Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Günes: "Yenilgiyi haketmedik.."

Trabzonspor Teknik Direktörü ªenol Güneº, Beºiktaº yenilgisi sonrası "Benim için beklenmeyen ve üzüntü veren bir sonuçtu" dedi ve maçın hakkının beraberlik olduğunu söyledi..

Trabzonspor Teknik Direktörü ªenol Güneº, karºılaºmanın denk kuvvetlerin mücadelesi ºeklinde geçtiğini ve maçın hakkının beraberlik olduğunu söyledi.

Rakibe fazla pozisyon vermediklerini, ancak kendilerinin de girdikleri pozisyonlardan yararlanamadıklarını ifade eden Güneº, ''Benim için beklenmeyen ve üzüntü veren bir sonuçtu. Maçın hakkı beraberlikti. Son dakikada her zaman yaptığımız hatayı tekrarlayarak kalemizde bir gol gördük, üzgünüz'' diye konuºtu.

Sahanın zemininden de yakınan ªenol Güneº, zemin bozuk olduğu için teknik oyuncularının yeterince kendilerini gösteremediklerini ifade etti.

Trabzonspor'un ºampiyonluk ºansının sorulması üzerine Güneº, ''Futbolcularımın baskı altına girmemeleri için, geldiğimden beri ºampiyonluk konusunda konuºmadım. Trabzonspor olarak sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Üstümüzdeki takımlara yanaºmaya çalıºacağız. Altımızdaki takımların da bize yaklaºmasına engel olmaya uğraºacağız. Önümüzdeki takımların maçlarından çok kendi maçlarımızla ilgileniyoruz'' dedi.

ADAM HALLA BERABERLIK DIYO ALLAHIM YA..BIZE IYI BI ANTRENÖR NASIP EYLE..

1 PUAN A RAZIYDI ADAM

Kümede kalmayi garantilemis ve bu rahatlikla sahaya çikan siradan bir takimi yenemedikten sonra senol günes ne derse yanlis olur..

yenilgiyi ha etmedik dogru ama yenilmemek için de hiç bir sey yapilmadi dogrusu

Guests
    Ziyaretçi

mehmet varken ademi al oyuna sonra haketmedik de

yattarayi çikar oyundan 3 kisi tutuyor adami haketmedik de

hasan giricekti oyuna gol oldu giremedi büyük kurtaricimiz...

bence yanlis düsünüyorsunuzz..ilk 20 dk.da maç 2-0 olabilirdi..olmadi ne yapalim elden ne gelir?? ben senol hocanin beraberlik maçin hakki demesine sinir oldum..biz bugün gerçekten galibiyeti hak eden taraftik.75 dk.sahaya hük mettik.ama oyuncu degigstirmede geç kaldik..duygusal olmayalim bu kadar

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bugun kazanmak için hiçbirsey yapmadik sanki takim beraberlige razi ama trabzonum'un fenerbahçepegini puan kaybettigi bir haftada puan için savasmamiz lazimdi

Alıntı Dj_kooLtS Nickli Üyeden Alıntı
    ....maçin hakkinin beraberlik oldugunu söyledi..

zaten hoca maça yenmek için degil beraberlik için çikmisti.

yattara ve szymeki oyundan alip yerine adem koçaki alan hocanin futbol bilgisinden ve kisiliginden süphe ederim.

Alıntı trabzonlu_ Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bugun kazanmak için hiçbirsey yapmadik sanki takim beraberlige razi ama trabzonum'un fenerbahçepegini puan kaybettigi bir haftada puan için savasmamiz lazimdi

aynen

senol hoca hucuma gideceyine defans a gidiyodu..Riza Calimbay gibi de olamadi yani yazik oldu..

alacayimiz bir maci verdik..

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hernekadr senol hoca beraberlige oynatmis gözüksede gene inaniyorum senol günesten baska hoca sampiyon yapamaz bizim bizden baska dostumuz yokk

senol hocama sonu kadar destek

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

maalesef yanlis degisikler yapti. biz cafede oyuncu degisikoigini duyunca dedik tamam mehmet giriyor belki atariz , tak adem kocak. mehmet yilmazin günahi ney? neden hic bir hoca sans vermiyor?

4-1-3-2 sistemine dönmemiz lazim artik.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadiroglu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Dj_kooLtS Nickli Üyeden Alıntı
    ....maçin hakkinin beraberlik oldugunu söyledi..

zaten hoca maça yenmek için degil beraberlik için çikmisti.

yattara ve szymeki oyundan alip yerine adem koçaki alan hocanin futbol bilgisinden ve kisiliginden süphe ederim.

Senol hocanin futbol bilgisinden ve kisiliginden süphe edenin bende aklindan süphe ederim bilmem anlatabildimmi ?

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

senol hocaya lafattiginiza göre ondan iyi anliyosunuz bu isten gidin siz yönetin takimi öyle oturdugunuz yerden klavyeye basmayla olmuyo bu isler

bugün yattara futbol adina ne yapmis

symek yoruldu dgal olarak kenara alindi

ayrica takimda ruh yoktu bi kere hiçç öyle kazanmayi arzulayan bi takim göremedik senol hoca oynamiyo sahada galip gelirken senol hoca iyi simdi adamin futbol bilgisinden süphe ediyosunuz...helal size

Nereden
    İstanbul

ya gidin allah ask1na SENOL hocan1n maça katkisi neydi ki ne diyosunuz degaj oluyo petkoviç kullanmak için 5 dak bekliyo yattara gibi oyuna heran etki edebilecek bi adami disari al1yo berabere kalmak için yapilacak herseyi yapti yenmek için degil yazik vallahi yazik bu maçi yenemiyosun diger maçlari yensen ne olacak ki sampiyonluk da gitti 2. lik de

bizi senol hocadan baska birisinin sampiyon yapacagina inanmiyorum bu kadar senol hocaya yüklemek yanlis olmayinca olmuyor inanmak gerekiyor takimimiza sahip çikalim iyi gününde kötü gününde sonuna kadar TRABZON SPOR bizim onurlu mücadelimiz yeter kader bir gün bizede gülecek sonuna kadar destek.inanalim güvenelim.

senol günes su anda türkiyedeki en iyi teknik direktördür.üstelikte tam bir beyefendidir onun aleyhinde konusmak bana göre çok yanlistir

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[/QUOTE]

[/QUOTE]

buna inanamiyorum yaaa..sana göre yanlis oyuncu degisikligi yaptigi için koca Senol Günes'te kisilik falan birakmadin..Pes!!!

jakobo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ya arkadaslar su bir gerçek Trabzonsporda Gökdeniz-Fatih-ve Yattara
    bunlardan en az ikisi gününde degilse bu takim maç kazanamaz bugün
    bakiyoruz kaptan istekli sanssiz yattara sahada bir var bir yok adi
    geziyo Gökdeniz kayip pozisyonu yok bence senol Hocanin dedigi gibi
    beraberlik iyiydi bu oyunla Tamamen katiliyorum.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Antep maci ve ardindan son iki haftadan beri tartisilan konularin etkiside var oludugunu düsünüyorum.

Aslinda bir tarafdan motivasyon olmus oldu bu haksizliklar ama nedense maci izleyenler ( sadece radyodan dinledim ) tam tersinden bahsediyor.

Senol hocamizin yattara degisikligini dogrusu bende anlamadim. O anda Riza Calimbayin yapmis oldugu degisikliklere karsilik ve en azindan beraberligi koruyabilme acisindan yapdigini düsündüm. Fakat niye biz daha önce davranmadik oyuncu degisikliginde ve besiktasi tamamen defansa hapsetmedik ?

Ben Senol Hocamizi asiri derecede seven birisiyim ( hangi trabzonsporlu sevmiyorki ? ) ve ona güveniyorum, trabzonsporun basinda olduguna seviniyorum. O hangi hatayi nerde yapdigini bildigini düsünüyorum.

Edited by: sanatik

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkesin kusuru olabilir senol hoca çok stresliydi yapamamasi gereken bisey yapti yattarayi oyundan aldi sonra besiktas yüklendi Eger yattara oyunda olsaydi o adamlar kesinlikle ileriye öyle çikamazdi yattara yi oyundan aldi sonra szyemeki aldi takimi karsi kaleye götürecek bütün adamlari aldi sonuç hüsran oldu Oraya giden taraftarada yazik oldu insanin içine koyuyo Neyse hepsi geçmiste kaldi gelecege bakmamiz lazim Artik rahatiz bu kafaylada febe ve geseyi yenemezsek yuh olsun bize....

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Senol hocama sormak isterdim...Biz bu bjk'yi bile yenemeyeceksek hangi takimi yenecegiz.Iki hafta önce Sakaryaspor bile Inönü'de bjk'ye karsi bizden daha iyi futbol oynadi.90 dakika boyunca iki pozisyonumuz var.Lütfen yani!

bi insan mac boyu bir sey yapmadiysa, 75 dakika hic bir hareket gostermediyse, siz bu oyuncunun nasil sahada kalmasini bekleyebilirsiniz ki... , adam sanssiz di, iyigununde degildi, ne demek her an skoru degisitrebilir dk 15 te degistirseydi skoru oleyse, ama yattara ne yapsin butuntakimin yuku sirtinda sag kanatta her pozisyonu o yaratiyor attigimiz her golde onun payi var ama 75 dakika birsey yapmadiysakalan 15 dakika da da bir sey yapamazdi..yattaraya kesinlikle kizmiyorum ve onun da elinden geleni yaptigina inaniyorum ama bir mac adam sansizsa ona da cok yuk bindirmemek gerkiyor, biraz yukunu hafifletmek gerekiyor...burdan 3 pauan alamayacagimiz anladi senol hoca ve 1 puana razi gelmek istedi bence... cunku1 puan 0 puan dan iyidir, 6 puan olurdu fark ve 2 maca bakardi bu is, biri kendi macimiz fenerle,digeride cimbom yada besiktas ya da her hangi bir takima yenilmesini beklemek ... son olarak su an turkiye liglerininen iyi teknik adami, senol gunestir... bizi ancako sampiyon yapar.... bosa ve olmamis bir seyler uzerine konusmayalim.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

space düsüncelerin dogru kesinlikle.

Ancak yattarayi oyunda birakma besiktasin ofansiv oynamasini önlemezmiydi ?

Biz oyuncu degisikliklerini niye besiktasdan önce yapmadik ?

Kazanmak icin risk almamiz gerekirdi.

Yattarayi ve Miro yu almakile Besiktasa yenildik diyemezmiyiz ?

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

senol hoca isini bilir....

Allahim sen tüm TRABZONSPORLU kardeslerime va bana sabir ihsan eyle. Maç bittikten hemen sonra eve geldim ve foruma birseyler yazmak istedim ama evde internetimde sorun vardi. Iyiki de sorun varmis o sinirle muhtesem teknik direktörümüzün incilerini okusaydim delirirdim herhalde. Liderin 7 puan gerisindesin ve de lider bu hafta yenilmis senin mutlaka 3 puana oynaman gerikirken maçin basindan sonuna kadar beraberligi kurtarayim da ne olursa olsun diye oynuyorsun. Rakip oyuncu degistirip forvet sokarken sen bakiyorsun. Mehmet Yilmaz gibi bi futbolcu kulubede dururken Adem i oyuna sokuyorsun. Ve de sonra maçin hakki beraberlikti diyorsun. Tabi bide kimi çikardigina bakmak lazim gerekiyor. Gökdeniz in tüm maç boyunca takima faydali olarakne yaptigini bana noolur birisi izah etsin. Gökdeniz ile Fatih in kötü oynarken bile hatta hiç oynamazken bile sahada dokunulmazliginin olmasindan nefret ediyorum. Ziya hoca ya en çok bunun için kiziyordum. Dedim ki Senol hoca biseyler yapar agarligini koyar ama bu da yapamadi.

First_Tiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler hepimiz biraz sinirliyiz. Maçtan hemen sonra biseyler yazmak ihtiyaci hissettigimiz için bazen kime patliycamizi sasiriyoruz. Evet Trabzonspor umuz her zaman ki gibi yine büyük bir firsati tepti. Ama ne olursa olsun hepinizden ricam butepkilerin burada kalmasi. 2 hafta sonra gs maçi var. Futbolculara, teknik heyete ve yönetime bunlari yansitmayalim.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]HEP DESTEK TAM DESTEK![img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)