Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor taraftari nereye gidiyor

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim tarafta yaziklar olsun maç basinda 2 grup bir kavgaya basladi ayirabilene ask olsun nedir bu düsmanlik nedir bu hirs neyapmaya çalisiyosunuz siz her gittigimiz maçta kavga edmekten bikmadiniz bunlar zaten taraftarlik yapmaya degil provakasyona geliyor!! Sizin gibi taraftar olmaz olsun gidin bjk lilarin arasina oturun bari de orda onlarla kavga edin bi ise yaramis olursunuz ama bizi birakin!! o taratar grubuna maç boyunca baktim yani kavga edenlere adamlar hiç tezahürat yapmadilar!! bi ara sadece gurbetçi gençler adami bilmem ne eder diye bisiler saçmaladilar yaziklar olsun size be!! aslinda bütün trabzon tarafatarina da yaziklar olsun!! maç boyunca sesim kisilana dek bagirdim hiç durmada sürekli nilleti ateslemek için elimden geleni yaptim ve bikaç tane daha böyle arkadas vardi gerisi napti oturdu maç seyretti sizin yeriniz maç degil arkadaslar sizim yeriniz ringler öbür arkadaslarimizin yeride tiyatro olsa gerek orda tezahürat yapmaya gelen 50kisi yoktu yaziklar olsun!! böyle yapacaksak hiç bir maça gitmeyelim zaten destek vermiyorsunuz birakin gelmeyin maçlara

Maç bitiminde ise kimsenin çagirmamasina ragmen simko geldi taraftari alkisladi bu alkis orda birkaçtane bagiran arkadasa tesekkür mahiyetindeydi tesekkürler gerçek trabzonspor taraftarina tesekküler simko!!!!!!Edited by: husolee61

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hangi guruplar kavga etti

Bu bizim kronik hastaligimizdir ilaci kesinlikle yoktur.Kavgaciyizya ondan.Bizi bitirende bu ve benzeri seylerdir.Biz bunlari asamadiktan sonra bir halt yiyemeyiz.

Guests
    Ziyaretçi

kavgayi guruplara baglayipta adami hasta etmeyin

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

" MANTAR " diye bir topic açilsin.

Her yenilgi sonrasi Mantar gibi biten bu basliklar orada toplansin. Ayni maç üzerine kaçinci baslik bu.

Yenilgi sonrasi ölçüyü kaçiriyoruz. Elestirilerede dikkat lütfen. Yapici elestiriler yapalim. Yikici ve Kiricielestiri yapmamaya özen gösterelim.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

aslinda bütün trabzon tarafatarina da yaziklar olsun!!

sen kendini ne saniosun?????[img]smileys/smiley7.gif[/img]bikere trabzon diil Trabzon

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tarftarin kendi arasinda kavga etmesi utanilacak bir olaydi. Olur böyle seyler ama. Kimin taraftari kendi arasinda kavga etmiyor ki...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

olayi bu kadar büyütmeyin ,yenildik iste herzamanki gibi,dagilmayalim olur kavga dövis,boyle seyler,

Nereden
    Amasya

arkadaslar kavga etmeyin ya trabzonsporumuza tam bu zamanda bize ihtiyacai var siz burda kavga edioyrsunuz yabmayin ya lig daha bitmedi

bjk seyircisde oturdu susdu sade bi80 dakikada biraz bir seyler yabdilar

Olur böyle seyler ama her zaman da degil yani...

Kardes degil miyiz hepimiz. Kardesler her defasinda kavga etmez. Lütfen bu takimin yoluna bas koymus arkadaslar birbirimize daha bir sevgiyle yaklasalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yavaaaass.... Haddini bilmeden yazanlar yavaassss !!!

Ifadeye bak gülermisin aglar misin???

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar olayi bilip bilmeden lütfen yazmayin. Kimse tasvip etmiyor böyle seyleri ancak ne yazakki böyle bir sey oldu. Forumdaki bir kaç kiside bu olaylarin içindeydi. Millet gergindi gereksiz bir tartisma kavgaya dönüstü. Olayi büyültmenin alemi yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

olan bitenden haberim yok ama yillarini trabzonspora vermis bir olusumdan bahsederken biraz saygili olun.

Guests
    Ziyaretçi

dünyanin her yerinde her statda her maçta oluyor böyle seyler uzatmaya gerek yok ama bilmeyenlerde kimseyi kötülemesin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizim taraftarimiz bazen böyle SAÇMALIKLAR yapiyor...Eger amaç kavga etmekse...Çikin disarda kavga edin...Ama amaç TRABZONSPORUMUZU desteklemekse...Kaç kisi olursa olsun...Ister 10 kisi...Ister 1000 kisi sonuna kadar desteklemek zorundadir...

Saygilarimla...

Nereden
    Ankara

Konuyu açan Husolee61'in dediklerinin çoguna katiliyorum. Taraftarimizin maçta kendi aralarinda kavga etmelerinin mazereti olamaz, biz kardesiz falan gibi laflar en az orada kavga etmek kadar saçmaliktir.

Yalniz tiyatro gibi izlediniz diye bir elestiri yapmis. Bence zaten taraftar tiyatro gibi izlemelidir bir futbol maçini. Nedense bizim ülkemizde böyle garip bir futbol kültürü var, istanbuldan çikma bir kültür. Maç boyu davullarla avazi çiktigi kadar bagirmak gibi.

Oysa bakarsaniz ingiltere ligine yahut ispanya ligine, orada taraftar maçi tiyatro izler gibi takip eder, sessizdir, ama bir faulde, veya tartismali bir pozisyonda, bireysel olarak insanlarin tepki göstermesi sonucu bir ugultu çikar ve bu birden çikan yüksek ses sahaya tesir eder. Hakem ve rakip futbolcular söyle bir irkilirler, evsahibi takimin oyunculari da seyircinin maça konsantresini farkederek, daha dikkatli olurlar, motivasyonlari artar, destek böyle olur. Yoksa 90 dakika bagirmak ne ise yarar, ben bunu anlamis degilim, ses tellerini tahrip etmekten baska. Tabii maçta toplu tezahüratlar olacak ama öyle gereksizce bagirmak anlamsiz geliyor bana.

istanbul taklitçiliginden vazgeçelim, birakin davullari, maçta ne isi var davulun.

ya allah askina adam dogru soyluyo ben de mactaydim ve stada ilk girenlerdendim neler gozume takildi soyliyim

1 ) Kadiköyde bulustugumuzda bize trip atan sanki oraya bizden once gelmiste niye yanimiza gelmiyosunuz diyen arkadaslara

2) Hemen onumde olan yuzu nu bordomavi boyamis arkadas macta olanlar hatirlar ailesiyle gelmis devamli besiktaslilara elkol haraketi yapmasi daha hic birsey yokken

3) Orda olan kavgada adama vurup sonra adami biraz daha yukari cekip ayrilmasi icin orda tekrar vurmaya devam arkadaslara ne oldugunu bile bilmeden vuruyodu buna kesin eminim

4)Stadda toplanan bordomavi net uyelerinin sanki orda baska uye yokmus gibi kendi hallerinde davranmalarindan

5) E be adam maca gelirken üstünde bir tane bile trabzonsporla ilgili esya olmayan arkadaslara

6) O taraftar orda yarim saatten fazlabeklemis ve kapalidaki besiktaslilari bize nispet yapsin diye disari cikartmayan polise

tesekkür mü edeyim ondan sonra niye elestiriyosun diyor bazi arkadaslar ya benöleyim bu takim icin ama yapmayin ya herkesin gordugu seyler bunlar artik rica ediyorum birbirimize karsi daha sicak kanli davranalimve ben sampiyonluktan umidimi yitirdim trabzonspor sahadan ayrildi ne oldu orda gozuyasli taraftar kaldi allahaskina ben aglamayayimda kim aglasin besiktas golu attiktan sonra hic cevirip kafanizi saga sola baktinizmi ben bakamadim sanki golu ben yedim kahroldum SEVGILI TRABZONSPORUMA CEFAYI CEKERIM SABIR EDERIM SENINLE OLUME GIDERIM AMA VAROLAN GUCUNU KULLANMASSAN KENDIMI PERISAN EDERIM

SAYGILAR

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tamamda hersey kötümüydü ya.

Hepiniz yakiniyosunus.Isin bide iyi tarafina bakin böyle olumsuzluklar olur.Bence yenilmemiz hariç cogu sey güseldi.Örnegin istiklale gelen herkeze tesekkür ediyorum birlikte ordan stada yürüdük.Ömrümün en zevkli yürüyüsüydü.Stadda ewet fazla tezahurat yapamadik ama sebebi gruptur arkadaslar örnegin bi gruptan büyük bi kisim olsaydi onlar tezahürati baslatir bizde arkasindan destek verirdik.Ama çogunlugu olusturan bi grup olmadigi için bölük bölük oldu ve tezahürat yapamadik.

Ama ben yinede oraya gelen herkeze tesekkür ederim bana çok güzel bi 5 saat geçirmeme sebeb olduklari için.Ama yenseydik en büyük ödülü o zaman almis olacaktim.Neyse nasip degilmis...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Lan oglum baslayacam simdi ha !! biri der Gurbetçi Gençler adami bilmem ne yaparmis biri der bize trip attilar ne sizin lan siz !
    Bizim kadar Trabzonspor taraftari kolladiniz da gerisi kaldi?Ne yapmissiniz simdiye kadar ? terbiyesizlesmeyin ! Gurbetçi Gençleri agzina alan vatandas Gurbetçi Gençler hakkinda en ufak bir fikrin yokken nasil da atliyorsun zipliyorsun her tarafin oynuyor böyle... Gurbetçi Gençler o kelimeyi etmis de biz nasil duymamisiz ? daha düne kadar birer birer maça gidiyordunuz. Istanbul?un vitrin yerlerinden biri olan Istiklal caddesini inletenler hosuna gitmedi heralde? Ya sen utanmadan trip yaptilar diyen sahsiyet ! sizin ne için orda beklediginiz alninizda mi yaziyordu ? kardesimizi yaniniza gönderdik fena mi ettik. Bmn?den oldugunuz anlasilinca gelin uzak durmayin beraber gidelim demedik mi ! bunun adi trip mi oluyor ! Yeteri kadar sikintimiz var bide sizle ugrasmayalim? yoktan yere is çikarmayin canimizda sikmayin, surda hepimiz biriz diyoruz kullandiginiz kelimelere bakin? Edited by: Külünkoglu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı baris_aykan Nickli Üyeden Alıntı

4)Stadda toplanan bordomavi net uyelerinin sanki orda baska uye yokmus gibi kendi hallerinde davranmalarindan

bu ne demek anlayamadim arkadasim bir anlatir misin?

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı
    abi yavas diye bise yok bi defa orda birbirine giren iki grupun arasinda kalan taraftarlar ne yapsin maçi bile dogru dürüst izleyemedik milletin agzina sakiz olduk trt'ye prim verdik ve digerlerine ben de maçtaydim böle bisey olmamali arkadaslar husolee kardesimin de sonuna kadar yanindayim

saygilarimla

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı gerisiyalan Nickli Üyeden Alıntı
    Yalniz tiyatro gibi izlediniz diye bir elestiri yapmis. Bence zaten taraftar tiyatro gibi izlemelidir bir futbol maçini. Nedense bizim ülkemizde böyle garip bir futbol kültürü var, istanbuldan çikma bir kültür. Maç boyu davullarla avazi çiktigi kadar bagirmak gibi.

Oysa bakarsaniz ingiltere ligine yahut ispanya ligine, orada taraftar maçi tiyatro izler gibi takip eder, sessizdir, ama bir faulde, veya tartismali bir pozisyonda, bireysel olarak insanlarin tepki göstermesi sonucu bir ugultu çikar ve bu birden çikan yüksek ses sahaya tesir eder. Hakem ve rakip futbolcular söyle bir irkilirler, evsahibi takimin oyunculari da seyircinin maça konsantresini farkederek, daha dikkatli olurlar, motivasyonlari artar, destek böyle olur. Yoksa 90 dakika bagirmak ne ise yarar, ben bunu anlamis degilim, ses tellerini tahrip etmekten baska. Tabii maçta toplu tezahüratlar olacak ama öyle gereksizce bagirmak anlamsiz geliyor bana.

istanbul taklitçiliginden vazgeçelim, birakin davullari, maçta ne isi var davulun.

tamam Ord.Prof.gerisiyalan arkadasimizin dedigini yaparak (zaten aksini de pek yaptigimiz söylenemez) bundan sonra bagirmaya - tezahürat yapmaya paydos.Istanbul'un itleri bagirsinlar takimlarini gaza getirsinler (fener kadiköyde önüne geleni devirip te neden deplasmanda samar oglanina dönüyor dersiniz) biz de pozisyonlar geldikçe ugultu çikaralim fesüpanallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Arkadas bu maçta bizim tribunde davulun olmadiginin bile farkinda degil, yorumlarina da sasirmamak lazim. Böyleleri de varmis diyerek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı
    abi yavas diye bise yok bi defa orda birbirine giren iki grupun arasinda kalan taraftarlar ne yapsin maçi bile dogru dürüst izleyemedik milletin agzina sakiz olduk trt'ye prim verdik ve digerlerine ben de maçtaydim böle bisey olmamali arkadaslar husolee kardesimin de sonuna kadar yanindayim

saygilarimla

Ya Kardesim kime neyi kanitlamaya çalisiyorsunuz. Mevzuyu kimse bilmiyor bir karambol oldu. Çok sakin adamlariz ya !birileri arkadasina vuruyorsaillaki buna tepki gelecektir. öyle de oldu. bu konuyu uzatmanin alemi yok. Biz her Trabzonspor taraftarini kardesimiz gibi görmüyormuyuz ? kavga olayini kim tasvip edebilir ? böyle bir manyaklik var mi ? ama kavga oldu diye de yillardan beri her türlü sikintiyi çeken adamlara da bok atmayacaksin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)