Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Günes: "Yenilgiyi haketmedik.."

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sevgili Hocam ;

Kalecilik dönemlerinizde bizlere çok mutluluklar tattirdiniz, Teknik adamliginizada laf söyleyecek degilim. Ancak Trabzonspor'un basina tekrar isminiz düsünüldügünde, pek taraftar degildim. Bu takimi sampiyon yapabilmek için büyük maçlari kazandirmak gerekiyor. Korkmadan oynamayi ögretmek gerekiyor.

Karsilasmanin hakkinin beraberlik oldugunu söylemissiniz. Dogrudur, bjk kazanmak için hiç bir sey yapmadi, Ibrahim Akin ve Tümer gibi ilk yari bizi bunaltan iki ismi disari alarak adeta yenilgiye de davetiye çikardilar.

Peki biz neler yaptik ? Biz bjk'den korktuk. defansimiz adeta çakili oynadi.hücüma hic katkisi olmayan bir defans, Antep maçinda yaptigi hatalarla adeta ben dagildim bu maçi kaldiracak gücüm yok diye bagiran Dehayne'ye 90 dakika ya sabir diyerek. ( Bir anti parantez dehayneye kesinlikle karsi degilim, ama aldigi tepkiler onu futboldan cok uzaklastirmis. bu macin adami degildi.) Karsilasmanin bitimine dogru sadece Tayfun bir kac pozisyonda ileri çikti. Saniyorum onuda gayri ihtiyari olarak yapti.

Takimda bir seyler eksik gidiyordu. Motive edilmemis bir takim vardi sahada. Sanki fenerin puan kaybetmesi takimi havaya sokmus, kazansakta olur kazanmasakta havasindaydilar. Rahat bir maç oynadik. Panik yok , stres yok , hirs yok. ve bu takima 78. dakikada müdahale ettiniz.zaman zaman 3kisi tarafindan tutulan , her an skora etki edebilecek en önemli silahimiz Yattara'yi kenara alarak. Yattara bugün bekledigimiz oyunu sergileyemedi dogrudur, ama her an her seyi yapabilecek bir adamin bu tip maçlarda oyunda kalmasindan yanayim. Markaj altinda olmasi bile bjk defansinin rahat olmadiginin en güzel kaniti degilmidir.

Ikinci müdahaleniz 88 dk. da Takimimizin en iyisi Symko'yu degistirmekle oldu. Sakatliktan dolayi cikardiysaniz sözüm yok, ama yoruldugunu hic sanmiyorum, zaten 2 + uzatma kalmis macta.

Üçüncü müdahaleyi yapmakta bu sefer gec kaldiniz Hocam, 91.dk da bekliyordum ben. Ama siz 92.30'da Mehmet Yilmaz'i almak istediniz , o ara gol oldu zaten.

Sevgili hocam 92.30'da Mehmet yilmaz'in oyuna girmesinin anlami nedir ? Vakittenmi çaliyoruz. Petkoviç'in vakitten çalmasi agir hareket etmesi sizin bir taktiginizmidir ? Mehmet yilmaz oyuna girse ne olacak 90+3'de bitecek mac 90+3,5 dk da biter. Su son dakika oyuncu degisikliklerine bir türlü anlam veremiyorum. Özellikle maç berabere giderken.

Bunlar sahsi düsüncelerimdir. Kesinlikle akil vermek haddime degil. Futbol bilgime göre bana yanlis gelen seyler.

Biz bugün bjk karsisina bir puan için çiktik, bir kaza golü ile onuda alamadik. Ama biz bu bjk'den de korkarsak , bu haldeki bir takimi yenemezsek ne zaman yenecegiz hocam ?

Lütfen bize bu tip maçlari kazandiracak bir takim seyrettirin artik.

Korkak Futbola Hayir ...

ya sans yardim etmedi istedi ne yapalim.... bunu fazla uzatmanin da bir manasi yok bence degil 90 dk 1000 dakka oynansa anca kornerden gol atarlardi bize... kimse demiyor mi ki o on direkte neden sol ayakli adam duruyor. sizce orda sag ayagini kullanabilen birisi olsa boyle mi biterdi bu mac, yada yattara o golu atsa 5 olmazmiydi bu mac.... ne yapalim bir takim sampiyonluga giderken de sansi da yaninda gelecek onunla birlikte.... bakiniz caykurrize cimbom macina attiklari ilk gola bakalim, bize hic oyle sans guldu mu ... yada biz tarih boyunca hic bir macta 15 dkka arayla 2 penalti kullandik mi yook... bu yuzden bizim sampiyon olmamiz icin coook cok ustun bir top oynayip cooook pozisyon bulmaliyiz... sans yok fatihin kafasi girip tayfurun ki girmeye bilirdi....

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

space ;yukaridaki görüntü demek istediklerimi açikliyor sanirim.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaybetmeyi kesinlikle haketmedik... dogrudur! Ama kazanacak yetkinlikte de degildik.

ne onemi var ki bu fotonun, yattara cok iyi bir topcu,, lig boyu attigimiz butun gollerde de payi var, ama adam bugun gercekten sanssizdi, kacirdigii gol olsun yada yaptigi ortalar olsun kotuydu... sonucta onunda sirtinda buyuk bir yuk var, koca takim yattaraya bakiyor, o kotuyse yapacak bise yok, yattarayi dogal olarak aldi yoruldu ve ayagina gelen her topu kaptirdi, haaa ama 90. dakikada her an oyunuda degistirebilirdi bunu kimse bilemez... simdi diyeceksiniz ki yattara oyunda dursa usutumuze o kadar gelemezler di , bir noktada doru ama, neticede kornerden yedik, yine yiyebilirdik, korner olmazdi belki, bence olurdu bu sefer yattaranin tarafindan yani diger tarftan korner olurdu,,, bence olmamis seyler uzerine tartismamiz da yersiz, ben sans diyorum baska da biir sey demiyorum... bizim takimin en ussst duzeyi bu bizim takimin en saldirgan en ofansif sekli bu, ilk yari maci baglayamadik, senol hocamda bari son 10 dakiika takimim yoruldu ilerde ben daha gol atamam, bari yemim diye dusunmus olabilir... 6 puan ile 7 puan arasinda 1 mac var, onu da dusunmek lazim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Senol hocam lütfen sunlarada açiklik getirseydin! Rakiplerinden bir idenizlide tel tel dökülüp yeniliyor! Maç öncesi seyirci baskisi falan da yok hepsi lehimize,ilk 15 dakikada bayagi bastirdik sonra maçin kader anlarindan birinde Yattara müsait pozisyonda topa vuramiyor ve mutlak bir gol kaçiyorsun,sonrada oyunun kontrolü ilk yari sonuna kadar elden gidiyor. Peki her sey tamam 90+2 de neden Mehmet Yilmazi oyuna alma ihtiyaci duydun hocam bu bjk karsisinda beraberlik bize yeter anlayisiyla hareket etmeseydiniz Mehmet Yilmazi da ya gökdeniz ile ya da yattarayi aldiginizda oyuna soksaydinizda en azindan da ''taraftardan bak maçi almak için her yolu denedi ama olmadi'' dedirtseydiniz siz hakliliginiz korurdunuz! Maçin hakki beraberlikti haklisin ama bu maçtaki taktik yetersizlik bir kez daha ortaya çikti Hocam..

Guests
    Ziyaretçi

yattara birsey yapmadi diyenlere soruyorum tv basinda izleyermi yapiyorsunuz bunu? biz maçta gördük top yattara degilken bile yaninda 2 kisi oluyordu nerdeyse hiçbise yapmasaadam eksiltti yattara çikti besiktas üstümüze gelmeye basladi.

ayarica bu maçi kaybettiysek sorumlular senol günes, ve kendini herseyden üstün sanan bazi futbolculardir.

SENOL GÜNESE TEK BIR SÖZ YAKISIR: YAZIKLAR OLSUN!!!!

Baska bir sey yakisir almaz! Sadece yaziklar olsun!

Yattaraya kimse laf etmesin! Adam tek forvet oynadi, ileride! SG böyle
    macta takimin ana kurgusunu degistirdi, hanki akila, hanki mantiga uydu
    bilmiyorum, ama acik alani, cizgiyi seven Yattara defansin arasinda
    kayboldu gitti! Yazik, yazik ...

Ah hocam ah, sen nasil beraberliye oynarsin, nasil, bunn hesabini nasil vereceksin!

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu maçinmaglubiyetle bitmesinin tek bir sorumlusu yok.

Senol Hoca'nin takimi beraberlige göre kurdugunu sanmiyorum. Fakat sonradan takim yorulunca bari Fenere 1 puan yaklasalim diye düsündü sanirim. Hiçkimse mükemmel degildir dostlar.

Yattara çikmamaliydi bu dogru. Mehmet alinmaliydi bu da dogru. Fakat 2 hata yapti diye teknik adamimizi yerden yere vurmanin hiçbir anlami yok.

Ben söylemistimcilik oynamak istemiyorum ama Senol hocanin tek bir maglubiyette sürekli üstüne gidilecegini birkaç defa yazmistim. Tek bir maglubiyette bu kadar ezersek hocamizi daha sonra ne olacak?sorarim size. bir maç daha kaybedersek Kurtarici diye gelen hocamizi tekrar kovacak miyiz?

Herkesin hatalari vardir dostlar. Önemli olan hatalari tekrarlamamaktir....

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son dakikada her zaman yaptigimiz hatayi tekrarlayarak kalemizde bir gol gördük, üzgünüz'' SENOL GÜNES

Böyle bir sorunumuz oldugunu dünya alem biliyor madem çöz o zamangüzel hocam.Biz mi çözecegiz.

Bu arada sanirim Senol Hoca beraberlik için çikmis sahaya.Dakika 80 petko vakit geçirmeye çalisiyor. Dakika 90 senol hoca M.YILMAZI sahaya sürmeye çalisiyor. Yazik...

Yattaranin oynamasa da sahada durmasi gerektigini her hoca bilmeli.Basinda iki kisi nöbet bekliyor adamin. Sen Yattarayi aldin. Riza koydu iki forvet. Maçi aldi.

Bu takimin hedefi 2.lik. Nihayetinde sampiyonlar ligi artik. Zor ama umutluyuz. Hayirlisi...

Ya bu mehmet yilmaz ne ise yarar hocama sormak istiyorum tabiki oda istemezdi yenilmeyi ama bu kadar basit hatalarla maç kaybedilmez.

Taktik oku senol hocam taktik oku...

Ya simdi bende bir elestiri getirecegim ama bu demek degilki Senol Hoca'miza güvenimiz azaldi. Zatenbu manaya gelen laflar da edilmemeli bence. Senol Hoca'miza sonuna kadar güveniyoruz, burasi kesin.
    ------------------------------------------------

Yattara iyi degildi, iyi olamazdi zaten 3 kisinin markajinda, dogrudur. E iyide Yattara çikinca giren Adem'in hücuma katkisi ne olabilir. M.Yilmaz gibi bir pres kiricimiz var kenarda. Maç boyu rakibi ortadan delmeye çalistin ama sende biliyorsunkitakimimiz kanat akinlariyla öldürücü oluyor sen kalkip göbege oyuncu aliyorsun.

Ne bileyim, Volkan'i daha önce al, M.Yilmaz'i al. Sola koy Volkan'i, saga koy Gökdeniz'i, M.Yilmaz'i ver Fatih'in yanina.

Ya lütfen bana söyleyin ben mi yanlis düsünüyorum. Ne olur biri desinki hayir haksizsin yada haklisin. Biri birsey söylesin lütfen.

Çünkü dün aksamdan beri bu isin içinden çikamiyorum, aklim almiyor.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortada bir maglubiyet varsa ilk sorumlusu teknik direktördür..çok sevdigim senol hoca maalesef beni acayip hayal kirikligina ugratti...umarim gereken dersleri çikarir...

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

space ;yukaridaki görüntü demek istediklerimi açikliyor sanirim.

heyy yavrum yattara beeeaa [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]ayni resimden bi tane de gs maçinda vardi... ama orda millet iyice yere yatmisti... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ARkadas elestiri hakki herkesin var ama bu kisilik haklarina saldiri seklinde olmasin. Oyuncu degisikliklerinde yanlis olabilir.OYun kurgusunda yanlis olabilir. Yapici elestiriler Lütfen. Ozcan Abimin DEdigi gibi umarim gereken dersler cikarilir bu maglubiyetten.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı
    Kaybetmeyi kesinlikle haketmedik... dogrudur! Ama kazanacak yetkinlikte de degildik.

Bu dedigine sonuna kadar katiLiyorum.Maça gaLibiyet için çikmadik ki.Maça sanki beraberLik için çiktiLar sanki.Zaten kaLeye dogru düzgün bir sutumuz yok.

böyle futbolla biz her seyi hakettik

tek kelimeyle FIYASKO

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı AtalaY_BugrA Nickli Üyeden Alıntı
    ARkadas elestiri hakki herkesin var ama bu kisilik haklarina saldiri seklinde olmasin. Oyuncu degisikliklerinde yanlis olabilir.OYun kurgusunda yanlis olabilir. Yapici elestiriler Lütfen. Ozcan Abimin DEdigi gibi umarim gereken dersler cikarilir bu maglubiyetten.

Bir maç önce Senol Günes'e övgüler yagdirip da bir maç sonra yerin dibine sokanlarin sergiledigi tutarsizligi elestirenlere bir lafim yok. Günlük yorumlar ile bir yere varamayiz. Sadece dünkü bjk maçi ile ilgili degil, Senol Günes'i Trabzonspor'un basina ilk geçtigi günden beri milli takim dönemi dahil takip ediyoruz. Neredeyse hiçbir kritik maçi kazanamamis bir teknik direktör. Su maçi da taktik dehasiyla aldi dedigimi hatirlamam. Asla önyargili degilim. Zaten 10 yildan fazladir ortalikta Senol Hoca. Ne oldugunu artik biliyoruz ve sanirim ondan daha fazlasini beklemek de hata olacaktir.

Dünkü bjk maçi taktiksizligi, zaten gol atmaya niyeti olmayan bjk ya karsi son 20 dakika korkak futbol oynatip zorla gol yemesi, üstelik maçtan sonra da bu zaafinin farkinda oldugunu itiraf etmesiyle bunca yanlisinin üzerine bir de tüy dikmistir kanimca. Benim için o bjk'ya karsi beraberligi korumak amacina yönelik taktik vermesi zaten tam anlamiyla faciadir. Hadi madem bu takimi Senol Günes kurmadi, kadroya da inanmiyor o yüzden beraberlige oynuyor diyelim. Onu da beceremiyor ki. Yapici elestiri bekleyen arkadaslari anliyorum ancak olmayacak birseyde de israr etmenin anlami yok. Eline geçen bilmem kaçinci firsati da heba ediyorsa bir adam artik firsat verilmemelidir. Ve artik sunu anlamamiz gerekir ki Senol Günes'in teknik direktörlük bilgisi Trabzonspor'a yetmemektedir.Zaten hiçyetmemistir ve hiçbir zaman da yetmeyecektir.

ya arkadaslar nasil beraberlik icin ciktigimiz solersiniz sahaya ya... daha ne yapsaydi, mehmet yilmaz mi bizim kurtaricimiz, cok cabuk unuttunuz ziya hoca 80 koyuyordu yattarayi....80 den sonra maci alamiyacagimiz ortadaydi cunku adamlar cok kapali oynuyordu ve herkes yorulmustu... yattara da her gelen topu kaptiriyordu sonucta kaptirdigi adam ataga kalkiyordu farkeden hic bir sey yok 93. dakida olan bir kornere yattarayi tutan 3 kisi de gelirdi bizim ceza alanimiza.... senol hoca da bari 90 gol yemim berabere kalim istedi....beraberlik bize bu futbolla yeterdi.... 6 puan la 7 puan arasinda 1 mac fark var dikkat edelim lutfen.... sonuca gore konusup, turkiyenin en iyi hocasini cahil cahil elestiriyorsunuz ya... karsiniz da besiktas kulubu ve 90 + 3 dakika susmayan seyirci vardi bunu da unutmayin... lutfen

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenmek için hiçbir sey yapmassan yenilince yenilgiyi hak etmedik deme nasil olurda forvet çikarip orta saha, orta saha çikarip defans aliyorsun.sen sampiyonluga oynuyorsun

Maçda biz daha üstün oynasakta bunu yaptigin hareketlerle belli et kardesim sok mehmet yilmazi hucuma destek ver varsin kontra ataktan gol yiyip yenilelim hiç yoktan bastirdik gol atmak için oynadik deriz ama hiçbir sey yapma yenilirsin tabi...

neyse geçti bitti artik bunu unutmaliyiz.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bana sorarlarsa hem hak ettik ,hem etmedik.çünkü pozisyonlari çok cömertce harcadik(alay edercesine).sonucunuda gördük.iyi oynadigimiz bir maçi kaybettik(çok pozisyon kaçirdigimizi saymazsak)insallah bundan sonra böyle seylerle karsilasmayip yoluuza devam ederiz ...

First_Tiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz taraftar olarak maç boyunca kaç dakika tezahürat ettik?? Takimimizi ne kadar atesleyebildik?? Tezahürat sadece gol sonrasi mi yapilir?? Her maçta niye bizim tribünde bir kavga oluyor?? Birbirimize niye vuruyoruz?

Biraz kendimizi elestirelim. Herkes kendi yanlisini görüp düzeltebilirse basari gelecegine inaniyorum!!![img]smileys/smiley20.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Reha61 Nickli Üyeden Alıntı

böyle futbolla biz her seyi hakettik

yenilgiyi hakkedden besiktasdi biz degil. Hernekadar iyi oynamasakda bjk bizden üstün degildi ve olsa olsa beraberligi belki hakkederdi.

3 puani alabildiginiz icin mutlu olabilirsin. ama hakketmediniz. Istersen diger yazilarinida BJK forumunuzda devam yazarsin.

Seni bir Trabzonsporlu olmadigin diger yazilarinida okudukdan sonra ortada.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Masallah bizim turklerin hepsi teknik direktor, hani Turkiyede neden yabanci teknik direktore gerek war diye dusunuorum, forum uyeleri hepsi dunya çapinda teknik adam masallah, Allah nazardan saklasin!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)