Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 361 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - B. B. Ankara(2-2)

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maci alacagimiz dan kuskum yok ama,su brazilyalilar var ya..[img]smileys/smiley5.gif[/img]onlardan kuskulaniyom biraz.

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok zor maç!

her türlü skora hazirlikli olmaliyiz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu maç Melih Gökçege Haddini bildirme maçi olacak...Ben bu yüzden farkli kazanmamiz gerektigini düsünüyorum...

Saygilarimla...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4-1 aliriz tahminimce isallah maç boyunca i. melihede küfür edelim bence hakedene edecez abi

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

4-1 aliriz tahminimce isallah maç boyunca i. melihede küfür edelim bence hakedene edecez abi

Trabzonspor taraftari küfür etmez. Biz farkliyiz.

Ankara ters takim. Ne yapacagi belli olmaz. Insallah aliriz.

Eeee ne de olsa Erdinç ve Emrah geri dönüyor ve D'haene cezali..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor taraftari küfür etmez. Biz farkliyiz.

Ankara ters takim. Ne yapacagi belli olmaz. Insallah aliriz.

Eeee ne de olsa Erdinç ve Emrah geri dönüyor ve D'haene cezali..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ankaraspor çok ters takim ne zamanne yapacagi belli degilyinede bu maçi aliriz ama önemli olan bir hafta sonraki Salatasaray maçi o maçtada TRABZONSPOR gibi oynayamazsak iste o zaman 3.lük bile tehlikede

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzon taraftari küfür etmezmis güldürmeinbeni

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçtan umutsuzum açikçasi, ve kazansak bile fazla sevinebilecegimi sanmiyorum.

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

evet ank her mac gol atiyo hic bos gecmiyolar 2. yarida iyi gidiyolardi hem gs hem bjkya yenilmelerine ragmen 2sinede 2 gol attilar bizde gol yersek cikartamayiz bu maci kaybetmemiz 3.lugü de zora sokar bence emrah ve erdincin de donmesiyke kazaniriz kazanmak zorundayiz bi de cok iyi oynayarak kazanalim

Nereden
    Ankara

zor maç ankara spor gol atmakta zormlanmayan bir takim. biz defansta basarili olursak ki son 3 haftasdir basarili degiliz bu maçta çok zorlanmayiz.

jabayi iyi kontrol edersek ve vederson'un topla bulusmasini engeller oyun kurdurmassak maçi kazanmak kolay olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maç bence çok kritik.Ali Sen'i sevmem ama "Trabzon, bir yenilgi sonrasi eger ikinci puan kaybini yasarsa devami gelir" demisti.Sanirim gidisat bunu gösteriyor.Bu maçta olasi bir puan kaybi Mayis ayinin baslarinda 4.siraya inmemize bile neden olabilir.Ancaaaak eger seyircimiz (bakin taraftar diyemiyorum) bir hiyarlik yapip da çatlak çatlak sesler çikarmaz takimini maçin basinda coskuyla alkislar, önce Mehmet Yilmaz'i sonra Yattara-Gökdeniz (elele) tribüne çagirir, takimina arkasinda egilmez bir sekilde durdugunu hissettirirse vay Bebe Ankaraspor'un haline 5'lik olurlar.

Nereden
    Amasya

FLAS..FLAS.. TRABZONSPOR, ZURAWSKI'NIN TRANSFERINI BITIRDI
    Trabzon, devre arasi alamadigi Polonyali star için Krakow;u ikna etti. Szymkowiak ise ;Hemen gel. Türkiye;yi ayaga kaldiririz; dedi

Trabzonspor, Zurawski operasyonunda attigi 2. adimda büyük asama kaydetti. Szymkowiak;in performansindan son derece memnun olan Bordo-Mavililer, devre arasi transfer edemedikleri Zurawski konusunda kulübü Wisla Krakow;dan söz aldi. Sezon sonu iki kulüp yöneticilerinin tekrar masaya oturacagi ve imzanin gerçeklesecegi belirtildi.

Bu arada Syzmkowiak;in, milli maç için gittigi ülkesinde Zurawski;ye Trabzon;u anlattigi ve ;Çok güzel bir sehir. Insanlar içten ve beni çok seviyorlar. Polonya;da bile böyle sevgi görmedim. Gelirsen, birlikte Türkiye;yi ayaga kaldiririz; diyerek kendisini ikna ettigi ögrenildi

kutoz
    Ziyaretçi

Biz her zaman küllerimizden dogmayi bilmis bir camiayiz...

kesin aliriz maçi.

Skor;

Trabzon 4 - Ankara 0

Fatih 2
    Gökdeniz 2

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence bu maci farkli kazaniriz ben trabzonuma güveniyorum

cikip kaplanlar gibi oynayip yenecekler

• [/list]

hep daime tek trabzonum

Nereden
    Almanya

Alıntı firtina61 Nickli Üyeden Alıntı

FLAS..FLAS.. TRABZONSPOR, ZURAWSKI'NIN TRANSFERINI BITIRDI
    Trabzon, devre arasi alamadigi Polonyali star için Krakow;u ikna etti. Szymkowiak ise ;Hemen gel. Türkiye;yi ayaga kaldiririz; dedi

Trabzonspor, Zurawski operasyonunda attigi 2. adimda büyük asama kaydetti. Szymkowiak;in performansindan son derece memnun olan Bordo-Mavililer, devre arasi transfer edemedikleri Zurawski konusunda kulübü Wisla Krakow;dan söz aldi. Sezon sonu iki kulüp yöneticilerinin tekrar masaya oturacagi ve imzanin gerçeklesecegi belirtildi.

Bu arada Syzmkowiak;in, milli maç için gittigi ülkesinde Zurawski;ye Trabzon;u anlattigi ve ;Çok güzel bir sehir. Insanlar içten ve beni çok seviyorlar. Polonya;da bile böyle sevgi görmedim. Gelirsen, birlikte Türkiye;yi ayaga kaldiririz; diyerek kendisini ikna ettigi ögrenildi

Yalan haber ama beni yine de heyecanlandirdi. Ne Zurawskiymis be. Transfer dönemi biteli 2 ay oldu hala gündemde.

Zurawskiden nefret ediyorum[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

oncelikle eomer kardesimin haberine sevindim. eger bitirebildilerse ne ala. maca gelecek olursak buyuksehir cok ters bir takim. ne yapacaklari belli olmuyor. herkese duruyorlar ama bize gelince aslan kesilebilrler..

ben bu macin cok zor gececegini dusunuyorum. ama insallah kazaniriz...

Nereden
    Avrupa Diğer

Milli takimdan yorgun ve morelsiz donen oyuncularimizin sahada gezindigi ilk ankara macinda sezonun en kotu oyunlarinda birini oynamis ve berabere kalmistik ve yine milli maclar ve ankaraspor macimiz var cok dikkatli olmak lazim milli maclar sonrasi lig maclarina hemen motive olamiyoruz ayni sorunu kayseride g.s antepe karsida f.b yasayabilir... lig bitti derken!!! takrar baslamasin? .saygilar

bu takimin türkiyede yenemicegi bir takim yok ama buna bizim kadar futbolcular ve teknik kadroda inanirsa!!

ben besiktas maçinda en ufak bir inanç göremedim forvet beklerken defans oyunculari girdi.mehmet yilmaz gibi bir adam nerede ya adam defansi paramparça ediyo bunu niye görmek istemiyolar.

korkmayalim bize özgüven lazim!!![img]smileys/smiley32.gif[/img]

bakiyorum bjk maçindan dolayi herkes küsmüs... forumda ruh yok... sanki kimsecikler kalmamis... maçin topic'i neredeyse ikinci sayfaya düsüyodu...Edited by: yattara11

Nereden
    Almanya

Bu topic'in en üstte olmasi gerekmiyor mu?

Nereden
    İstanbul

ben bu maçta kesinlikle sov bekliyorum 4-5 gol gibi.en çokta senol hocaya güveniyorum o her seyin bilincinde bir hoca son açiklamalarinda bunun çok iyi izah etti. bu mçta oyunculari çok iyi konsantre edecegine inaniyorum.

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hersey bitmedi bu maç alinacak ve yarim kalan hesap görülecek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!

Ankarasporu sundan dolayi çok yenmemizi istiyorum buradaki maçta ne zaman biz tezarühat etsek adam hemen yok neymis mavi beyaz renkleriyle gururumuzsun ankarasporya senkimsinnesin buseneçikmissin bu lige ötüp duruyosun hala bide gol attiktan sonra bizim tarafarin oldugu bölüme el kol hareketi yapmalarindan dolayi bu maçi almamizi çok istiyorum fark olur umarim ama adamlar hem defans hemde ilerde iyiler ama TRABZONSPORUM bu maçi onlardan söke söke alacaktir hemde intikamimizi birilerinede bu galibiyet kapak olacaktir.

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı demiralp Nickli Üyeden Alıntı

Ankarasporu sundan dolayi çok yenmemizi istiyorum buradaki maçta ne zaman biz tezarühat etsek adam hemen yok neymis mavi beyaz renkleriyle gururumuzsun ankarasporya senkimsinnesin buseneçikmissin bu lige ötüp duruyosun hala bide gol attiktan sonra bizim tarafarin oldugu bölüme el kol hareketi yapmalarindan dolayi bu maçi almamizi çok istiyorum fark olur umarim ama adamlar hem defans hemde ilerde iyiler ama TRABZONSPORUM bu maçi onlardan söke söke alacaktir hemde intikamimizi birilerinede bu galibiyet kapak olacaktir.

Insallah dedigin gibi olur ama bis anadolu takimlarindan birine bi takildikmi tam takiliyorus.Bende gecen seneden konyaya ayarim ama bu senede berabere kaldik.

AmaTrabzondaki seyircimisinde destegiyle eminim alicassss.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)