Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forma Sorunu

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Forma Sorunu

Öncelikle söylemek isterim ki bilgisayarım olmadığından şu sıralar siteye fazla giremiyorum.Bu nedenle buna benzer konu varsa yönetici arkadaşlardan özür dilerim..

İstanbul'da okuyorum, 5-6 yere baktım, Ankara'da da bakmıştım birkaç yere, ama bir türlü Trabozonspor forması bulamıyorum.Baktığım yerleri özellikle ürün çeşitliliği bol olan geniş mağazalardan seçiyorum fakat yine de forma bulamıyorum..Ben sorunun nereden kaynaklandığını bilmiyorum ama taraftar ürünlerinin taraftara kolay ulaşmasında bir sorun olduğu gerçek.Sistemin neresinde sıkıntı olduğunu büyüklerimiz daha iyi analiz edeceklerdir.

Benim bu konuda çözmek istediğim nokta istediğim halde forma alamıyorum, ve benim durumumda olan bir çok kişi olduğuna inanıyorum.

Örnek vermeyi istemediğim fb taraftarı ise, istemese bile, her tarafa yayılmış satış noktaları sebebi ile forma almaya,ürün kullanmaya teşvik ediliyor.Biz ise bırakın atkıyı bereyi, forma almak için bile bin dereden su getiriyoruz.Internette ise sadece 1-2 model var.

Bordo Mavi Net olarak toplu sipariş yapma olanağımız var mı ? Toplu sipariş etmek ve formalara orijinal baskı yaptırmak iyi bir fikir olabilir diye düşünüyorum.

Yorumlarınızı,eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler, saygılar..
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mecidiyeköye açılıyor ts clup oradan alınabilir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

26 Aralık'ta Mecidiyeköy'de açılıyor TS Club.
    İnşallah ordan temin edebileceğin inşallah.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlıkta tarihi görmemiştim teşekkürler
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)