Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15
Toplam 361 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 361 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - B. B. Ankara(2-2)

ya ne sampiyonlugune sürmesi serapmi görüyonuzz*?. rakip 10 kisi kalmis farka gidecemiz maçta adamlar bizi aptal etti.bide kirmizi kartlari verilmedi..10 kisi kalmislar bizde 20 dk.da 2 gol yiyoruzz..kusura bakmayin arkadaslar bu takimin içinde sampiyonluga inanmayan adamlar var....

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

BEN BU TAKIMLA GURUR DUYUYORUM![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kesinlesen bisey var oda sampiyonluk hayallerimis malesef avni aker de o orta noktada bitti.Ama sampiyonlar ligi var ve korkmadan samiyende bunun biletini almaliyiz.Korkma derken yanlis anlamayin ofansif futbol oynayarak yani.Gecen hafta demistim belediye her hafta 2 gol en az atiyo diye gene attilar.Saglik olsun herzaman isler istedigimiz gibi yürümüyo..

Yinede bis TS luyus.........

Ah petkoviç ah o yedigin ilk golü amatör kaleci yemez yaaaa bazen sana hayret ediyorum dogrusu umarim gs maçina kadar toparlanirsin su frikik ve yan top zaaflarini bi türlü çözemedi gitti bu çocuk gs maçindada düzelmezse yandik...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı avulot Nickli Üyeden Alıntı

burasi demokratik bir forum degil mi?

her taraftar istedigi sekilde takimin durumunu yorumlar isterolumsuz ister olumlu sekilde.

OLAYA OLUMLU BAKAN TARAFTAR GRUBUNUN VERDIGI BU TEPKIYI ANLAYAMIYORUM.

Nitekim iki tarafda hakli!!

burasi demokratik bir ortam diye takimi alasagi etmeye kalkisanlara diyoruz biz de zaten.elestiri yapilir ama bunun dozu önemlidir,tarzi önemlidir.

yani mühim olan yorumun olumlu ya da olumsuz olmasindan ziyade tarzi..

sampiyonlugun kaçmis oldugu dogrudur ama cinconun berabere kalmasi sampiyonlar ligine gitmemize yardimci olabilir.onun için bu saatten sonra ulasilabilecek hedeflere yogunlasmamiz lazim.ve bunun için en önemli haftada bu haftaki cincon maçidir.her zaman oldugu gibi destege devam.kim istemezdi suan fenerle kafa kafaya gitmeyi.ama suan itibariyle hedef degismistir ve bu dogrultuda bu haftaki maç çok önemli.

Emrah Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Barcelona maçini örnek veren arkadaslar için söylüyorum:

Ayni seyleri babamla barcelona maçini izlerken bende söyledim.Bak
    barcelona da berabere kaldi,olur böyle seyler diye.Babamin su tesbiti
    bu karsilastirmanin dogru olmadigini gösterdi bana.Ispanyadaki
    takimlarla Türkiyedeki takimlar arasinda daglar kadar fark var.

1.Denge(Ispanya'da takimlar arasinda Türkiye,deki kadar fark yok)

2.Adamlar son derece profosyonel,öne geçmelirinde rehavete
    kapilmiyorlar,ayni sekilde geriye düstüklerinde maçi asla
    birakmiyorlar.Türkiye'de öyle mi?(Bu degerlendirme küme düsmeye oynayan
    takimlar için degil)

Eh babam da bir hayli hakli yani...

arkadaslar maçla ilgili aklima güzel bir olay geldi simdi sizinle paylasmam lazim...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

malum olarak ilk yariyi 2-0 geride kapattik... yine de birkaç bilinçsiz hiyar(afedersiniz) hariç taraftarlar olarak takimi alkislayarak soyunma odasina gönderdik...

devre arasi bekledik,bekledik...

artik ikinci yari baslamak üzereydi...yanilmiyorsam ilk önce ankaraspor çikti sahaya... ardindan Trabzonspor'umuz sahaya çikti... ama nasil sahaya çikma! hemen anlatayim...

oyuncularimiz teker teker sahaya çikmaya basliyor... taraftar ayakta alkisliyor takimi... büyük bir çosku var 0-2'lik skora ragmen... iste tam o anda arkadaslar ''UYY AHA!'' sarkisini verdiler hoparlörden... ve arkadaslar ben o anki görüntüyü,atmosferi hayatim boyunca unutumam... o anda sahada takimimizin,stadimizin öyle bir karizmatik görüntüsü vardi ki ankaraspor'a resmen 'SIZI EZECEGIZ!!!' denildi...

belki de birçogu böyle bir durumu fark etmemistir bile ama inanin ben orada olusan görüntüden çok,çok,çok etkilendim ve bunu da sizinle paylasmak istedim...

tesekkür...

Edited by: yattara11

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su maclarida kazanamiyoruz yaa kaafyi yiyecem hele o adi herifin aciklamasindan sonra su takima en az 5 tane atmamiz lazimdiki o laflar bogazinda kalsaydi

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ANKARASPOR MAÇI iSTATiSTiKLERi
    Trabzonspor, kisa adiyla Ankaraspor'la 2 - 2 berabere kalarak sampiyonluk yolunda zaten az olan umutlarini iyice tüketi. Bundan sonra mucize de olmaz. Çünkü, bu bir hava isidir. Eger o havayi yitirirseniz, bir daha treni raya sokamazsiniz. Trabzonspor da bu durumda...
    Ancak, 2 - 2'lik sonuca ragmen kim ne derse ben Trabzonspor'un, Ankaraspor önünde özellikle ikinci yarida ortaya koydugu güzel futbolu son yillarda izlemedigini söylemeliyim. Sirf takim berabere kaldi diye burun kiviranlara ve maçi izlemeyenlere tuttugum su istatistik bilgileri verecegim:
    Trabzonspor maç boyunca tam 15 korner atisi kullandi. Rakibin tek korneri bile yok. Rakip, Trabzonspor'a 11'i ilk yarida olmak üzere 23 faul yapti. Trabzonspor ise ilk yarida 3 olmak üzere toplam 5 faul yapti. Ilk yarida yapilan 3 faulden ikisinde iki tesadüf gol oldu. Trabzonspor ilk yarida Fatih'le 3, Tolga ile bir olmak üzere toplam 4 net gol pozisyonu yakaladi. Bu yarida rakibin direkten dönen bir sutu var. Trabzonspor ikinci yarida Szymkoxiak, Edrinç(2), Mehmet Yilmaz, Gökdeniz, Celalettin ve Volkan'la tam 7 net gol pozisyonu buldu. Karambolden dogan bir çok pozisyon bu sayiya dahil degildir. Ayrica Szymkowiak ve Fatih'le 2 gol atti. Ikinci yarida rakibin tek atagi yok. Ikinci yarida müthis bir futbol sergileyen Gökdeniz'e tam 6 faul yapildi.
    Bunun anlami su: Trabzonspor'un hep kapali defanslari açmakta zorlandigi söyleniyordu ya, iste bir kisi eksik oynamasina ragmen, tam 10 kisi ile ikinci yarinin tamaminda kendi yari sahasina kapanan Ankaraspor'a 2 gol attigi gibi 7 de net pozisyon yakaladi. Bu bilmem bir seyler anlatiyor mu?

kaynak - sayfanini dibinde

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

04.04.2005
    TRABZON
    WE-DERON

Ligde son 3 haftada oynadigi müsabakalarda ecel terleri döken ve döktüren, bu maçlarda sadece 3 puan toplamayi basarabilen Trabzonspor, kulübün borsaya girecegi, yönetimin hisse senetlerini tavan yatiracagi bir haftanin baslangicindan önce, bünyesinden yetistirdigi isimlerin bu noktalara kadar tasidigi Ankaraspor'dan da vurgun yiyince, ne yalan söyleyelim yepyeni ve umutlu bir hafta öncesinde agzimizin bütün tadini kaçiriverdi.
    Samet Aybabali, Bahattin Günesli, Erman Özgürlü Ankaraspor, rakibini çok iyi taniyip etüt etmenin semeresini 90 dakikanin sonunda aldigi bir puanla görürken, Senol Günesli Trabzonspor, özellikle ilk yarida tribünleri dolduran az sayidaki taraftara ecel terleri döktürmekten baska hiçbir sey yapmadi.
    Düzenledigi bir basin toplantisinda dinledigim Günes, burada "Size söz veriyorum, Trabzonspor yenilse de yense de her maçta rakibinden üstün oynayan taraf olacak" diyordu.
    Aslinda Senol hocanin sözleri, onu çogu zaman hakli çikardi ancak genel kabul gören bir gerçek var ki, G.Antepspor maçindan beri önlenemeyen düsüs, Trabzonspor'a da lig yarisinda havlu attirdi.
    Ankaraspor maçinda da Trabzonspor, rakibine oranla üstündü! Ancak bu üstünlük sadece sayisal üstünlük olarak kendini gösterdi. Tabii, ikinci yarida skoru korumanin telasiyla neredeyse 18 disina çikmayan Ankaraspor'un, Trabzon'u, yari alaninda misafir ettigi 45 dakikadaki Trabzonspor oyun üstünlügünü saymazsak?
    80 dakika 10 kisi oynayan rakibine karsi, son 79 dakikaya tek farkli, son 67 dakikaya da 2 farkli maglup giren Trabzonspor'da, belki bu iki sok gölün takim üzerinde yarattigi stres ilk yari için hakli görülebilir ama Senol Günes gibi bir dünya markasinin Tayfun degisikliginde, bu oyuncu skoru 2-0'a getiren hayati hatayi yapana kadar seyirci kalmasi asla affedilemez.
    Hakemin, neredeyse Trabzonspor adina her seyi yaptigi(!) maçta, Bordo-Mavili defansin, Wederson'un ilk golünde baraj bile kurmamasi, rakibin en etkili silahinin özelliklerini bile bilmediginin göstergesi gibiydi.
    Evet, Trabzonspor 10 kisi kalan rakibi karsisinda 90 dakika boyunca oyun ve pozisyon üstünlügünü elinde bulunduran tarafti. Buna itirazim yok?
    Ancak, buna ragmen, hatlar arasinda ne derece kopukluk oldugu, yardimlasmanin neredeyse sifir noktasina kadar düstügü, yildizlarin takimini degil, kendini büyütmeye çalistigi ve bireysel hatalara bu kadar tahammül edildigi bir Trabzonspor'da, degil derbilerde, siradan takimlarla oynanan maçlarda bile basariya ulasmak zor gibi görünüyor.
    Pilini Gürcistan'in baskenti Tiflis'te bitirmis 4 milli oyuncunun, Gökdeniz'in ikinci yaridaki inanilmaz azmi ve Fatih'in tek golüne ragmen, Trabzonspor'a verebilecekleri seylerin bundan çok daha fazla olduguna inaniyorum.
    Dilerim bu anlamda, Polonyali Szymek'in inanilmaz kazanma azmi, takimdaki diger oyunculara da bir ders olur.
    Sonuç olarak?Öyle görünüyor ki, Brezilyali Wederson'un iki golü, Trabzonspor'un azalan sampiyonluk umudunun da sonu oldu. Elestirilere hayiflanmak ve cevap vermek yerine, bu elestirilerden ders alinirsa da, Trabzon, az bir ihtimalle gelecek yil Sampiyonlar Ligi rüyasini görebilir.
    Dogrusu Günesli Trabzonspor'a da Sampiyonlar Ligi yakisir?

kaynak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)