Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaka Milan'da kaldı. - Paranın Satın Alamayacağı Şeyler de vardır!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Thumbs down Kaka Milan'da kaldı. - Paranın Satın Alamayacağı Şeyler de vardır!

Daha önce 120 milyon Euro veren Manchester City, teklifini 150 milyon Euro'ya yükseltti. Son tekliften sonra pes eden Kaka, "Kaderde ne varsa o olur" dedi.

Kaka'ya önerilen Süper Lig’in 3’te biri

* 665 milyon 875 bin Euro'luk Süper Lig'in 3’te biri Ligimizdeki 12 takımın (Sivasspor, Gençlerbirliği, Bursaspor, İstanbul BŞB, Ankaragücü, Gaziantepspor, Eskişehirspor, Hacettepe, Denizlispor, Antalyaspor, Konyaspor, Kocaelispor) değerlerinden daha fazla.

* 2 milyar 972 milyon 775 bin Euro'luk İngiltere Premier Lig'in 12’de biri. 20 takımlı ligin 17'sinin bedelleri Kaka etmiyor.

* 1 milyar 499 milyon 25 bin Euro'luk Almanya 1. Ligi'nin 6’da biri. Kaka, 18 takımlı Bundesliga'nın 17'sinden daha pahalı.

* 1 milyar 338 milyon 150 bin Euro'luk Fransa 1. Ligi'nin 5’te biri. Fransa Ligi'nin tamamından daha pahalı Sambacı..

* Kaka, 18 takımlı 230 milyon Euro'luk Romanya Ligi'nden daha pahalı.

* Kaka, 240 milyon Euro'luk kadrosu olan Arsenal'den daha pahalı.

* Kaka, 116 milyon Euro'luk Galatasaray'dan 1.5 tane ediyor.

* Kaka'ya ödenecek para ile 2 tane Fenerbahçe kadrosu kurulur.

* Kaka'nın bonservis ücreti ile 74 milyon Euro'luk Beşiktaş'tan 3.5 tane oluşturmak mümkün.

BÜTÜN dünyayı saran ekonomik kriz İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'i etkilemedi... Arap Abu Dabi Şirketler Grubu'nun satın aldığı City, Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka için yaptığı 120 milyon Euro'luk teklifi artırdı ve 150 milyon Euro'ya çıkarttı. The Sun Gazetesi'nin "Kaka'ya 243 milyon Euro" başlığı ile verdiği haberde, Manchester City, Milanlı oyuncunun bonservisi için İtalyan takımına 108 milyon Euro bonservis ücreti, 108 milyon Euro 5 yıl için Kaka'ya verilecek maaş, 27 milyon Euro da diğer bütün masraflar için ödeyecek.

Milan anket düzenliyor

Eğer bu transfer gerçekleşirse Kaka yılda 21.6 milyon Euro maaş alacak. Sambacının haftalığı, vergiler çıkartıldıktan sonra, 255 bin Euro gibi rekor bir sayıya ulaşacak. Ayrıca İngiliz ekibi, arabuluculara ve menajerlere 27 milyon Euro gibi bir para ödeyecek. Milanlı yöneticiler dünya futbolunun çehresini değiştirecek bir teklif aldıklarını doğruladı. Bununla kalmayan İtalyan ekibinin idarecileri resmi internet sitelerinde Kaka'yı gönderip göndermemekle ilgili bir anket de başlattı. Milan'ın birkaç gün içinde Manchester City'nin bu dudak uçuklatan teklifine cevap vereceği belirtildi.

Sambacı da pes etti

Kaka'ya yakın kaynaklar, Brezilyalı yıldızın sadece para ile ikna edilemeyeceğini söyledi. Buna rağmen Manchester Cityli yetkililer Kaka'nın babası Bosco Leite ile Milano'da görüşecekleri belirtildi. Öte yandan Milan Asbaşkanı Adriano Galliani, Manchester City'den alacakları para ile yeniden bir takım kurabileceklerini söyledi. Galliani, "Oyuncumuzun da geleceğini düşünmek zorundayız. Yılda 20 milyon artı primleri karşılayamayız" dedi. Kaka'nın gitmek gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade edilerek, "Ben Milan'da futbolu bırakmayı değil, yaşlanmayı düşünüyorum" dediği ancak son teklifin ardından, "Kader de ne varsa o olur" dediği İtalyan basını tarafından yazıldı
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yazıklar olsun böyle zihniyete. Yanı başınızda çocuklar ölüyor. Siz bir adama bu kadar para veriyosunuz. Soğuttunuz ulan futboldan beni.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Nereden
    Aksaray

Milan 'ın yerinde olsam düşünmeden evet derim .

Yaşlılar ordusunu gençleştirme için müthiş bir fırsat

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Haberi gördüğümde "" şeklinde bakakalmıştım ekrana sabahleyin.

Çok garip vallahi. Bir insanın orada değil de burada top koşturması için ne paralar veriliyor?

Yine Kaka gibi insan olan başkaları ne hallerde hayatlarını kaybediyor?

Akıl sabır diliyorum Allah'tan.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hiç düşünmem kabul ederim.Hem kaka içinde iyi olur ilgiltereyi görmüş olur.İngiliz futbolu tam kakaya göre.Zaten yanınada bir kaç yıldız daha gelir....
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ve parayi veren Müslüman Arap'lar,
    kardeslerinin üzerine bomba yagan, ekmek su bulamayan insanlar.

bugz etmemek elde degil, o paranin bir kismini Filistine yollasalar ne olur ki !

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu bir çılgınlık Kaka Milan'da Kalmalı Böyle bir teklif olamaz bu teklif Bu Kötü ve Kriz Zamanında Ahlaksızlıkdır.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bence Milan'da kalsın ve özdezleşsin. Hatta futbolu orada bıraksın.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

afrikada-filistin de şurda burda insanlar ölüyor ama neyseki zenginler paralarını böyle önemli şeyler için harcıyolar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bmfırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    afrikada-filistin de şurda burda insanlar ölüyor ama neyseki zenginler paralarını böyle önemli şeyler için harcıyolar
    zenginlikleri bir tarafa, sagda solda müslüman kardeslerimizi öldürülüyor ama nedense müslümaniz deyip gecinenler okadar parayi gidipte müslümanlari öldürenlere veriyorlar, zoruma giden budur :hırr

o parayi filistine veya baska bir yardim icin harca desen banane derler :hırr
    Konu 28TS61 tarafından (17.01.2009 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

milandan ayrılsın böylece rakiplerimizden biri olan milan güç kaybetsin
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    Aksaray

Alıntı livera61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milandan ayrılsın böylece rakiplerimizden biri olan milan güç kaybetsin
    İyi de Cem , Kaka 'nın gidişinden kazanacakları parayla yaşlılar ordusunu iyi oyuncularla güçlendirme şansları doğacak ellerinde . Her ne kadar ellerinde Kaka olmayacak olsada , çok ciddi bir şans onlar adına . Ben güç kaybedeceğini düşünmüyorum , aksine güçlenir

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Huseyin İlkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de Cem , Kaka 'nın gidişinden kazanacakları parayla yaşlılar ordusunu iyi oyuncularla güçlendirme şansları doğacak ellerinde . Her ne kadar ellerinde Kaka olmayacak olsada , çok ciddi bir şans onlar adına . Ben güç kaybedeceğini düşünmüyorum , aksine güçlenir
    yok ula onlar gider Rivaldoyu falan getirir
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    Aksaray

La Gazetta Dello Sport'a göre, Milan'ın listesindeki en önemli isimler Arsenal'ın Togolu golcüsü Adebayor ile Chelsea'nin Ganalı orta saha oyuncusu Michael Essien ve Brezilyalı defans oyuncusu Alex.
    Açıkcası bu sefer o hatalara düşeceklerini zannetmiyorum . Yukarıda verdiğim liste ilk transfer listesi Milan 'ın

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Einstein Torres!

Kaka'ya öğütler verdi! İngiliz devi Liverpool'un bebek yüzlü golcüsü Fernando Torres de Manchester City - Kaka transfer serüvenine dahil oldu. Daily Mail'e konuşan İspanyol golcü Kaka için Manchester City'nin doğru bir kulüp olmadığınu söylerken Brezilyalı futbolcuyu mantıklı yorumlarla net bir şekilde uyardı.

Fernando Torres ortada dönen 120 milyon avroluk rakam konusunda ise "Sahi ya, bu parayı nasıl ödeyecekler?" diyerek şaşkınlığını belirtti.
    10 SENE SONRAYI HATIRLATTI Torres'in Kaka'ya Manchester City konusunda uyarılarının ayrıntısı ise şu şekilde; "Büyük futbolcular şampiyonluk ister, kupa ister. Manchester City Ada'da henüz kupa kaldıracak bir takım değil. Premier League'de kalma ya da asansör takım olma mücadelesinde. Mesela Chelsea ile imzalama konusunda kimse tereddüt etmez çünkü Londra ekibi şampiyonluğa oynayan bir takım. Bu yüzden zaten yıldız transferi yapabiliyorlar, büyüdüler." dedi.
    Liverpool'a geldiği andan itibaren gösterdiği performansla ayakta alkışı hakeden genç golcü, Kaka'nın Manchester City için oynayabileceğini hayal bile edemediğini belirtirken, "Size muhteşem bir teklif yapmış olabilirler ama para her şey değildir. 10 sene sonrayı düşünün. Futbolcu geçmişinde madalyalar, kupalar, şampiyonluklar görmek ister. Bence harika bir sözleşmeden bu çok daha önemli" diyerek sözlerini tamamladı.

"Kaka para için bizi..."

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester City'nin, Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka'ya yapmış olduğu 120 milyon avroluk teklif, futbol dünyasını meşgul etmeye devam ederken, söz konusu transfere bir yorum da Kaka'nın takım arkadaşı Ronaldinho'dan geldi. Ronaldinho, Kaka'nın takımdan ayrılma ihtimalini 'facia' olarak nitelendirdi.
    Ronaldinho, konuyla ilgili olarak, "Kaka takımdan ayrılırsa bu bizim için resmen bir facia olur. Milan'da kazanılabilecek kupalar ve şampiyonluklar için ona ihtiyacımız var. Kaka'yı uzun yıllardır tanıyorum ve para için bizi terkedebilecek bir oyuncu değil. Milan oyuncuları olarak onu takımda kalmaya ikna etmeliyiz" dedi.
    Kaka'nın idmanlarda sergilediği tavır ile ilgili de konuşan Ronaldinho, "Kaka sakin davranıyor. Bence bu takımda kalacağına işaret. O bizim için çok önemli. Hangi takımda oynarsa oynasın, mutlaka başarılı olacaktır çünkü o bir futbol canavarı! Fakat Kaka Milan'ın sembolüdür ve kalacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.
    -1461 TRABZON-

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berlusconi'nin yerinde olsam kovarak satarım 150 milyon euro...

EĞİTİM ŞART!!!

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Futbolun da bİ kurali var transferİnde...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaka'nın yerinde olsam gitmem Manchester City'e. Ne olacağı belli olmaz, kariyerinin en önemli yılları boşa gidebilir. Adam benim daha fazla paraya ihtiyacım yok diyor, aldığı yetiyormuş nasıl olsa.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Öncelikle bu transfere bu kadar para döken Şeyh bilmem ne Efendi'nin iyi bir köteği hakk ettiğini düşünüyorum.Bir tarafta İsraeldeki siyonist iktidarın bir aydır çoluk çocuk demeden katlettiği insanlar diğer tarafta bir futbolcu için milyon euroları döken şeyh bilmemne.Bu şeyh'e birilerinin bunu hatırlatması lazım diye düşünüyorum.Seni Allah'a havale ediyorum efendi....
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben olsam veririm kakayı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Torres'in dediklerinde tezat var.. Chelsea şuanki kadroyu toparladığında kupası felan yoktu bu birincisi.. M.City'de iyi futbolcuları sanırım şampiyon olmak için istiyor turşusunu kurmayacak..

Diğer bir mevzuya değinirsem kendisi Liverpool'a niye gitmiş? Liverpool'un son yıllarda Ş.Ligi hariç Premier Lig'de bir iddiası olmuş mu?

Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Aksaray

Yalnız Torres Liverpool 'a , Milan gibi bir takımdan gelmedi . A.Madrid'den geldi . Liverpool 'da , A.Madrid 'in yanında çok büyük bir kulüp olarak kalır Kaldı ki Liverpool ile City 'nin durumları farklı . Liverpool , İngiltere 'nin devlerinden biri . City ise henüz söz sahibi değil , yakın gelecekte olabilmeside mümkün değil bence . Hele böyle "saçma" transferler yaparlarsa . O paraya Kaka 'yı alacaklarına , 5 tane iyi oyuncu alırlar takıma zirveye oynamama sorunlarıda kalmaz .

Nereden
    İzmir

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Torres'in dediklerinde tezat var.. Chelsea şuanki kadroyu toparladığında kupası felan yoktu bu birincisi.. M.City'de iyi futbolcuları sanırım şampiyon olmak için istiyor turşusunu kurmayacak..

Diğer bir mevzuya değinirsem kendisi Liverpool'a niye gitmiş? Liverpool'un son yıllarda Ş.Ligi hariç Premier Lig'de bir iddiası olmuş mu?

Torres'in çocukluktan beri en büyük hayallerinden bir tanesiydi Liverpool. Hatta rivayete göre A.Madrid'de kaptan iken pazubantın altında Liverpool yazıyormuş. Kaldı ki bana göre tezatlık yok. Her iki durumu da kendine göre değerlendirmiş. Demiş ki iyi para kazanabileceği bir kulüp ve hızla büyüyorlar. Ama diğer dediğinde de büyük bir kulüpte tarihe yazılmaktan dem vuruyor. Yani ben madalya alırım, şampiyonluk yaşarım benim için yeterli olur diyor.

Diğer mevzuya hiç gelme bence Uğurtan. O zaman sende de tezatlık olur. Selçuk İnan, Giray vb. futbolcular niye İstanbul takımlarına gitmedi de bize geldi? 24 yıldır şampiyon olamıyoruz, Türkiye kupasını saymazsak kupada alamıyoruz.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    Aksaray

Thumbs down

SAN SIRO'DA 'KAKA' PROTESTOSU

Milan'ın yıldızı Kaka'nın İngiltere'nin Manchester City takımına satılmasının gündeme gelmesi İtalyan kulübünün taraftarlarını kızdırdı!..

Milan taraftarları, Seri A'da bu akşam takımlarının Fiorentina ile yaptığı maçta, Kaka'nın Manchester City'e gitmesine yeşil ışık yakan Asbaşkan Galliani'yi protesto etti.

"Kaka satılık değildir" pankartı açan Milan taraftarları, uzun süre yıldız oyuncu için tezahürat yaptılar.

Maraton

Nereden
    İzmir

Maça şu an bakıyorum. Tüm stadyum "Kaka satılık değildir."(tabii İtalyanca) diye bağırıyor. Hâlen Kaka'ya sevgi gösterileri yapılıyor. Futbolcularla kucaklaşıyor Kaka. Sanki ayrılacak gibi.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)