Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Genç Milli Takýmlar (U15,U16,U17,U18,U19,U20)

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Almanya U21 0-1 Türkiye U21 dk.19

Aydýn Yýlmaz'ýn golüyle farký 2'ye çýkardýk dk. 68 .
    Konu Samet Berber tarafýndan (11.08.2009 Saat 21:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

vay be eskiden ümit milli maclari olur diye ekran basina kosardik ama bakiyorumki artik önemisz olmus hic bir tv yayinlamiyor

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

Ve maç 3-1 sona erdi , 3. golümüzü Deniz Yýlmaz atmýþ .

Tebrikler ...

TAHSÝN 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sorumluluðunu Metin Tekin'in, Teknik Direktörlüðünü Ferhat Südoðan'ýn yaptýðý U17 Milli Takýmýmýz (01.01.1993) özel maçta Romanya'yý 6-3 yendi. Pendik Stadý'nda oynanan karþýlaþmada gollerimizi Hasan Türk (Dk. 39 ve 65), Artun Akçakýn (Dk. 16, 24 ve 66) ile ilker sayan (dk. 80+2) kaydett. Romanya'nýn golleri ise Rafael (Dk. 48 ve 56) ile Gavra'dan (Dk. 27) geldi.

Millilerimiz, Romanya ile 1 Ekim 2009 Perþembe günü saat 11.00'de bir karþýlaþma daha yapacak.
    6 üstü 1 Aþk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

U19 Milli Takýmý'nýn Avrupa Þampiyonasý aday kadrosu açýklandý

Sorumluluðunu Müfit Erkasap'ýn, Teknik Direktörlüðünü Ogün Temizkanoðlu'nun yaptýðý U19 Milli Takýmýmýzýn (01.01.1991), 7-12 Ekim 2009 tarihlerinde Lüksemburg'da düzenlecek 2009-2010 U19 Avrupa Þampiyonasý 1. Eleme Turu 3. Grup'ta mücadele edecek aday kadrosu açýklandý. Aday kadroya davet edilen oyuncular 30 Eylül 2009 Çarþamba günü saat 18.00'de, Sheraton Ýstanbul Ataköy Hotel'de toplanacak.

Lüksemburg, Almanya ve Moldova ile ayný grupta mücadele edecek U19 Milli Takýmýmýzýn aday kadrosuna þu oyuncular davet edildi:

Berk NEZÝROÐLULARI, Cem SULTAN, Emrah YOLLU, Eray ÝÞCAN, Emre ÇOLAK (Galatasaray A.Þ.), Necip UYSAL, Rýdvan ÞÝMÞEK, Erkan KAÞ (Beþiktaþ A.Þ.), Özgür ÇEK (Ankaraspor A.Þ.), Ýsmail Haktan ODABAÞI (Bursaspor), Abdülkadir KAYALI (Fenerbahçe), Cenk GÜVENÇ (Gaziantepspor), Yaser HACIMUSTAFAOÐLU (Kayserispor), Mücahit ATALAY (Trabzonspor A.Þ.), Metin UÇAR, Soner AYDOÐDU (Hacettepe Spor), Erhan KARAYER (Dardanelspor A.Þ.), Oltan KARAKULLUKÇU (Gümüþhanespor), Ali HELVACI (Denizli Belediyespor), Volkan DÝKMEN (Hertha BSC Berlin), Mustafa Olcaytu ERGEN (Malatyaspor - Fesih).
    52 takýmýn 13 grupta mücadele edeceði 2009-2010 U19 Avrupa Þampiyonasý 1. Eleme Turu karþýlaþmalarý sonunda gruplarýný ilk iki sýrada tamamlayan takýmlar ile ilk ikiye karþý en iyi sonucu almýþ iki üçüncü takým 1 Mart-31 Mayýs 2010 tarihlerinde yapýlacak Elit Tur'a yükselmeye hak kazanacak.
    6 üstü 1 Aþk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

U19da birtane Trabzonsporlu Oyuncu mi var, yuuuuuh vallah...Takim yine Galatasarayli Futbocularlan dolu, baska birsey de beklemezdim acikcasi...
    #9 FATIH SULTAN TEKKESPORLU
    Sürmene'li Prenhalar

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

U19 Milli Takýmý, Moldova'yý 1-0 yendi

Sorumluluðunu Müfit Erkasap'ýn, Teknik Direktörlüðünü Ogün Temizkanoðlu'nun yaptýðý U19 Milli Takýmýmýz, Lüksemburg'da düzenle U19 Avrupa Þampiyonasý 1. Eleme Turu 3. Grup'taki ilk maçýnda Moldova'yý 1-0 maðlup etti. Rodange Stadý'nda oynanan karþýlaþmada Milli Takýmýmýzýn golünü 66. dakikada Oltan Karakullukçu kaydetti. Karþýlaþmanýn 77. dakikasýnda Moldova'dan Sinitchih kýrmýzý kartla oyun dýþý kaldý.
    Milli Takýmýmýzýn grubunda oynanan günün diðer maçýnda ise Almanya, Lüksemburg'u 3-0 yendi.
    Millilerimiz gruptaki ikinci maçýný 9 Ekim'de ev sahibi Lüksemburg ile oynayacak.
    Stat: Rodange
    Hakemler: Stuart Attwell, Simon Beck, Antonio De Carolis
    Türkiye: Metin Uçar, Emre Yüksektepe (Dk. 67 Berk Neziroðullarý), Volkan Dikmen, Necip Uysal, Ýsmail Haktan Odabaþý, Cem Sultan, Emre Çolak (Dk. 64 Oltan Karakullukçu), Erkan Kaþ (Dk. 46 Abdulkadir Kayalý), Erhan Karayer, Mustafa Olcaytu Ergen, Cenk Güvenç.
    Moldova: Stajila, Boghiu, Truhanov (Dk. 46 Onofrei), Sinitchih, Scripcenco, Costandachi, Gheorghiev, Mandricenco, G. Andronic, Ginsari (Dk. 70 Paseciniuc), Haceaturov.
    Goller: Dk. 66 Oltan Karakullukçu (Türkiye)
    Sarý kartlar: Dk. 31 Emre Çolak, Dk. 44 Necip Uysal, Dk. 53 Abdulkadir Kayalý, Dk. 64 Emre Yüsektepe, Dk. 90 Cem Sultan (Türkiye), Dk 51 G. Andronic Dk. 52 Costandachi, Dk. 82 Scripcenco(Moldova).
    Kýrmýzý kart: Dk. 77 Sinitchih (Moldova)
    52 takýmýn 13 grupta mücadele edeceði 2009-2010 U19 Avrupa Þampiyonasý 1. Eleme Turu karþýlaþmalarý sonunda gruplarýný ilk iki sýrada tamamlayan takýmlar ile ilk ikiye karþý en iyi sonucu almýþ iki üçüncü takým 1 Mart-31 Mayýs 2010 tarihlerinde yapýlacak Elit Tur'a yükselmeye hak kazanacak.

Kaynak : TFF.org
    6 üstü 1 Aþk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Tebrikler ederim U19 Milli Takimi, helal olsun
    #9 FATIH SULTAN TEKKESPORLU
    Sürmene'li Prenhalar

Bayramm61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su an Ogun un hocaligini yaptigi U19 milli takimimiz almanya ile oynuyor...Maci burda DSF kanali veriyor..durum 0-0
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

Paksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    39

u19 u18 füze ismi gibi

Nereden
    Almanya

dakika 30 1-0 öndeyiz gol ismail
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

Nereden
    Almanya

devre bitti...1-0 su durumda grupdan lider olarak devam ediyoruz...

Nereden
    Almanya

dakika 46 gol mustafa...2-0 yeniyoruz alamanlari :-)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

U19 Milli Takýmý, Almanya'yý 2-1 yenerek Elit Tura yükseldi

Sorumluluðunu Müfit Erkasap'ýn, Teknik Direktörlüðünü Ogün Temizkanoðlu'nun yaptýðý U19 Milli Takýmýmýz, Lüksemburg'da düzenlenen U19 Avrupa Þampiyonasý 1. Eleme Turu 3. Grup'taki son maçýnda Almanya'yý 2-1 yenerek grubu birinci sýrada tamamladý.
    Rodange Stadý'nda oynanan karþýlaþmada gollerimizi 31. dakikada Ýsmail Haktan Odabaþý ve 46. dakikada Mustafa Olcaytu Ergen kaydetti. Almanya'nýn golünü ise 87. dakikada Cenk Tosun kaydetti.
    Milli Takýmýmýzýn grubunda oynanacak günün diðer maçýnda ise Moldova, ýLüksemburg'u 2-1 yendi. Grupta alýnan bu sonuçlarla Türkiye ve Almanya, 1 Mart-31 Mayýs 2010 tarihlerinde yapýlacak U19 Avrupa Þampiyonasý Elit Turu'na yükselmeye hak kazandý.
    Stat: Josy Barthel
    Hakemler: Stuart Attwell, Simon Beck, Antonio De Carolis
    Almanya: Björn Bussmann, Patrick Koronkiewicz, Sebastian Hertner (Dk. 46 Shervin Radjabali Fardi), Marc Hornschuh, Fanol Perdedaj, Felix Kroos, Lennart Hartmann (Dk. 68 Peniel Mlapa), Cenk Tosun, Lasse Sobiech, Marco Terrazzino, Christian Clemens (Dk. 61 Tarýk Camdal).
    Türkiye: Metin Uçar, Rýdvan Þimþek (Dk. 46 Emre Çolak), Volkan Dikmen, Necip Uysal, Ýsmail Haktan Odabaþi, Erhan Karayer, Mustafa Olcaytu Ergen (Dk. 90+2 Erkan Kaþ), Ali Helvacý, Oltan Karakullukcu (Dk. 79 Cem Sultan), Berk Neziroðlularý, Cenk Güvenç.
    Goller: Dk. 31 Ýsmail Haktan Odabaþý, Dk. 46 Mustafa Olcaytu Ergen (Türkiye), Dk. 87 Cenk Tosun (Almanya)
    Sarý Kartlarý: Dk. 28 Patrick Koronkiewicz, Dk. 60 Lasse Sobiech, Dk. 70 Fanol Perdedaj, Dk. 83 Felix Kroos (Almanya), Dk. 67 Ismail Haktan Odabasi (Türkiye).
    6 üstü 1 Aþk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Bekir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Þuan U17 Dünya kupasý maçý oynuyoruz Burkina Faso ile,Hasan Ahmet 11'de yok 1-0 öndeyiz..
    Trt3 yayýnlýyor...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ilk yarý 1-0 bitti

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizimkiler elini cabuk tutsunlar ve Muhammet Demiri alsinlar yoksa ya Avrupaya gider(Insallah) yada Istanbul Takimlarin da Yedek Kulübelerinde sürünür.

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Atakan ve Batuhan'a milli davet

U15 Milli Takýmý'nýn 3-6 Kasým 2009 tarihleri arasýnda TFF Riva Tesisleri'nde yapacaðý hazýrlýk kampýnýn aday kadrosu açýklandý.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 3 Kasým 2009 Salý günü saat 13.00'te, TFF Beylerbeyi Atatürk Eðitim ve Araþtýrma Merkezi Tesisleri'nde toplanacak.
    __________________________________________________ _____________________________________________

Sonunda Atakan adlý bir futbolcu.Ýnþallah A takýma yükselirde formasýný alýrýz.
    Konu Atakan tarafýndan (28.10.2009 Saat 19:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    Més Que Un Club

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Bu arada Atakan ile ilgili bir haber buldum.

Cudibey’in gururu Atakan Usta
    2005-2006 Eðitim-Öðretim yýlýnda Amasya Zübeyde Haným Ýlköðretim Okulu’ndan, Trabzon Cudibey Ýlköðretim Okulu’na nakil geldi.

2005-2006 Eðitim-Öðretim yýlýnda Amasya Zübeyde Haným Ýlköðretim Okulu’ndan, Trabzon Cudibey Ýlköðretim Okulu’na nakil geldi. Danone turnuvasý boyunca baþarýlý olduðundan Cudibey Ýlköðretim Okulu Müdür Yardýmcýsý Hikmet Kara tarafýndan Trabzonspor Altyapýsý’na tavsiye edildi. Bu okula nakil geldikten sonra futbol hayatýna Trabzonspor’da devam etti. Kendisiyle yapýlan röportajýnda, “Ben Amasya’da Zübeyde Haným Ýlköðretim Okulu’nda futbol takýmýnda oynarken Trabzon Cudibey Ýlköðretim Okulu’yla maçýmýz vardý. Cudibey Ý.Ö.O’nun Müdür yardýmcýsý Hikmet Kara beni gördü ve çok beðendi. Trabzon’ a naklimi yaptýrdý ve o günden sonra Trabzon’da okul ve futbol hayatýma devam ettim.

Babama söz verdim

Babama bir söz vermiþtim Trabzon’ a gelmeden önce “Baba ben ahlaklý, çalýþkan ve çok iyi bir futbolcu olacaðým” diye. Trabzon’a geldikten 1 hafta sonra babam vefat etti. Þimdi babama verdiðim sözü tutup “Çok iyi bir futbolcu olmak için elimden geleni yapacaðým. Ben buna inanýyorum, inananlarý da mahcup etmeyeceðim” diyerek sözlerine devam etti.

Büyük yetenek

Atakan Usta henüz 1995 doðumlu olmasýna raðmen oynadýðý futbolla herkesi kendine hayran býraktý ve birçok futbol otoritelerinin de dikkatini çekmeyi baþardý. Cudibey Ýlköðretim Okulu Müdür Yardýmcýsý Hikmet Kara, “Atakan Usta’nýn üç yýl önce Trabzon’a gelmesinden bu zamana kadar geçen süre içerisinde çok mesafe kaydettiðini ve bu baþarýnýn Trabzonspor altyapý hocalarýnýn sayesinde oldu. Onlara yürekten teþekkür ediyorum” dedi.
    Més Que Un Club

Nereden
    Ýstanbul

Harika gençler: 4-1

Teknik direktör Abdullah Ercan yönetimindeki U17 Milli Takýmýmýz, FIFA U17 Dünya Kupasý D Grubu'nda ikinci maçýnda Kosta Rika'yý 4-1 yendi ve grubu 1. sýrada bitirerek üst tura çýkmayý garantiledi.
    Nijerya'nýn Enugu þehrindeki Nnamdi Azikiwe Stadý'nda oynanan karþýlaþmada Milli Takýmýmýzýn gollerini 3. dakikada Ömer Ali Þahiner, 33. dakikada Muhammet Demir, 42. dakikada Engin Bekdemir ve 70. dakikada Gökay Ýravul kaydederken, Kosta Rika'nýn golünü 44. dakikada Jonathan Moya attý.

Karþýlaþmanýn 53. dakikasýnda Milli Takýmýmýzdan Onur Karakabak'ýn kýrmýzý kartla oyun dýþý kaldý.

Nijerya'nýn Enugu þehrindeki Nnamdi Azikiwe Stadý'nda dün ayný grupta saat 17.00'de baþlayan Yeni Zelanda-Burkina Faso karþýlaþmasý yaðýþ nedeni ile 62. dakikada durmuþ, yaðýþýn kesilmesinin ardýndan saat 20.00'de tekrar baþlamýþtý.

Ayný statta oynanacak Türkiye-Kosta Rika karþýlaþmasý bu nedenle 1,5 saat geç baþladý ancak bu maçta 21. dakikada þiddetli yaðmur nedeni ile hakem Jerome Damon tarafýndan durduruldu.

Maç yaðýþýn devam etmesi ve saha þartlarýnýn futbol oynamaya uygun olmamasý nedeniyle bugüne ertelenmiþti.
    29.10.2009
    Kaynak : DHA

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Muhammet harika oynuyor turnuvayý izleyen büyük takýmlar varsa bursasporun elinden kaapacaklardýr..
    OSCAR CARDOZO

Burak_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kesin vardýr izleyen büyük takýmlar herkes bizmi
    Bordo Mavi...

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

U17 de hasan ahmetten baþka oyuncumuz varmý arkadaþlar?
    VERENA (KIRANKAÞ)

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý Tunahan Güllü Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muhammet harika oynuyor turnuvayý izleyen büyük takýmlar varsa bursasporun elinden kaapacaklardýr..
    Bildiðim kadarýyla Manchester City'nin kýskacýnda.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý oguzkoc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    U17 de hasan ahmetten baþka oyuncumuz varmý arkadaþlar?
    malesef yok beþiktaþýn galiba 5 oyuncusu var bizim sadece 1 tane

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)