Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye,Futbol,Halkin Önlenemez Yanilgisi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu site belli bir grubun aleyhine hazirlanmis bir site yani tekke kardes de bu linki buraya koyarak bi grubun anti-propagandasini yapiyor..bunu tasvip etmiyorum..

Ben tekke kardesimin görüsüne saygi duyuyorum ama bu linkin yeri burasi degil bence...

konuyu biraz saptirmis oldum ama mazur görün..Edited by: Berat Tekke

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berat,dikkat edersen o linki koyarken beni mazur görün dedim. Bunu yeri aslinda bura degil dedim,ama su an bu konu o dogrultuda tartisiliyor. Yani futbolun artik görsellikten öte bir siyasi hatta dini malzeme oldugu çok asikar. Her zaman ülkemizde-kuruldugundan beri-sahte kahramanlar üretilmistir ve üretilecektir. Bu insanlar bulunduklari dönemlerde toplumun özüne aykiri birçok sey yapsalarda bu hosgörülebilir. Asagidaki yazi çok önemli bizim için,Trabzonsporun büyütülmemesi gerektiginin belki de DEVLET politikasi olmasi gerektiginin ispati:

Özal dönemi
    ?Simdi bir naklen yayin arabasini stadin yanina çekmekle, o stadin seyirci kapasitesini bir saniyede 48 milyona çikarmak mümkünken, niçin en az yedi sekiz yil sürecek ve milyarlara mal olacak (100 binlik stat gibi) bir yatirima girilir, ya da girilmek istenir??
    ...
    ?1980 lerdeki Gazete tirajlarindaki bu ani düsüsün sebebi Turgut Özal degil, Trabzonspor?dur. Üç büyüklerin yaristan kopmasi ile tiraj düsüsü arasindaki paralellik tesadüf müdür? Fener, Galatasaray ve Besiktas?in okuyucu getirdigini nasil kabul ediyorsak, götürdügünü de kabullenmek zorundayiz.?
    ...
    ?Milli Takim, hayati boyu onurlu beraberlikler ve serefli yenilgilerden baska bir sey düsünemeyen Coskun Özari?dan kurtulduguna göre, Türkiye Meksika?ya gider mi tartismasina katilmakta yarar var.?
    ...
    ?Kaybedecek bir seyi olmayanlar korkmaz.?
    ...
    ?Eh... Turgut Özal köprüler, barajlar satarsa, Vehbi Dinçerler de parasi olan kulüplere puan satacak... (Sari kartin para ile affedilmesi konusunda) Isi bu kadar uzatmaya ne gerek var. Futbolun anasini satin gitsin!..?
    (Sari Kirmizi Kaskol, Hincal Uluç)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya kardesim mutlaka yazdiklarina ben de katiliyorum ama yine de bence linki koyman pek hos olmamis..çünkü belli bir grubu hedef alan bi site..bunun anlami demek degil ki sitedekilerin hepsi çok saçma,mutlaka olumlu yaziklar da var ama...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)