Gaziantep'ten sonra deplasmanda Besiktas'a da yenilen Trabzon sampiyonluk yolunda yara alirken Kaptan Fatih Tekke sonuna kadar savasacaklarini belirtip umut dagitti. Bordo-Mavililer, arka arkaya aldigi deplasman yenilgileri ile taraftarina hayal kirikligi yasatirken, Fatih Tekke 'Akilli ve sabirli davranmaliyiz. Biz çok badireler atlattik. Avrupa'dan elendik, yine dagilir denildi olmadi. Kendi sahamizda G.Saray ve F.Bahçe'ye yenildik yine dagilmadik. Dimdik ayaktayiz. Sonuna kadar savasacagiz' seklinde konustu.

Taraftarlarin moralinin bozuk oldugunun bildiklerini ifade eden Tekke Ankaraspor maçiyla yeniden çikisa geçeceklerini söyledi. Milli maç arasinda toparlanacaklarini belirten Trabzonspor'un kaptani 'Tek yumruk olarak sahneye çikacagiz. Bu takimda süper yetenekli futbolcular ve çok iyi bir hocamiz var. Sadece avantaj kaybettik. Ankaraspor maçi sonrasi G.Saray ile Istanbul'da oynayacagiz. Üç puan bizim olacak. Taraftarimiz endiselenmesin. Bize güvensinler, destek versinler' dedi.

bugünkü açiklamalri...

iste cavap güzel [img]smileys/smiley32.gif[/img]

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

simdi formda elestirenlerin bu yaziyi okuduktan sonra yüzlerindeki ifadeyi merak ediyorum

unutmayalimki onlarda insan ....

TESEKKÜRLER BÜYÜK KAPTAN...

ne özrü yaw..kaptan ne yaptida özür dilyecek..yapyayalim lütfen...yici degil yapici olalim..takim elinden geleni yapiyor..özür dileyecek biri varsa onlar bizlerizzz..trabzonda simdiye dek kaç kisi takimi adm gibi desteklemis..istisnalar hariç..tiyatro izler gibi degil..futbol izler gibi destek olalim...takimi atesleyelimki onlarda havaya girsin...

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

''kaptan ne yaptida özür dileyecek'' öylemi..

kaptaninda içinde bulundugu bir grup futbolcumuzun bu sehrin sampiyonlugu hangi psikoloji ile beklediklerinden haberleri yok..

ben sadece tek bir soru soracagim..

gaziantep ve besiktas karsilasmalarinda herkes szymkowiak kadar yüregiyle oynasaydi bu maçlari kaybedermiydik???????

yüregiyle hirsiyla oynasin futbolcu biz bunu televizyondan veya stattan görürüz elimizden gelen buymus deriz destege devam ederiz...

kapasitesinin altinda maç çikartacak olan ya o sahaya çikmasin izin istesin yada baska takima gitsin arkadas.. bu takim deneme tahtasi degil..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

La adami hasta etmeyinde Kutoz'un ne demek istedigini iyi anlayin.Çocuk diyorki ''F.Tekke, senin çikip sampiyonluktan kopmadigimizi her seye ragmen bu yarisi sonuna kadar geirecegimizi siz taraftarlarimiza söyleyip yerine getirmek boynumuzun borcudur''Kutozun dedigi bu,yani iddiasiz olmak istemiyor adam.Senolda aksam diyorki sampiyonluk sözünü agzimiza almayacagiz.Bakalim ne olacak?Olacagi su ilk maç olan Ankara B.B.spor maçina 7-8 bin kisi gider.Ali Sami Yende gene ayni eziyeti çekeriz.Sonra gene burda konusuruz.Hep diyorumya su 3 Istanbul takimini yenelimde sampiyon olmayalim,gerisi umrumda degil...Yeter be kardesim.Yillardir su Istanbulda yüzümüz gülmeyecekmi?Biraz ciddi olsalar bu Besiktasi beslerdik...

Insallah kaptanin dedigi gibi olur.

Nereden
    Trabzon

ibrahim yattara arkadasim kardesim fatihin nekadr markajda pynadihini gördük adamin yedi hi tekmenin haddi hesabi yok bu arada fatih bi arrada markajdan kurtulmak için 6 7 dk ortasahada bile oynadi farkindaysaniz

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tek maçla takimi hemen astiniz unuttunuz galiba 7 leri 5 leri oyle bi durum olsaydi ne diyecektiniz...

Nereden
    Trabzon

beyler bu besiktas maçi buhappeti çok uzun sürdü yeter artik kapatin bu konuyu nedir bu ya oooooooooooo millet ayip ya bu adam lar 3,5 atarken herkes elüstünde tutuyordu tekrar söylüyorum bu takim bizim sehrimizin takimi bu takima bizaslilar mi sahip çikacak yoksa bizmi bunun farkinda olmayan arkadaslar mi var yoksa anlamadim gitti lütfen arkadaslar iyi gününde olduhu gibi kötü günündede takimimizin yaninda olmaliyiz gerçek taraftar budur biz unutalimki herkes unutsun.

Trabzonluyuz biz istemez para pul

Herzaman heryerde

Anti istanbul

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Büyük futbolcu büyük maçlarda belli olur ...

Bu sebepten dolayi;takimimizda yildiz futbolcu var diye , kendi adima yanilgiya düstügümü anladim.

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizim takimizdaki her futbolcu yedekler paflar bile yildizdir ne alexi anelkasi nede baskasi fatih ne yapsin 22 gol atmis yattara ne yapsin 10 asist yapmis fgokdeniz ne yapsinistemedigin kadar gol atmis asist yapmis tolga erdinc emrah tayfun kale gibi defanslar teknik adamimiz dunyanin en iyi teknik adamlarindan biri bu takimin arkasinda medya destegi yok birakin destegi kostegi var devamli destekleyen cok az gurup var daha ne yapsinlar hepsi yildiz hepsiSAMPION takimin futbolculari

Taraftar takimina bir özür borcun yok mu?

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sahsen ben kaptanla ayni fikirdeyim.sampiyonluga inaniyorum.iki maç yenildik ama bu yenilgiler sans di .iki maçdada çok pozisyon kaçirdik.bunlar da takimin kulagina küpe olur. insallah bir daha pozisyonlari bu kadar rahat kaçirmayiz.sampiyonluga sonuna kadar inaniyorum.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alıntı

''kaptan ne yaptida özür dileyecek'' öylemi..

kaptaninda içinde bulundugu bir grup futbolcumuzun bu sehrin sampiyonlugu hangi psikoloji ile beklediklerinden haberleri yok..

ben sadece tek bir soru soracagim..

gaziantep ve besiktas karsilasmalarinda herkes szymkowiak kadar yüregiyle oynasaydi bu maçlari kaybedermiydik???????

yüregiyle hirsiyla oynasin futbolcu biz bunu televizyondan veya stattan görürüz elimizden gelen buymus deriz destege devam ederiz...

kapasitesinin altinda maç çikartacak olan ya o sahaya çikmasin izin istesin yada baska takima gitsin arkadas.. bu takim deneme tahtasi degil..
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] oru abi adam 40 senelik trabzonlu gibiydi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

içimizde yanan, içimiz yakan trabzon sevdasi bir yana,

sade futbolcu meziyetleri bile fatih'e saygi duymamiza yetmeli, üstelik nasil bir trabzonlu oldugunu cümle alem biliyor..

fatih kardesim, durusun ve futbolculugunla, basimizi dik tutuyorsun. sen ve diper kardeslerim..aynen devam. günlük sonuçlara kurban verilmeyecek kadar "güzel" ve "özel" insanlarsiniz siz

sizleri seviyoruz..

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

SADECE BJK MACINDAKI FUTBOLU ELESTIRILIYOSA FATIHIN BEN KATILMIYORUM CÜNKU ENCOK DIDINEN EN COK CABALAYAN FATIH VE SZYMEKDI SANKI SADE ONLAR INANMIS GALIBIYETE PETKOVICDE IYIYDI.3 DERBI KAYBETTIK AMA FATIHIN NE SUCU VAR ANLAMIYORUM BI ARKADASINDA DEDIGI GIBI 22 GOL 8 ASIST DAHA NE YAPSIN TAKIM ADINA OZÜR BEKLENIYOSA TAMAM.FATIHIN BU MACTA HIC SUCU YOK.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet aynen katiliyorum.

özür dilenecekse kaptan en sonlarda gelir.

Sabir tabi surda 2067 ye ne kaldi.

Sabredin ne olcak.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim takimdaki futbolcular zimkoviak gibi yüeginden oynamadilar bu maçi vermememiz gerekirdi ama olsun ileriki maçlara bakacaz artik fatih abinin de açiklamalari güzel insallah milli maçtan dolayi verilen arayi iyi degerlendirir ve öle bi hirsla maçlara hazirlanmamiz gerekir

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaslar sanirim bir yanlis anlama var. Fatih'in nasil bir futbolcu oldugunu degil tartismak, dilimin ucuna bile almam. Ve ben Fatih'in belki de Senol Günes'ten sonra gelen kaptanlar içinde en iyi kaptan (saha içindeki arkadasligi, takimi birlestirmesi vb.) oldugunu düsünen bir insanim.

Benim söylemek istedigim, -ki hepimizin bunlari yasadigini düsünüyorum- alinan maglubiyetlerin bizde bir duygu erozyonuna neden oldugu ve bunun hasebinde de esimizin, çocugumuzun, anamizin, babamizin kalbini kirdigimizdir. Onlarin kirilan yüreklerini onore edebilmenin tek yolu da, takimin kaptaninin çikip taraftarlara birseyler ifade etmesinden geçtigini söyledim. Trabzonspor futbol takiminda bunu yapmasi gerekenin de kaptandan baskasi olamayacagini düsünüyorum. Çünkü o takimin kaptani...

Zaten, Fatih'in beyanlarini sevgili Berat bize aktarmis, bir nevi özürü dilemis oluyor. Dolayisiyla bu konuyu burada kapatabiliriz sanirim.

Onun adi Fatih...
    Fatih Sultan Istanbul'u,
    o bütün yürekleri fethetti.

Sevgilerimle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)