Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Federasyon'dan Trabzonspor'a Cevap

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Federasyon'dan Trabzonspor'a Cevap

Federasyon'dan Trabzonspor'a cevap

Dün Trabzonspor, Bursa maçındaki hakem hatasını işaret ederek sert bir açıklama yapmıştı. TFF o açıklamaya sessiz kalmadı.

Futbol Federasyonu, bir açıklama yaparak, hakem kararlarında kasıt aramanın kimseye yarar sağlamayacağını bildirdi.
    Federasyondan yapılan açıklamada, profesyonel liglerde 2008-2009 sezonunun ilk yarısının bitmesine sayılı günler kala kamuoyunda yer alan kimi ifadelerin üzülerek izlendiği belirtildi.
    Açıklamada, ''Türkiye profesyonel liglerinde her hafta 68 karşılaşma oynanmaktadır. Futbol Federasyonu olarak tüm maçların kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için tüm birimlerimizle çaba sarfetmekteyiz. Bu süreçte, liglerde mücadele eden kulüplerimizin yöneticilerinin, teknik sorumlularının ve futbolcularının da Türk futbolunun çatı örgütü olan federasyona yardımcı olması gerekmektedir. Türk futbolu hakettiği parlak geleceğe, ancak bu işbirliğiyle ulaşacaktır'' denildi.
    En önemli sorumluluğun, kulüplerin başkan ve yöneticilerine düştüğü ifade edilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
    ''Maçların ardından yapılan açıklamalarla, kasıtlı olarak spekülatif ortam yaratmaya çalışan yöneticilerin bu tutumu kimseye yarar sağlamaz. Futbol Federasyonu, bu güzel oyunun katılımcısı değil, düzenleyicisi ve denetleyicisidir. Biz ve bizim göreve getirdiğimiz kurullar, özgür ortamlarda çalışmalıdır. Yöneticilik sorumluluğuyla bağdaşmayan açıklamalar, kurullarımızın çalışma özgürlüğünü baskı altına almaya yönelik çabalar olarak algılanmaktadır.
    Ligimizde rekabet ne kadar üst seviyede olursa, kavga ve gürültü sahalarımızdan ve saha dışından ne kadar uzakta olursa, marka değeri de o kadar yükselir.
    Futbol Federasyonu olarak hiçbir hakeme ya da hiçbir kurul üyemize telkinde bulunmamız söz konusu değildir. Hatalar futbol oyununun her zaman içinde olan unsurlardan biridir. Nihai hedefimiz, hiçbir şekilde kasıtlı yapılmayan bu hataların asgari düzeye indirgenmesini sağlamaktır. Bunun için de Futbol Federasyonu'nun yanısıra futbolun tüm paydaşlarına sorumluluk düşmektedir. Futbol ailesinin tüm bireylerinin bu sorumluluk çerçevesinde işbirliği yapması en büyük arzumuzdur.''
    AA

haber7.com
    Konu Mustafa K. Demirbaş tarafından (15.12.2008 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

gülermisin aglarmisin
    tff bu isi kaldiramiyor bu görev fazla geliyor onlara istifalari türk futboluna verecegi en güzel hizmet olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Milyonları cebe atacaksın, milyon dolarlık sponsorluk anlaşmalarına imza atacaksın, tüm Türkiyeye sinir harbi yaşatan bir adama tarihin en yüksek maaşını ödeyeceksin sonra da pişkin pişkin açıklama yapıp "efendim 68 maç oynanıyor haftada kusursuz bir biçimde tamamlamaya çalışıyoruz diyeceksin"
    (Bütün bunlara rağmen her 3 maçtan birinde şaibeye imza atacaksın.)
    Yemezler efendim.
    Önce eğit, sonra sahaya sür.
    Karşında eşek yok!
    Biz olmazsak TFF'nin ne anlamı kalır!!!
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Nereden
    İstanbul

En kibar ifadeyle;

Hadi lan ordan!

ibrahim tolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türk futbolu hakettiği parlak geleceğe, ancak bu işbirliğiyle ulaşacaktır'' ben anlamadım biri bana izah edermi lütfen, hangi parlak gelecek.türk futbolu yıllardır bir arpa boyu yol kat edememiş. masaya yumruk vutrulcagına bunların gözüne vurucaksın

Sencer Bulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

türk futbolunun gelecegi bu İSBİRLİKCİLERE kaldıysa vah halimize bide acıklama yapmıslar...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ligimizde rekabet ne kadar üst seviyede olursa, kavga ve gürültü sahalarımızdan ve saha dışından ne kadar uzakta olursa, marka değeri de o kadar yükselir.

Bu cümleden ne anlıyorsunuz Allah aşkına...Ben şöyle okuyorum; Evet puanlarınızı çaldık.Ama böylece rekabet daha üst seviyeye çıktı ve marka değeri arttı....Yanlışmı düşünüyorum???
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bugüne kadar tff ye yöneltilen eleştirelere cevap veremeyenlere acaba şimdi ne olduda cevap verme gereği hissetiler o koltukla size büyük geliyor lütfen istifa...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu cümleden ne anlıyorsunuz Allah aşkına...Ben şöyle okuyorum; Evet puanlarınızı çaldık.Ama böylece rekabet daha üst seviyeye çıktı ve marka değeri arttı....Yanlışmı düşünüyorum???
    Aynen öyle, boşuna sıralamadılar 6 takımı 5 puan aralığında ligin başına.
    Zaten biliyorlar biri ikisi düşecek geriye, kalanlarda da en büyük lobi sahibi şampiyon olacak.
    Düşünceleri bu ama yedirmeyecegiz.
    İhtilalin ilk adımları bu cumartesi atıldı, önce fikren devrim yaşanacak Trabzonsporluların arasında!
    Artık daha gür çıkacak sesimiz!
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Nereden
    Trabzon

siz zaten bazı kuluplerle yeterınce işbirlik içindesiniz

Selçuk Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Marka değerini yükseltmek için kusura bakmayın Trabzonsporu yakmak durumundayız
    Ya çarşamba günü biz de sizin marka değerinizi yükseltecez
    Trabzon hersene şampiyon olsaydı bu kadar çok sevemezdim

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa K. Demirbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Federasyon'dan Trabzonspor'a cevap

Dün Trabzonspor, Bursa maçındaki hakem hatasını işaret ederek sert bir açıklama yapmıştı. TFF o açıklamaya sessiz kalmadı.

Futbol Federasyonu, bir açıklama yaparak, hakem kararlarında kasıt aramanın kimseye yarar sağlamayacağını bildirdi.
    Federasyondan yapılan açıklamada, profesyonel liglerde 2008-2009 sezonunun ilk yarısının bitmesine sayılı günler kala kamuoyunda yer alan kimi ifadelerin üzülerek izlendiği belirtildi.
    Açıklamada, ''Türkiye profesyonel liglerinde her hafta 68 karşılaşma oynanmaktadır. Futbol Federasyonu olarak tüm maçların kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için tüm birimlerimizle çaba sarfetmekteyiz. Bu süreçte, liglerde mücadele eden kulüplerimizin yöneticilerinin, teknik sorumlularının ve futbolcularının da Türk futbolunun çatı örgütü olan federasyona yardımcı olması gerekmektedir. Türk futbolu hakettiği parlak geleceğe, ancak bu işbirliğiyle ulaşacaktır'' denildi.
    En önemli sorumluluğun, kulüplerin başkan ve yöneticilerine düştüğü ifade edilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

haber7.com
    sen bunları bütün uçan uçurtulmaya çalışan yürüyen yürümeye çalıştıran HAYVANlarına söle sonra bize gel. Tüpçü o kaadar afkurdu ne dedin. İçinize şaibe karışmış sizin. Allahınızdan bulun.
    Konu Emre7 tarafından (15.12.2008 Saat 20:45 ) değiştirilmiştir.
    [ille d' 7]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cart kaba kağıt. Tuzlayalım da kokma T.F.F. Birden aslan kesildiniz. Yoksa kanarya mı !
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanımızın acıklamasını doğru düzgün dinlemeden acıklama yapmışlar.. Ezbere konuşmuş Tff..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

"Ligimizde rekabet ne kadar üst seviyede olursa, kavga ve gürültü sahalarımızdan ve saha dışından ne kadar uzakta olursa, marka değeri de o kadar yükselir.
    "

Hadi ya ciddi misiniz?
    Vay öküzler.
    Yani bu kadar acizsiniz.
    Yani alışıldığı gibi inkar edebilirdiniz.

Oha ..
    Çüşş..

Hollandadan ithal sığırlar..

Rekabet için puanları çalmamız lazımdı deseydiniz.

Acıdım size ders veren türkçe, edebiyat hocalarına.

Çüşşş diyorum tekrar.

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

özür dileyeceklerine verdikleri cevaba bak bende sana
    ....................................... federasyon diyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönettiğin 68 değil 1968 maç bile olsa bu gerekçen benim şampiyonluğumu engellemek için bir tesellin olamaz.Bir de dalga geçme,biz şakadan hoşlanmayız federasyon.
    T R A B Z O N S P O R

ISTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Federasyon kasıt yok diyerek bu işten sıyıramaz. Hata bir olur, iki olur böyle her maçta hata olmaz. Kasıt yoksa o zaman da başka bir sorun var demektir. Siz nasıl hakem yatiştiriyorsunuz kardeşim. Hakem diye sahaya çıkardığınız adamlar daha burnunun önünü görmüyor. Nasıl bu hakemlere güvenecek taraftar.

Adam burnunun önünde rakibe yumruk atıyor görmüyorsun, 2 metre ofsaytı görmüyorsun, penaltıyı görmüyorsun, olmayan penaltılar, goller yaratıyorsun. Sonrada rekabetten bahsediyorsun. Bu şartlarda hangi rekabet, kiminle rekabet.
    Konu ISTS tarafından (15.12.2008 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sakarya

Yine başlık dışına çıkıyorum. cnn Türk de bizim uşakların kareografisi ekranda Trabzonspor konuşuldu. Bir kere daha Bursa- Kocaeli ahalisinie teşekkür. Kaybediyor görünürken bile çok şey kazanıyoruz. "Yenilgi yenilgi bir zafer vardır" diyen şair e selam olsun
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hey gidi istanbul federasyonu..
    Söylesem tesiri yok
    Sussam gönül razı değil.
    adrenalinn

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Magdur olan istanbul kulüpleri olsaydi ayni aciklamayi mi yapacaklardi?Kesinlikle hayir.
    Onlara zeytin dali uzatacaktiniz.
    Is bize gelince durum degisiyor.
    Bu federasyonla bu is olmayacak.
    Suna emin olsunlarki trabzonspor istemedikten sonra orada duramazlar.Bu gercegi de zamani gelince anlayacaklar.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ha bu arada müsaitseniz çarşamba günü size geliyoruz.Yumurtayı az pişmiş mi seversiniz çok pişmiş mi?
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Sakarya

O salak cümlenin Türkiye gündemine taşınması ve tff nin alay konusu edilmesi lazım. Ne bileyim kulüp karşı açıklama yapsın mesela. Pardon desin madem böylece marka değeri ( yani ekonomik değer dolayısıyla gelirimiz )artacak biraz daha puan çalabilirsiniz. "Kemal den sonra Türkiyeyi aptallar yönetiyor" demişti ya Adolf reis. Hasan dan sonra tff yi aptallar yönetiyor diyorum bende....

Soner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

ben bu fedarosyona pis dalarım, terbıyesız bunlar ya. Kasıt yokmuş sen onu kulahıma anlat. Ulan bari yalan konusmayın ya
    Manitam için dünyayı yakarım, Trabzonum için manitamı yakarım
    HABER61.NET

Haluk Ongan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle bir saçma açıklama olabilir mi? Bu maçta çok sağlam protesto etmek lazım federasyonu gerizekalılar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)