Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 32 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milliyet Gazetesi : Trabzon'da 'Laz işi' stadyum

bordo&maviaşkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Thumbs down

Kimse kusura bakmasın ama eğer ki bu akyazı projesi ilk haliyle yapılmazsa, kimin ne olduğu tamamen ortaya çıkacaktır.
    Yok pahalıydı yok şuydu yok buydu ayaklarını geçin efendiler geçin!!!
    Elaleme yapmaya gelince, seve seve yaparsınız,ama söz konusu "Trabzon'a yatırım" olunca hemen bahaneniz hazır! Çok pahalı!
    Açık açık söylesenize "biz Trabzona yatırım yapmak istemiyoruz,biz bu ülkede Trabzonu her platformda sadece alay edilcek bir potansiyel olarak,her şekilde hakkının yenileceği bir yer olarak görüyoruz" diye!!!
    Ayrıca, bizim en ufak bir olayda Türklüğümüzü sorgulamaya kalkan şerefsizlere sesleniyorum; sizin alayınız,bizim tuvalete bıraktığımız kadar bile türk olamazsınız!...Artık bize yaptığınız bu haksızlık Yeter be!!!

Korktunuz dimi, belki Trabzon gelişir de sesi daha gür çıkmaya başlar ve herkes iyice titremeye başlar diye! O günler de gelecek merak etmeyin! Siz isteseniz de istemeseniz de!... Çünkü bu şehri ve bu takımı gerçekten sevenler var!.. Sizin gibi seviyor gözükenler değil!...
    Aşkımız kişilere değil,EFSANE RUHUNA...

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ancak denize kaçacak toplara nasıl bir çözüm bulunacağı henüz tartışılmadı bile.

şu yazıyı yazan dangalak şu cümle ile dangalaklığında sınırlarını zorlamış gerizekalı mahluk...
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek derdimiz denşze kaçacak toplar olsun.
    Böyle bir stad için 100bin top feda olsun.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arkadaşlar benim şahsi düşüncemde spor ile siyaset Türkiyede paralel düzeyde, ancak biri perde önü diğeri de perde arkasında oynanan oyunlardır.

Karadeniz bölgemize yıllardan beri bir çivi dahi çakmayan zihniyetleri ancak son 10-15 sene içinde çözebildik.

Daha düne kadar doğru dürüst bir yolumuz dahi yoktu.

Daha sonra birileri AB birliği Diyarbakırdan geçer gibi zihniyeti Türkiyeye empoze edenler olmadımı?

İnanın Doğu Karadenizimize yapılabilecek en ufak yatırımlarda bana göre daha daha önceki büyük kurtlar sofrasında bulunan menüleri hesaplayanlar onların borozanlığını yapanlar var. Ben siyasi yönden hiçbir düşünceyi ve yolları kast etmiyorum. Sadece Avrupa üzerinden Trabzon üzerine gelebilecek bulutların hezimetini anlatmak istiyorum. Bu yatırımlardaki büyük projelerin büyükleri hep perde arkasında şu anda bile saklı kalıyor, ancak bir stad dahi hazmedilemiyorsa pes doğrusu diyebilirim.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

yüzen sıtad iyi olur rakip takimin oyuncularınıda deniz tutarsa kesin bütün maçları alırız :d
    BU ALEMDE VARSA KRAL
    ......OFLUDUR.......
    ......................
    .SAMPIYON TRABZONSPOR.
    ........61>34.........
    AGAÇSEVEN KOYU(SAMRI).
    .

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Mesela F.B. maçında

Dahası da var, maç oynanmaya başlayınca stadı yüzdüreceksin,
    Rusyanın Sivastapol şehrine 2 mil kala filikalara bindireceksin,
    Kıyımcı hakemleri türübün eşliği ile, yüzen statdan indireceksin,
    F.B. akıbetini sormayacaksın
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yüzen bi stadımız olsa stadın yarısını Of, Sürmene, Araklı, Arsin, Yomra, Akçaabat, Çarşıbaşı, Beşikdüzü doldurur ordan doğru İstanbul'a maçı boğazda oynar geri geliriz..

İstanbul'da maçları oynadığımız için önümüzü de kesmezler Şampiyon olursak kimseyede batmaz
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)